Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty2nd December 2012, 2:12 pm

strie se mi zdaj stále stejný, ty asi jentak nevymizí :-) a konec ten je ještě pořád dost daleko :-) je pořád co shazovat/formovat ;-) každopádně velkej kus už naštěstí za mnou I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty2nd December 2012, 8:39 pm

Pěkně jsi s tím bříškem pohnula!! Super!! Moc gratuluji.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty3rd December 2012, 11:45 am

to břícho to je prostě těžký shodit :-) hlavně že to jde Very Happy už jsem si dokonce za další motivaci vytiskla vymakanou slečnu a dala si jí na lednici Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 14817537734290569226711

Už aby nemoc pominula a já mohla zase cvičit :-) stýská se mi po tom Very Happy

------------------------------------------------------------------------

ještě sem úplně zapomněla dopsat čísla po 4 měsících cvičení, i když zas tolik lidí to nezajímá, aspoň já si to dám sem pěkně dohromady, kdybych listovala časem zpět Very Happy

od začátku cvičení k 1. 12 .2012

shozeno na váze 10,5kg

pas -11,5cm

prsa -12cm

ruce -4,5cm

břicho -12cm

stehna -6cm
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty3rd December 2012, 1:52 pm

Unikve, břicho, to je prevít...co jsem se včera měřila, tak za měsíc neubylo ani o cm! Narozdíl od pasu...Nj, je to moje problénová partie, tak pujde nejpomalejš, ale P U D E! Very Happy Víš co je super...že makáme,každej den, do plavek - už teď! Představ si, jak budeme v léťe vypadadat...ta dřina prostě bude vidět! Very Happy Ta slečna je super.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty3rd December 2012, 2:04 pm

Taky se těším v létě do plavek Very Happy mě teď strašně lichotí, když už mě po dlouhý době někdo vidí, tak vidím jak je pro ně obtížný říct jak ohromně jsem zhubla, fakt mě to těší a jsem ráda a ještě k tomu se cítím víc přitažlivější :-D sice ještě nejsem vymakaná fitness bomba a tuky se mě stále drží, ale to se časem poddá Very Happy my jsme holky šikovný ;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty3rd December 2012, 3:50 pm

Zase musím jenom pochválit. Už jsem ti dala hlas v obou proměnách (dokonce ze 2 IP adres), protože si to určitě zasloužíš Smile. Já sice svou fotku "po" zapomněla poslat a pátek,sobotu a neděli necvičila, ale mám proto své důvody. Každopádně nechci v tom takhle dál pokračovat, takže dneska si dám zase hezky do těla! V létě budeš ta největší kočka Smile.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty3rd December 2012, 4:42 pm

Děkuji Janeee :-) já si dnes vytřídila šatník a to jsem se nestačila divit kolik věcí na mě bude viset, smutná jsem pouze z věcí, které jsou nové a které už nikdy neobléknu, hold se bude muset vše dokoupit v létě znovu a už na hezčí nové tělo Very Happy Jinak se cvičením to mám teď taky s pauzou, stále mám chřipku a na cvičení to není, od září jsem snad už po paté nemocná s chřipkou a to mi tu cestou za hubnutím trošku komplikuje. Jen co se budu cítit fit, nadšeně se pustím za dalším cvičením, protože mě to prostě baví :-))))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty3rd December 2012, 6:50 pm

Unikve napsal:
Děkuji Janeee :-) já si dnes vytřídila šatník a to jsem se nestačila divit kolik věcí na mě bude viset, smutná jsem pouze z věcí, které jsou nové a které už nikdy neobléknu, hold se bude muset vše dokoupit v létě znovu a už na hezčí nové tělo Very Happy Jinak se cvičením to mám teď taky s pauzou, stále mám chřipku a na cvičení to není, od září jsem snad už po paté nemocná s chřipkou a to mi tu cestou za hubnutím trošku komplikuje. Jen co se budu cítit fit, nadšeně se pustím za dalším cvičením, protože mě to prostě baví :-))))

To já musím zaťukat, že nemocná jsem ještě nebyla - snad to tak bude dál pokračovat. Jenom nějaká rýma mě chytla na začátku semestru, ale to moc jako nemoc nepočítám Smile. Dnes jsem zase najela na svůj režim - spíš jsem se teda trochu trápila u Ripped - level 3, protože jsem to nezvládala 100%, ale už se těším, jak se budu zlepšovat Smile A i když toho mám teďka milion do školy (finišují seminárky, blíží se zápočty a zkouškové), do toho chodím 4x týdně do práce, tak se svého cvičení nevzdám!!! V létě se taky těším až budu nakupovat menší oblečení - snad teda Smile. Tak ať tě ten bacil brzo opustí a můžeš se do toho dát zase naplno Wink.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty10th December 2012, 5:47 pm

po cca 14 dnech jsem si konečně mohla zacvičit. Celých 14 dní jsem odpočívala a léčila z chřipky. Dneska jsem po čtvrt hodince HIIT byla tak splavená, plíce mě bolely jako kdybych si zakouřila po 10 letech abstinence. Na jednu stranu jsem se už nemohla dočkat toho chtíče si zacvičit a na druhou stranu jsem zklamaná, příjde mi, že po těch dvou týdnech necvičení mám, po shlédnutí se v zrcadle, větší břicho tak o polovinu Sad kde je chyba?! Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty10th December 2012, 10:50 pm

z toho si nic nedělej, je jasný, že se dotoho musíš zase dostat, přeci jen fyzička se ztrácí strašně snadno, ale ty to zvládneš, rozhodně to nebude tak jako na začátku, za pár dní v tom zas budeš Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty11th December 2012, 1:02 pm

fyzička mě netrápí, spíš mi totálně spadlo sebevědomí...jako kdyby se mi za těch 14 dní všechno shozený vrátilo na stejný místa. strašně mě to sžírá. vypadám zas jak kdybych čekala dalšího potomka, achjoooo....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty11th December 2012, 1:26 pm

Za pár dnů to bude fuč.. vydrž!
Já teď taky trochu vysadila a přijde mi, že nohy hned kynou.. ale člověk se vidí jinak než jak opravdu vypadá.
Kup si pěkné triko, určitě ti bude seknout. Já mám dnes poprvé legíny a děsně se mi v nich mý "hnusný" nohy líbí Cool .
Držím palce!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty11th December 2012, 2:00 pm

mám teď spoustu nových věcí, už se dokonce nasoukám i do velikosti M a S, ale ještě to není na volný nošení Very Happy no musím makat, jako na váze sem přibrala za 14 dní kolem 1 kila, což mi zase tak nevadí, ale vadí mi ta postava v zrcadle...dám vědět zase v SO nebo v NE jestli se něco za týden hne v cm, budu aspoň vědět na čem jsem :-) ale díky holky za podporu, já vás nemít, tak mám furt depky ;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty11th December 2012, 11:11 pm

No vidíš - S, M je parádní velikost, buď pyšná! Ozvy se, budu se těšit flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty16th December 2012, 9:57 am

tak se tedy ženy hlásím s výsledkama po týdnu :-)

před 14 dny / po týdnu nemoci / dnešní ráno
váha 69,9 kg / 70,8 kg /69,1 kg (- 1,7 kg)
prsa 93 cm / stejně / 93 cm
ruce 30,5 cm / stejně / 30 cm (- 0,5 cm)
pas 78,5 cm / stejně / 77 cm (- 1,5 cm)
břicho 100 cm / stejně / 97 cm (- 3 cm) Shocked
stehna 60 cm / stejně / 59 cm (- 1cm)
zadek 100 cm /stejně / 99 cm (-1 cm)
zajímavý je, že sem se ze zvědavosti změřila předevčírem a žádnej pohyb tam nebyl a dneska jako zázrakem takovej skok. Jsem v šoku Very Happy Uvidíme zda bude další týden úbytek nebo bude stagnace Very Happy udělala jsem si doma grafy a dá se tak nějak předpovídat dle křivek jak tělo funguje a kdy by mělo co ubývat, tak jsem zvědavá :-) Tento týden potěšil, horší je, že jsem zase nachcípaná. Bóže! už ať je jaro a teplo!

Pěknou adventní neděli přeji :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty16th December 2012, 12:31 pm

no vidíš, krásně ti to poskočilo Smile jen ať ti to vydrží.. i tělo potřebuje odpočinek Wink to teda, ikdyž je obleva tak bych radši uvítala léto, nerada sedim doma na zadku Smile jinak ti to na nový fotce moc sluší, vypadáš šťastně Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty16th December 2012, 12:47 pm

Foto je starý, jen sem chtěla změnit obrázek :-) Je z minulýho roku Very Happy Nějakou novou udělám, až se budu cítit na to, že vypadám dobře Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty16th December 2012, 12:55 pm

aha, ale pěkná fotečka Smile vždyť teď vypadáš o mnoho líp než předtim , tak se neostýchej a ukaž se nám Very Happy Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty18th December 2012, 5:57 pm

Když už to konečně vypadalo, že si pojedu vklídku další měsíc, tak mi dnes doktorka nasadila ATB. Není nic horšího, než když jste odhodláné cvičit na maximum a blbá nemoc to vždy pokazí. Snad už je to poslední týden, který mě za vysněným cílem brzdí :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty18th December 2012, 8:27 pm

to zvládneš Smile máš aspoň absťák o cvičení? Very Happy ale tak místo cvičení se snad můžeš aspoň hejbat, nějaká ta procházka, nebo vůbec..?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty18th December 2012, 8:32 pm

A já ji ještě provokuju ve zprávách, pak nemá mít ještě větší absťák Cool Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty18th December 2012, 8:35 pm

absťák mám šílenej, ale je mi tak blbě, že sotva vstávám z postele. I dnešní vycházka k doktorce byla šílená a to jdu zejtra ráno s prckem na 7 na odběr krve, takže taky pecka. Jsem vyšťavená Sad Musím mít klid a léčit se. Pohyb příjde v potaz, až tak za ten týden no.... do tý doby ATB, spát a spát..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty18th December 2012, 9:22 pm

jéj chudáku, ale tak až se vyléčíš aspoň budeš plná energie a pořádně se rozšoupneš Smile třeba ti ten odpočinek příjde v hod a pak to půjde zas dolu líp Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty21st December 2012, 8:02 pm

Dnes mě napadlo zkusit si porovnat fotky z dřívějška a z dneška ve stejném oblečení... Nedopadlo to vůbec špatně že? :-) Surprised Jen se teda nelekejte mýho xiftu bez výrazného nalíčení Very Happy


[img]Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Porovnn2[/img]

[img]Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Porovnn[/img]
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty21st December 2012, 10:23 pm

Paráda, vypadá to moc dobře. Jsi moc hezká i bez nalíčení
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nové tělo
» Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!
» Ako behanie zmení telo (a samozrejme správna strava)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: