Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Já chci taky být KRÁSNÁ

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty6th March 2013, 7:42 pm

Montycka napsal:
Holky poraďte mě jak mám vhodně zařadit posilování?

Cvičím insanity, ale nějak mě v něm chybí čínky, tak bych chtěla přidat posilování. Ale četla jsem, že po cardiu už by se posilovat nemělo, že se tím zastavuje spalování tuků.

Tak jsem včera posilování nacpala mezi insanity po protažení jsem si dala 15min břicho s Bobem a pak dojela insanity.Jenže mě přišlo, že jsem si tím posilováním dost zpomalila a vychladla a to asi taky není dobře.

Nebo jestli mám posilovat jen když cvičím cardio recovery? Ale to je zase jen 1 týdně.Krásně se mě tvarovaly ruce a teď se to zastavilo, tak mě to mrzí. Sice jde dolů tuk, ale já bych chtěla obojí.
Neboj i v Insanity posiluješ, jen s vahou vlatsního tělo, to není méně efektivní. Nebo se pět mintu zahřej pak zaposiluj a zacvič insanity. i když takhel dlouhotrvající trénink je spíš na škodu. Dělala bych Ins a posilování v jiné dny než v jeden.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty7th March 2013, 10:47 am

Jojo Lauro Už jsem to pochopila, že to není méně efektivní, bolí mě celé tělo Very Happy

Zezačátku mě přišlo, že se sice krásně potím, ale nic neposiluji. Už si to nemyslim affraid

Teď mám zase obavy, že mám dost velký hlad hlavně chutě na sacharidy, ale nejsem si jistá kolik můžu přidat.Váha mě stále stojí za celý měsíc jsem nedala dolů ani 0,5kg na cm asi jen 1cm, ale lidi kolem mě říkají, že to je strašně vidět.Já teda nevidím ani nic na fotkách. No nijak si nezoufám ani nedepkuji, ale nerada bych si to něčím zbytečně zpomalovala.

Hlavně 20. dubna jdu na svatbu tak bych chtěla pořádně zamakat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty7th March 2013, 11:01 am

Montycko, tiez sa teraz vyrovnam so zvysenym hladom po insanity - cvicim rano.Je to fakt narocne cvicenie. Treba len co najskor najst tu spravnu rovnovahu, aby sme neskoncili pri tych zlych sacharidoch...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty7th March 2013, 11:02 am

A jak to máš s jídlem ted máš to nějak spočítané? Na toto pozor znám vlčí hlady a chutě na sacharidy! Člověk se cítí pořád nenaplněný.. pak sníš, co jde :-)) Já si přidala na kcal celkově skoro o 300 a nemám už hlad a jsem spokojená, jím minimálně 1600, na 1200-1300 to neudržím ani náhodou. Insanity je šílená zátěž, je možné že jsi i nakopla metabolismus, jestli ti přibyly i nějaké svalíky :-) Já přibrala kilo svalů a je to znát Very Happy Já přidala na tucích (zdravých) i sacharidech. Tak zkus spočítat jak to máš a řekneme si :-) Mně pomohlo přidání těch tuků, protože jsme jedla strašně maloučko jich a ani zvednutí sacharidů mi nepomohlo. Chci také začít s Insanity tento víkend!

Svatba je pořádná motivace, pro to jak se blýsknout Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty7th March 2013, 11:11 am

Montycko INSANITY je náročný a proto musíš přidat na jídle! Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty7th March 2013, 12:33 pm

Holky já jsem měla dost problém s příjmem.

Před cvičením jsem jedla tak 5000Kj a při cvičení jsem začala pomalinku přidávat u Jill 30 day jsem jedla tak 6500 a teď u Insanity mě to na kalorických tabulkách vypočítalo 8200Kj(1957kcal).Nevím jestli jsem nepřidala moc rychle a nejím moc?

Popravdě nikdy 8200 nesním max tak 7800 a do večeře se musím nutit, ale po cvičení jsem tuhle dětem snědla croassant Embarassed tohle se mě po 2 měsících stalo poprvé.Prostě hodinu po cvičení mám vlčí hlad.

Výdej mám 13000Kj(3205kcal) a to nepíšu žádné procházky, práci na zahradě, doma.......fakt jen cvičení + těl. provoz mé "maličkosti" Very Happy

Nevím zda to můžu brát jako 100% info (protože jsem se měřila na 2 různých přístrojích )ale podle bodystatu jsem nabrala 5kg svalovky a z 36%tuku jsem na 30%.

DDD mám B 120g S 200g T 70g ale sacharidy jsem stáhla od včerejška na 175g špatně je spaluji dle dietologa.

Bazál mám 6700Kj (1570kcal)

Tak co? Dělám to hodně špatně?

Lauro to je super, že začínáš Insanity, jsem zvědavá co na to budeš říkat sunny.A s tou svatbou máš pravdu chtěla bych se blejsknout Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty9th March 2013, 7:27 pm

Tak jsem si stáhla sacharidy na 175g a asi jsem to neměla dělat.Dneska jsem se nacpala koblihou předevčírem croassanem Evil or Very Mad

Mám strašné chutě na sladké......buchty. Myslíte, že si nějak zvyknu na insanity a zase se mě to srovná a nebo mám něco přidat? Obědy už mám tak obří, snad vetší než manžel. Bojim se abych to ustála.

Váha se sice žádnym směrem nehýbe, ale mám pocit, že to přestávám mít pod kontrolou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty9th March 2013, 8:17 pm

Jak já, od doby co cvičím insanity, tak bych jedla jen sladký, koblížky, čokolády. Já mám prostě strach přidat na jídle, mám to prostě v hlavě nějaký poblázněný. Já to nepřestávám mít pod kontrolou, já už to vůbec nemám pod kontrlou, jsem ze sebe zklamaná. Jím všechno špatný, vánočka, koblihy, krupic. kaše, kofila, párky na pivě(ano placka nebyla, jsem přišla do kuchyně a měla jsem nandáno). Fakt, v pondělí musím už začít normálně, nebo už mě trefí. Ale mě nic nechutná, jen sladký. Vždy mi chutnalo sladký, ale ne takhle, jedla jsem i maso atd... ted maso ani nemůžu vidět, těsoviny taky nemusím, ted teda mám v oblibě ty fazole s červenou omáčkou. Teda maso mi chutná, ale ne ode mě, jen v restauraci. Kam mě ted přítel zve často, zítra to nejspíš bude pizza, musím se nějak na tu pizzu vymluvit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty9th March 2013, 9:53 pm

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/841/27283.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/834/27283.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/837/27283.jpg/

Váha mlčí, metr mlčí a fotky??? No nevím je to asi na lupu Very Happy

Foto po Ripped level 2 a po Ripped level 3 + 1. týdnu Insanity
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty9th March 2013, 10:08 pm

Montycko opravdu si tu lupu vem kdyz nevidis ten VELKEJ rozdil! A jak se ti vyhladila kuze no ziram Shocked
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty9th March 2013, 10:34 pm

Souhlasím, vem si lupu, já taky vidím velký rozdíl!!!! Jsi šikovná Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty10th March 2013, 8:45 am

Já mám pocit, že se mě to břicho nějak nafukuje.Asi jak tam roste ten sval tak ten tuk to ještě víc vystrkuje ven nebo co a jak jsem se koukla na to břicho tak už mě nic jiného nezajímalo Embarassed

Ale teď jsem si to prohlídla znova a musim přiznat, že na tom zadku a nohách malinko změnu vidim.

Takže ode dneška uklízim metr a vyndávám z váhy baterky cheers a budu se soustředit na jídelníček a cvičení.

Holky děkuji.........snad už tu svou příšernou depku zaženu affraid
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty10th March 2013, 12:01 pm

Ahoj Montycko, soustřed se na cvičení a jídelníček. Na fotky jsem koukala už včera a nestíhala jsem napsat, ta změna je úžasná a rozhodně to vidět je! Dost se zpevňuješ, škoda že metr a váha mlčí, ale na fotkách vypadáš všude o dost štíhlejší. Každý se zákonitě musí dostat do depky, snaží se jak blázen a když se chvilku nemění, tak je z toho vyvedený z míry. Nejlepší je poznat, že tak to prostě je a je to součástí naší cesty. Já už jsem jednou dosáhla cíle a pak se na to vykašlala a tyhle zákonitosti už prožívám po druhé, tak jsem v klidu, protože vím, že vždycky vykašlat se na to je horší než cvičit a ,,nevidět" výsledky. Pak když se na to vykašleš, tak to uvidíš a budeš si rvát vlasy :-) Navíc, tohle je psychika. Až se na to naštveš, i trošku zvolníš, tak to přijde samo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty10th March 2013, 12:47 pm

Lauro, děkuji za podporu.

Máš pravdu je lepší cvičit a nevidět než se na to vykašlat.To mě teda ještě nenapadlo spíš mám pořát tendenci si přidávat víc a víc pohybu.

Dneska jsem si dala před obědem 10km na kole, ale jen tak pomalinku. Kochala jsem se ,venku je nádherně.

Snídaně: muslly s ořechy + mléko, jablko

Svačina: špaldový chléb, romadur,ledový salát

Oběd: králík s rýží basmati (učim se jí jíst, ale popravdě moc mě nuchutná), meruňkový kompot (domácí s min. cukru)

Tak zatim myslím, že dobré tak doufám, že to něčím nezvrznu pale jako včera s tou koblihou pig

pak mám naplánovano

svačina: tvaroh + dýňovo ananasový kompot (zase domácí)

večeře: rybí salát + slunečnicový chléb, okurka, ledový salát

2. večeře po zumbě: jogurt + protein

Až se drecka probudí tak půjdeme na procházku a večer mám zumbu ( už se těším)

Kdyby jste někdo měl tip co jak pozměnit v jídelníčku budu jedině ráda za nápady, připomínky sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty12th March 2013, 2:53 pm

Dneska jsem byla na měření tuku a z těch výsledku jsem trošku překvapená.

Dle jejich váhy jsem přibrala 1,2kg ale tuk mám stejně jako minulý měsíc 24kg.

Takže jestli to dobře chápu tak jsem přibrala 1,2kg svalů. Ale proč nejde dolů ten tuk?

Nemám tedy moc vysoký příjem?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty12th March 2013, 3:20 pm

Montycko a mas dost pohybu v aerobnej zone? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty12th March 2013, 3:31 pm

Cvičím insanity
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty12th March 2013, 3:34 pm

Neviem, čo je insanity, ale mam pocit, že to už bude hustejšie cvičenie, dobre hlavne na zlepšenie kondičky nie? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty12th March 2013, 3:40 pm

No je to opravdu husté cvičení a právě mám obavy jestli to na mě není až moc. Kondička jde super nahoru to cítím cheers. Jen se zamýšlím nad tím tukem.Proč se mu u mě tak líbí Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty12th March 2013, 4:00 pm

No pretoze necvicis v aerobnej zone. Smile Si teda myslim ja. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty13th March 2013, 8:09 am

Včera večer jsem cvičila Pure cardio a dala jsem to celé bez přestávek na víc cheers . Kondička jde nahoru huráááá. Ale opravdu musím zařadit 1den odpočinku navíc. A musím přiznat, že se mě stýská po Jill tak si dám asi dnes jí.

S jídlem jsem také vzorná. Tak ještě to sluníčko a budu 100% spokojená.

Přeji všem krásný den sunny jocolor flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty13th March 2013, 4:56 pm

Taky mi chybí Jill a jsem mega unavená pořád. Dneska jsem se ještě nedokopala, snad se dokopu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty14th March 2013, 12:15 pm

Ahojky Ross, já včera byla na zumbě tak jsem insanity vynechala a dnes tam je ta protahovačka ta mě moc nebaví tak si místo ní dám Jill asi trable zone. A Ins. si dám až zítra.

Opravdu když si odpočinu(třeba i aktivně) hned se na to víc těšim a jedu naplno. Asi na to ještě nemám tu správnou kondici abych jela 6x týdně tohle šííííííííílenství Very Happy

Ale rozhodně to nechci vzdát...........moc mě to baví.........jen musim trošku zvolnit,abych to přežila cherry
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty14th March 2013, 12:40 pm

Montycka napsal:
No je to opravdu husté cvičení a právě mám obavy jestli to na mě není až moc. Kondička jde super nahoru to cítím cheers. Jen se zamýšlím nad tím tukem.Proč se mu u mě tak líbí Evil or Very Mad

Spíš ti váha ukázala více tuku, protože jsi odvodněná. Mě ted váha pořád ukazuje nárůst tuku (od té doby co cvičím INS) a zároveň mám o tři procenta méně vody a to se promítne na tuku při měření a přitom vidím, že mí štíhlí bříško. Příště bych se šla měřit až dva dny po INS:-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty14th March 2013, 2:22 pm

Taky mě to napadlo, že budu odvodněná. A popravdě mě po Jill šla krásně svalovka nahoru a teď za celý měsíc nic.

Lauro, ty máš doma váhu s měřením tuku a vody? A jakou? Já bych si chtěla koupit, ale nevím si rady všude toho nabízejí tolik, ale aby to měřilo. Měla jsem totiž úžasný tukoměr, který naměřil 7 letému synkovi víc tuku než mě affraid. A mě naměřil asi 40% tuku tak jsem ho vrátila Evil or Very Mad.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Já chci taky být KRÁSNÁ
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nikolas: Chci být zase sexy!
» Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)
» Taky to zkouším
» Jdu do toho taky!
» Barunka se taky odhodlala

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: