Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Jak zhubnout nejdříve břicho ?

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty9th February 2013, 12:47 pm

Ahoj holky,dnes jsem narazila na tyto skvělé stránky Very Happy .Už přes měsíc se snažím zhubnout,přibrala jsem během 5měsíců 9 kil Evil or Very Mad Crying or Very sad affraid .. Vše se mi ukládá hlavně na břiše mám dost tučné špeky rozlité do stran scratch a ruce hodně ..Moje váha byla 64kg při výšce 170cm -nyní 73kg hrůza.Snažím se jíst zdravě,ale nikdy to nevydržím nejhorší jsou večery,,ale hlavně potřebuji poradit tedy v tom jakým tedy cvičením shodit prvně ty tuky,pak bych začala posilovat-ale nejdřív ty tuky confused .Mám začít stímto -Jillian 30 days shred??Nebo kardio cvičení:při jakém cvičení se nejdříve hubne a pálí ty tuky Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty9th February 2013, 12:59 pm

K tomu nadpisu "Jak zhubnout nejdříve břicho" - to neovlivníš, tělo si bere tuky odkud první potřebuje a jde to postupně. Přečti si článek u Nikki na blogu jak funguje spalování - http://mojetelo.blogspot.cz/2013/01/proc-nehubnu-tam-kde-to-potrebuji.html Wink Na tuky obecně je nejlepší kardio a aerobní aktivity
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty9th February 2013, 1:03 pm

Nemůžeš hubnout určitou část samostatně, tělo si bere odevšud něco, navíc každý má jinou stavbu těla Wink dej tomu čas.. na pálení tuků jsou dobré aerobní cvičení, ale konkrétně 30 day shred je nakombinovaný tak, že budeš pálit tuky, ale bude se ti zároveň tělo zpevňovat, což je ideální kombinace Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty9th February 2013, 3:26 pm

Děkuji holky za odpovědi ,,ten nadpis jsem asi špatně vyjádřila cyclops .. Já vím,že nejde nejdříve zhubnout břicho,,břicho my jde jako poslední Neutral .. Jen jsem potřebovala vědět ,jaký to cvičení jsi mám vybrat po kterým spíše mizí ty špíčky cheers Protože těch se musím zbavit přeci nejdřív ,abych pak mohla posílit i to svalstvo ?Tak už mám staženo 30day shred,tak doufám,že to vydržím...jelikož u ničeho nevydržím a se zdravou stravou to mám stejnééé.. Ale jak si čtu a vidím vaše úspěchy a úspěch Nikki,tak doufám,že to zvládnu Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty9th February 2013, 5:38 pm

30 day shred opravdu není obtížný, řekni si, že to prostě děláš pro sebe, a když už začínáš tak proč přestávat a zkazit si to? odkládání je zbytečný, od toho život není Wink držim palce Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty9th February 2013, 6:17 pm

Moc děkuji za povzbuzení Wink Zkusím to zvládnout a nepolevit a stím přejídáním taky..jen je to těžký jelikož mám děti a přítele a musím jim vyvařovat samá nezdravá jídla Mad pak neodolám Embarassed a hned je to vidět ...Prosím ještě at neotravuji Smile 30 day shred by mi mohlo pomoct i s rucema ,myslím tím ,že je mám tlustý jestli se mi podaří zmenšit objem nebo aspon je vytvarovat,ale na to jsou asi jiné cviky Surprised Vždycky si vzpomenu an nějakou otázku,až když vypnu pc Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty10th February 2013, 5:21 pm

tak je nauč jíst taky trošku zdravě, čim dřív tim líp, aspoň budou mít dobrý základ do života neskončej jako generace fast foodů :/ Wink 30 day shred tim protáhne komplet celý tělo, takže se neboj, že bys hubla třeba nohy a ruce měla oproti tomu jak slon, to opravdu ne, navíc tělo hubne rovnoměrně Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty11th February 2013, 2:45 pm

Taaaaaaak dnes poprvéé ted odcvičeno 30day shred Sleep uffff, tak tedy nevím jestli jsem cvičila správně,ale lilo ze mě jako nikdy Smile sotva jsem popadala dech až mě bolí v krku jak jsem nestíhala dýchat ,,spravedlivě jsem si to asi nedocvičila Neutral Jelikož jsem nikdy nevydržela stejně jako oni a vždy musela na cvíli k otevřenému oknu nebo si sednout a napít se Suspect ..Snad to příště zvládnu lépe ..Zítra si odpočinu..Ještě jsem chtěla přidat aerobic pro začátečníky nebo to ZWOV Zuzu nebo jak se to píše,ale to už nedám jsem ráda,že ted sedím Very Happy Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty11th February 2013, 2:51 pm

Ještě jse musím poměřit a odfotit pig
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty11th February 2013, 5:59 pm

bohatě si stačí shred, myslím, že ZWOW je pro začátek opravdu obtížné (já cvičím už třičtvrtě roku a když si chci dát nějaké zwow opravdu musím hodně vybírat něco snadnějšího), nepřeháněj to se cvičením, aby si nedocílila opačného efektu, než který chceš, aneb všeho moc škodí Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty12th February 2013, 1:22 pm

To já by to nedala stejně to zwow Smile Smile dneska jsem celá bolavá,hlavně stehna a u ramen svaly mě bolí,,tak se bojím jestli zítra to zvládnu zas ,když ty svaly bolí Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty12th February 2013, 7:25 pm

přes bolest určitě necvič, to si raději dej odpočinkovější den a jdi si třeba na delší procházku Smile a nebo zkus teplou vanu a promasírovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty9th July 2014, 5:00 pm

Mimo udržování zdravého jídelníčku a sportování je také dobré zrychlit svůj metabolismus přírodní cestou. Co mám na mysli je extrakt zelené kávy, který jsem osobně zkusila. Nepostřehla jsem žádné vedlejší efekty, je to naprosto bezpečné. Určitě to stojí za zkoušku. Někde jsem o tom četla, našla jsem místo, kde se dá objednat a rozhodla jsem se to taky zkusit. Je to velmi efektivní – mohu to srovnat s jinými věcmi, které jMimo udržování zdravého jídelníčku a sportování je také dobré zrychlit svůj metabolismus přírodní cestou. Co mám na mysli je extrakt zelené kávy, který jsem osobně zkusila. Nepostřehla jsem žádné vedlejší efekty, je to naprosto bezpečné. Určitě to stojí za zkoušku. Někde jsem o tom četla, našla jsem místo, kde se dá objednat a rozhodla jsem se to taky zkusit. Je to velmi efektivní – mohu to srovnat s jinými věcmi, které jsem zkusila, protože se snažím zhubnout no, no vlastně neustále .. L 8kg za 4 týdny! Teď už to jen udržet Wink
 Mimo udržování zdravého jídelníčku a sportování je také dobré zrychlit svůj metabolismus přírodní cestou. Co mám na mysli je extrakt zelené kávy, který jsem osobně zkusila. Nepostřehla jsem žádné vedlejší efekty, je to naprosto bezpečné. Určitě to stojí za zkoušku. Někde jsem o tom četla, našla jsem místo, zelena kava se dá objednat a rozhodla jsem se to taky zkusit. Je to velmi efektivní – mohu to srovnat s jinými věcmi, které jsem zkusila, protože se snažím zhubnout no, no vlastně neustále .. L 8kg za 4 týdny! Teď už to jen udržet Wink
 sem zkusila, protože se snažím zhubnout no, no vlastně neustále .. L 8kg za 4 týdny! Teď už to jen udržet Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak zhubnout nejdříve břicho ?   Jak zhubnout nejdříve břicho ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Divný břicho
» Jak zhubnout ruce?
» Potřebuju zhubnout stehna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: