Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Challenge - ZWOW

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty14th January 2013, 11:02 am

Agafja chystám se na něj dneska tak doufám že přežiju! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty14th January 2013, 5:42 pm

Zwow 51 - přežila sem, ale teda, masakr!!! A naprosto šíleně se mi klepou ruce, to sem ještě teda nezažila Shocked
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty14th January 2013, 8:38 pm

Agafja napsal:
ZWOW 51 - zatím nejhorší z nejhorších (velmi náročné!)... moc jsem ho nezvládla, ale jsem ráda, že jsem si na něj troufla cheers

však o to jde, překonat se, a pokořit tu výzvu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty17th January 2013, 8:22 pm

Takže, ZWOW 43 - uf, nezdá se to, vypadá docela jednoduše Smile Za 12 minut jsem udělala rovný 2 kola, ale ty dipy (nebo česky podle Marušky ponory) jsem dala na obou nohách a climbers bez židle. I tak to na mě bylo dost. Smile

ZWOW 3 - tak tento jsem odcvičila ve všem (krom dámských kliků) stejně jako Zuzka 15:24. (Nechápu, jak to některá z vás může dát pod 10 minut Very Happy).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty17th January 2013, 9:19 pm

Taky pojedu Zuzku popořadě.
Dnes jsem se koukala co mě čeká v ZWOW 4 a no nevím, budu si muset udělat nějaké modifikace. 1) dám si rychlou záchranou pomoc do telefonu na předvolbu
2) se švihadlem vysoká kolena nedám - jsem ráda že mi jde skákat s meziskokem. Takže buď budu skákat tak jak to umím nebo budu dělat vysoké kolena bez švihadla.
Jo a ještě jeden orgán mi Zuzka procvičuje - mozek. MÁ angličtina je mizerná, ale jí jakžtakž rozumím. A na jejích stránkách něco překoktám já a něco strýček google.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty17th January 2013, 9:28 pm

K tomu zwow 3 - holky přidávaly ste si počet cviků podle tý pyramidy? jako že v prvnim kole 5 opakování ve druhym 10 atd .. ? Very Happy Pokud jo tak ste teda úžasný že to máte pod 10 min flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty18th January 2013, 5:59 pm

já ano Smile hezky 5-10-15-10-5 Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty21st January 2013, 9:44 pm

ZWOW # 4
celkový čas 24:05
průměrný tep 160
HIIT zóna 20:27 92%

jinak první kolo burpees se skokem dozadu/dopředu, další pak dozadu skok dopředu krok.
20x kettlebell 8kg - na seznamu byl sice 15x ale v ukázce bylo psané 20x no a švihadlo první kolo s meziskokem a pak střídání "vysokých kolen" bez švihadla a meziskok se švihadlem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty22nd January 2013, 8:59 am

Ahoj,
jak měříte HIIT zónu?
Máte nějaký měřič na to?

Díky

Jinak včera jsem si dala krátký Zwow 46, ale měla jsem to až za 9:30m, musím na sobě makat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty22nd January 2013, 5:44 pm

Barbora napsal:
Ahoj,
jak měříte HIIT zónu?
Máte nějaký měřič na to?

Díky

Jinak včera jsem si dala krátký Zwow 46, ale měla jsem to až za 9:30m, musím na sobě makat Very Happy

fitness hodinky nebo pulsmetr (je to tu taky někde na fóru) Smile to tělo sis vypracovala jen díky zwow?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty22nd January 2013, 6:50 pm

Seasha napsal:

fitness hodinky nebo pulsmetr (je to tu taky někde na fóru) Smile to tělo sis vypracovala jen díky zwow?

Aha, to určitě seženu někde na netu v obchodě, že? Smile))
Tělo? moji postavu?.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty22nd January 2013, 8:50 pm

Barbora napsal:
Seasha napsal:

fitness hodinky nebo pulsmetr (je to tu taky někde na fóru) Smile to tělo sis vypracovala jen díky zwow?

Aha, to určitě seženu někde na netu v obchodě, že? Smile))
Tělo? moji postavu?.. Smile

Jojo, ale nedoporučuju na aukru takový ty levnější Very Happy musíš mít u toho pás na hrudník, aby to měřilo přesně Smile nejvíc co tak koukám se kupuje sigma (ale není to zrovna nejlevnější záležitost..) Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty23rd January 2013, 12:56 am

Seasha napsal:
Barbora napsal:
Seasha napsal:

fitness hodinky nebo pulsmetr (je to tu taky někde na fóru) Smile to tělo sis vypracovala jen díky zwow?

Aha, to určitě seženu někde na netu v obchodě, že? Smile))
Tělo? moji postavu?.. Smile

Jojo, ale nedoporučuju na aukru takový ty levnější Very Happy musíš mít u toho pás na hrudník, aby to měřilo přesně Smile nejvíc co tak koukám se kupuje sigma (ale není to zrovna nejlevnější záležitost..) Smile

Dobře, děkuju mockrát.. mrknu na to :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty9th February 2013, 3:49 pm

Zwow 32 - neni tak náročný, ale hezky sem se zapotila, čas 9:30
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty11th February 2013, 7:18 pm

Dnes opět ZWOW 45 (už asi po stý ale mám ho hrozně ráda) Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty11th February 2013, 9:47 pm

Mám za sebou svůj první ZWOW :-) Pustila jsem se do 32 a určitě je vhodný pro všechny, kdo chtějí se Zuzkou teprve začít, dá se to v pohodě zvládnout, můj čas je 9:36. Zapotila a zadýchala jsem se slušně, ale stejně jsem měla nutkání se pár cvikama se dodělat, prostě jsem ještě maličko skeptičtější, že by tak krátkej workout zadělal na nějaký změny, ale věřím, že příští, náročnější, mě vyvede z omylu, až mi Zuz slušně nakope zadek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty12th February 2013, 5:04 pm

ZWOW 40 už jsem ho jednou cvičila v listopadu, věděla sme že je to zabiják a stejnak sem do něj šla podruhé ... no zabiják je to pořád, mám dost! Very Happy čas 15:00 (v čase zlepšení neni, ale cvičila sem s dvojnásobnou váhou činek)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty12th February 2013, 7:18 pm

ZWOW 39 10:22 s 5 kg činkou, na stehna teda pěkná makačka Smile první cvik jsem dělala 100x místo 50x (počítala jsem omylem obě strany jako 1 Very Happy) takže příště ten čas bude lepší Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty14th February 2013, 4:23 pm

dnes sem si chtěla dát něco lehčího, tak vyhrálo taky ZWOW 39 - čas 9:23 + švihadlo a pár cviků na břicho a zpocená sem teda dost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty15th February 2013, 5:12 pm

ZWOW 43 4 rounds, 15+9 step ups.. climberś jsem si dala 15x místo 10x, ten cvik se mi líbí, ale za to nenávidim první cvik se židlí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty18th February 2013, 4:07 pm

Dnes ZWOW 15 - nepatří mezi nejnáročnější je spíš více silový, jede se 5 kol (což mě už teda nebavilo Very Happy tak sem dala 4 kola - čas 19:00) plus jsem si dala par posilovacích cviků podle sebe Basketball
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty18th February 2013, 5:41 pm

do toho zwow 15 jsem se chtěla pustit taky, ale nemám místo na ty burpees abych se takhle roztahovala :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty19th February 2013, 9:10 am

Mně už chybí se Zuzkou odcvičit jen asi 7 ZWOW a mám je komplet odcvičené. Smile
http://warriorz.us/ - tady je stránka, kde si zapisují výsledky ti, kdo cvičí ZWOW a ví o této stránce, tak se připojte a pojďme to hecnout! Smile)
Jo a podle mě je nejhorší #18 a #23!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty19th February 2013, 9:14 am

Arey - na tuhle stránku si občas taky zapisuju cat Za chvíli se chystám na ZWOW 56 (už se těšim!!) Very Happy

Tak ZWOW 56 nic moc - spíš taková rozcvička třeba před jinym zwow nebo workoutem, bohužel mě dítko nechalo dát po tom jen posilování na břicho Sleep


Naposledy upravil mysickaa dne 19th February 2013, 10:43 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty19th February 2013, 10:00 am

Holky ve dvě jste už vážně dobré Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Challenge - ZWOW
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» 30 Day Slimdown Challenge
» Challenge - PLANK
» Challenge - PUSH-UPS
» Challenge - společný běh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Tréninkové programy-
Přejdi na: