Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Nedaří se mi, jsem zoufalá

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty
PříspěvekPředmět: Nedaří se mi, jsem zoufalá   Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty29th April 2014, 6:39 pm

Ahoj,
cvičím jako blázen už třetí měsíc (5x týdně Jillian nebo Bob Harper), držím dietu a nezhubla jsem nic.
Váha mi lítá kilo sem, kilo tam, ale o tu mi nejde, kdyby se aspoň hnuly cm! Zhubla jsem za tu celou dobu jen 1 cm v pase, což může být i odchylka/chyba v měření.

Váha: 64 kg, necelých 160 cm (ustřelený kecky)
Míry:
prsa 99
pas 76
břicho 94
boky 99
stejno 61
paže 30
lýtko 37

Celé tři měsíce ani ň. Už jsem demotivovaná, protože když jsem jídávala KFC a dorty a sušenky, svíčkovou, měla jsem váhu a míry stejné jako teď, když dřu a omezuju se jako kůň.
Nechci zázraky v podobě 5 cm za týden, ale aspoň jeden za měsíc či dva?
Jsem zoufalá.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nedaří se mi, jsem zoufalá   Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty4th May 2014, 5:29 pm

Nikol33 napsal:
Ahoj,
cvičím jako blázen už třetí měsíc (5x týdně Jillian nebo Bob Harper), držím dietu a nezhubla jsem nic.
Váha mi lítá kilo sem, kilo tam, ale o tu mi nejde, kdyby se aspoň hnuly cm! Zhubla jsem za tu celou dobu jen 1 cm v pase, což může být i odchylka/chyba v měření.

Váha: 64 kg, necelých 160 cm (ustřelený kecky)
Míry:
prsa 99
pas 76
břicho 94
boky 99
stejno 61
paže 30
lýtko 37

Celé tři měsíce ani ň. Už jsem demotivovaná, protože když jsem jídávala KFC a dorty a sušenky, svíčkovou, měla jsem váhu a míry stejné jako teď, když dřu a omezuju se jako kůň.
Nechci zázraky v podobě 5 cm za týden, ale aspoň jeden za měsíc či dva?
Jsem zoufalá.
Ahoj, mám stejný problém jako ty. Sice ti neporadím, protože sama nevím co s tím, ale chtěla jsem alespoň reagovat a podpořit tě. Nedávno jsem psala podobné téma, ale nikdo nereagoval a proto jsem ho smazala (docela mě to zde zklamalo  Crying or Very sad )... Snažím se, hlídám si i jídlo podle sebekoučinku na stob.cz a váha nic, ale co je důležitější tak ani cm téměř nic. Spíš si říkám, že když mám o 1 cm méně, tak jsem si trochu utáhla metr  Wink ....Chápu tedy tvojí demotivaci, člověka to baví a cítí se lépe, ale když ani po třech měsících nevidí ani ždibek změny, tak si říká jestli to má vůbec smysl  Sad . Zkus ještě vydržet jako já, snad se to zlomí. Budu nám držet palce  Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nedaří se mi, jsem zoufalá   Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty4th May 2014, 10:26 pm

Janik252 napsal:
Nikol33 napsal:
Ahoj,
cvičím jako blázen už třetí měsíc (5x týdně Jillian nebo Bob Harper), držím dietu a nezhubla jsem nic.
Váha mi lítá kilo sem, kilo tam, ale o tu mi nejde, kdyby se aspoň hnuly cm! Zhubla jsem za tu celou dobu jen 1 cm v pase, což může být i odchylka/chyba v měření.

Váha: 64 kg, necelých 160 cm (ustřelený kecky)
Míry:
prsa 99
pas 76
břicho 94
boky 99
stejno 61
paže 30
lýtko 37

Celé tři měsíce ani ň. Už jsem demotivovaná, protože když jsem jídávala KFC a dorty a sušenky, svíčkovou, měla jsem váhu a míry stejné jako teď, když dřu a omezuju se jako kůň.
Nechci zázraky v podobě 5 cm za týden, ale aspoň jeden za měsíc či dva?
Jsem zoufalá.
Ahoj, mám stejný problém jako ty. Sice ti neporadím, protože sama nevím co s tím, ale chtěla jsem alespoň reagovat a podpořit tě. Nedávno jsem psala podobné téma, ale nikdo nereagoval a proto jsem ho smazala (docela mě to zde zklamalo  Crying or Very sad )... Snažím se, hlídám si i jídlo podle sebekoučinku na stob.cz a váha nic, ale co je důležitější tak ani cm téměř nic. Spíš si říkám, že když mám o 1 cm méně, tak jsem si trochu utáhla metr  Wink ....Chápu tedy tvojí demotivaci, člověka to baví a cítí se lépe, ale když ani po třech měsících nevidí ani ždibek změny, tak si říká jestli to má vůbec smysl  Sad . Zkus ještě vydržet jako já, snad se to zlomí. Budu nám držet palce  Wink
Děkuju za reakci! :-)
Aha, ty jsi svůj příspěvek smazala.. Já ho totiž četla a pak jsem ho hledala, že na něj tím mým odpovím.
Manžel říká, že mám vydržet, že je to krátká doba, ale já nechci zázraky, jen malou změnu, tu už bych přece měla vidět. Džíny mě pořád stejně škrtí, je to na nic. Ale zatím pokračuju, dám tomu ještě dva měsíce, pokud se nic nezmění, kašlu na to a zůstanu tlustá.

Držím Ti palce a určitě se ozvi, jak pokračuješ :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nedaří se mi, jsem zoufalá   Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty5th May 2014, 12:27 pm

Taky nechci zázraky, ale tři měsíce není úplně krátká doba na to, aby jsem neviděla ani špetku změny. Pořád přemýšlím co dělám špatně. Ze začátku jsem zjistila, že problém u mě bylo málo jídla, tak jsem přidala na 6200 Kj (občas o trochu více), zpočátku jsem zhubla 2 kg za 2 týdny, ale pak jsem opět kilo nebrala a už se to ani nehlo a měření bylo o 2cm méně, ale pak už taky nic Rolling Eyes . Teď se plácám tři týdny beze změn a okolí si ničeho nevšimlo ani přítel  Evil or Very Mad . Zkusím teď 2x týdně Boba Ultimate cardio, 2x týdně Jillian 6week a 1x týdně Boba posilování. Jak říkáš, taky zkusím vydržet 2 měsíce a uvidíme jestli se t tělo umodří nebo ne. Ty si hlídáš kolik toho cca za den sníš? Začala jsem ještě právě přemýšlet jestli i když jsem jídlo navýšila na 6200Kj - 6500Kj, zda to není pořád málo a proto se nic neděje. Mám 158cm, 57kg, 28 let, ale bojím se přidat ještě více, už takhle to jídlo do sebe občas tlačím násilím a připadám si jak ve velkovýkrmně  Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nedaří se mi, jsem zoufalá   Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty5th May 2014, 7:27 pm

Přesně tak. Taky to bude teď tři měsíce, co se snažím a nikde nic. Kalorie si počítám cca druhý měsíc, první jsem se to snažila dělat od oka, ale když nebyla žádná změna, tak jsem začínala počítat. Musím to jídlo do sebe taky vyloženě cpát, protože v práci jsem dost ve stresu a nemám tam vůbec chuť k jídlu.
Taky teď zkusím víc kardio, jinak už fakt nevím.

Ale váhu nemáš vůbec špatnou, jak jsi na tom, když se změříš? Mně nejvíc štve ten pas. Jestli se teda v mém případě dá mluvit o pase.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nedaří se mi, jsem zoufalá   Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty5th May 2014, 8:42 pm

Mno moje míry jsou: 
pas 70
břicho 92
boky 96
stejno 57
paže 31. Mě hrozně štve břicho a ruce. Mám madla lásky což mě vytáčí  Very Happy , ruce jak rambič a stehna taky žádná sláva na mojí výšku. Nj je toho víc  Laughing . Akorát poslední dva až tři týdny se potýkám s problémem ohlendě stehen. Všechno je v pohodě, ale jak začnu cvičit okamžitě mě začnou bolet a mám je těžké jako bych je už hodinu posilovala. Všimla jsem si toho minule na kole. Nikdy jsem s tím neměla problémy (necvičila jsem, ale fyzičku jsem měla celkem dobrou) a teď co cvičím, tak jsem byla poslední a měla jsem hrozné problémy vůbec ujet polovinu obvyklé trasy  Mad . Nohy bolely jako bych měla za sebou několik kilometrů a pocit težkých nohou (cca po 5 minutách jízdy na kole). Nevíš čím by to mohlo být? Místo, aby jsem všem ujela, tak jsem byla pořád pozadu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nedaří se mi, jsem zoufalá   Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty6th May 2014, 9:24 pm

Ruce mě taky štvou, svaly nikde a samé sádlo. Po třech měsících cvičení neudělám ani jeden pánský klik, což mě hrozně štve, určitě to dělám blbě.

Tak to netuším, čím to může být. Já mám některé dny, kdy mě svaly začnou bolet dřív, jako kdybych necvičila, ale to je třeba únavou, nebo tak, pravidlo to není. Necvičíš třeba moc a denně? Tělo je unavené a potřebuje si taky občas odpočinout.

Já si dávám dneska volno, jsem trochu nastydlá, tak aby se mi to nerozjelo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nedaří se mi, jsem zoufalá   Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty7th May 2014, 7:14 am

Nikol33 napsal:
Ruce mě taky štvou, svaly nikde a samé sádlo. Po třech měsících cvičení neudělám ani jeden pánský klik, což mě hrozně štve, určitě to dělám blbě.

Tak to netuším, čím to může být. Já mám některé dny, kdy mě svaly začnou bolet dřív, jako kdybych necvičila, ale to je třeba únavou, nebo tak, pravidlo to není. Necvičíš třeba moc a denně? Tělo je unavené a potřebuje si taky občas odpočinout.

Já si dávám dneska volno, jsem trochu nastydlá, tak aby se mi to nerozjelo.
Ale když je zatnu, tak tam cítím svaly a trošku se mi ty ruce tvarují, ale pořád jsou velký jak pracky medvěda  Razz ...No cvičím od pondělí do pátku a víkend si dávám volno s tím, že se snažím, aby jsem třeba nohy a ruce zatěžovala ob den a mezi zase jedu ten 6 week na břicho (ale i tam se nevyhnu cvikům na ruce na nohy). Tak ještě počkám, každopádně jsem od pondělka začala přijímat cca o 1000 Kj více, tak jsem na to zvědavá co udělá váha a cm v sobotu  Question  Wink . Dám pak vědět, ale možná zařazení více cardia pomáhá, řekla by jsem, že oblečení mám mírně volnější a nebo je to placebo efekt  Razz ....Jj když se necítím úplně fit, tak si dám taky den dva volno, tak snad to bude ok  Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nedaří se mi, jsem zoufalá   Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty11th May 2014, 7:34 pm

Já jsem na to pořád stejně, možná hůř. Teď jsem měla pár stresových dní (zdravotní problémy v rodině), nemohla jsem jíst, tím pádem cvičit, jak jsem byla slabá, váha klesla na 62. Pak se něco trochu vyřešilo, najedla jsem se a mám to všechno samořejmě zpátky. Zítra zase začínám s tréninkem.

Jak jsi na tom?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nedaří se mi, jsem zoufalá   Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty18th May 2014, 1:45 pm

Tak jsem dneska po dlouhé době vytáhla sporttester a cvičila 30 minut cardio, 5 minut jsem byla v zóně, kdy se spalují tuky, zbytek jsem si zvyšovala kondičku.. Tak to asi zkusím nějakou dobu sledovat a pohybovat se v nižší tepové frekvenci, jestli bude nějaká změna.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nedaří se mi, jsem zoufalá   Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty20th May 2014, 1:09 pm

AHoj, já byla na InBody analýze, aby jsem věděla co dělám špatně. Tak 6200Kj mám dodržovat jako nadále a když chci nejdříve něco zhubnout, tak 3x týdně cardio a 2x týdně posilování (tedy jako do teď). Nedělám tedy nic špatně jenom nemám téměř co schazovat a proto nevidím, tak rychlé výsledky jako ostatní děvčata tady :-). Tak se dušička uklidnila a jedu si opět to svoje, navíc jsem trochu pozměnila trénink a tetnto týden jsem začala T25 Fosuc od Shauna T. a jsem naprosto nadšená, je to zabíračka, ale fakt super. Jenomse už těším na beta verzi kde jsou i činky :-). Jinak potom co jsem byla na analýze, tak za ten týden -0,7 kg :-). Takže asi taky nervy a proto se nic nedělo. Vidím sice pomalé, ale určitě nějaké pokroky na těle a začíná se mi krásně tvarovat akorát to holt bude trvat déle než u ostatních :-D...Takže bych ti doporučila si skočit na tu analýzu ať víš na čem jsi a věděla přesně svůj bazál (já mám o něco menší než se spočítá na inetrnetu) a ještě ti poradí co dělat pro snížení váhy a nabrání svalů pro zrychlení bazálu ;-)....Jinak u cardia mám v průměru tep cca 188, takže vůbec neřeším nižší tepovku ;-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nedaří se mi, jsem zoufalá   Nedaří se mi, jsem zoufalá Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nedaří se mi, jsem zoufalá
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Začala jsem :)
» Konečně jsem našla :)
» Vyhlásila jsem válku svým špekům
» Zuzana Light

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: