Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Challenge - ZWOW Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Challenge - ZWOW Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Challenge - ZWOW Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Challenge - ZWOW Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Challenge - ZWOW Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Challenge - ZWOW Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Challenge - ZWOW Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Challenge - ZWOW Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Challenge - ZWOW Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Challenge - ZWOW Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Challenge - ZWOW Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Challenge - ZWOW Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Challenge - ZWOW Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Challenge - ZWOW Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Challenge - ZWOW Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Challenge - ZWOW Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Challenge - ZWOW Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Challenge - ZWOW Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Challenge - ZWOW Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Challenge - ZWOW Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Challenge - ZWOW Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Challenge - ZWOW Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Challenge - ZWOW Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Challenge - ZWOW Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Challenge - ZWOW Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Challenge - ZWOW Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Challenge - ZWOW Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Challenge - ZWOW Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Challenge - ZWOW Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Challenge - ZWOW Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Challenge - ZWOW

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty1st January 2013, 2:57 pm

Tak mě napadlo, že by nebylo špatný uveřejňovat si tu navzájem naše časy a výsledky z workoutů od Zuzky. určitě je to dobrá podpora, a motivace dostat ze sebe víc, nemyslíte? Smile

Vždycky kdyžtak napište číslo workoutu a čas tučně a k tomu kdyžtak váš osobní dodatek (aby se v tom dalo vyznat) Wink


Naposledy upravil Seasha dne 1st January 2013, 3:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty1st January 2013, 2:59 pm

ZWOW 3 10:27 ..nějak se mi to nezdá, když jsem koukala na internetu na ty výsledky Zuzky, ale poctivě jsem to všechno počítala a stopovala

Používala jsem jako kettlebely kanystry s vodou ( v každym 3 l), příště si dám víc Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty3rd January 2013, 11:15 am

ZWOW #49 (365 rep workout) - toto som cvičila dvakrát. Prvý čas bol 27:10 a o dva dni neskôr 26:51 (s tým, že som rozsypala šperkovničku a musela všetko pozbierať Very Happy takže mohol byť i o čosi kratší, ale nevadí).

ZWOW #23 (Burpee Torture) - nenávidím burpees. To je najhorší cvik ever. Fajn, nie je až taký hrozný, ale vždy keď ho musím robiť, tak mi je z toho špatne Very Happy A obe tieto workouty sú plné burpees. V tomto konkrétnom som ich urobila 100 + 10 špeciálnych z jógy. A mám neskutočnú svalovku na bruchu. Neskutočnú. Môj čas: 24:36 Smile

ZWOW #47 (12 Minute Far Burn) - teraz to nebolo na čas, ale na kolá. Spravila som takmer 5 kôl, chýbal mi ešte jeden ab splitter a klik so zdvihnutím ruky a nohy (ale spravila som to dodatočne Very Happy) a potom mi začalo nahlodávať myseľ, či som spravila zo všetkého rovnaké počty. Ja si to už totiž nepamätám. Nevadí, uvidíme na budúce Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty3rd January 2013, 12:41 pm

StormyWhisper napsal:
ZWOW #49 (365 rep workout) - toto som cvičila dvakrát. Prvý čas bol 27:10 a o dva dni neskôr 26:51 (s tým, že som rozsypala šperkovničku a musela všetko pozbierať Very Happy takže mohol byť i o čosi kratší, ale nevadí).

ZWOW #23 (Burpee Torture) - nenávidím burpees. To je najhorší cvik ever. Fajn, nie je až taký hrozný, ale vždy keď ho musím robiť, tak mi je z toho špatne Very Happy A obe tieto workouty sú plné burpees. V tomto konkrétnom som ich urobila 100 + 10 špeciálnych z jógy. A mám neskutočnú svalovku na bruchu. Neskutočnú. Môj čas: 24:36 Smile

ZWOW #47 (12 Minute Far Burn) - teraz to nebolo na čas, ale na kolá. Spravila som takmer 5 kôl, chýbal mi ešte jeden ab splitter a klik so zdvihnutím ruky a nohy (ale spravila som to dodatočne Very Happy) a potom mi začalo nahlodávať myseľ, či som spravila zo všetkého rovnaké počty. Ja si to už totiž nepamätám. Nevadí, uvidíme na budúce Smile

Burpees, ty jo dotoho bych asi jen tak hned nešla, obdivuju tě Very Happy taky se mi při cvičení občas stávaj nějaký nehody Very Happy nebo jen stačí, když někdo příjde s tim, že potřebuje na záchod nebo do sprchy (cvičim v koupelně, jinde jde dupání slyšet Very Happy), a hlavně tam není ani moc místa, takže občas nějakej ten úraz o záchod schod je Very Happy ale výsledky máš krásný, jen tak dál, snad se k tomu dopracuju taky Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty3rd January 2013, 1:56 pm

Zwow 40 - (ten mě fakt rozsekal) čas 14:20
Zwow 45
(mmj. tehle fakt miluju!! už jsem ho jela min 5krát) čas 10:19

a další nevim, nemůžu sakra najít bloček kam sem si psala výsledky Evil or Very Mad Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty3rd January 2013, 10:50 pm

já mám pocit že si minimálně 3x projedu asi tu zwow3 strašně se mi líbí Smile ten čas máš pěknej Wink kdo hledá najde Smile já jsem si akorát udělala na papír tabulku kam to budu zapisovat a dám si jí na nástěnku Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty4th January 2013, 4:30 pm

ZWOW 3 9:43 5,5 kg (jedna) ..divim se, i přesto, že jsem si o dost přidala na závaží mám to rychleji, ikdyž je fakt, že ty kettlebely se používaj jen na jeden cvik Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty4th January 2013, 10:26 pm

Musím si pořídit stopky.. Měřím si ZWOW na sporttesteru i s rozcvičkou a protažením.

Jinak Mišičko jsi hustá!!!! - tu 45 jsme dnes měla za 25:36 ( s protažením a pár přeskoky přes švihadlo).

Jinak mám za sebou 6, 44, 47, 48, 45 + jedno, dvě co jsem si nezapsala.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty5th January 2013, 12:58 pm

Agafja napsal:
Musím si pořídit stopky.. Měřím si ZWOW na sporttesteru i s rozcvičkou a protažením.

Jinak Mišičko jsi hustá!!!! - tu 45 jsme dnes měla za 25:36 ( s protažením a pár přeskoky přes švihadlo).

Jinak mám za sebou 6, 44, 47, 48, 45 + jedno, dvě co jsem si nezapsala.

přeci jen na čase tolik nezáleží, jde o to, že si to zvládla! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty5th January 2013, 1:07 pm

Agafja to je čistej čas bez rozehřátí a všeho Wink ale je fakt že stojku o zed prostě miluju a docela mě i překvapilo že jí pořad zvladam bez problému i po těch letech netrénování Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty5th January 2013, 1:42 pm

já stojku bohužel nikdy neuměla a neumim Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty5th January 2013, 5:42 pm

ZWOW #3 - 14:14 Úplně první, který je cvičila.. Smile
ZWOW #49 - 16:14 Fú, tohle bylo sado. Very Happy
ZWOW #31 -14:54 Tenhle byl moc fajn ! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty5th January 2013, 9:40 pm

Dý napsal:
ZWOW #3 - 14:14 Úplně první, který je cvičila.. Smile
ZWOW #49 - 16:14 Fú, tohle bylo sado. Very Happy
ZWOW #31 -14:54 Tenhle byl moc fajn ! Smile

myslim si, že na začátek je 3 zwow nejlepší Smile přirostl mi k srdci až tak, že se od něj nemůžu odpíchnout jinam Very Happy zkusim další podle tebe, a bez výmluv Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty7th January 2013, 7:46 pm

ZWOW # 2 čas: 14:41

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty8th January 2013, 8:46 pm

Rozhodla jsem se, že si Zuzku dám postupně, protože bych nevěděla pro který ZWOW se mám rozhodnout Very Happy
Takže ZWOW 1 čas 15:50 (ale opakování jsem dala jen dvakrát a málem jsem umřela Smile )
ZWOW 2 čas 16:54
ZWOW 3 čas 12:10 (taky bych ho, jako Seasha, doporučila jako první )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty9th January 2013, 7:53 pm

Dnes jsem porpvé zakusila, jaké jsou její tréninky Very Happy. Umírala jsem!
Zřejmě též pojedu postupně, je to pro mě logické Smile.
ZWOW 1: 21:58
Udělala jsem všechna 3 kola, ale burpees bez kliku a místo pistol squats normální dřepy. Ale i tak - umírala jsem. Uf. Wow Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty12th January 2013, 5:54 pm

ZWOW #25 - opäť tie hnusné burpees Very Happy Ale keď som začala cvičiť literal jump touch, tak pre mňa i burpees boli ako keby odmena. Ledva som bola zdvihnúť sa z kolena a vyskočiť. Hrôza, des. Môj čas - 14:53 Smile

ZWOW #40 - burpees... zase... asi mi sú súdené Very Happy už si bez nich cvičenie vážne ani neviem predstaviť. Môj čas - 13:11 Smile

ZWOW #48 - tak toto sa mi páčiloooo! Smile Len mi bolo ľúto, že som po tomto cvičení nebola tak mimo. Asi budem musieť pridať na tempe. Cvičenie na 12 minút a stihla som 4 kolá + 10 jump squats + 4 breakdance push-ups Smile

ZWOW #31 - kliky - fajn, burpees - ťažšie, pri drepoch s výskokom som mala pocit, že prídem o svaly na stehnách. Fakt. Bála som sa, že sa len tak odlepia a odpadná. Brr... môj čas: 20:49 Smile

ZWOW #43 - toto bolo opäť cvičenie na 12 minút a takmer som umrela. Fakt. Nielenže som sa raz takmer strieskala zo stoličky pri one leg elevated lunges, ale mala som pocit, že umriem. Fakt som sa nikdy netešila viac na koniec cvičenia, ako na konci tohto Very Happy Stihla som 1 kolo + 15 side steps ups pre obe nohy (spolu 30) + 8 one leg tricep dips (4 pre každú nohu)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty12th January 2013, 6:58 pm

Jsem ráda, že jste se do toho tak obuly holky Smile)) Vzpomínáte, jak jsme si to bez Jill neuměly představit? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty12th January 2013, 8:04 pm

ZWOW # 3 8:53 - první kolo 6kg, poslední 3kg
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty12th January 2013, 9:46 pm

Takže... Smile

ZWOW 7 - klik dámský, jinak vesměs tak jako Zuzka; čas 15:10.

ZWOW 26 - u toho bočního planku se zdvihem nohy jsem se děsně potrápila, ten mi teda fakt nejde. Kliky jsem dělala dámské. Jinak se mi tento workout hrozně moc líbil. Smile A výsledky (plank with leg lift + jump / side crunch / plank with leg lift + jump / side crunch / side to side squat / side to side push up / knee hugs / elbow plank / bike press / plank jump): 5-5 / 12-12 / 5-3 / 11-11 / 18-18 / 8-8 / 13-11 / ok-ok / 12-9 / 10-8

ZWOW 49 - uf, tak u toho jsem se dnes teda vážně odrovnala! Hodně těžký workout, burpee jsem musela od půlky dělat bez kliku. Zátěž jsem měla jen 2kg, ale i tak mi to stačilo. Very Happy Čas 27:36.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty13th January 2013, 1:12 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
Jsem ráda, že jste se do toho tak obuly holky Smile)) Vzpomínáte, jak jsme si to bez Jill neuměly představit? Very Happy

starý dobrý časy Very Happy a teď jsme jí nevěrný Sad Very Happy ale to jí vděčíme za první kroky na cestě k fitness Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty13th January 2013, 2:46 pm

ZWOW 5 6 kol, 6 biceps curls shoulders press (10:00) 2 kg činky, 5,5 kg kettlebell (mám kanystr a ten je bohužel vysokej, takže jsem se s tim nenadřela, když jsme nemusela tak k zemi :/)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty13th January 2013, 7:29 pm

ZWOW # 3 čas 8:39 (zlepšení o 14 vteřin) ALE první a druhé kolo se 6kg a hlavně v power zoně (HIIT) 94%
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty13th January 2013, 9:10 pm

Světluška napsal:
ZWOW # 3 čas 8:39 (zlepšení o 14 vteřin) ALE první a druhé kolo se 6kg a hlavně v power zoně (HIIT) 94%

ty jo, seš nějaká rychlá Very Happy 8 minutový cvičení, to je paráda Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty13th January 2013, 9:46 pm

ZWOW 51 - zatím nejhorší z nejhorších (velmi náročné!)... moc jsem ho nezvládla, ale jsem ráda, že jsem si na něj troufla cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Challenge - ZWOW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Challenge - ZWOW   Challenge - ZWOW Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Challenge - ZWOW
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» 30 Day Slimdown Challenge
» Challenge - PLANK
» Challenge - PUSH-UPS
» Challenge - společný běh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Tréninkové programy-
Přejdi na: