Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Jak spalujeme (nejen) s Jillian

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak spalujeme (nejen) s Jillian    Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty4th March 2013, 4:52 pm

Ja vam napisem, kolko som prave vychodila so psom. Vychadzka mala 4.7km, trvala cca hodinu, chvilu sme skoro bezali, poom stali, ako so psom Smile a za ten cas som spalila 374kcal. SLi sme na miestny hrad, cize polovica cesty do kopca a druha z kopca. Sme spokojni obaja Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak spalujeme (nejen) s Jillian    Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty15th March 2013, 12:59 pm

Ahoj holky, tak sem si taky konečně pořídila Sigmy :-) Já dneska cvičila Boba a jeho Ultimate cardio body...poněkolikáté a už u něj bohužel nespaluji to, co dřív.

čas : 59:50
kalorie : 495 kcl - dříve sem spalovala tak 550
170 maximální tep - dříve byl kolem 180
151 průměrný tep
2% v efektivní zóně na hubnutí

Jinak já taky dlouho jela v té hranici do 5000kj za den...poslední dobou jsem byla hodně naštvaná, unavená..tak dneska sem si k snídani udělala horu palačinek a najednou mi šlo cvičení skvěle a mám chuť i na další...a mám super náladu. Asi mi chyběly hodně sacharidy....tak je musím zvýšit. Neporadíte, co by bylo nejvýhodnější? Třeba jestli k snídani více vloček nebo kaiserka k svačině...já doteď nejedla pečivo ani žádné sladké, ovoce občas
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak spalujeme (nejen) s Jillian    Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty15th March 2013, 1:07 pm

Anelize napsal:
Ahoj holky, tak sem si taky konečně pořídila Sigmy :-) Já dneska cvičila Boba a jeho Ultimate cardio body...poněkolikáté a už u něj bohužel nespaluji to, co dřív.

čas : 59:50
kalorie : 495 kcl - dříve sem spalovala tak 550
170 maximální tep - dříve byl kolem 180
151 průměrný tep
2% v efektivní zóně na hubnutí

Jinak já taky dlouho jela v té hranici do 5000kj za den...poslední dobou jsem byla hodně naštvaná, unavená..tak dneska sem si k snídani udělala horu palačinek a najednou mi šlo cvičení skvěle a mám chuť i na další...a mám super náladu. Asi mi chyběly hodně sacharidy....tak je musím zvýšit. Neporadíte, co by bylo nejvýhodnější? Třeba jestli k snídani více vloček nebo kaiserka k svačině...já doteď nejedla pečivo ani žádné sladké, ovoce občas

Ahoj nespaluješ tolik, protože jsi se zlepšila :-)

Jinak já také sacharidy řeším a mění, ted jsem se ustálila. Když jsme nejedla přílohy budila jsme se ráno s bolestí hlavy. Ráno jsou podle mě vločky dost vhodné, tělo je po noci rádo přijme a skvělý zdroj vlákniny a dalších věcích. Doporučila bych ti dva kousky ovoce - jeden po tréninku a jeden dopoledne, sacharidy z ovoce, když jich není moc se neukládají a celé zpracují kvůli glukoze, navíc po cvičení stoprocentně :-) A klidně si dej jednu přílohu bud k večeři nebo k obědu - nejvýhodnější je, když třeba cvičíš odpoledne, tak si nedat přílohu k obědu, ale k večeři, po cvičení to tělo přijme a neuloží. Když cvičíš dopoledne, tak sacharidy na oběd a večer už ne. To jsou rady, které jsem shromáždila, ověřovala a praktikovala :-)) Je to doporučení pokud chceš redukovat tuk. Jinak celý den neomezeně zeleniny nejlépe listové, ledový salát, pekingské zelí apod. Hodně vlákniny, skoro žádné sacharidy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak spalujeme (nejen) s Jillian    Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty15th March 2013, 1:13 pm

laura555 napsal:
Anelize napsal:
Ahoj holky, tak sem si taky konečně pořídila Sigmy :-) Já dneska cvičila Boba a jeho Ultimate cardio body...poněkolikáté a už u něj bohužel nespaluji to, co dřív.

čas : 59:50
kalorie : 495 kcl - dříve sem spalovala tak 550
170 maximální tep - dříve byl kolem 180
151 průměrný tep
2% v efektivní zóně na hubnutí

Jinak já taky dlouho jela v té hranici do 5000kj za den...poslední dobou jsem byla hodně naštvaná, unavená..tak dneska sem si k snídani udělala horu palačinek a najednou mi šlo cvičení skvěle a mám chuť i na další...a mám super náladu. Asi mi chyběly hodně sacharidy....tak je musím zvýšit. Neporadíte, co by bylo nejvýhodnější? Třeba jestli k snídani více vloček nebo kaiserka k svačině...já doteď nejedla pečivo ani žádné sladké, ovoce občas

Ahoj nespaluješ tolik, protože jsi se zlepšila :-)

Jinak já také sacharidy řeším a mění, ted jsem se ustálila. Když jsme nejedla přílohy budila jsme se ráno s bolestí hlavy. Ráno jsou podle mě vločky dost vhodné, tělo je po noci rádo přijme a skvělý zdroj vlákniny a dalších věcích. Doporučila bych ti dva kousky ovoce - jeden po tréninku a jeden dopoledne, sacharidy z ovoce, když jich není moc se neukládají a celé zpracují kvůli glukoze, navíc po cvičení stoprocentně :-) A klidně si dej jednu přílohu bud k večeři nebo k obědu - nejvýhodnější je, když třeba cvičíš odpoledne, tak si nedat přílohu k obědu, ale k večeři, po cvičení to tělo přijme a neuloží. Když cvičíš dopoledne, tak sacharidy na oběd a večer už ne. To jsou rady, které jsem shromáždila, ověřovala a praktikovala :-)) Je to doporučení pokud chceš redukovat tuk. Jinak celý den neomezeně zeleniny nejlépe listové, ledový salát, pekingské zelí apod. Hodně vlákniny, skoro žádné sacharidy.

A neboj se přidat na jídle nebo nabudeš nabírat svaly ale pálit je a bude se ti tuk ukládat v oblasti bříška. Bílkoviny bych držela 1,6 gramů na kg hmotnosti pokud cvičíš. Tuky minimálně 50 gramů (většinou to bývá 1 gram na kg, ale záleží, jak moc jsi silnější, pokud velká nadváha, tak je to cca 35 gramů den, ale míň bych nešla!), pokud nejíš moc sacharidů tak i více. A sacharidy mini minimálně 2,5 g - 3 g na kg. Ty bílkoviny bych neměnila, samozřejmě u sacharidů tuků to záleží na tobě, jaké máš potřeby. Ale myslím, že tak jak jsem to napsala je to udržitelné a zároveň budeš hubnout.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak spalujeme (nejen) s Jillian    Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty15th March 2013, 1:56 pm

Díky moc za odpověď. Je pravda, že doteď jsem si v jídle hlídala jen celkový příjem kj a množství bílkovin. Měřím 164 cm a ještě v lednu sem vážila cca 62 kg, teď mám asi 57. Bílkovin sem vždy jedla mezi 70-80g, tak ještě trochu na nich přitlačím. Zkusím si teď počítat i ty sacharidy a tuky, i když se mi moc nechce.

Je pravda, že hubnout už nějak moc nepotřebuju, spíš jde o to, že docela hodně cvičím a poslední dobou se cítítm často naštvaná a večer neuvěřitelně slabá a bez nálady...taky na workoutech je to znát. Ale je jasné čím to je, málo jím na to,kolik vydám.

Každopádně díky za rady, přidám více přílohy k obědu a budu jíst více ovoce. Do teď sem dodržovala vždy to, že sem se najedla až hodinu po cvičení, tak to je asi taky chyba a je potřeba ten kousek ovoce těsně po :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak spalujeme (nejen) s Jillian    Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty15th March 2013, 4:33 pm

Anelize napsal:
Díky moc za odpověď. Je pravda, že doteď jsem si v jídle hlídala jen celkový příjem kj a množství bílkovin. Měřím 164 cm a ještě v lednu sem vážila cca 62 kg, teď mám asi 57. Bílkovin sem vždy jedla mezi 70-80g, tak ještě trochu na nich přitlačím. Zkusím si teď počítat i ty sacharidy a tuky, i když se mi moc nechce.

Je pravda, že hubnout už nějak moc nepotřebuju, spíš jde o to, že docela hodně cvičím a poslední dobou se cítítm často naštvaná a večer neuvěřitelně slabá a bez nálady...taky na workoutech je to znát. Ale je jasné čím to je, málo jím na to,kolik vydám.

Každopádně díky za rady, přidám více přílohy k obědu a budu jíst více ovoce. Do teď sem dodržovala vždy to, že sem se najedla až hodinu po cvičení, tak to je asi taky chyba a je potřeba ten kousek ovoce těsně po :-)

Jé to máme právě stejné míry!! také 164/57 kg. Ted chci shodit tuk a vyrýsnout postavu Wink Tak ti můžu říct kolik přesně jím já a můžeš to na sobě vyzkoušet: 93g bílkovin, 164 sach, 50g tuků (ty tuky zdravé avokádo, maso z lososa, tuňáka, libové hovězí, ořechy a olivový nebo řepkový olej, není tak, že jím sušenky apod, ale to jsi psala, že také ne :-)) Celkový příjem okolo 1453 kcal. Samozřejmě i někdy přesáhnu na 1700 když mám hodně náročné cvičení. Já jsem i takový teoretik, že to potřebuji mít honě podložený, takže jsem četla nějaké výzkumy a pak to srovnávala s radami od trenéra a výživové poradkyně. Při tomto přijmu hubnu a zároveň se na tomto nechá sestavit moc pěkný jídelníček! Takže jsem hodně spokojená a mám taky více energie a celkové pohody.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak spalujeme (nejen) s Jillian    Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty22nd March 2013, 2:42 pm

Tak dneska sem byla holky běhat

čas : 40:20
kalorie : 393 kcal
174 max tep
165 průměrný tep
v efektivní zóně 0 procent

No nevím, v té efektivní zóně mi běhat prostě nejde a rychlá chůze mě vůbec nebaví, tak snad alespoň ta fyzička bude lepší. Uběhla bych i mnohem více, ale ještě dneska dám nějakou JIll, tak abych se nepřetáhla :-)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak spalujeme (nejen) s Jillian    Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty24th March 2013, 1:13 pm

něco tu smrdí... že by se pálily kalorie? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak spalujeme (nejen) s Jillian    Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty10th May 2013, 7:11 am

Vcera som zacala cvicit Jill 30 days Shred - level 3 a pridala som si tam aj Zuzku Halo of Sweat Workout a tu su moje namerane vysledky Smile
nastavenu zonu mam Fat burn


Odcvičený čas: 51.04
Max. tep: 165
Min. tep: 84
Průměrný tep: 123
Spálené kalorie: 295
Spálený tuk: 56%
v zóne - 61%
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak spalujeme (nejen) s Jillian    Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty23rd January 2014, 8:09 pm

Ahoj už jsem Jill cvičila a musím říct ze výsledky jsou skvělé, opravdu jsem vydržela měsíc a super. Buchtičky už byly také znát.Chodím i běhat a cvičím doma své sestavy, což mě baví, jsem vždycky komplet mokrá. Snažím se aspoň tu hodinu nebo pul hodiny denně. Tohle mě opravdu baví. Ale potom přijde sestra, chodí s kamarádkou do posilovny, kamarádka cvičí crossfit, myslím, že víte o co jde. Sestra ale nemá takovou fyzickou kondici, aby to zvládala. Chci tím říct, že začnu přemýšlet nad tím, že já tolik nespálím jako ony v posilovně, že necvičím tolik efektivně, přitom vím, že to funguje a že opravdu stačí to domácí cvičení. Vím že ty výsledky budou a vím že postava se rýsuje. Kolikrát mě bolí tělo více než z posilovny. Někdy jedu i celý týden bez přestávky, ale určitě je důležité tu přestávku mít. Vždy se snažím aspoň tu půl hodinu až hodinu pro sebe najít. Já hrozně závidím, když se někomu daří při zchudnutí, přitom tlustá nejsem, jen mám jednu partii, kterou nemůžu změnit. Jsou to slehna, která mě nejvíce trápí, ale nemyslím objemem, jak někdo má boky, tak já mám jak kdyby stehna, která jsou po bocích vyboulená, nevím jak to popsat. Běháním se mi to zmenšilo, ale jak jsem maličko ubrala, bylo to zpět, máte radu? (pokud víte co myslím). Děkuji za jakoukoli reakci Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak spalujeme (nejen) s Jillian    Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty25th January 2014, 8:33 pm

Ahoj Nikki,první ti musím pochválit stránky jsou moc prima.Cvičim Revolution a spálim 310kca, 4.5g
tuku.Vy máte všichni víc myslíš si,že má špatně nastavené hodinky Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak spalujeme (nejen) s Jillian    Jak spalujeme (nejen) s Jillian  - Stránka 27 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Návrat nahoru 
Strana 27 z 27Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27
 Similar topics
-
» Jillian z USA je doma
» Jillian ♥
» Jillian- Bez hranic
» "Jillian je lesba??"
» Jillian v "šatech"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jillian Michaels :: Diskuze-
Přejdi na: