Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Taky to zkouším Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Taky to zkouším Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Taky to zkouším Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Taky to zkouším Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Taky to zkouším Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Taky to zkouším Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Taky to zkouším Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Taky to zkouším Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Taky to zkouším Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Taky to zkouším Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Taky to zkouším Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Taky to zkouším Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Taky to zkouším Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Taky to zkouším Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Taky to zkouším Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Taky to zkouším Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Taky to zkouším Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Taky to zkouším Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Taky to zkouším Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Taky to zkouším Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Taky to zkouším Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Taky to zkouším Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Taky to zkouším Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Taky to zkouším Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Taky to zkouším Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Taky to zkouším Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Taky to zkouším Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Taky to zkouším Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Taky to zkouším Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Taky to zkouším Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 6 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 6 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Taky to zkouším

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty29th August 2012, 9:59 pm

Taky to zkouším....
Je mi 29. Jako malá jsem hodně sportovala - hrála jsem za junior basket a chvilku za dorost. Ale na konci základky jsem rozhodla že jsem tlustá a nejedla. To mi vydrželo až tak do druháku na střední. Tak nějak zázrakem se to spravilo. No a nějaký rok po maturitě jsem zhubla na své historické minimum. Začala chodit se svým mužem. No v té době jsem měla o 30kg míň než teď. Za nějakou dobu mi přestala fungovat štítná žláza a musím brát už na furt léky. Při
bírala jsem a kynula a dotoho si před loni zlomila nohu a dostala trombozu. Musím nosit kompresivní punčošky. (Ježíš to zní jak důchodkyňa)
Letos z jara jsem měla 99kg. V půlce května jsem začala zdravěji jíst a od přelomu června i cvičit.

Počáteční míry - prsa 115 cm
- pas 93 cm
- bříško 118 cm
- zadeček 127 cm - když jsem ten metr utáhla...

Zítra ráno se měřím.

A ještě foto.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty29th August 2012, 10:29 pm

Tak ještě foto


Naposledy upravil Světluška dne 29th August 2012, 10:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty29th August 2012, 10:34 pm

Foto první... Taky to zkouším 1aar

Foto asi po 2 měsících ... Taky to zkouším 2aaz

Foto 22.8. ... Taky to zkouším 4aao

Rozdíly nevidím Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty29th August 2012, 10:38 pm

Já rozdíl vidím!! Břicho je určitě menší, boky také!
Co říkají cm? Jen tak dál!! flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty30th August 2012, 8:55 am

Po 3 měsících - 30.8

prsa - 111cm (-4cm)
pas - 85cm (-8cm)
bříško - 106cm (-13cm)
boky - 114cm
zadek - 116cm (-11cm)

a foto z dnešního rána Taky to zkouším 5aaq


Naposledy upravil Světluška dne 30th August 2012, 9:10 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty30th August 2012, 9:01 am

Já bych řekla, že tam změna vidět je. Břicho tak neční do éteru, kalhotky se tak nezařezávají do boků... Jen tak dál Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty30th August 2012, 9:17 am

Tak na cm je to super!! Holky, chvalte se!! Vždyť to musí být znát na oblečení! Nebuďte k sobě tak kritické! flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty30th August 2012, 9:38 am

Na oblečení už to znát je. Za chvilku se budu muset poohlédnout po sukni co mi nebude padat
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty30th August 2012, 9:58 am

Téda je to vidět hodně Smile Bříško se krásně stahuje a boky a celé postranní tělo se také formuje. Gratuluju k tak krásným úbytkům bom
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty30th August 2012, 10:15 am

Paradne vysledky. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty30th August 2012, 3:43 pm

To je úctyhodné takové výsledky! Měj se ráda, je to super, musela sis hodně máknout, to je vidět a metr nikdy nelže :-)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty30th August 2012, 8:29 pm

Souhlasím s Andrejkou, copak to nevidíte? první a poslední foto, to je rozdíl jak cip... si je dej k sobě Smile)) Bříško se ti stahuje jak po bokách, tak vepředu, škoda, že má první fotečka zakryté nožky Smile) Jsi šikovná Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty31st August 2012, 2:51 pm

Taky změnu rozhodně vidím, ale chápu to, protože u sebe to také nevidím. Nebo jsem možná už radši zapomněla, že jsem měla břicho o 5 cm větší Very Happy. Bohužel nemám žádnou počáteční fotku, takže to nemůžu porovnat. Jenom jednu takovou z kabinky asi po 10 dnech cvičení, ale z té ty změny také nevidím. Rozhodně i na těch rukách je to dost vidět a ta poslední fotka mluví za vše, změna tam je opravdu suprová Smile.

Jen tak dál a držím palce. Je to boj, ale musíme ho vyhrát Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty10th September 2012, 10:48 pm

Taky rozhodně vidím a chápu, že člověk to na sobě třeba nevidí, ale když si dá ty dvě fotky vedle sebe a porovná centimetry, tak mu to teprve dojde Smile Jen tak dál Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty26th September 2012, 8:21 am

Dneska ráno jsem se vážila a měřila tak přináším zprávy.

Váha 88,1kg

prsa - 111cm (-4cm)
pas - 83cm (-10cm)
bříško - 101cm (-17cm)
boky - 110cm (-4cm - neměřeno od začátku)
zadek - 114cm (-13cm)


Foto se mi nějak nevyvedlo....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty26th September 2012, 9:04 pm

parádní číslíčka, jen tak dál Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty10th February 2013, 11:31 am

Ahoj, tak výsledky jsou super, moc gratuluju ale mně se bohužel fotky nezobrazují Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty10th February 2013, 11:39 am

Dlouho jsem se nehlásila, ale snažím se dál.
Přináším Vám moje výsledky.
Jídelníček mám myslím v pohodě, cvičení taky.
Jen mě poslední dobou občas trápí nachlazení, tak si dám volno od cvičení, ale
snažím se jíst správně dál.
No a teď trochu čísel.
Váha: 67,7kg (-31,3kg)
Prsa: 100 (-15)
Pas: 73 (20cm)
Bříško: 84 (-34cm)
Boky: 96 (-18cm - neměřeno od začátku)
No a ještě foto

Před:
[img]Taky to zkouším 1a1d [/img] [img]Taky to zkouším 1002131k [/img]
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty10th February 2013, 12:50 pm

Tak když vidím ty fotky, tak mám čelist až na zemi, to je úžasný, bomba, super, jsem z toho paf, za jak dlouho jsi to takhle dala pěkně dolu? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty10th February 2013, 12:54 pm

Skvele, vidim, že ti tiež príroda odobrala na prsiach. Aj mne sa zmensili ako som schudla.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty10th February 2013, 1:56 pm

Loni kolem květnových svátků jsem se začala zajímat o to co jím, v červnu cvičit, ale pořádně jsem se do toho opřela až na konci léta. Ale to už jsem byla dole -7kg. Takže od května do září -7kg. Od září do teď (půlka února cca -24kg).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty10th February 2013, 2:03 pm

Nejvetší radost mám ze sebe, že už to (hlavně jídelníček) tak moc nehrotím. Prostě jsem schopná udělat operativní změnu. Ještě nedávno, když mi něco nevyšlo, tak jsem z toho byla špatná - jako že jsem si naplánovala jídelníček a někdo mi to snědl. Úlety a hříchy se mě nějak nedotkly. Prostě nehřeším a ani mi to nechybí. Jediné co jsem za celou dobu měla mimo plán byl takový ten sójový suk.
A z pro jednu věc se cítím být king - léky co beru (kvůli šž), se běžně v kulturistice a fitness zneužívají pro zrychlení metabolismu. A já to vím. Vím jak na to, a nic. Cítím se prostě hrdá. Teď to trochu přeženu, ale je to jako udělat vyléčeného alkoholika hospodským. Těžko se to vysvětluje.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty10th February 2013, 2:09 pm

Ahoj Světluško, říkala jsem si, že jsi se dlouho neozvala, jak se asi daří. To je úžasné, pro to nemám ani slov. JE krásné cítit, jak jsi v pohodě, spokojená, vyrovnaná, vyzařuje z tebe klid.

Obdivuji tě, jak rychle jsi shodila 24 kg, já zase 7 kg nahoru za půl roku. Obdivuji tě za tvou poctivost k sobě, ke svému stravování i cvičení. Trochu se nedivím, že jsi častěji nemocná, 24 kg tak rychle shodit asi není ,,nejzdravější". Co ti pomohlo to takto rozjet? Docela by mě zajímalo, u čeho jsi v cvičení jak vypadá třeba tvůj jídelníček pro inspiraci. Já asi vím, jak by vše mělo být, ale ne vždy jsme tak poctivá jako, že skoro nehřeším apod.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty10th February 2013, 5:24 pm

wow, krásný pokrok, gratuluji, jen tak dál Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty10th February 2013, 6:30 pm

laura555 - no já vlastně doteď nevím, jestli to dělám správně.
Cvičení jsem začínala na Shredu, pak BR - které jsem předčasně utla, neboť se mi to zdálo slabota. Pak jsem jela Ripped, no je pravda že na 3x protože jsem odpadla 2x ten poslední týden. No a teď dělám Zuzku a prokládám je s Jill s kettlebellem.
No a jídlo - dlouho jsem jela přes kaloricketabulky.cz kde je nastavený strašně malý příjem pro hubnutí - 1200kcal (ty používám furt, jen jsem si upravila hodnoty). No a jelikož jsem nevěděla co a jak, jela jsem podle toho. Až začátkem ledna jsem si zvedla příjem na 1495kcal. A pak ještě na 1570. Dlouho jsem na stála a pak se mi to najednou pohlo. Od zvednutí -5kg.
Jinak tak nějak intuitivně mám ráno nejvíc sacharidů. A taky snídat do hodiny od probuzení mi dělá problém, tak to řeším ranním proteinem a banánem.
Snídám ovesnou kaši s ovocem (do ní si přidávám protein), nebo jogurt s musli z Mixitu, nebo Rossmanna.
Svačím protein s ovocem, celozrnný chleba s cottage.
Obědvám většinou rýži (tu mám téměř denně bo když ji miluješ není co řešit) s masem.
Další svačina je zároveň "předhopsací" - jogurt s ovocem.
Po hopsání proein.
No a pak lehčí večeře.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taky to zkouším Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Taky to zkouším
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)
» Jdu do toho taky!
» Já chci taky být KRÁSNÁ
» Barunka se taky odhodlala
» Taky to dokážu... teda, doufám

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: