Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Já chci taky být KRÁSNÁ

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty26th March 2013, 9:10 am



Holky prosim, koukněte mě na to!!!! Pořád si nejsem jistá v rozložení těch sacharidu a zdá se mě jestli nemám moc tuků???

Fakt se hlídám jako pes, každé sousto vážím a zase mám 1kg tuku nahoře.

Asi něco dělám špatně a nejsem schopná přijít na to CO?[/quote]

Ahojky, to vypadá jako dobrý jídelníček a ty tuky bych neřekla, že jsou moc. Kdy se vážíš na té váze?
Ráno jsi odvodněná a může ti to vykazovat více tuků. A jak to víš, že je to jedno kilo tuku, to sis spočítala z té váhy? Jinak zase na druhou stranu ty výsledky máš výborné a cm mizí.. Nevím, jestli bych tomu nedala třeba ještě tři týdny.. Já už se třeba vůbec nevážím..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty26th March 2013, 9:23 am

Vážím se před večeří, jak jsem tam vyčetla, že je nejlepší. No vypočítala jsem to z té váhy.........vím asi to moc řeším Embarassed.

Jen jsem se chtěla ujistit, zda nemám v tom jídelničku nějakou botu.Pořád mě to vrtá hlavou, proč ta váha nejde ani o kilíčko dolů. Pořád se motám 78 - 80kg už 3. měsíc.

Nevím jestli to není tím, že těch 7800KJ nikdy nesním........jsem tak na 90%
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty26th March 2013, 9:32 am

Montycka napsal:
Vážím se před večeří, jak jsem tam vyčetla, že je nejlepší. No vypočítala jsem to z té váhy.........vím asi to moc řeším Embarassed.

Jen jsem se chtěla ujistit, zda nemám v tom jídelničku nějakou botu.Pořád mě to vrtá hlavou, proč ta váha nejde ani o kilíčko dolů. Pořád se motám 78 - 80kg už 3. měsíc.

Nevím jestli to není tím, že těch 7800KJ nikdy nesním........jsem tak na 90%

Určitě Montyčko, je to i tím, že to moc řešíš. Ten tuk na kg nikdy nemůžeš spočítat přesně, závisí to na té zavodněnosti, která je součástí tuků, ale i svalů! Takže ty bys musela ještě nějak přidat výpočet těch svalů a z toho procento vody a pak tuku, což je šílené.. Trošku relaxuj a neupínej se tolik na to. Stres je velkým držákem kilogramů. Jídlo máš dobré, drž se toho, velké změny nevysoudíš po 14 dnech. Jinak jestli plníš na 90%, to tělo to podle mě skoro nezaznamená.
Já také stojím asi tři měsíce na 57 kg, už to vypadá skoro na 56 a pak zase na 58. Ale už to neřeším!

Jako fakt, vždycky jsem si říkala, že váha není nejdůležitější a stejně jsem si tam stoupala a přála si mít o půl kila aspoň míň Very Happy Teď jsem konečně došla k tomu, a že to byla cesta!! Že mě vážně nezajímá kolik kg mám, ale chci prostě redukovat % tuku, vypadat šíthlejší a zároveň se zpevnit nabrat svalovou hmotu. Proto se zvážím až teď po 14 dnech a budou koukat spíše po těch svalech a tuku. Jen ti řeknu, že jsem vážila i 52 kg a nebyla jsem o moc štíhlejší než jsem teď s 57kg.

Pokud změny máš a že ano, a i když není to číslo na váze, tak se uvolni, už ted jsi udělala krásný pokrok a to ostatní přijde.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty26th March 2013, 9:38 am

Lauro děkuju, trošku mě teď vyváděj lidi z míry.Ptají se mě kolik jsem zhubla a já jim říkám, že 2kg tak mě nikdo nevěří.

Tak jsem zase nad tím začala přemýšlet...........a to jsem si myslela, že už to mám v sobě vyřešené Very Happy.

No už asi potřebuji to sluníčko sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty26th March 2013, 9:45 am

Montycka napsal:
Lauro děkuju, trošku mě teď vyváděj lidi z míry.Ptají se mě kolik jsem zhubla a já jim říkám, že 2kg tak mě nikdo nevěří.

Tak jsem zase nad tím začala přemýšlet...........a to jsem si myslela, že už to mám v sobě vyřešené Very Happy.

No už asi potřebuji to sluníčko sunny

Nedivím se jim, že se ptají, ty fotky jsou boží Very Happy Ber to tak, že jsi důkazem toho, že váha nic neznamená. Každá si vysníme nějaké pitomé číslo a dokud se na něj nedostaneme, tak nejsme spokojené, přitom už třeba v půlce té cesty vypadáme líp než byla naše původní představa, ale to nevidíme, když ta váha nám to nepotvrdí Very Happy

Já teda ted poslední 3 dny možná 4 měla hřešící, jo stydím se, nějaká setkání apod. Ale jsem z toho v pohodě až mě to překvapuje, z váhy strach nemám. Prostě to na sobě konečně vidím, fakt se mi líbí mé bříško, které bylo vždy tou nejslabší stránkou a ani pár dní mimo mu nijak těžce neuškodily.. Very Happy prostě úžasné jím dvakrát víc sacharidů a večer když si za něj chytím ho nahmatám daleko menší než dřív Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty26th March 2013, 12:27 pm

Jojo ve všem máš pravdu.Je to jen vysněné pitomé číslo.........budu si to opakovat !

I já na sobě vidím a cítím rozdíl.

Jsem asi vůči svému tělu dost nevděčná Embarassed.Teď když si mi to sem tak vše napsala tak se uplně za tu ranní myšlenku stydim.

No ale zase kdybych neslyšela názor někoho jiného tak bych se v tom babrala nejméně týden.

Díky jocolor
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty12th April 2013, 8:26 am

Ahojky holky, znáte ten pocit, že je vše na prd a že vám vaše tělo háže klacky pod nohy?

Tak ani nevim kde začít. Asi před rokem jsem přišla o zub , horní 3. A jediná možnost jak ho nahradit v mém případě bylo nastřelení do kosti (čelisti).To jsem absolvovala v pátek. Takže jsem na ATB se sešitou pusou. No co budu vyprávět, žádný zázrak to není.

Do toho mě zavolali z nemocnice, že se mám 22.4. dostavit na plánovanou operaci zápěstí. Tak jsem si začala oběhávat předoperační vyšetření a tam mě zjistily bradykardii ( snížená srdeční funkce). Normální je prý 60 - 90 za minutu já mám 42 za min. Na netu jsem vyčetla, že by to mohlo být způsobeno sníženou funkcí štítné žlázy. A to by i vysvětlovalo mou nespavost,zimouřivost,lámání nehtů.......!Už jsem psala ve starostech.

Ještě bych měla říct, proč jsem z toho tak rozděšená. Moje babička umřela na srdce v 60, otec má srdeční arytmii, strýc měl v 36 letech infarkt......to je jedna věc. Druhá, že mě můžou zakázat operaci té ruky a ta se sama nikdy nespravý už to bude jen a jen horší.

Do prčic a to mě ještě není a ni 30.

Tak jsem strašně smutná, nervozní a zklamaná. Já se snažím dát svému tělíčku to nejlepší a ono na mě takhle Mad. Já vím, že jsem k němu nebyla vždy ohleduplná, ale teď se to přeci snažim vše napravit.

Tak proč se všechno začíná takto srá..?

Do toho všeho přišla sousedka.Tak jsem se jí svěřila. To jsem neměla dělat. Dostala jsem kázání jako hrom. Jak špatně jim, moc cvičim, hodně jezdim na kole, přepínám se a mám 2 děti tak bych měla myslet na ně.....................!Takže celý večer jsem měla v háji.

A co teď? Má sousedka pravdu? Ale mě je po cvičení krásně a kolo miluji to je můj balzám na duši no a o jídle nebudu vůbec přemýšlet to mám 100% v pořádku. Jim na 7800KJ a vyváženě. Před tim jsem jedla tak 3000 - 5000Kj max a vůbec jsem neřešila skladbu.

Já prostě chci cvičit, jezdit na kole , na motorce, hrát s dětma fotbal a já nevím co ještě.........prostě žít na plno.

Omlouvám se, že jsem tady tak všechno ze sebe tak vysypala, ale moc mě to pomáhá. Doufám, že vám tím moc nepokazím náladu.

17.4. mám měřící a fotící se den tak vám slibuji své pidi výsledky. Jsou opravdu pidi, ale já jsem za ně ráda.

Holky držte se a přeji jen krásné dny plné sluníčka........už ho moc potřebujeme flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty12th April 2013, 4:24 pm

Montyčko, tak to je mi moc líto, ono když se to sere, tal se to sere (omlouvám se za slovník), doufám že ti to dopadne všechno dobře.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty12th April 2013, 6:07 pm

Montyčko, musím zareagovat, protože seš očividně dost vyplašená (nedivím se) a že ti doktoři nic bližšího neřekli (ani tomu se bohužel v podmínkách našeho zdravotnictví nedicím...).
Takže prve něco na uklidnění: bradykardie může být opravdu způsobena sníženou funkcí štítné žlázy. Většinou se to pojí i s celkovou únavou, malátností, někdy až apatií, jak píšeš i zimozřivostí, ale příznaky se samozřejmě liší člověk od člověka. Stačí jednoduché krevní vyšetření hormonů a uvidíš, na čem seš. Pokud by tam skutečně byla snížená funkce, budeš brát léky - je to substituční terapie toho hormonu, co tělo nevyrábí dostatečně. Terapie je to doživotní, nicméně to není nic závažného, dnes to zobe snad každá druhá ženská.
Nicméně, a teď se nepotěším, vzhledem k té rodinné anamnéze je bohužel i možnost, že chyba je primárně v srdci. Nicméně ani to není konec světa.
Každopádně si co nejdřív zajdi k prakt. lékaři, nech si natočit EKG a udělat to vyšetření hormonů štítné žlázy. Pokud bude šť. žláza ok, měl by tě odeslat na kardiologii - a pokud nebude chtít, tak si to vydupej a to co nejdřív.
Přeju ti, ať všechno dobře dopadne!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty12th April 2013, 6:18 pm

Jééé Olinko děkuji, opravdu jsi mě uklidnila. A myslíš, že by mě kvůli tomu mohla zakázat tu operaci ruky? A nikde jsem nevyčetla zda se musím nějak omezovat ve cvičení.

Normálně cvičím jako před tím.Říkám si,že když jsem to vydržela do teď Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty12th April 2013, 6:31 pm

No, mně právě vrtá hlavou, jak to, že jsi s takovou bradykardií při cvičení ještě neodpadla...? Nebo už se ti to stalo - nemusí být přímo omdlení, ale třeba jen slabost, pocit, že nemůžeš popadnout dech a je to silnější než klasická únava třeba při kardiu?
Třeba můj brácha - sportovec má klidový tep asi 55/min (když jsem mu ho měřila, tak jsem na každý úder srdce čekala s napětím, jestli ještě vůbec přijde:-)), ale při výkonu mu to normálně vyletí. Nejsem teda kardiolog, ale říkám si, že pokud doteď cvičíš bez problémů, tak tam asi nějaká adaptace je - teď ovšem otázka, jak dlouho by to to srdce zvládlo. Zkoušela sis někdy měřit tep při cvičení? Stačí jen klasika palec na zápěstí a odpočítat počet úderů za 15 vteřin, pak násobit čtyřma (takže za těch 15 vteřin ještě "nevychladneš" a odpovídá to tepové frekvenci při zátěži).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty12th April 2013, 6:43 pm

No tak popravdě trošku slabo se mi dělá, ale já si vždy nadala, že jsem lemra líná a že to musim potrénovat........nikdy mě nenapadlo, že to může být něčím jiným. Taky mám dost nízký tlak tak jsem to přičítala tomu.

Zkusim to ještě změřit při cvičení.

A brácha se nějak léčí? Ono to je u sportovců normální,že?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty12th April 2013, 6:50 pm

Jen jako studentka zdrávky chci upozornit, nidky neměřit PALCEM, prsteníčkem a ukazováčkem se prej měří tep Smile Třídní nám říkala kdysi, že v palci je tep taky nebo co a proto se palcem neměří. Není to rejpání, myslím to dobře Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty12th April 2013, 6:51 pm

Jo, u sportovců to právěže normální je... Mají to srdíčko vytrénované - to máš jako kterýkoli jiný sval, po prvních dvou dnech cvičení s Jillian jsem ani nemohla sejít schody a dnes už ani nevím, že jsem včera dělala nějaké výpady;-) To srdce si zvykne na námahu, zesílí v tom správném slova smyslu, takže na jedno "pumpnutí" dovede vytlačit větší objem krve...
Nízký tlak bude v tomto případě s největší pravděpodobností způsoben nižší srdeční akcí, tu krev po těle nemá co popohánět...

Každopádně přinejmenším do vyšetření se zbytečně nepřepínej, klidně cvič dál posilování, ale zkus omezit kardio, přece jen - proč dráždit kobru bosou nohou.
U mě je třeba zas problém anémie, tím, že mám málo krvinek, tak se hned zadýchám a 2 minuty kardia s Jil nedávám ani po měsíci. Nehrotím to, video vždycky pauznu a pokračuju, až když popadnu dech.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty12th April 2013, 6:55 pm

Roso, náhodou dobrá připomínka, já mám třeba prsty hubené a citlivé, ale je pravda, že většině lidí to ukazováčkem a prostředníčkem půjde líp (jsem to schválně zkoušela:-). Hlavně nahmatat to správné místečko...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty12th April 2013, 7:30 pm

Jé holky já jsem v těhle věcech uplně neznalá......hold jsem geodet. Ale to mě neomlouvá, tep bych si měla umět změřit.Ale nějak mě to nejde, neumim ho ani nahmatat. Třeba při tom cvičení ho ucítím........bohužel mám dnes odcvičeno.

Teď mě tak napadlo, může s tím mít něco společného, že nemůžu usnout? Třeba se 3 hod. převaluji než usnu.Taky jsem uplně zmrzlá a přitom se potim. Nikdy jsem nad tím nepřemejšlela prostě jsem si na to zvykla, ale teď přemýšlím zda tam není nějaká spojitost. Také tak 2x do roka mám strašné bolesti kloubů, ale vždy mě na to napíšou ATB a pak to přejde.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty13th April 2013, 5:15 pm

Ahojky Holky, tak jsem odcvičila a měřila si ten tep a naměřila jsem 80/min a to jsem sotva popadala dech
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty14th April 2013, 10:29 pm

Montycko, upaluj k doktorovi, takhle na dálku těžko stanovovat diagnózu a čím dřív, tím líp. Tep 80 při cvičení se mi nelíbí ani trochu. Na tom vyšetření v nemocnici ti dělali EKG? Z toho se totiž pozná, jestli je ten nízký puls způsobený srdeční poruchou... Každopádně by ti to měl udělat i tvůj obvoďák, spolu s tím vyšetřením štítné žlázy, to je základ. Jen to prosím neodkládej, nechci strašit, ale lepší vědět, na čem jsi a zbytečně neodkládat léčbu...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty15th April 2013, 7:42 am

Jojo já to neodkládám jsem objednaná na středu. Jen jsem chtěla ujistit nějaké info předtím abych věděla na co se mám vše poptat.

Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty17th April 2013, 1:50 pm

Tak tady jsou slíbené fotky, ale popravdě řečeno se asi cítím lépe než vypadám monkey.Myslela jsem si, že to na těch fotečkách bude vetší rozdíl.Ale můžu být ráda, že to není horší Very Happy

Míry ani nepíšu, protože jsou stále stejné Sad.


Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 4msce
Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 4msc


Naposledy upravil Montycka dne 17th April 2013, 8:46 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty17th April 2013, 2:01 pm

Ehm, nezobrazuje se to Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty17th April 2013, 8:47 pm

Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 4msc
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty17th April 2013, 8:52 pm

Montyčko, dost dobrý!!!! Šikulka Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty19th April 2013, 4:53 pm

Ross, já ti nevim. Mrzí mě, že to nejde tak rychle jako první měsíc. Přemýšlím jestli by to nechtělo nějaký šok pro tělo, aby zase začalo makat. Je to taková mravenčí práce.

Teď budu mít delší cvičící pauzu. Zítra jdu na svatbu a v pondělí jdu na tu operaci s rukou tak nevím jak dlouho nebudu moci cvičit.Tak třeba trošku tělo vyšokuji Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty19th April 2013, 9:16 pm

Mi povídej, já už na sobě nepozoruju žádný změny, příjdu si pořád stejná, ach, první měsíc byl nejlepší, ale co se dá dělat Very Happy Very Happy At ti at operace dopadne dobře Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Já chci taky být KRÁSNÁ   Já chci taky být KRÁSNÁ - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Já chci taky být KRÁSNÁ
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nikolas: Chci být zase sexy!
» Čtyřicítka na dohled a já jí to chci nandat :)
» Taky to zkouším
» Jdu do toho taky!
» Barunka se taky odhodlala

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: