Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Cesta za vysněnou postavou - Dee18

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty9th April 2013, 7:58 pm

katiex - nechceš začít chodit - virtuálně na dálku - se mnou? Taky se chystám..a jsem během netknutá Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty9th April 2013, 7:59 pm

Katiex, mně jde o to hlavně začít s během. Takže to vidím tak, že příští víkend by mohlo být fajn počasí a začla bych. Podle mě je nejdůležitější prostě vyběhnout a pustit se do toho. S technikou si moc lámat hlavu pro začátek nebudu, spíš si zkusím, jestli to vůbec je pro mě a tak. Až budu vědět, co konkrétně mi dělá problém, vyhledám si o tom info. Smile
Ale nechci to brát moc vědecky, protože z toho mám vždycky hlavu jak pátrací balon a v závěru si řeknu, že na to kašlu. Což nechci, tak se zkusím spolehnout na instinkt. Very Happy
Ale třeba ti tady holky, které se v tom vyznají poradí líp než já jakožto amatér. Každopádně ti přeju hodně úspěchů. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty9th April 2013, 8:06 pm

Katiex, asi ti moc neporadím, ale tělo si řekne samo jak chce běžet, po 3. běhu jsem byla schopná odhadnout, jak mám běžet, jak často střídat chůzi s během a jaký si vybrat terén, zároveň si postupně přidávám obtížnosti - míň chůze, delší trasa. Při 1. běhu jsem upřímně myslela že zdechnu, že víc rychle chodím, než že běžím. navíc u nás máme spíš kopce než rovinku Very Happy tuším, že Yuko sem hodila odkaz na běh :-) ;-) tak mrkni na něj. Techniku zatím ještě neřeším :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty9th April 2013, 9:02 pm

Jop, ze začátku prostě střídej pomalinkýýýýýý běh, spíš jogging s chůzí dle pocitu, nesmí tě začít píchat v boku - to běžíš moc rychle. Spíš se snaž běžet rychlostí svižné chůze a svižnější chůzí to pak i prokládat. Když si myslíš, že běžíš pomalu, běž ještě pomaleji Wink

Důležité jsou kvalitní boty, ty určitě nepodceňuj. Nohy a klouby máš jen jedny Wink
Někde výš ve vlákně jsem dala odkaz na fitting test u Mizuma, skus si ho udělat, to všeobecné doporučení může aplikovat i na jiné značky - jestli máš moc velkou pronaci či supinaci a tím pádem potřebuješ speciálně tvarovanou vložku. Já mám třeba nohy placky, takže musím mít boty tomu odpovídající Wink

Dobré stránky o běhu jsem od Miloše Škorpila, či se můžeš inspirovat tady:

http://www.bezvabeh.cz/clanek/447-5-km-beh-8-tydenni-treninkovy-plan-pro-zacatecniky

Já podle těchto stránek trénovala na maraton sunny

Hlavně neflákat rozehřátí a strečink. Ideální je se protáhnout po běhu po sprše - svaly se zklidní a teplá voda je uvolní. Hlavně nejít přes bolest! No

Já už jsem teď třeba docela flexibilní a mám tendenci si něco přetáhnout, i když mě ten tah při strečinku nebolí, takže opravdu jen do pocitu mírného tahu.

Věčný spamer

Yuki Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty9th April 2013, 10:31 pm

Yuki, krásné shrnutí, děkuju za něj! Smile Jsem moc ráda, že nám tu takhle radíš ohledně běhu, jsi zlato. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty11th April 2013, 6:10 pm

Holky, teda dnešek stál fakt za to, ve špatném slova smyslu. Přijdu si hrozně tlustá, bez nálady, no hrůza. Teda cvičila jsem, ale spolubydlící kolem mě pořád chodila, tak jsem musela dávat pozor, abych do ní omylem nekopla nebo tak. Navíc mě čeká o víkendu oslava taťkovo narozenin a nějak se tam vůbec netěším.
Pomalu propadám pocitu, že nemám šanci zhubnout, že jsem tlustší jak na začátku. A není to, že bych byla nafouklá, ale ten špek na břiše mi přijde nějak větší nebo co. Nečekám zázračné úbytky, ale přibírat bych teda nemusela.
Vůbec ze sebe dneska a vůbec posledních pár dní nemám ten super pocit, jako třeba před týdnem. I když dneska to je fakt extrém. Omlouvám se za tenhle strašně negativní výlev, ale komu jinýmu si můžu postěžovat?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty11th April 2013, 7:40 pm

Holky, já tedy nevím, ale asi jsou poslední dobou nějaké erupce na slunci, nebo co, že máme všechny takové depky/stavy Suspect scratch

Potoková, já (ještě teď mi je špatně, jsem nadmutá jak koza a ty VÝČITKY) a teď i ty.

Však od toho tu jsme, abychom se měly komu svěřit (když nás nikdo jiný moc poslouchat nechce, nebo nás vůbec nechápe, klepe si na čelo a kroutí očima), u koho hledat podporu!
Piště výlevy jak dlouhé chcete, jak často chcete i jak negativní jak chcete, minimálně já si to vždycky přečtu a budu se snaž vás povzbudit! jocolor

Dee, hlavu vzhůru! Ten špek na břiše se ti taky může zdát větší proto, že se ti vypracovala horní část břicha, spodní vždycky odolává nejvíc a ve vzájemném porovnání to pak paradoxně vypadá, že máš špek na břichu větší, i když se ti ve skutečnosti bříško zmenšilo. cheers

Obdivuju tě, nemáš to na intru lehké, nevím, jak velký máte se spolubydlou pokoj, ale pokud to je nudle, jak jsem měla já na koleji, tak to tedy potěš koště.

Rozhodně si vedeš líp než já, tak to nevzdávej. Podívej, jaké jsem dnes byla pig budu ráda, když nepřiberu a jen skončím bez úbytku. Ty se statečně držíš, když mlsáš, tak jen střídmě, to by bylo, aby nebyl výsledek! Občas to prostě nějakou dobu stagnuje, odolává, ale obvykle to pak zase rychle poskočí. Podívej třeba na Potkovou. Chudák se taky trápila, jak je oteklá a tlustá a druhý den výrazné zlepšení. Takhle rychlé to obvykle zase nebývá king ale určitě to přijde, Dee, určitě!

S tou oslavou tě plně chápu. Odmítat je těžké, zvlášť, když to jsou taťkovi narozeniny a ty pohledy, když řekneš, že něco nechceš, následná diskuze na téma "zdravá strava" nebo nedejbože "hubnutí". Budu držet palce, ať to ve zdraví přežiješ Wink Udělej si hezký víkend, trochu se tam "odvaž", dej si i něco, co prostě do zdravého jídelňáku úplně nepatří, ale užij si svůj čas s taťkou. Ono i pro tělo to možná bude trochu nový stimul. (Jen z toho neudělej šok, jak já Very Happy )

Co teď cvičíš?
Sháím nějakého nového Boba, máš nějaký žhavý tip? I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty11th April 2013, 9:47 pm

Yuki, ježiš, děkuju ti za takový krásný a dlouhý příspěvek. Smile Vezmu to popořadě.
Taky doufám, že to je jenom přechodný stav a nakonec nebude tak zle a pokrok se dostaví. Jenom mě poslední dobou trápí taková myšlenka, že to nezvládnu, nedovedu si představit samu sebe s hezčí postavou. Takže přicházejí pochyby, které mám tendence zahánět jídlem, takže máme krásný bludný kruh. Ale snažím se, vážně moc chci vypadat líp. Jenom mi občas ten hlásek v hlavě říká, že to nedokážu a nemáš šanci se změnit. Vím, že to zní jako úplná blbost, ale já si nedokážu pomoct.
Na intru máme pokoj přesně, jak píšeš, dlouhá nudle a kolem tři postele, stoly a skříňka. Jsem ráda, že sem dám podložku na cvičení, tak nějak je ten prostor úzký. A to nikdo nesmí otevřít dveře, jinak by mě sejmul. Very Happy Ale docela se to dá, občas chvilku zabere než se sem "poskládám", ale dobrý.
Jinak já sem nepíšu každý svůj hřích, občas si dám nějakou ovesnou sušenku nebo něco ze zdravé výživy. Je mi jasný, že to není taky nic zdravýho, ale snad je to o něco lepší než čokoláda, že. Smile Víkend prostě nějak přežiju, zkusím si vybrat k jídlu co nejmenší zlo. A v pátek a v neděli si dám nějaké pořádné cvičení, abych tu sobotu trochu napravila.
Normálně jak teď píšu, je mi fakt o něco líp. Dám tělu šanci a čas na to se změnit a prostě to jít musí. Smile
Cvičení za tenhle týden přidám zase v neděli, poctivě si zapisuji. Vesměs cvičím jenom Jill a Boba(UC, jiné jeho video mi zatím nepřirostlo k srdci jako tohle ♥️), ale o víkendu plánuji udělat změny, takže pak dám info. Mám vyhlédnutá nějaká videa a tak, takže uvidím, jak to nakonec bude.
Yuki, děkuji ti, jsi taková moje dobrá duše, která povzbudí, když mě přemáhají chmury a poradí, když potřebuji. ♥️ Moc si toho vážím, bez tebe, ale samozřejmě i ostatních holek už bych to zase vzdávala.
cheers I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty12th April 2013, 6:38 pm

Dee, určitě to nevzdávej, věřím že cm a vše půjde dolů, jen to zatracené tělo nastartovat :-) já si taky občas říkám, že na to "prdím" a že budu jíst co chci, ale pak si řeknu, že cvičím a všechno, až už sem začala a přece to teď nevzdám!!! A ty depky zase odejdou ;-) A hlavně si představ až budeš mít o centimetry méně a budeš si v obchodě zkoušet cokoliv, protože se do toho vlezeš a bude to vypadat úplně jinak :-) prostě kočka! A teprve ten vnitří pocit až to dokážem :-) A k tomu jídlu, já si taky občas zamlsám, trochu :-)
A s tou oslavou má Yuki naprostou pravdu :-) Hlavně si to užij cheers flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty12th April 2013, 9:35 pm

Wenuli, díky za milá slova. Smile Co já bych bez vás dělala, holky? cheers
Popravdě jsem zatnula zuby a jedu dál víceméně díky vaší podpoře, nechci to vzdát a být za slabocha. Rolling Eyes A dělám to přece hlavně kvůli sobě, kvůli tomu pocitu, jak píšeš, že v obchodě na mně bude vypadat skvěle všechno, co se mi zalíbí. Kvůli tomu, abych se cítila skvěle a měla ze sebe dobrý pocit. Protože co si budeme povídat, ta energie, kterou člověk vyzařuje a předává ostatním je úplně jiná, když se cítí dobře. Smile Chmury už mě vcelku přešly, poslední pochybnosti sice zůstávají a jsou tak nějak součástí mě samé, ale neberu na ně ohled. Teda snažím se, ayb mě nepřemáhaly příliš často. Smile
Dneska jsem přijela domů vyřízená, což se mi v pátek stává často, ale cvičila jsem. I když některé cviky mi nešly úplně dobře, měla jsem po docvičení daleko lepší pocit a více energie. sunny
A rozhodla jsem se, že tuhle neděli se měřit nebudu, nechci být z té oslavy ještě více ve stresu. Myslím to tak, že bych se bála, že metr ukáže víc než minule, protože s tím tak nějak počítám. Vím, že by mě to akorát naštvalo a demotivovalo, takže se změřím až ten další víkend. Mezitím ještě víc zaberu a snad se dostaví nějaký výsledek. Smile
Musím si taky více pohlídat stravu, protože tenhle týden to bylo o trochu horší. Učila jsem se na testy a zkoušení, každý den jsme něco psali nebo tak, takže jsem si večer zvykla dát ještě něco po večeři, "aby se mi lépe učilo". Very Happy Ve stylu jogurt, oříšky, ovesná tyčinka, musli tyčka... no prostě tomu musím udělat přítrž. Zkusím navýšit odpolední svačiny, protože ty občas zanedbávám a pak se dostavují chutě na něco večer. Uvidím, jak to bude fungovat v praxi. Smile
Rozepsala jsem se víc, než jsem chtěla, takže si nejsem jistá, zda někdo dočte až sem. Very Happy Ale to nevadí, utřídila jsem si myšlenky a pěkně se vykecala. Tak. Very Happy
I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty13th April 2013, 12:25 pm

Člověk to ze sebe musí dostat ven :-) a jsme tady, abychom se vzájemně podporovaly, radily si, ale hlavně v tom nejsi sama, jedeme v tom všechny :-) sunny
Je pravda, že i já jsme tento týden s tou stravou docela hřešila, nějak jsem byla v jednom kole, ve škole dlouho a taky jsem nachlazená, což moc na náladě nepřidá. Běhat jsem byla ani nevím kdy naposled, samé domácí cvičení, jelikož nám tady pořád prší.:-/ snad to dneska vydrží, to sluníčko a půjdu se proběhnout :-)...Měřila jsem se cca v pondělí, večer:D což byla asi blbost, jelikož to má člověk nejvíc na váze i přes cm, aspoň u mě to tak je a tak sem si řekla že se změřím až budu mít 1 měsíc za sebou :-) co se týče váhy, jsem v rozpacích, jelikož na cm nic a na váze mám o 2 kg dole, tak nevím jestli není něco špatně a nebo tak ze začátku moje tělo reaguje Rolling Eyes fakt netuším, jinak se teď celkově cítím docela nafouklá, myslím si že to bude tím, že mám před menstruací, takže všechno vážení a měření odložím :-)
Zkus navýšit ty svačiny, jak říkáš :-) třeba to pomůže proti večernímu dojídání se :-)
A slaboch určitě nejsi, už jen začít chtělo spousty odvahy!!! :-) flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty14th April 2013, 3:38 pm

Dee, rozhodně se neměř ani nevaž, počkej na příští týden, mohlo by to být demotivující.
Doufám, že si užíváš fajn čas s taťkou Smile
A jakýpak slaboch, máš rozhodně pevnější vůli než já pig

PS: včera jsem zkoušela Bobův Kettlebell cardio shred, ne že by to bylo špatné, ale nějak to nebyl klasický "Bob výprask na zadek".


Wenulli, počkej s měřením až po menstruaci, ty údaje by byly zaváďějící Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty14th April 2013, 5:28 pm

Holky, hlásím se po včerejší oslavě. Nakonec to zas tak hrozný co se týče jídla nebylo, k obědu vietnamská polévka Pho bo, pak rýže s ptáčkem a omáčkou. Jako dezert upekla babička její vyhlášený krémový dort, který já naštěstí nejím, už odmalička mi těžké krémy vůbec nechutnají. Akorát pak později jsem neodolala zmrzlině a takovým mini sušenkám, které jsem prostě chtěla ochutnat. Jinak jsem se držela a večer si dala pěkně na spravení žaludku salát s celozrnou bulkou a lučinu. Smile Výčitky nehrozí, protože jsem odolala hromadám jídla a dala si jen výše zmíněné.
A mám pro vás typ na cvičení, o kterém jste už určitě slyšely, ale já ho dnes vyzkoušela poprvé a jsem spokojená. Jde o Nike training club, což je aplikace do mobilu, kterou si stáhnete a pak můžete vesele cvičit i na cestách a nemusíte zrovna mít po ruce noťas. Nebudu se o tom moc rozepisovat, stačí zagooglit, je hodně blogů, kde se tomu slečny věnují. Ale kdyby něco, ráda poradím. Smile Akorát to teda docela dost žere baterku. Very Happy
Tímto se dostáváme k tomu, co že jsem to vlastně dnes a celý týden cvičila? Smile
Po: JM No more trouble zones
Út: JM BR cardio 1
St: BH Ultimate cardio ♥️
Čt: JM Killer abs
Pá: JM Banish fat boost metabolism
So: Volno
Ne: NTC Ab burner (15min.)
NTC Better butt (15min.)
NTC Slim chance (30min.) > byl z toho pěkný hodinový workout, akorát jsem se na začátku a nakonec ještě protáhla. Smile

S aplikací NTC jsem vážně spokojená, i když jsem na její úkor musela vymazat slovník kvůli místu v paměti. Very Happy Ale kdo potřebuje slovník, když může mít super workouty? Very Happy
Jsou to vážně povedená cvičení a člověk si vybere, na co má právě chuť a sílu. Takže určitě zkuste. Smile
Wenuli, měření se večer je dost o hubu a i o nervy. Very Happy Taky jsem to dřív zkoušela, ale nejlepší je to vážně ráno. Smile
Yuki, měřit se asi nebudu, i když mě to svádí, protože příští víkend to dostanu, takže budu zase bez měření a to se mi moc nelíbí. Ale pořád lepší než být naštvaná, máš nejspíš pravdu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty14th April 2013, 5:35 pm

Velká pochvala! Zvládla jsi to na jedničku sunny

Jsi prostě king

U nás má zítra ségra narozeniny, takže v lednici už jsou dva dorty, zákusky, chlebíčky a kde co Very Happy
No, naštěstí já jsem vůči tomuhle odolná, takže obavy nemám. Ségře akorát popřeju a dostane dárek Smile

NTC zní velice lákavě, ale nemám moderní typ telefonu, jen takový pramobil, co je rád, že zvládá volání a sms, nezvládá ani internet. Ono je to asi dobře, by mi to pak moc svádělo sis s tím hrát. rendeer
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty14th April 2013, 6:25 pm

Yuki, díky za pochvalu. Smile Ty seš taky dobrá, že tě to vůbec neláká, já bych měla pochybnosti, jestli si dát nebo ne. Very Happy
A je škoda, že nemůžeš cvičit NTC, protože mně se to docela zalíbilo. Hlavně, že si sama zvolím jak dlouho chci cvičit a tak. Budu mít aspoň zpestření od Jill a Boba. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty15th April 2013, 8:42 pm

Dee, když se dívám na tvoje cvičení, tak musím říct, že makáš, jen tak dál!!! sunny Na oslavě zvítězila pevná vůle, což je další krůček k úspěchu :-) Já dnes zhřešila hned 2x, neodolala jsem první jarní zmrzlině a jednomu marmeládovému koláčku... Cvičení jsem dnes vynechala, nějak se necítím dobře. Jelikož jsem docela nervózní posledních pár dnů. Mám teď nějaké menší zdravotní potíže, no potíže...Nevím jak to brát.
Teď abych se vyjádřila k minulému týdnu, oproti 1. jsem tak moc nedodržovala stravu, to přiznám hned na začátku, ale pohyb stále byl, takže dalo by se říct, že jsem se 2. týden udržovala. Ale tento týden se budu snažit najet na starý režim :-)
cvičení:
PO - Cassey Ho
ÚT - BH a CH dohdomady něco přes půl hoďky, Boba sem nedala celého, jak už jsem psala
ST - volno
Čt - volno
Pá - JM
SO - běh 4 km
Ne - běh 4 km

No, když to teďkom shrnu zpětně, tak nic moc...

Zítra si jdu pro nové boty na běhaání, jupííí! :-)

A ještě bych zapomněla, dlouho jsem přemýšlela nad motivací, proč chci zhubnout :-) a pořád jsem směřovala jen k jednomu :-) zítra hodím fotku šatů, které mám doma asi 3 roky, moc sem v nich nebyla, snad vbc, jsou krásné, letní, dostala jsem je od taťky k narozkám, tak bych je konečně chtěla ukázat v plné parádě :-) nějak se v nich pořád necítím.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty15th April 2013, 9:13 pm

Wenuli, makám co to jde, ale vždycky si to pokazím jídlem mi přijde... dneska to byla cca lžíce arašídového másla večer. Ale jinak jsem dneska jedla v pohodě, tak dobrý. Smile A je jasný, že občas člověk vůbec nemá na cvičení náladu a není to jen obyčejná lenost. Very Happy Takže si hlavně odpočiň, ať máš sílu příště a ono se to nezblázní. Smile
Cvičení máš taky pěkné, dva dny volna jsou ještě v pohodě a opět závidím běh, ale pokud se počás nepokazí, tenhle víkend taky zkusím začít. Mám trému, ale musím ji překonat! Very Happy
Vyber pěkné botky, ať se ti pěkně běhá! A fotku šatů určitě přidej, jsem na ně zvědavá. Smile Je důležitý se cítit dobře, potom je váha úplně nepodstatná, hlavní je ten pocit ze sebe sama. sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty15th April 2013, 9:38 pm

Děkuji denně za tento blog a za Nikki :-) Líbí se mi, že jsou zde ženy, dívky z celé ČR a vzájemně se podporují :-) Souhlasím s Tebou, je důležité cítit se sebevědomě (zdravě) ;-) cítit se super a i okolí tě hned vnímá jinak :-) u nás má být o víkendu hnusně :-/ akorát teď mám blbě školu, takže půjdu běhat až ve čtvrtek...takže si dám teď 2 dny jen domácí cvičení :-)
Jen jdi běhat, myslím že spolu s JM a tvým BH to bude super kombinace, jak "zatočit" s tělem :-) A hlavně ty pokroky v běhu jsou rychlé, úsek který jsem si před týdnem rozdělila, jsem naposledy zvládla na 1 zátah. A tím jídlem si to kazím taky :-/ Snad se zítra dostanu brzo domů a vše stihnu :-)

Ještě jsem se ctěla zeptat, nevíte kde bych stáhla JM Ripped in 30 a 6 week pack? :-/ nikde to nemůžu najít.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty18th April 2013, 9:42 pm

Wenuli, omlouvám se, že odepisuji až teď, ale vůbec nějak tenhle týden není na nic čas, učitelka se zbláznila a dala nám na závěrečné menu jenom týden, jinak máme mít na vypracování měsíc. Takže se topím v receptech, kalkulacích, předělávám stále dokola menu a zařizuji výzdobu na stůl. Zítra jsem jí to chtěla donést ukázat, protože v úterý to mám už vařit, tak abych to přes víkend vychytala k dokonalosti, ale bohužel jsem to ještě nedala dohromady. A to jsem u toho prosím pěkně seděla dneska celé odpoledne, ani jsem necvičila. Snad to bude příští týden už lepší a já budu moct psát častěji o svých pokrocích a tak. Smile
Jinak s během to vypadá tenhle víkend bledě, už se vidím, jak budu zase sedět nad učením a dělat menu. Ale ještě uvidím, podle nálady a času. A je super, že se tak hezky zlepšuješ! Smile
Jinak všechny programy od Jill jsem stahovala z uložto a nebyl problém. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty19th April 2013, 12:15 pm

Dee, naprosto chápu, škola se nedá jen tak odkládat :-) a to menu Very Happy vůbec nevím, co bych vytvořila...max. bych zvládla výzdobu na stůl Very Happy
No já cvičím jak to jde, ale máme teď před zápočty, tak to není úplně růžové...A navíc dneska déééšť, nééé! Zrovna když mám konečně boty na běhání, do kterých jsem se na první pohled zamilovala, včera jsem je vyzkoušela poprvé a je to pohádka ;-) hlavně mě nebolí klouby, které jsem pociťovala ve starých botách...A vyfotila jsem svou motivaci Smile vpravo kliknout na Continue to the media a mělo by se to objevit.
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/202/fotografie1274.jpg/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty19th April 2013, 8:28 pm

Wenuli, já menu už mám, to není problém, spíš udělat ty kalkulace a takový srandičky. Papírování je zlo! Twisted Evil
A taky jsem byla zklamaná z toho deště, protože jsem myslela, že bych dneska zkusila vyběhnout, ale bohužel. Snad se to co nejdřív vylepší. Smile
Šaty jsou jako motivace super, taky jedny mám. Ne, že bych je tak milovala, ale štve mě, že jsem je zhruba před rokem oblékla v pohodě a když jsem si je chtěla vzít v lednu na jeden maturák, nebyla jsem schopná je ani omylem zapnout, což mě celkem šokovalo. Na oblečení se fakt pozná váha lépe než na váze. Very Happy Ježiš to zní pitomě, ale ty víš jak to myslím! Very Happy
Jinak dneska jsem si vynahradila včerejší necvičení dvěma workouty z NTC, napřed rozehřátí, pak 15 minut posilování na ramena a ruce a pak 30 minut workout ze sekce Get toned intermediate. Lilo ze mě takovým způsobem, že jsem pod sebou měla loužičku potu, po které jsem při posledním cviku uklouzla a málem si rozbila čumák. Pot mi tekl do očí a při planku kapal z obličeje na zem, no masakr. Very Happy
Jak jsem psala, tenhle víkend měření radši opět nebude, ale za dva týdny bych chtěla udělat i fotku, tak snad. Cítím, že moje tělo se začalo zpevňovat, špeky sice drží, ale časem půjdou taky do kšá. Very Happy Musím ale každopádně upravit stravu a zaměřit se na to, co jím. Protože takhle by výsledky nebyly takové, jaké bych ráda. Ale budu se snažit. Smile
Jinak fotka botiček na běhání by nebyla? Nebo aspoň obrázek z netu? Smile Jsem hrozně zvědavá, já vím. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty19th April 2013, 8:55 pm

Jak tak koukám, učitelé blázní na všech školách. Já taky strávila úterý až o půl třetí do rána nad protokoly a dnešní noc "jen" do půl druhé nad prezentací o RECQL4 a jeho úloze při stárnutí a nestabilitě genomu... a to vstávám v pět. Jsem hotová. Ve středu jsem necvičila, ale dnes se k tomu musím vzchopit, alespoň těch 30 min s Jill a pak se můžu svalit do pelechu Smile

Doufám, že bude o víkendu hezky, chtěla bych si dát trochu delší běh, tak 10 - 15 km. I love you

Wenulli, co máš za boty? Hořím zvědavostí? bom

Dee, vyfoť si pak ten svůj stůl, mě by to strašně zajímalo Smile

Co plánujete na cvičení na víkend?

PS: Wenulli, kdybys to nemohla najít (z uložta se totiž dost věcí smazalo), tak jsem si něco postahovala přes torrenty, mohla bych ti to někde nasdílet Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty19th April 2013, 10:17 pm

Učitelé si hlavně myslí, že nemáme na práci nic jinýho, než se učit a dělat seminárky na jejich předmět. Yuki, máš to taky docela zajímavý, ale teda muset se učit do tří do rána, tak asi odpadnu totál. Máš můj obdiv. cheers
Stůl určitě vyfotím, možná bych mohla mít fotku i z loňska, měla jsem téma Harry Potter. No jo, zarytý fanoušek se nezapře! Very Happy A letos máme Napříč kontinenty, ale zato 6ti chodové menu, které musíme uvařit a naservírovat (ve dvou) během tří hodin. No bude to ještě sranda příští týden. Zítra se vrhnu opět na papírování a musím to dát dohromady i kdyby čert na koze jezdil. Very Happy
Na víkend plánuji NTC a možná Boba, tenhle týden jsem jeho UC necvičila ani jednou, což je chyba jako hrom! Very Happy
Ještěže jsem si z uložta stihla stáhnout všechny Jill, po kterých mé srdce toužilo, než to smazali. Uf. albino
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty20th April 2013, 9:53 am

Určitě pohledej, to bych chtěla opravu vidět, stůl ala Harry Potter bom

Včera jsem nakonec zkoušela Yoga for the warrior a fakt mi do udělalo strašně dobře, ideální cvičení, pokud je člověk utahaný a chce se spíš protáhnout, ale zase ne úplně flákat I love you

Jen mě tedy štve, že u nás už od rána lije jako z konve Sad(( těšila jsem se na běh.
Celý týden hezky a já nemám na běhání čas, a když přijde víkend a já se na to těším jak malá, tak je hnusně No klasika... Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty20th April 2013, 10:47 am

Dee, zkoušela jsi Pure Burn Super Strenght od Boba? scratch
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za vysněnou postavou - Dee18
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Rosa a její boj za hezčí postavou
» Moje cesta
» Moje cesta ke sluníčku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: