Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 7 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 7 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Já chci taky být KRÁSNÁ

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty14th March 2013, 2:42 pm

Montycka napsal:
Taky mě to napadlo, že budu odvodněná. A popravdě mě po Jill šla krásně svalovka nahoru a teď za celý měsíc nic.

Lauro, ty máš doma váhu s měřením tuku a vody? A jakou? Já bych si chtěla koupit, ale nevím si rady všude toho nabízejí tolik, ale aby to měřilo. Měla jsem totiž úžasný tukoměr, který naměřil 7 letému synkovi víc tuku než mě affraid. A mě naměřil asi 40% tuku tak jsem ho vrátila Evil or Very Mad.

Je možné,že při Jill ti rostli více svalů, to kardio a posilování je více vyvážené tolik nespaluješ a nemusíš se bát, že když jíš málo, tak ztrácíš svaly jako při INS. Obvzlášť pokud se hýbeš i mimo Ins.

Ted jsem koupila pro rodinu váhu Tanita http://osobni-vahy.heureka.cz/tanita-um-076/

Je úžasná vůbec se neliší od toho, co jsem byla změřená od výživové poradkyně na profesionální Tahitě (něco jako in body). Opravdu doporučuju, já si jí taky koupila na doporučení a neudělala jsem chybu.

Jinak jsem vždy skvěle zavodněná, ale po Ins, i druhý den o dvě procenta méně.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty14th March 2013, 3:11 pm

Jééé děkuji za tip. Už se bojím si něco koupit. Ale tahle vypadá dobře.Ještě jsem okukovala tuhle, ale je tam dost velký cenový rozdíl.

http://www.cz-zdravi.cz/produkty2_3/pece-o-telo/monitory-skladby-lidskeho-tela/omron-bf508-monitor-skladby-lidskeho-tela-s-lekarskou-vahou

No obávám se, že co jsem s Jill nabrala svalovky tak jsem s insanity ztratila. Jedla jsem málo a né zrovna 100% dobře.

Jo chybama se člověk učí Twisted Evil

Taky se chodím měřit do lékarny a tam to ukazuje pouze tuk a váhu (takže nevím jak jsem na tom se svalovkou) a k dietoložce už nechodim a jen za změření chtějí 350Kč.To už se mě vyplatí ta váha.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 8:54 am

Čas letí jako voda a já mám 2 měsíce za sebou.Musím říct, že je to opravdu životní změna.Už i rodina pomalinku mění své návyky cheers

A já se cítím skvěle a snad(určitě) i lépe vypadám (nesmim se podceňovat) flower

Tak tedy míry:

17.1. 17.2. 17.3.

prsa: 94 93 94 (0)

pas: 74 70 69 (-5)

břicho: 90 80 80 (-10)

boky: 104 100 98 (-6)

stehno: 59 56 56 (0)

ruka: 34 30 29 (-5)

váha: 80kg 78kg 78kg (-2)

Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 171172173d


Naposledy upravil Montycka dne 20th March 2013, 9:15 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 9:08 am

Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 171172173
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 9:13 am

Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 171172173
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 9:54 am

Montycka parádní změny! Wink Břicho, boky, stehna!! super úbytek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 10:20 am

Paráda - je to znát a to hodně flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 10:25 am

pěkné, vidíš co udělali je 2 kila? obdivuhodný ,že? Smile jinak to břicho z boku se ti pěkně stáhlo Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 10:31 am

ahoj Montycka, stale nechapem, kde sa na tebe beru tie kila, vsak miery mas pomaly lepsie ako ja. to je dokaz, ze sa fakt netreba porovnavat....ide ti to paradne Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 12:38 pm

Holky moc děkuju,nebýt vás tak jsem to už asi vzdala.

Sasha nikdy bych tomu nevěřila, že je tohle možné jen 2kg....ale je.

Karlitoooo.........nikdo mě nevěří, že tolik vážim.Teď jsem koukala na tvé fotky a ty jsi o dost štíhlejší i když máme stejné míry.......no na každém vypadají kila a teď už věřím že i míry jinak.

Před chvilkou jsem rozbalila novou váhu s tělesnou analýzou a musim říct, že jsem drsně zpadla z obláčku na pr..l Very Happy . Má krásná nová váha mě naměřila:

dnes před cvičením ale na jiné váze

tuk 35,4% 36% ( - 0,6 %)

svalovka 48,3kg 46,8kg ( + 1,5Kg)

voda 46,2% 45,8% (+ 0,4%)

viscerální tuk 5 5

Myslíte,že je to možné? Jen 0.6% tuku?

A nebo asi budu muset ty hodnoty před zahodit a brát jen tyhle jako startovací....ale to mě mrzí chtěla jsem mít porovnání.No tak až za měsíc už budu mít s čím porovnávat .Teď mě napadlo, nemůže to taky ovlivnit menstruace?


Naposledy upravil Montycka dne 20th March 2013, 1:15 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 12:50 pm

Hlavne ti ubudli svaly. Ješ dost? necvicis moc?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 1:08 pm

to modré je před cvičením mám 1,5kg svalovky nahoře
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 1:18 pm

Jo, zle citam. Tak to je parada! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 7:34 pm

Montycka napsal:
Holky moc děkuju,nebýt vás tak jsem to už asi vzdala.

Sasha nikdy bych tomu nevěřila, že je tohle možné jen 2kg....ale je.

Karlitoooo.........nikdo mě nevěří, že tolik vážim.Teď jsem koukala na tvé fotky a ty jsi o dost štíhlejší i když máme stejné míry.......no na každém vypadají kila a teď už věřím že i míry jinak.

Před chvilkou jsem rozbalila novou váhu s tělesnou analýzou a musim říct, že jsem drsně zpadla z obláčku na pr..l Very Happy . Má krásná nová váha mě naměřila:

dnes před cvičením ale na jiné váze

tuk 35,4% 36% ( - 0,6 %)

svalovka 48,3kg 46,8kg ( + 1,5Kg)

voda 46,2% 45,8% (+ 0,4%)

viscerální tuk 5 5

Myslíte,že je to možné? Jen 0.6% tuku?

A nebo asi budu muset ty hodnoty před zahodit a brát jen tyhle jako startovací....ale to mě mrzí chtěla jsem mít porovnání.No tak až za měsíc už budu mít s čím porovnávat .Teď mě napadlo, nemůže to taky ovlivnit menstruace?

Gratuluji k nové váze cheers Je hodně přesná a ta menstruace by neměla mít takový vliv. Hlavn ten nárůst svalů, to čumím cyclops také chci! Já se zvážím, ale až za 14 dní u rodičů, protože ted jedu změna stravy a cvičení však víš, tak si chci počkat a vydržet těch 14 dní se vším Smile Jinak to že ti neubylo tolik tuků, tím se nestresuj, to bylo podle mě i tím insanity, prostě jsi nebyla v aerobce. Ale nabrala jsi svaly, tak budeš i více spalovat Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 8:28 pm

Lauro děkuji za tip na váhu.....je prostě super.......už jsme změřená celá rodina. Teda kromě Barborky má malé nožičky takže jí to nezměřilo Very Happy.No bude si muset počkat až doroste.

A hlavně moc děkuji za školení.........prostě super.Vše promyšlené, užasné, logické. Už se vůbec nedivim, že trenérovi věříš........myslím že jsi udělala fakt moc dobře......a ve mě to hlodá čím dál tím víc.

Mám zpočítáno! A už mě je vše jasné.

Kalorické tabulky mě vypočítaly příjem 1920Kcal a já po tom tloustla tak jsem sama snížila na 1800Kcal a cítím se lépe, ale mám pocit, že mě malinko večer honí mlsná. A teď mě vyšlo 1878Kcal

Já to zvětší části ubrala na sacharidech......tak proto ta mlsná.Tak teď přidám a už to bude OK.

Ještě jednou děkuji za celé školení moc mě to pomohlo a držím ti palečky v tvé nové redukční strategii☀
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 8:47 pm

Máš nádherné výsledky, taky bych takových chtěla dosáhnout Smile Gratuluji!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 8:48 pm

No Montyčko, já koukám, vypadáš úžasně, fakt paráda!!!! S insanity si teda nehubla??? Chápu to dobře?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 8:48 pm

co je to viscerální tuk?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 9:39 pm

viscerální tuk je v dutině břišní, kolem orgánu.No s Insanity jsem teda moc nehubla.Vylepšila jsem si kondici, ale tuky šly nahoru.Ale podle fotek to jistá změna je, ale přišlo mě že si to zbytečně zpomaluji.Takže jsem zase vytáhla čínky cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 9:42 pm

Potoková počkej za měsíc to se na sebe nebudeš moc vynadívat.Ten první měsíc byl nejlepší to jsem viděla každý den pokrok.Teď už to jde pomaleji, ale jde.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty20th March 2013, 10:31 pm

Jo, kondice fakt paráda, ale tot je vše Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty21st March 2013, 5:23 am

Montycka - díky, snad ano. Zatím si jen nemohu sednout na záchod a vyjít schody... Very Happy Very Happy

Pěkný den všem!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty21st March 2013, 12:10 pm

Montycka napsal:
Lauro děkuji za tip na váhu.....je prostě super.......už jsme změřená celá rodina. Teda kromě Barborky má malé nožičky takže jí to nezměřilo Very Happy.No bude si muset počkat až doroste.

A hlavně moc děkuji za školení.........prostě super.Vše promyšlené, užasné, logické. Už se vůbec nedivim, že trenérovi věříš........myslím že jsi udělala fakt moc dobře......a ve mě to hlodá čím dál tím víc.

Mám zpočítáno! A už mě je vše jasné.

Kalorické tabulky mě vypočítaly příjem 1920Kcal a já po tom tloustla tak jsem sama snížila na 1800Kcal a cítím se lépe, ale mám pocit, že mě malinko večer honí mlsná. A teď mě vyšlo 1878Kcal

Já to zvětší části ubrala na sacharidech......tak proto ta mlsná.Tak teď přidám a už to bude OK.

Ještě jednou děkuji za celé školení moc mě to pomohlo a držím ti palečky v tvé nové redukční strategii☀

To mám radost, že váha se líbí a že sis udělala výpočet, za tu námahu to stojí Very Happy Ta mlsná byla určitě nízkými sachry, bude ti ted lépe, když si to přizpůsobíš. Ted nemohu skoro nic celé dojíst , jak jsem brzy plná Very Happy Ale je to příjemné, že když mě přepadne hlad a jsem mimo domov, tak nemusím čekat až se dostanu třeba za hodinu domů, protože u sebe nemám nic bez sacharidů, ted si koupím celozrnný rohlík po cestě a dojím se doma Smile

Jinak ten trenér je fakt boží, věřím mu, protože to vidím i na něm, jakou má formu a má k tomu velký vztah. Ne aby byl nabouchanej nějakými chemickými srack..mi, ale zdravý a hlavně silný funkční tělo. Má všechny možné osvědčení z kvalitních trenérských škol a ještě má zkušenosti z armády. Já budu určitě psát dál moje zkušenosti a další rady, co se dozvím. Klidně mi napiš, co tě zajímá a já se zeptám..

Malá bude fitnesska, ta se važit nebude muset Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty21st March 2013, 12:39 pm

To je fakt super, že ti takhle sednul trenér. Uplně závidim. A zkušenosti z armády jsou fakt super.Já když si představim toho našeho tady tak se mi tam ani nechce. Ale prý ve vedlejšim městečku otevřeli nové fitko tak půjdu asi na průzkum.

Teď tady hledám ty tvé cviky ( hlavně techniku a jak je dělat doma s jednoručkama). Některé názvy slyším poprvé.

Very Happy Very Happy Very Happy jo to na naši slečinku sedí.......běhá po baráku s 2kg čínkama a křičí : já cičíííím.........a odmítá jíst sacharidy :'' maminka taky nepapá housku'' .Oni jsou obě děti po tatínkovi.....vysoké a hubené.........tak doufám, že se jim to nepokazí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty26th March 2013, 8:31 am

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''BílkovinySacharidy(cukry)''''''tuky(nasyc.)CholesterolVláknina''''Sodík'''''Vápník
Snídaně:24,94 g49,86 g14,36 g8,24 g3,04 g3,6 g0,33 g60 mg
Dopolední svačina:8,13 g45,02 g31,44 g7,55 g3, g7,92 mg6,19 g0,22 g207,6 mg
Oběd:29,21 g39,16 g0,20 g13,93 g480 mg6,91 g90,4 mg
Odpolední svačina:30 g28,5 g9 g0,75 g
Večeře:15 g15 g17 g3 g
Druhá večeře:6,66 g7,22 g6,12 g10,38 g2,64 g7,92 mg0,74 g0,12 g194 mg
CELKEM:113,95 g184,76 g61,12 g57,84 g8,67 g495,84 mg20,44 g0,68 g552 mg
%DDD89 %92 %86 %73 %


Holky prosim, koukněte mě na to!!!! Pořád si nejsem jistá v rozložení těch sacharidu a zdá se mě jestli nemám moc tuků???

Fakt se hlídám jako pes, každé sousto vážím a zase mám 1kg tuku nahoře.

Asi něco dělám špatně a nejsem schopná přijít na to CO?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Já chci taky být KRÁSNÁ
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nikolas: Chci být zase sexy!
» Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)
» Taky to zkouším
» Jdu do toho taky!
» Barunka se taky odhodlala

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: