Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 5 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 5 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Já chci taky být KRÁSNÁ

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty25th April 2013, 8:33 pm

Ahojky všichni,
tak jsem od podělí po operaci ruky a už mě začíná nadzvedávat přebytek energie bounce . Cítím se skvěle, ale hold ta ruka trošku bolí. Takže na kolo i čínky můžu zapomenout. Tak jsem včera zkoušela Jill bez čínek a kliků a bez planku a .........no prostě to stálo za prd a vůbec mě to nebavilo. Tak jsem dneska poprvé po celém několika měsíčním cvičení zkusila BÉH .........vždy jsem se ho hodně bála a moc neměla ráda, ale musím říct, že mě to dnes velice mile překvapilo. Dala jsem si asi 30 min hodně pomalého klusání........vzhledem k mé nedořešené bradykardii musim pomalu....ale bylo to super, krásně spocená a příjemně unavená. Fakt doporučuji.
Jedna moc milá paní doktorka v nemocnici mě řekla, že ta má bradykardie bude s největší pravděpodobností způsobena štítnou žlázou.................takže už chápu proč ta má váha vůbec nejd dolů, ale na 100% to budu vědět až přístí týden.
A nevíte náhodou jestli měření tělesného tuku může ovlivnit má nízská srdečnní činost? Když mě jde pomalu srdce tak mě asi teče i pomaleji krev,nebo né? No a taky by mě zajímalo jaký je můj aerobní tep, když mám normální jen 42/min? Jak si mám hlídat tepovku?
Jsem z toho ze všeho teď nějaká vyjuchaná, ale rozhodně to nevzdám a budu makat dál.
Tak všem přeji krásné sluníčkové dny flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty29th April 2013, 7:50 pm

Ahoj, nízká srdeční činnost na měření tuku nemá vliv. Měření tuku funguje velmi zjednodušeně tak, že tuk " měřidlo" bere jako izolant a svaly jako vodič. Tudíž, vyšle elektrický impuls do těla a na základě odporového měření propočte dle zadaných údajů procento tuku a svaloviny v těle.

Jinak přeju hodně zdraví a i nadále krásné příspěvky jako dosud.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty29th April 2013, 8:04 pm

Tak tomu vůbec nerozumim, proč mě jde ten tuk nahoru když jsem v klidu a když se jdu změřit po cvičení (když mám tepovku tak jako normální člověk Smile) tak ho mám nižší. Po cvičení by měl být tuk vyšší, alespoň to psaly v návodu.

No asi to moc řešim.Vždy když se cítím skvěle tak mě ta váha zase naštve. 1kg jsem zhubla, ale na tuku mám o 3% víc :-(

Jinak cvičím, jím zdravě akorát nějak nestíhám psát.........jsem pořát venku. Tak holky držte se a snad to půjde s tím sluníčkem zase o trochu lépe.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty29th April 2013, 8:34 pm

Záleží na vodě..ta je taky vodivá.. Smile Hlavní jsou dlouhodobé úbytky. To máš jako s váhou. Ráno od kilo až dvě mébě, než večer NO PROBLEM... dej na pocit Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty3rd May 2013, 12:55 pm

Tak to jsem asi zavodněná, dneska mě to dokonce ukázalo 37% tuku a normálně mám tak 30% a nebo ta váha kecá.

Dneska je venku tak hnusně........tak mám zase přemýšlivou. Proč jsem se tak zasekla a za poslední 3 měsíce denního cvičení na mě není vidět žádná změna. Já toho nechci moc jen pár cm přes stehna a ten špek na břiše a přísahám, že už dám pokoj Very Happy

Jím na 7800Kj a výdej mám tak 10000- 12000KJ, bazál mám 6700KJ. Piju tak 4l vody, čaje. Sacharidy jim jen do 16:00. Beru spalovač tuků, protein a piju vincentku. Štítnou žlázu mám v pořádku ( dnes mě přišly výsledky). Tak mě poraďte co mám změnit aby se to konečně hnulo.

Cítím se skvěle,ale míry a ani fotky tomu neodpovídají.Já to samozřejmě nevzdám.Když nic jiného tak mě to baví a jídelníček mám tak najetej, že už ani jinak jíst neumim.

Má poslední naděje je běh a dřepy............dnes jich dala 75.

Krásný den a pište pište rady nápady beru vše. A slibuji že i vše vyzkouším jsem už v takové fázi, že snad zkusím i nějakou dietu affraid

No to asi né..........vždy když si nějakou přečtu tak se mě ježí vlasy hrůzou
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty11th May 2013, 9:43 pm

Ty bláho, když koukám, co všechno děláš pro hubnutí, tak absolutně nechápu, jaktože nejsou vidět změny...Sad Ale dřepy moc nedoporučuju..já si na nich pěkně zničila kolena a to jsem dělala takové ty "zdravé", kdy tlačíš zadek dozadu a jdeš jen do praveho uhlu s lytkama...Teďka mám obě kolena obvázané, abych mohla sejít alespoň schody..ale třeba Jillian cvičím dál, vždycky na tu bolest tak nějak zapomenu, když po mně řve ona Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty11th May 2013, 10:24 pm

Montycko mas dost cvicenia v aerobnej zone?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty11th May 2013, 11:55 pm

Montycko, a co si zkusit dát volnější týden? Navýšit příjem a trochu ubrat na cvičení, aby si tělo na chvíli odpočinulo. Ta změna by jej mohla zase nabudit? Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty12th May 2013, 8:47 am

Ahojky holky,

tak jsem trošku ubrala Jill (na 2x týdně), chodím běhat 4 dny pak volno, ale asi dám 3 a volno. Byla jsem dost unavená. A mega bohybu na zahradě. Starám se o zahrady rodičů a naše 2 takže 3x v týdnu sekám alien..........Takže cardia mám snad dost.

Dřepy mám jen na 14 dní.........taková výzva a kolena zatim dobrý.Pak se vrhnu na kliky a nebo pistol od Zuzky.

Napadlo mě, že by to také mohla ovlivňovat antikoncepce, tak mám od příštího týdne jinou.......tak uvidíme. Ale musím přiznat, že břicho se asi trošišku pohnulo.......i manžel to říkal, ale ten mě chválí pořát Very Happy

Taky jsem přidala vitamíny a přešla na protein delite ( fakt mňamka jak říkala Nikki) . Trošku jsem polevila v jídle Evil or Very Mad, ale od pondělí ( dnes jsem pozvaná na oběd do restaurace) zase přitvrdim. S tím mám teda trošku problém. Vylezla mě svalovka na 50kg z 47kg a mám pořád strašný hlad. Tak mě to nabouralo zajetý jídelníček. Tak se snažim přidat bílkoviny. Ale moc mě to nejde.

A co vy děvčata jak se vám daří ?

Už plánujete dovolenou? Já s rodinou se chystáme na Slovensko na kolech bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty12th May 2013, 8:56 am

Jo a ještě něco vám musím říct: DĚKUJI Very Happy

Kdyby nebylo vás tak jsem zase na velikosti 46 affraid
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Já chci taky být KRÁSNÁ
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Nikolas: Chci být zase sexy!
» Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)
» Taky to zkouším
» Jdu do toho taky!
» Barunka se taky odhodlala

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: