Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 5 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 5 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Challenge - ZWOW

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty7th April 2013, 12:40 pm

Arey napsal:
Je fakt, že se mi i hůř cvičilo. Měla jsem pocit, jako bych měla málo sacharidů, přitom jsem cvičila asi hodinu po hooodně vydatné kašovité snídani. Nikdy předtím jsem takový pocit neměla. :/ Ale hrozně mě baví competition burpees!!
No makačka to byla i tak a přišlo mi, že jsem makala teda mnohem víc Very Happy
Ty máš vždycky tak zabijácké časy! Very Happy

a to jsi jí teď necvičila dýl, nebo jí cvičíš pořád? (že bys třeba nachvilku z toho vypadla, jelikož fyzička klesá strašně rychle) Wink jo burpees mě taky bavilo, ale teď dělám challenge a dnes jich musim udělat už 41 (já to jedu na jeden zátah) takže vražda Very Happy Děkuju, pro mě jeto prostě výzva Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty7th April 2013, 12:44 pm

Holky, obdivuju vaše nadšení pro burpees. Já je nesnáším Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty7th April 2013, 12:46 pm

ZWOW 40 9:40 s 3,5 kg činkami (dost mě bolí poslední dny zadek, takže si ho nechci ještě víc oddělat, navíc mám přes sebou ještě squat challenge - 150 squatů Very Happy) zhoršení o 32 sekund, ale je to tím, že teď jsem se snažila dělat ty kliky lepší, ale tím pádem mi to tleskání nešlo, takže to bylo takový pomalý, jinak dělat ty kliky jak předtim (to snad ani kliky nebyly, ikdyž jsem dělala holčičí) tak si myslim, že mám rychlejší čas Smile příště asi budu dělat jednoduše jenom pánský kliky bez tlesknutí, abych to vykompenzovala a bude to pro mě rozhodně účinnější než nějakej podivnej ženskej klik s plácnutim Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty7th April 2013, 1:24 pm

Je pravda, že mi trhali minulé úterý osmičku a několik dní jsem byla nepoužitelná, ale od pondělí jsem zas normálně cvičila.. že by mi klesla kondička, to mě nenapadlo. Aspoň se mám na co vymluvit Very Happy


Já dodělávám burpees i za ten týden nečinosti, pěkně se to nastřádalo. Stopuješ si ty burpees třeba? Já jich dnes dělala 77 (taky na jeden zátah) a měla jsem to za 14 minut.. Dělám je hrozně pomalu a nevím proč (a dělala jsem je tak pomalu i dřív). Možná mě zpomalují ty kliky..


A u ZWOW 40 máš pravdu, že ty kliky s tlesknutím jsou divný. Mě potom děsně bolelo zápěstí jak jsem tvrdě dopadala. Ale opět supr čas!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty7th April 2013, 4:59 pm

Arey napsal:
Je pravda, že mi trhali minulé úterý osmičku a několik dní jsem byla nepoužitelná, ale od pondělí jsem zas normálně cvičila.. že by mi klesla kondička, to mě nenapadlo. Aspoň se mám na co vymluvit Very Happy


Já dodělávám burpees i za ten týden nečinosti, pěkně se to nastřádalo. Stopuješ si ty burpees třeba? Já jich dnes dělala 77 (taky na jeden zátah) a měla jsem to za 14 minut.. Dělám je hrozně pomalu a nevím proč (a dělala jsem je tak pomalu i dřív). Možná mě zpomalují ty kliky..


A u ZWOW 40 máš pravdu, že ty kliky s tlesknutím jsou divný. Mě potom děsně bolelo zápěstí jak jsem tvrdě dopadala. Ale opět supr čas!

Ta kondička je ošemetná, hlavně u nás holek, chlapům vydrží dlouho, asi tak jako svaly, stačí se podívat, trochu se namakaj a půl roku necvičej a stejně maj vyrýsovaný svaly, oproti tomu mi by jsme hned ochabli Smile občas si to stopuju, naposledy jsem stopovala myslim 35 burpees a vyšlo mi to okolo 3 minut. Já potom taky strašně zpomaluju Wink už 77 na jeden zátah? ty jo.. já to vůbec nedohánim když mi to někdy nevýjde, prostě ten den přeskočim a jedu dál Very Happy pokuď děláš ten challenge od fitnessgirl tak se dělá jen competition burpees (do lehu bez kliku), s klikem bych to nedala už vůbec, seš dobrá!
Děkuju, mě spíš bolely kolena od dlaždiček, už tak na nich mám modřiny od těch burpees Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty7th April 2013, 5:55 pm

To se pak všechno vysvětluje. A já si říkala, že jsem neměla svůj den Very Happy


35 burpees a 3 minuty? O tom si můžu nechat zdát Very Happy Very Happy Jinak to jsem nevěděla, že ta challenge se dělá bez kliku, ale do lehu.. Very Happy já si je dělám pokaždé jinak teda Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty7th April 2013, 6:17 pm

Arey napsal:
To se pak všechno vysvětluje. A já si říkala, že jsem neměla svůj den Very Happy


35 burpees a 3 minuty? O tom si můžu nechat zdát Very Happy Very Happy Jinak to jsem nevěděla, že ta challenge se dělá bez kliku, ale do lehu.. Very Happy já si je dělám pokaždé jinak teda Very Happy

zejtra to nestíhám, ale pozítří si to stopnu a napíšu Smile já ze začátku dělala taky s klikem, ale pak jsem zjistila, že můžem dělat jaký chceme a tohle je pro mě teda jednodušší, s klikem bych umřela.. zkus ty competition burpees a uvidíš jak budeš rychlá, třeba mě i předhoníš Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty7th April 2013, 6:25 pm

Seasha napsal:
Arey napsal:
To se pak všechno vysvětluje. A já si říkala, že jsem neměla svůj den Very Happy


35 burpees a 3 minuty? O tom si můžu nechat zdát Very Happy Very Happy Jinak to jsem nevěděla, že ta challenge se dělá bez kliku, ale do lehu.. Very Happy já si je dělám pokaždé jinak teda Very Happy

zejtra to nestíhám, ale pozítří si to stopnu a napíšu Smile já ze začátku dělala taky s klikem, ale pak jsem zjistila, že můžem dělat jaký chceme a tohle je pro mě teda jednodušší, s klikem bych umřela.. zkus ty competition burpees a uvidíš jak budeš rychlá, třeba mě i předhoníš Smile


U těch competition vím, že je zvládnu dělat rychleji.. a právě chci dávat občas i ty s klikem, když už jde o výzvu. Jednu dobu jsem dokonce dělala burpees takové, že jsem vydržela 10vteřin v planku Very Happy Pěkný záběr na břicho!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty7th April 2013, 8:01 pm

wow, tak to si teda dáváš pěkně do těla Very Happy obdivuju tě Smile já už mám jen co dělat, abych se teď k tý výzvě dokopala, když už ty čísla nejsou taková sranda jak na začátku Very Happy ikdyž musim říct, že se mi zlepšil dech, předtim jsem u nějakejch 15 sotva popadala dech a teď už je to dobrý, taky sice funim, ale dobrý Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty9th April 2013, 5:19 pm

ZWOW 44 11.25 s 5 kg činkou, na ramena je to trochu záhul Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty9th April 2013, 7:43 pm

Arey : jak jsem slibovala, měřila jsem si dnes burpees.. dělala jsem ty competition ( do lehu bez kliku) 43 burpees za 3.33 Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty12th April 2013, 4:07 pm

ZWOW 36 8:40 s 3,75 kg, ale malý čtverce u skákání :/ pěkně jsem se u toho zapotila, asi tim, že jsem byla v teplý místnosti Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty13th April 2013, 11:47 am

ZWOW 5 4 rounds + 6 biceps curls and shoulder press s 5 kg činkami (musela jsem dělat menší pauzy, jelikož na shoulder press to bylo těžký :/) a 7,5 kg kettlebell (ten byl pro změnu lehkej, příště dám okolo 10 kg, že by tu někdo sílil? Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty14th April 2013, 12:57 pm

ZWOW #40 - dnes 13:19, minule 15:08
- tentokrát jsem nedělala kliky s tlesknutím (bavily jsme se o tom)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty14th April 2013, 5:44 pm

Arey napsal:
ZWOW #40 - dnes 13:19, minule 15:08
- tentokrát jsem nedělala kliky s tlesknutím (bavily jsme se o tom)
jojo, ty jsou pěkně na prd, to se Zuzce nepovedlo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty14th April 2013, 9:31 pm

ZWOW 33 3 rounds + 10,10, 10, 13 (jen na pravou stranu) zhoršila jsem se, ale na druhou stranu bych řekla, že jsem dotoho dala mnohem víc (a taky se pořádně zapotila)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty15th April 2013, 12:15 pm

Arey: tak už ty burpees nejedu na jeden zátah, ale rozložim si to do workoutu se quat challenge Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty16th April 2013, 12:34 pm

ZWOW 28 3 rounds + 3 dragon lunges poslední dobou se vážně jen zhoršuji :/ ikdyž zpocená si připadám mnohem víc, než když jsem to cvičila dříve..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty17th April 2013, 9:00 am

ZWOW 41 12.45 se 7,5 kg zhoršení o 2 minuty, ikdyž jsem měla minule zátěž 6,25 kg.. tak nevim jestli je to pokrok nebo to zhoršení Very Happy ale zapocená jsem teda fest a to je hlavní Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty19th April 2013, 9:14 am

ZWOW 42 knee hugs mi prostě nejdou, nesnášim je Very Happy měla bych ještě lepší čas, ale v koupelně není místo, takže jsem se musela přesouvat za podloužkou na ten hnusnej cvik :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty20th April 2013, 11:04 pm

ZWOW 38 11:25 se 7,5 kg.. docela překvapení, lepší čas s mnohem těžší činkou než posledně (12:05 s 5 kg)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty21st April 2013, 9:03 am

tak si říkám, že už vás tu asi nebudu spamovat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty2nd May 2013, 1:34 pm

Ale spamuj nás i dál Very Happy Já teď zuzku dlouho necvičila - na privátě na to nemám podmínky (jsme na pokoji 3 holky, všechny se učíme a to cvičení ruší). Navíc jsem psala bakalářku a jediný na co jsem se zmohla, bylo jít si na chvíli zaběhat.


Včera jsem si po dlouhé době dala zase ZWOW - tentokrát #20 = 15:41. Minule to bylo přesně za 12 minut. Pěkně mi kondička klesla. Tak teď budu mít zas volnějc, tak se pustím do pořádnýho cvičení Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty2nd May 2013, 2:58 pm

Teď jsem docvičila ZWOW #58 = 20:47
Výborný workout. Tak dlouho ze mě nelilo Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty3rd May 2013, 1:11 pm

Zwow 66 je fakt masakr! Shocked výsledný čas bohužel nevim chybelo mi jeste 20 breakdance push-ups a dítě si vesele spadlo z postele takže sem musela všeho nechat a utěšovat Wink ale do tý doby cca 25 min

včera zwow 65 a dnes sotva chodim, je to hodně na nohy a cítim je fakt hodně Very Happy čas 23 min
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Challenge - ZWOW
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» 30 Day Slimdown Challenge
» Challenge - PLANK
» Challenge - PUSH-UPS
» Challenge - společný běh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Tréninkové programy-
Přejdi na: