Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 7 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 7 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Challenge - ZWOW

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty19th February 2013, 11:00 am

arey: a jela si všechno jenom jednou? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty19th February 2013, 11:01 am

ZWOW 3 9:09 s 5 kg zátěží .. opět jsem musela zopakovat tento workout, jelikož jsem si nestihla z internetu opsat nový..ale, i tak jsem opět rychlejší než minule Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty19th February 2013, 11:51 am

Seasha napsal:
arey: a jela si všechno jenom jednou? Smile


Zatím jenom jednou, řekla jsem si, že se začnu překonávat až odcvičím všechno. A taky mě láká cvičit spíš něco nového než co znám. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty21st February 2013, 12:37 pm

včera ZWOW 20 8:35 no jo burpees
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty21st February 2013, 12:40 pm

ZWOW 33 4 kola + 10 burpees, 8 puls jumps squat - tohle zwow mě moc nenadchlo, začala jsem se potit až skoro na konci..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty21st February 2013, 5:31 pm

Dneska jsem si dala za sebou opět 2 workouty. První byl docela v pohodě, u druhého kolem mě neustále chodila mamka a musely jsme se navzájem vyhýbat, takže mě zpomalovala (cvičím v chodbě vedle prádelny). Celkově se mi ani jeden workout nelíbil. První je překombinovaný a u druhého mě štvalo to otáčení při ab splitters..
ZWOW #54 - 14:02
ZWOW #47 - 3 kola + 4 ab splitters
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty21st February 2013, 6:48 pm

uf, takže nejsem jediná, komu nějaký workout nesedl Very Happy ale taky to bylo zrovna dneska, to dělá to počasí určitě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty21st February 2013, 8:50 pm

Dnes jsem to týdnu cvičila, byla jsem nachlazená tak jsem to nechtěla "přepálit".
Tělo si odpočalo a ani jsem nečekala takový úspěch.
Ony ty volné dny přece jen k něčemu jsou Smile

ZWOW #4
HZ 0:20 1%
FZ 0:33 2%
PZ 22:16 96 % HIIT
celkem 23:09
něco bylo teda v lehčí variantě, ale i tak jsem na sebe hrdá
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty22nd February 2013, 1:00 pm

ZWOW 28 3 rounds + 20 dragon kicks, 2 alternating jump lunges .. zvláštní zwow Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty23rd February 2013, 12:44 pm

ZWOW 43 4 rounds + všechno krom posledního cviku, příště to bude třeba už rovných 5 kol Smile .. na stehnamě to vždycky dostane, nesnášim první cvik Very Happy.. příjde mi, že těch chair climbers by tam mohlo být více, je to super cvik Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty23rd February 2013, 1:14 pm

achjoo ja bych si dala zwow ale mám po FIT testu natazeny lytkový sval au au sem ráda že chodim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty23rd February 2013, 1:19 pm

ZWOW #41 - 13:51. Ten poslední cvik byl docela náročnej.. (+ před tím workout 3 phase 1 z Body revolution)


Seasha napsal:
ZWOW 43 4 rounds + všechno krom posledního cviku, příště to bude třeba už rovných 5 kol Smile .. na stehnamě to vždycky dostane, nesnášim první cvik Very Happy.. příjde mi, že těch chair climbers by tam mohlo být více, je to super cvik Smile


#43 mám ráda! A chair climbers jsou můj oblíbenej cvik!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty23rd February 2013, 3:46 pm

chair climber mám taky ráda, proto říkám, že by toho mohlo být více Very Happy celkově s emi ten workout taky líbí, možná proto, že ty svaly jdou opravdu cítit Smile
workout 3 zfáze 1? to jsi měla jen takovou flákačku ne? Smile já to sice necvičila, ale tak předpokládám, že když je to první fáze tak to nebude těžké Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty23rd February 2013, 4:33 pm

Náročné to příliš nebylo, to je pravda, ale nemohla jsem moc skákat, protože mamka spala po noční, tak jsem musela vybrat něco s minimem skákání. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty23rd February 2013, 5:40 pm

aha, tak to sis měla dát yoga meltdown Very Happy já si jí dávám odpoledne (ráno cvičím zwow), je to takové klidné, ale svaly to protáhne Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty23rd February 2013, 7:27 pm

Jóga mě vůbec nebaví Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty23rd February 2013, 7:31 pm

mě taky ne, ale když jsem druhý den cítila svaly, tak jsem si řekla, že to není špatné jako flákací posilko Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty24th February 2013, 12:55 pm

ZWOW 41 10:55 s 6,25 kg činkou sama jsem koukala, že jsem to s tou činkou dala Very Happy (ikdyž ten cvik není tak náročný..)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty26th February 2013, 9:10 am

ZWOW 50 16:32, teda těch 5 kol je záhul Very Happy akorát jsem zapoměla u planku jít do lehu :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty26th February 2013, 9:38 am

vysvětlíte mi někdo prosím, jak se cvičí ZWOW 54? vypadá to zajímavě, ale nějak to nechápu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty26th February 2013, 11:17 am

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty26th February 2013, 7:29 pm

z těch stránek si opisuji všechny workouty, ale i tak to nechápu, v tom videu to cvičí v nějakym jinym pořadí.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty27th February 2013, 1:36 pm

Ahoj dneska jsem poprvé zakusila Zuzku a to jsem na ní fakt dlouho neměla chuť. Vybrala jsem si na ,,úvod" od ní zwow 49, necvičil jste někdo?

A teda fakt zabíračka, hlavně mě teda těch 10 burpee po každym cviku brzo přešlo (měla jsem je ráda, ted jsou mi protivný Very Happy)

Od poloviny jsem dělala burpee jen do planku a nešla jsem do kliku, i tak toho bylo až až. Solidně ze mě teklo.Nejsem teda časem nadšená a i provedení mohlo být lepší. Ale určitě budu cvičit sem tam Zuzku dál, jaké videa mi doporučujete? Díky!

Jinak jsem sekla s Jillian, já už jí fakt nemůžu cvičit. Druhý level u ripped už byl moc jednoduchý, ale třetí mě teda fakt nebaví vůbec a nechci se do toho přemáhat (ty cviky jsou podivné a překombinované). Už mi ten stejný formát a její hlášky lezou krkem Very Happy
Mám chuť cvičit něco jiného a tak to dělám..

...Také znáte tohle ,,zprotivení"? U mě je to tím, že jsem s ní zůstávala hodně dlouho. Jestli bych měla chuť si něco zacvičit tak je to asi už jen No more trouble zones a někdy Shred it s kettelbellem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty27th February 2013, 8:13 pm

laura555 napsal:
Ahoj dneska jsem poprvé zakusila Zuzku a to jsem na ní fakt dlouho neměla chuť. Vybrala jsem si na ,,úvod" od ní zwow 49, necvičil jste někdo?

A teda fakt zabíračka, hlavně mě teda těch 10 burpee po každym cviku brzo přešlo (měla jsem je ráda, ted jsou mi protivný Very Happy)

Od poloviny jsem dělala burpee jen do planku a nešla jsem do kliku, i tak toho bylo až až. Solidně ze mě teklo.Nejsem teda časem nadšená a i provedení mohlo být lepší. Ale určitě budu cvičit sem tam Zuzku dál, jaké videa mi doporučujete? Díky!

Jinak jsem sekla s Jillian, já už jí fakt nemůžu cvičit. Druhý level u ripped už byl moc jednoduchý, ale třetí mě teda fakt nebaví vůbec a nechci se do toho přemáhat (ty cviky jsou podivné a překombinované). Už mi ten stejný formát a její hlášky lezou krkem Very Happy
Mám chuť cvičit něco jiného a tak to dělám..

...Také znáte tohle ,,zprotivení"? U mě je to tím, že jsem s ní zůstávala hodně dlouho. Jestli bych měla chuť si něco zacvičit tak je to asi už jen No more trouble zones a někdy Shred it s kettelbellem.

Mrkni tady na všechny workouty co jsem dávala výsledky, ty doporučuji, baví mě, zapotím se při nich Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty27th February 2013, 8:15 pm

ZWOW 8 14:03 s "kettlebell" 7,5 kg (igelitka plná kotoučů) Very Happy burpees jsem dělala s klikem místo bez, tak příště to bude třeba ještě rychlejší Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Challenge - ZWOW
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» 30 Day Slimdown Challenge
» Challenge - PLANK
» Challenge - PUSH-UPS
» Challenge - společný běh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Tréninkové programy-
Přejdi na: