Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty27th May 2013, 8:26 am

Ahojky holky,
v pátek jsem
docvičila Body Revolution (13.týdnů) a tak jsem se rozhodla zveřejnit moje výsledky. Po zvážení na váze jsem málem omdlela, protože jsem měla pouze - 2 kg, tak jsem vzala metr a pěkně jsem se vyměřila a zjistila jsem toto:
pas: -11 cm
břicho: -10 cm
zadek: -4 cm
stehno: -2 cm
paže a prsa: -1 cm

A hlavně jsem zjistila, že mám super kondici:), ale ještě nejsem pořád v cili a tak pokračuji dál s Jill a Bobem - a doufám, že za další měsíc zase nějaký tuk z těla vycvičím Smile


Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty27th May 2013, 9:23 am

Krásne výsledky a je vidiet, ze vaha nie je vsetko. Smile Len tak dalej. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty27th May 2013, 9:50 am

super Smile to su perfektne vysledky, gratulujem Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty30th May 2013, 9:15 pm

Tolik cenťáků dole, to je super. Jsi šikovná, jen tak dál, určitě se dalších tuků a centimetrů zbavíš, držím palce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty31st May 2013, 11:58 am

Holky díky Smile, pokracuji dál - za měsíc mi bude 40 let a na oslave chci vypadat dobře Surprised
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty31st May 2013, 6:50 pm

Gratuluju Smile Jsi borec:) Já si chci nadělit figuru už ke 39. narozkám. A ty budou za 3 měsíce..

Tak se držme Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty31st May 2013, 7:22 pm

Patoková, díky moc flower - no borec moc ne, strasne se nesnazim za to, ze jsem se nechala vyzrat do burtika - ani pri tehotenstvi ( a to mam 3 zasebou) jsem nikdy nepribrala, jak za poslednich 5 let Sad. Presne vim, kde jsem delala chyby a proto verim, ze to dokazu a zase budu se sebou spokojena.
No a ty dělas neuveritelny pokroky a za ty 3 mesice, to más určitě doma Smile), teda v postave - budes koča:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty3rd June 2013, 11:08 am

Po 5-ti denní pauze (protže jsme byli na kratší dovolené v CR), jsem najela zase na BR od W9 a přidala jsem 6W2 a jsem KO Sad - proklínala jsem Jill, ještě mě dneska čeká dřepová 30-ti denní výzva (dneska první den - 50dřepů) a manžel mě ještě žene na tenis, tak že budu mít pohybu hafo, doufám, že se zítra zvednu z postele Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty14th June 2013, 2:43 pm

Ahoj holky, tak jak Vám to jde?? Me uz zbyva do narozenin 3 tydny (a kdy bych chtela vypadat lip nez pred rokem Smile) a z toho jeden tyden jedeme do Svycarska, tak budu Jill trosku flákat:(, ale doufám, že dáme hodně výšlapu do hor, tak aspon nebudu uplne lenosit. A pak mam maly plan pro manzela, ktery jede na 14 dni do Ameriky(doufam, ze mi doveze nove DVD od Jill a Boba Smile) chci na sobe hodne zamakat, aby si zmeny taky trochu vsiml - myslite, ze je realne,  za 14 dní viditelna zmena?? Ja doufám, že ano Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty14th June 2013, 5:57 pm

Za 14 dní se toho dá udělat hodně Wink
To ti závidím, já bych taky potřebovala nějakého cestovatele "za velkou louži" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty20th February 2014, 1:19 pm

Tak se taky hlasím Z5 Smile- od ponděli najíždim na T25 a uz se nemuzu dockat. Ted jsem cvicila Jill a Boba - a nejak me to prestalo bavit - nedokazu si vytvorit zadny cvicebni plan  Mad - tak ted me snad Shaun nakopne  cheers .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty25th February 2014, 10:55 am

Dneska jsem najela na T25 - první W. - cardio - myslela jsem, ze dam v pohode drsnejší verzi ( odcviceno spoustu hodin s Jill a neco s Bobem), ale musela jsem chvilema odpocivat, a to je ''jen''Alfa, jsem zvedava na Betu a Gamu, to bude asi peknej narez - tak HURÁ  cheers  do boje se špekem  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty14th March 2014, 12:54 pm

Dneska jsem odcvičila už 3.týden se Shaunem( nějak rychle to letí) - jeste 14 dní a mám Alfu odcvičenou , jsem moc zvědavá na výsledek, protože mi dává pěkně zabrat Smile- nejvice se mi líbí workout Total Body Circuit - super behem 14 dní ho musím odcvičit ještě 5x cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty20th March 2014, 9:26 am

ach jo, dneska mam nějakou lenivou náladu  Sad - nechce se mi vubec cvicit, tak si dam pauzu, stejne vecer jdu s manželem na tenis, tak ze nejaky pohyb bude  bounce . Potřebovalo by to nějakou vzpruhu - nemáte nějaky tajný tip, jak se donutit cvičit, když jste úplně vyšťavení??
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty31st March 2014, 9:03 am

Dneska začínám T25 - Beta  Very Happy  Po Alfe se citim skvěle - po prvních dnech jsem myslela, že Shauna cvičit nebudu - jak mi dával zabrat, ale vydržela jsem to a pálení lýtek ke konci Alfy bylo menší a menší. 
Měřím se jenom 1x za měsic a musim říct, že pneumatika mizi i kdyz pomalu( a ve 40-ti to jde pomaleji - ach jo Sad), ale kazdy -cm se počítá  Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)   Moje proměna - věčný boj s kily(tuky) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Můj boj s kily :-(
» Celulitida ..věčný boj
» Camille a její proměna
» Moje cesta
» Moje cesta ke sluníčku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: