Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Já chci taky být KRÁSNÁ Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Já chci taky být KRÁSNÁ

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th January 2013, 9:27 am

Ahojky holky,

jsem moc ráda, že Nikky založila tohle forum. Nikky děkuji.

Už jsem si myslela, že jsem jenom já takhle "postižená" Very Happy sama se sebou nespokojená.

Všechny kamarádky mě od toho pořád zrazují "vždyť to nepotřebuješ" nebo "co by si chtěla po 2 dětech" ....atd. Znáte to!?Evil or Very Mad

Ale já to potřebuju a já to chci.

No posuďte samy: prsa: 94cm

pas: 74cm

břicho: 83

zadek: 104

stehna: 57cm

Už rok bojuji.Mám za sebou dietologa, zumbu, pillátes, jezdím na kole,lyžuji......

Dokonce jsem dosáhla i nějakého úzpěchu z 92kg jsem na 80kg.A teď jsem oběvila Jillianu a doufám, že se s ní přiblížím k tomu vysněnému tělíčku abych mu také mohla říct "mám tě ráda"

10 den cvičím JM - 30day a už vidím malilinkaté změny a cítím se skvěle.Jen mám trošičku strach aby mě nenarostly ruce.Příjde mi že se nějak nafukujou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th January 2013, 9:32 am

Ahoj, máme stejné míry, akorát já nejsem po dětech :-( :-)) Akorát nevím, kolik měříš a vážíš... ale na míry stejně. To je super, že jsi tady. Každý máme jinou představu o svém ideálu a proč si ho nesplnit? Když můžeme..
Ale podle fotky vypadáš super, věřím, že i kamarádky by tak chtěly vypadat :-)) Jen se do toho pusť, at jsi spokojená a hlavně se líbíš sama sobě.

O ruce se neboj, ze začátku jsou ty svaly snad všude nafouklé a oteklé v klidu až budeš tak si to sedne. Cvič teda s malou zátěží, jestli se bojíš. Trošku se ti rýsnou. Mě se teda líbí vyrýsovaný svaly na rukách u žen než povislé, takže cvičím i s 3 kg už několik měsíců a žádný extra nárůst, neboj.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th January 2013, 9:40 am

Ahojky, fakt cvičíš s 3kg a je to v pohodě? Já mám 2kg.

Mě se taky líbí vyrýsované svaly, ale ted to překrývá ještě ten tuk a to není moc krásné Laughing.

Měřím 170cm a vážím 80kg.Podle dietoložky mám schodit 7kg tuku a nabrat 2kg svalovky.

Posílám fotku v plavkách.Objednala jsem si špatnou velikost a doufám, že v létě už mě padnou flower

https://2img.net/r/ihimizer/img259/9485/241oz.jpg
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th January 2013, 12:26 pm

Montycko, ahoj, vítám tě!

Předen gratuluju k dosavadnímu úspěchu a držím palce dál! Věřím, že se nám to všem povede a do léta už bude aspoň trochu kočky Wink
Postavu máme celkem podobnou, jen já mám momentálně 176 cm a 86 kg Wink

Jinak souhlasím s Laurou, nějakého nasvalení se vůbec neboj! Já začínala s činkami o 1 kg (byla jsem totálně bez kondice) a už si kupuju těžší, chci aby svaly byly vidět. S tímhle cvičením nikdy nebudeš mít kulturistický ruce Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th January 2013, 12:30 pm

Ahojky vítám tě tu taky a držím ti palce! Jsem zvědavá co řekneš po dokončení 30 day shred Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th January 2013, 5:08 pm

Děkují vám všem za vřelé přijetí

A už se moc těším až budu mít prvních 30 dní za sebou a budu mít nějaké výsledky.Doufám, že budu.

Holky kdy jíte po cvičení? Někdo říká že do půl hodiny a někdo říká do hodiny? A jíte i sacharidy nebo jen bílkovinu se zeleninou?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th January 2013, 6:45 pm

já jím hodinu po cvičení bílkoviny, ale to se doporučuje spíš těm co chtějí ty svaly Smile jinak sacharidy se jedí skoro hned po cvičení a bílkoviny minimálně hodinu po cvičení Wink hodně štěstí Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th January 2013, 7:00 pm

Montycko, vzhledem k tomu, že jsem na mateřský a cvičím dopolko, dávám si jako sváču jogurt+třeba ovoce, cca tu hoďku po cvičení. Wink

Třeba vyloženě syrové zelenině se snažím v zimě vyhnout. Teda nejíst nějak ve velkém. Hodně se zajímám o TČM a terapeutka přes jídlo mi říkala, že syrová zelenina je "studená", v zimě naopak potřebuješ něco na prohřátí organismu Wink Takže jím hlavně vařenou apod. Ale to jen tak na okraj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th January 2013, 7:07 pm

Tak teď jsem z toho zmatená ještě víc.Dietoložka mě říkala, že si mám dát po cvičení bílkoviny se zeleninou tak do půl hodiny.Ale říkala také, že mám přibrat min. 2kg svalovky.Tak teď nevím jestli mám nedřív honit tu svalovku a pak se soustředit na to spalování a nebo jak to má vlastně dělat.Nerada bych si nějak zbytečně brzdila hubnutí.Ale asi je také pravda, že čím víc budu mít svalů tí víc budu spalovat,že? A nebo to je jinak?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th January 2013, 7:11 pm

Lenulko, když cvičím dopoledne tak to dělám také tak jogurt+ovoce,ale tak do půl hodiny.Takže to je brzo? Je pravda, že se do toho nutim, že mě to hned po tom cvičení nechutná.

Ale když cvičím večer tak si dávám zeleninu + cottage, abych se večer už necpala sacharidama ( prý je špatně spaluji)

A s tou zeleninou máš pravdu v zimě mě studená nechutná.Já si vařim zeleninové polévky ....mňam
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th January 2013, 7:23 pm

nejdřív se zbav tuků, potom tvoř svaly Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th January 2013, 7:37 pm

Taky miluju polévky Very Happy zeleninové, kuřecí vývar taky se zeleninou, atd. I prcek je zbožňuje. Jestli ti to po půl hoďce nejede, určitě bych to posunula. Opravdu to má být cca hodina. Klidně to posuň. Večer jsou lepší právě bílkoviny, sacharidy by se měly jíst cca do 15.hodiny Wink

A ano, ke spalování potřebuješ svaly, ale všechno postupně Smile Já potřebuju hlavně zhubnout zpátky na svojí původní (předněkolikaletou Very Happy ) váhu, takže zatím se soustředím na jídelníček+cvičení, na nějaké větší budování svalů a rýsování svalů dojde později Wink Ale tím neříkám, že pro to nic nedělám Wink

P.S.: ono jak cvičíš, tak si svalovku samozřejmě tvoříš, těmi bílkovinami to podpoříš, myslím, že to děláš OK, jen tu sváču po cvičení bych posunula.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty24th January 2013, 8:21 pm

Moc moc děkuji za rady.

Přeji vám ať se daří a ať vás cvičení baví tak jako mě.Very Happy:bounce:
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th January 2013, 5:29 pm

Holky co jste cvičily po 30day?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th January 2013, 7:12 pm

Ahojky, já to dělám tak, že normální jídlo teda hlavně bílkoviny s menším množstvím sacharidů jím hodinku po cvičení. Někdy, když je hlad si můžeš dát i 30 min po cvičení kousek ovoce nebo něco, co má sacharidy (jogurtový nápoj třeba), prý to nezastaví spalování, neboj. Jediné, co ti to ochrání je svalová hmota. A neboj si dát po cvičení hodinu až dvě po nějakou normální večeři. Cottage se zeleninou ti moc dlouho nevydrží a budeš mít hlad a chutě a pak se budeš přecpávat. tělo je jako stroj, tu energii potřebuje. Cottage zase tolik bílkovin nemá, co tvaroh? Jestli cvičíš opravdu pozdě tak bych i uvažovala o proteinu. Dvě hodiny před cvičením bych si dala běžnou večeři a pak hodku po cvičení před spaním protein nebo tvaroh.

Jinak jsem cvičila dále Ripped.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th January 2013, 7:32 pm

po shredu určitě ripped, ale je to už o kategorii výše Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th January 2013, 7:48 pm

Já jsem po Shredu začala Ripped in 30, i když teda week 1 jsem myslela, že umřu nudou, tak dvojka mě baví Smile A v neděli week 3 Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th January 2013, 7:56 pm

Taky ted dělám ripped, level 1 a je to celkem nuda, nejsem ani spocená Very Happy Zítra dvojka, tak jsem zvědavá, jaká bude Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th January 2013, 8:37 pm

Mě ripped 1 hodně bavil - já jsem si u toho dala do těla pěkně, 3 kilovky a jde to. Ten jsem si příjemně užívala a podle sporttesteru jsme i hodně pálila víc než u 30 DS. Dvojka je podobná jako u shredu 2, hodně plank pozice, ale podle mě i snazší, leépe sestavené, tak to frčí.. právě jsme docvičila. Už jsem to před pauzou cvičila a teď to jedu znovu, kombinuju a dělám 1 level až 10 krát většinou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th January 2013, 9:22 pm

Mám problém, že mám 0.5kg pet lahev, až budou peníze koupím činky Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th January 2013, 9:26 pm

Děkuji moc za rady.Cvičím až od 19:00 až jde dcerka spát a pak už se nechci ničím moc cpát.Tak proto ten cottage+zelenina, někdy i ten tvaroh jenže ten mám ráda na sladko a to už si zase večer nepovolim Smile .

Stáhla jsem si ripped a neodolala jsem a hned ho večer vyzkoušela.Ráno jsem si dala 30day tak jsem zvědavá zítra na nohy pale.No musím říct, že mně příjde dost pomalej, ale zase tam je dost znát těch 10min navíc.......lilo ze mě jako z konve.Až mě synek povídá " mamko už necvič" Very Happy měl o mě chudák malá strach .

Jinak jsem moc nadšená je to fakt super cvičení a těch 20min. denně si člověk vždy najde. Tohle jsem přesně hledala.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty25th January 2013, 9:28 pm

Taky jsem měla ze začátku flašky tak jsem je nacpala pískem a hned byly těžší.

Jinak jsem 2kg sehnala za 79kč/ks

tak pardon 99kč/ks

http://www.insportline.cz/4092/neoprenova-jendorucni-cinka-insportline-jogging-2-kg
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty26th January 2013, 12:16 am

Ty jo, jsem v životě tuto nedržela v ruce, je to dobrý? Lepší než třeba normální činka? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty26th January 2013, 8:21 am

No popravdě řečeno jak na který cvik. Třeba takový ty kliky s čínkama neuděláš skřípáš si tam ruce.Ale mě přesvědčila cena a lákalo mě to že si je můžeš nasadit i na nohy. Radši bych si koupila ty potažené molitanem s nastavitelnou přeskou, ale ty jsem viděla nejlevněší od 250kč/ks no a vzhlede k tomu, že jsem na mateřské a mám 2 děti scratch

Tak mám tyhle Very Happy

Předtim jsem cvičila s 1,35kg flaškama s pískem a když jsem vzala do ruky 2kg myslela jsem, že umřu a že si neukrojim ani chleba.Oni ve skutečnisti váží totiž 2,2kg
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty26th January 2013, 11:17 am

Wow, no, pro mě popravdu jako člověka se skoro nehýbajícího, který měl jen těláky ve škole a ty stáli za nic, když sedíš a povídáš si jen s učitelkou, tak i půl kg pro mě bylo něco a kdybych krájela chleba, tak taky neukrojím, ted je to na mě už lehký, ale jak dělám ripped, tak tam jsou new cviky a tam to ještě cítím, ale já si pořídila i vetší pet lahve, ale mamina to dala psovi Very Happy náš pes má rád láhve Very Happy Já popravdě jako studentka a bez brigády si taky nemůžu dovolit drahý, já bych si je už koupila, ale k vánocům jsem dostala od nejlepší kámarádky co žije v anglii letenku za ni a letím 21.2. a jak jsem z Chebu a letím z Brna, tak ta cesta taky není levná a taky si chci něco vzít s sebou na útratu a hlavně chci jít s ní na salsu, třeba si ty činky koupím tam Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Já chci taky být KRÁSNÁ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Já chci taky být KRÁSNÁ
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nikolas: Chci být zase sexy!
» Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)
» Taky to zkouším
» Jdu do toho taky!
» Barunka se taky odhodlala

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: