Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty1st September 2012, 10:40 am

Zdravím všechny, i já jsem si řekla, proč se s vámi nepodělit o můj příběh a výsledky dřiny shazování nabraných kil Smile Jsem mladá mamina která se rozhodla začít něco dělat se svou postavou. Váha ukazovala šílených 82 kilogramů a rosolovité části mého těla se obyčejnou chůzí na každého usmívaly. Jak sem mohla dopustit, aby mé tělo vypadalo jak chodící želé? No jednoduše. Když jsem čekala syna, to chutě ze začátku nebyly a když se spustila lavina žraní, to si člověk neuvědomoval, že to co sní, se mu s takovým břichem a poleháváním uloží. Jediná a blbá výmluva byla: " Jsem těhotná tak jíst můžu..." Jo, ono se to říká, že se to lehce po porodu shodí, ale prdečky naší babičky Very Happy I když jsem po narození synka lítala, co druhou hodinu k jeho postýlce, věčně jsem byla nevyspalá a kojila do 6. měsíce, úbytek v kilogramech prostě nebyl. Táhlo se to tak dlouho, že jsem si v synových 3 a půl letech řekla dost, a to když jsem spatřila fotky ze slučáku ze střední. To jsem prostě nemohla být já?! Oplacaná v obličeji, paže vypadali jak kdyby se roztékaly, prsa jak dva povislý balóny a prdel se stehnama NO COMMENT! To už mi došla trpělivost a začla jsem hledat na internetu jak se s tím vypořádat. Narazila jsem na tento blog a byl to také začátek toho, jak se svými kily zkoncovat. Na pilulky a podobné hubnoucí zázraky jsem nevěřila. Ještě než jsem se odvážila začít s Jillian, měsíc jsem si nastarovala jídelníček tak, aby fungoval už napořád. Žádný šok, ale pěkně zlehka. Jen jídelníčkem a pravidelným cvičením po ránu (lehy-sedy, kliky, posilování nohou), jsem shodila kilo a půl. Ale byla to spíše taková rozvička. Na Jill jsem se těšila a začala 12. 8. a jak se mi prozatím daří? No posuďte sami :-) Sice je to boj na dlouhou trať, ale když jsem mohla mít před těhotenstvím 55 kilo, věřím že s vaší podporou a mou trpělivostí a prací se člověk dostane tam kam chce :-)))



a teď už nějaký ty menší výsledky :-)



Začátek 30 Day Shred 12.8. (výška 167 cm)

1. den

váha 80,4 kg

paže 35 cm

prsa 105 cm

pas (nejužší část) 90 cm

přes břicho 112 cm

stehno 66 cm

11. den

váha 80,0 kg

paže 34,5 cm

prsa 102 cm

pas 86 cm

přes břicho 109,5 cm

stehno 66 cm

21. den

váha 79,8 kg

paže 34 cm

prsa 100,5 cm

pas 84 cm

přes břicho 108 cm

stehno 65 cm

Zatím takto, nyní mě čeká posledních 10 dní (3. level) :-) a váha by se taky mohla trošku rozhýbat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty1st September 2012, 2:08 pm

Unikve, myslím, že cenťáky ti jodu krásně dolů, to je důležité, jsem zvědavá na konci progarmu Smile) pokud nepůjdou paže moc dolů tak nezoufej, já teď i první den mám pořád 27 cm, ale ruce vypadají naprosto jinak Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty1st September 2012, 2:50 pm

Z centimetrů jsem nadšená Smile jediné co mě štve je, že rozdíl na těle zatím není, břicho ne a ne se smršťovat..Možná to chce čas, ale jinak ruce mě zas tak netrápí, tam cítím zpevnění kdežto u stehen to bude chtít taky čas, ale třeba ubydou na konci shredu Very Happy Dnes jsem měla možnost vyzkoušet první den levelu 3 a dost makačka na nohy a břicho - to je dobřee Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty1st September 2012, 2:55 pm

Držím palce, krásne to klesa. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty1st September 2012, 6:31 pm

Krásně to klesá Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty2nd September 2012, 5:00 pm

Děkuji holky, je to ještě dlouhá cesta k vysněnému cíli Smile

Dovolila jsem si na ukázku foto, toho jak si vybarvuju postupně odcvičené dny Smile Very Happy (hodně narychlo udělané Embarassed )

Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Img4342jp
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty2nd September 2012, 5:45 pm

Celá ta nástěnka vypadá dobře Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty2nd September 2012, 6:09 pm

Hehe díky Very Happy A po skončení Shredu se pokousím přidat foto změny, ale myslím si, že tam moc změna vidět nebude Very Happy Ten rosol na břiše nechce zmizet :-/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty2nd September 2012, 6:23 pm

No nevím, myslím, že člověk většinou na sobě ty změny moc nevidí, protože je se sebou pořád Very Happy Nezaujatý pozorovatel (my) je zaregistruje
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty2nd September 2012, 6:42 pm

zatím mě těší jen úbytky v cenťákách, ale jestli tam něco za týden uvidíte budu ráda Very Happy ale pochybuju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty2nd September 2012, 7:01 pm

Koukám, že jsem zde nereagovala, ale určitě chtěla Very Happy Klesá to fakt suprově!! těším se na fotky, rozdíl určitě bude vidět!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty2nd September 2012, 7:16 pm

:-) určitě dodám, teď budu jen masakrovat tělo co to dá Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty3rd September 2012, 11:43 am

Centimetry jdou dolů zatím pěkně, těším se na fotku a přeji pevnou vůli Smile A chválím nástěnku, moc pěkná Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty3rd September 2012, 12:41 pm

Unikve napsal:
Děkuji holky, je to ještě dlouhá cesta k vysněnému cíli Smile

Dovolila jsem si na ukázku foto, toho jak si vybarvuju postupně odcvičené dny Smile Very Happy (hodně narychlo udělané Embarassed )

Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Img4342jp


pěkná nástěnka, já mám doma nástěnku, ale tu má zaplácanou jinejma věcma, jediný co mam je oblepená skříň u postele fotkama fitspo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty3rd September 2012, 6:10 pm

fotíš se i abys potom viděla ty pokroky? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty4th September 2012, 9:13 pm

mám dvě fotky v soutěži, tak od těch budou změny Smile jinak mám foto ještě z venku, taky je sem pak hodim, abyste viděli moje obézní tělo Very Happy

jinak jsem si dneska ještě přihodila 6w6p a jsem krásně utahaná... Smile musím víc na sobě zamakat, když chci vidět nějaký výsledky Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty11th September 2012, 8:28 am

Včera jsem docvičila shred a jelikož jsem se dnes vážila, měřila a fotila, tak se jdu pochlubit jak mi to jde Smile


nejprve čísla:

začátek 30 DS / konec 30 DS

váha 80,4 kg / 79,4 kg (-1 kg) Very Happy

prsa 105 cm / 99 cm (-6 cm)

ruce 35 cm / 35 cm (0 cm)

pas (nejúžší část těla) 90 cm / 84,5 cm (-5,5 cm)

přes břicho 112 cm / 108 cm (-4 cm)

stehno 66 cm / 64 cm (-2 cm)

čísla nejsou nějak veliký, ale za měsíc to myslím ujde.

a teď nějaké to foto před a po 30 DS Embarassed
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Beforeafter30ds
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty11th September 2012, 11:38 am

Teda nevím, přes stehna "jen" dva cenťáky? Smile) Podle fotky to vypadá daleko víc Smile) Jinak mám takový pocit, že největší změna na bříšku, po bokách se ti to krásně stahuje... soattně čísla mluví za vše Smile))

Fakt jen kilo dolů? to není možný ... Question
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty11th September 2012, 12:01 pm

opravdu jen dva cenťáky na stehnech, jsou strašně špekatý, to samý břicho a kilo dolů, no nějak to nechce jít víc nooo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty11th September 2012, 12:06 pm

Já myslím, že je to super.. vždyť je to za měsíc! Moc gratuluji!! Ono se to rozjede, uvidíš.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty11th September 2012, 12:29 pm

Kéž by to šlo tak rychle jako to dřívější nabírání Very Happy Dává mi to každý den zabrat, ale jsem ráda, že po týdenním měření vidím, že ta námaha funguje Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty11th September 2012, 5:43 pm

Já to nemyslela špatně Smile Já se na ta kila ptala jestli fakt jen kilo za měsíc, protože podle fotky to fakt vypadá víc Smile)) a podle cenťáků jakbysmet.. no, to je tak přeměna... někomu to hold trvá delší dobu a někomu to jde rychleji... možná to je právě dobře, ten jsi musela tutově nabrat svalstvo, já se vsadím, že tady za další měsíc bude váhovej úbytek jak blázen...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty11th September 2012, 5:58 pm

taky si myslím, že místo tuku se nabraly svaly, jinak si myslím že kdybych jen méně jedla a necvičila, kila by šly určitě víc dolů Very Happy no doufám že tenhle měsíc to bude lepší, když jsme dnes začala ripped. Po večeru si teď ještě dávám 6w6p, abych těm úbytkům trochu pomohla Very Happy dám určitě za týden vědět, jaký budou čísla Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty11th September 2012, 7:33 pm

pěkný, chce to trpělivost, a pak se dočkáš ještě lepších výsledků Smile držim palce Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty14th September 2012, 10:43 am

Díky, je to boj a dřina každý den, ale už chci zas vypadat tak, jako dříve Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nové tělo
» Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!
» Ako behanie zmení telo (a samozrejme správna strava)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: