Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních :: 1 Bot

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Cesta za vysněnou postavou - Dee18

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty3rd May 2013, 1:01 pm

Wenuli, fakt super práce gratuluji a přeji aby ti to takhle krásně šlo i nadále.

Dee, já měla dnes červenou čočku s vajíčkem a kouskem kuřete. Skvělý a moc dobrý zdroj bílkovin.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty3rd May 2013, 1:26 pm

Monty, to vůbec není špatný nápad. Smile Červenou čočku tu mám, tak bych si jí možná s vajíčkem a okurkou docela dala.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty3rd May 2013, 1:56 pm

Holky děkuji :-) radost neskutečná! Už mi víc lidí řeklo, že vypadám jinak a babička dokonce mamku začla poučovat o anorexii Very Happy ale to je jaksi vedle s mými 65, 5 kg Very Happy a rozhodně nehodlám blbnout nějak, chci jen začít žít jinak, lépe! Smile to jsou holt babičky... Jdu si teď zacvičit a pak zpátky k učení, i mě mrzí, že to teď tady poslední dobou zanedbávám :/ ale nestíhám...chci mít vše co nejdříve hotovo...no jo Very Happy sušenky, čokoláda, brambůrky a jiné... taky jsem je dlouho nejedla Very Happy ale když mám opravdu chuť na něco, tak si uvařím kakao, já na něm strašně ulítávám. A výsledky sem určitě dej ;-)

S tím počasím mi ani nemluv, chtěla jsem jít běhat, ale u nás celý den prší, taky.

Mě teda sushi nechutná, ale každý máme jiné chuťové buňky...A chtěla jsem se zeptat, nezkoušely jste arašídové máslo z DM drogerie? viděla jsem tam menší skleničku za 50 Kč, tak sonduji, jestli je dobré Smile

Dneska jsem si zkoušela šaty a už sedí o moc lépe, ještě ty boky a záda a bude to! Smile flower

BEZ VÁS BYCH TO NEZVLÁDLA! I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty3rd May 2013, 1:58 pm

Pokusím se splašit fotky postavy, ale raději nic neslibuji, jelikož můj telefon fotí hrozně a foťák máme ještě prehistoricky, takže to není o moc lepší Very Happy akorát jsem se já kráva nevyfotila před :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty4th May 2013, 7:50 am

Montycko, s tou červenou čočkou jsi mi připomněla mou oblíbenou kombinaci červená čočka s bulgurem či špaldovým krettem Smile Možná trochu zvláštní kombinace, ale lahodí chuťovým pohárkům i oku. Akorát když se to dělá s korettem, tak se musí nejprve vařit koretto a pak přidat čočka, s bulgurem se to může dělat hned najednou. Do toho nasekat bylinky, nebo nasypat sušené a jako "příloha" kuřecí s dušenou zeleninou I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty4th May 2013, 7:55 am

Wenuli, ty tedy válíš. 5 cm v pase? Shocked
Pas je u mě ta část těla, která odolává nejvíc Sad vůbec mi to tam nemizí, čert aby to spral.

K tomu arašídovému máslu, to z DM neznám, ale doporučuji ti zajít do zdravé výživy a koupit si tam Jori, stojí cca 72 kč za 350g balení a je to 100% mleté arašídy s trochou mořské soli. To DM, asi nebude 100%. Což by tak nevadilo, pokud tam není palmový olej, z toho se mě zvedá kýbl, ale záleží, někomu to třeba nevadí Wink

No a to počasí snad nemá cenu komentovat, akorát to člověka štve Sad

A zkouškové bych zrušila, už jsem z toho zase celá vystresovaná, ale tentokrát se NEZAČNU PŘEŽÍRAT! Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty4th May 2013, 10:41 am

Yuki, taky jsem hleděla na metr, jenže těch 73 je nejmenší místo v pase, pak jsou tam ty bochánky :/ ale chce to čas Wink doufám

Díky za tip, mrknu na to složení v DM a kdyžtak zajdu do zdravé výživy Smile

Dneska nám konečně přestalo pršet, tak půjdu běhaaat Smile snad to stihnu, to mračno je všelijaký no a pak opět učení, ještě chci uklidit pokoj, no mám toho dost Smile

Mám to o zkouškovém podobně, vždycky jsem nervózní a žeru a žeru a žeru...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty4th May 2013, 10:55 am

Wenuli, arašídové máslo jsem měla zatím jenom z Marks and Spencera a Lidlu. A obě skvělá, akorát už mi doma včera došlo, tak musím pro nové. Asi vyzkouším to Jori, které doporučovala Yuki, už jsem na něj totiž koukala dřív, ale nevzala ho. scratch
A pokud by se ti podařila fotka, tak by to bylo fajn, hlavně podle fotky poznáš pokrok nejvíc. A jestli nemáš zezačátku, to už je jedno, prostě budeš mít fotku v průběhu. Smile

A holky, hádejte co? Very Happy Včera jsem byla poprvé BĚHAT! Bylo sice hnusně, ale nepršelo a já měla nějakou divnou náladu, chtělo se mi na všechno vykašlat a utéct, tak jsem utíkala. Very Happy Nevím, jestli jsem to dělala dobře, napřed jsem rychle šla a pak se i rozběhla a mega pomalu (že to bylo skoro jako chůze) běžela podél jedný ulice a pak jsem to takhle střídala podle terénu asi 40 minut. Dala jsem si takové kolečko od domu ulicemi kolem domků až kousek do lesa a zpátky zase po chodnících. A měla jsem radost, dokonce jsem se trochu zpotila. Very Happy A hlavně mě potěšilo, že jsem našla několik možností kam běhat, je to sice buď po chodnících nebo lesními cestami, ale lepší jak drátem do oka. Very Happy Ani nevíte, jak jsem byla nakonec ráda, že jsem to zkusila. A Wenuli, v botkách se běhá luxusně, vybraly jsme si dobře. Twisted Evil

A mám dotaz na závěr. Jak často bych měla pro začátek zařadit běh? A jak zhruba dlouhý? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th May 2013, 11:16 am

První běh! Super Smile já chci jít dneska, konečně je pěkně! Botičky jsou jedinečné... No já ho začala s během 2x, 3x týdně, ale spíš je to asi o terénu a km a času, stačí raději méně než více, ať to hned nepřepálíš, ale teď po měsíci cvičení by to snad neměl být takový problém Smile Zkusím to máslo ar. z DM nejprve, to mám po cestě.

Vzpomněla jsem si na fotky z dovolené, od té doby se postava do cvičení nijak nezměnila, takže je můžu dát k porovnání Smile

jenže jsem jelito a nejdou mi sem dát... :/ nevíte někdo prosím jak na to?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th May 2013, 2:47 pm

Dee, gratuluji, děláš to úplně nejlíp jak můžeš Smile

Jako ideální bych viděla 3x týdně. Některý běh může být ze začátku klidně kratší 20min, další ten zase delší 40min, prostě podle pocitu. 2x týdně je taková udržovačka, 3x týdně už je na zlepšování. Víc bych ale zatím neběhala a mezi běhy alespoň den volna Smile
Doporučuji běhat spíše na celkový čas než km, nebude tě to alespoň pak svádět běžet rychleji, abys to měla rychleji za sebou. Hlavně pomalinku Smile není kam spěchat.
Lepší je nejprve navyšovat "objem" a pak až rychlost, každopádně ne oboje najednou.

Wenuli, já taky nevím, jak na to, tak jsem to prostě nahrála na rajče a dala odkaz.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th May 2013, 4:27 pm

Tak jsem to nakonec nějak nahrála, holky, kliknout na odkaz a pak vpravo je continue, akorát nechápu, proč je to obráceně, když v PC to mám uložené dobře...Very Happy ale jde to otočit, když najedete na fotku Smile

Před:
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/507/p1000721w.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/826/p1000723c.jpg/

Nyní:
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/407/fotografie1290.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/801/fotografie1294.jpg/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th May 2013, 5:53 pm

Holky, děkuji vám moc za rady, zatím běhat zkusím dát aspoň 2x do týdne a uvidím, jak to bude vypadat. Smile
Wenuli, fotky jsou super a rozdíl tam opravdu znát je. Je super, že jsi našla starší fotky pro porovnání. Máš hezky nakročeno a teď už ti to podle mého názoru půjde pěkně dotvarovat. Smile

Jinak já mám dneska náladu nic moc, byla jsem u babičky a dozvěděla se, že děda utopil jedno kotě, tak jsem si trochu teď doma pobrečela, protože jsem nechtěla, aby tam na mě blbě všichni koukali, tak jsem si to nechala na domů. Prostě mě mrzelo, že to jedno nedostalo šanci bojovat. Když to řeknu hnusně, tak stejně u nás na vesnici většinu koček něco zajede nebo se ztratí a jaký je rozdíl v tom krmit jednu nebo dvě číči.
Byl to pro mě zlomový den, protože jsem tak přemýšlela, jakým právem děda mohl vybrat jedno, které už nebude dál žít. A pak jsem si uvědomila, že ani já nechci, aby kvůli mě umírala zvířata, abych je následně mohla jíst. Prostě na to maso ani nemám chuť a tohle byla ta poslední kapka, kterou jsem potřebovala. Ve škole bude sice těžší vyhnout se masu, ale to nějak vyřeším.
Tenhle odstavec asi vyzněl blbě, ale tohle jsou moje momentální pocity a já to přesně tak chtěla napsat.

Tak abych to zakončila nějak pozitivně. Smile Teď půjdu cvičit a pokud si večer vzpomenu, hodím vám sem už tradičně cvičení za tenhle týden. Zatím pa. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th May 2013, 6:42 pm

2 x do týdne si myslím, že je super Smile zvýšit to jde vždycky...

Díky, myslím, že ještě pár cm a budu spokojená Smile když bude pas do 70 a boky kolem 90, 95 bude to tak akorát Smile jelikož mám širší ramena, takže zas ať nevypadám jak idiot Very Happy

Přiznám se, že tento týden jsem polevila totálně, jen 3 dny cvičení (JM, běh a kolo)!!! Ach jo, ale potřebovala jsem vypnout, už kvůli učení a myslím si, že po měsíci takové práce jsem si to aj trošku zasloužila (tím se jako obhajuju Very Happy)...

A s tím koťátkem a celkově s tím příspěvkem jsi mě docela přinutila k zamyšlení, děkuji Smile z tohoto pohledu jsem se na to nejspíš nikdy nepodívala... A myslím, že nikdo z nás Tě zde za tento příspěvek soudit nebude ani za to jak to cítíš Wink

Dee, jak to máš s kaloriemi a bazálním metabolismem, hlídáš si kaloricky jídlo? Jen nějak nechápu ten BM, jelikož mi vyšlo že mám BM 1500 kcal a nějak nevím, jestli příjem jídla mít mít menší než 1500, nb stejně, když cvičím. Přece jen spálím nějaké kalorie, tak aby mi pak nechyběly. Question je to na mě moc složité.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th May 2013, 8:06 pm

Wenuli, to znamená, že musíš sníst minimálně 1500 + co vycvičíš. Pokud tedy denně spálíš v průměru dalších 200 za cvičení, tak bys měla denně sníst 1700, aby jsi po odečtení sportovní aktivity nešla pod svůj bazál, tedy 1500.

Dee, nikdo tě tu soudit nebude, já byla taky 3 roky vegetarián, ale kvůli zdravotním problémům mě doktorka přinutila jíst maso. Nejsem ale schopná fyzicky strávit tučné masné výrobky, normálně se po nich pozvracím. Takže žádné buřty, sekané a podobně.. fuj.

A že jsi brečela? Já brečím taky když to potřebuju, člověku se alespoň uleví Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th May 2013, 8:22 pm

Pobavilo mě to "ať zas nevypadám jak idiot" Very Happy moc hezky řečeno Very Happy

A to že jsi trochu polevila ve cvičení vůbec neřeš, já taky měla jeden týden nedávno hodně odpočinkový. Mně dokonce minule prospěl, šla jsem do toho pak naplno a s daleko větším nadšením. Protože než se nutit a flákat to, radši si dám volno nebo se jdu projít. Je to hlavně o té duševní pohodě, tak bych to nehrotila. Smile

S kotětem mě to vážně zamrzelo a přemýšlím o něm do teď. Kdyby mamka neměla alergii, vzala bych si ho, ale bohužel. Každopádně jak píšeš, donutilo mě to se zamyslet. Mám právo rozhodovat o tom, kdo přežije? A jediná možnost jak to ovlivnit je nepodporovat masný průmysl a nejíst zvířata. Jasně, asi tomu moc nepomůžu, ale pro ten pocit.
Samozřejmě tímhle nechci nikoho přesvědčovat, pouze jsem to chtěla trochu objasnit. Je to věc každého a nikoho bych neodsuzovala. Smile

A k tomu bazálu. Načetla jsem toho hodně, ale nejsem z toho taky moc moudrá. Spíš by ti měl odpovědět někdo zasvěcený. Každopádně co jsem pochytila já, tak mi vyšel bazál taky kolem 1500 kcal a to je hodnota, která je nutná k fungování těla. A k tomu by se nejspíš měla přičíst energie spálená cvičením. Problém je v tom, že se mi to zdá moc, tak si nejsem jistá. I když smysl by to na druhou stranu docela dávalo. scratch
Jinak já si kalorie moc nepočítám, snažím se jíst zdravě a rozumně. Párkrát jsem si to zkoušela počítat, ale na intru mám problém s váhou, stejně tak si nemůžu vážit oběd ve škole. Btw, je to docela vtipná představa, že bych si na stůl vybalila váhu, misku a začala z omáčky vybírat těstoviny a maso zvlášť a vážit to. Very Happy Very Happy
Uf, opět mega příspěvek, ale jinak to nešlo. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th May 2013, 8:28 pm

Yuki, předběhla jsi mě, než jsem se vykecala. Very Happy
Mně se právě zdálo, že kdyby se to přičítalo, tak je to moc a nezhubnu nic. Takže kdybych cvičením spálila 500 kcal, měla bych jíst 2000 kcal? To se mi zdá na hubnutí dost, ale asi to tak bude, přecejenom spálit 500 kcal je záhul Wink

Jinak k tomu brečení, já jsem poslední dobou šíleně naměkko. Rozbulí mě fakt každá blbost, před pár dny jsem dokonce slzela dojetím nad jedním obrázkem. Very Happy Hotovo prostě. Very Happy A nevím, čím by to mohlo být, trvá to už víc jak půl roku. Exclamation Vím o sobě, že jsem citlivka, ale zas tak? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th May 2013, 8:32 pm

Osobně si myslím, že pokud člověk pravidelně cvičí, tak těch 1700 je pro hubnutí docela ideální. Protože pokud by si řekl, dnes jsem vycvičil 1000, tak si můžu dát o 1000 víc, tak asi moc nezhubne. Přece jen platí pravidlo, že 80 % úspěchu je strava a 20 % je ve cvičení. Navíc si nemyslím, že bychom makaly natolik, abychom denně pálili 1000 kcal Smile

Wenuli, být tebou zkusím 1700 kcal a počkám 2 týdny. Podle toho, co to bude dělat, bych s tím příjmem pak případně zase nějak pohla Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th May 2013, 8:39 pm

Ono je to taky dost individuální, každý máme spalování nastavené jinak Smile
Prostě si nějak zprůměruj kolik týdně vycvičíš navíc, dny volna počítej jako 0 kcal a pak to přidej k těm 1500. Myslím, že Nikky někde psala, že si ke konci musela přidat na jídla na 1850 kcal, protože se jí zrychlil metabolismus. Ale také začínala na nižším příjmu.

Důležité je poslouchat tělo, pokud hlásím "Mám hlad!", je to jasné znamení, že je potřeba přidat na jídle Smile

Dee, já třeba vůbec nechápala, proč holky brečí u filmů, protože ať to byl jakýkoliv doják, já prostě nebrečela. Někdy před cca 2 roky jsem poprvé brečela při sledování anime a byla jsem z toho paf.
Nedávno jsem se rozslzela nad knížkou Very Happy to asi bude tím jarem, nebo co lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th May 2013, 9:15 pm

Yuki, jak já tohle počítání kalorií nemám vůůbec ráda. Very Happy Vím, že aspoň pro představu bych počítat měla, ale já jsem z toho vždycky jelen daněk. No nic, zítra na to mrknu a uvidím, jak na tom jsem. Smile

Já bulím u Harryho pokaždý když to čtu, hlavně když tam někdo umře. V posledním dílu mám dokonce krabatou jednu stránku, jak usychala po mém slzavém údolí. Very Happy Na mě to jaro leze asi už minimálně od podzimu, jinak si to neumím vysvětlit. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th May 2013, 10:06 pm

Přidávám cvičení za tenhle týden. Smile

Po: NTC - The heartbreaker (30min)
- Cardio burst (15min)
Út: NTC Transformer (45min)
St: NTC Endurance master (45min)
Čt: Pauza
Pá: Běh (40min)
So: JM Ripped in 30 lvl 1
Ne: JM Ripped in 30 lvl 2

Znáte taky ten pocit, kdy se vám absolutně nechce cvičit a už se smíříte s tím, že si dneska dáte volno, ale pak vám to po chvíli začne šrotit v hlavě, nazujete tenisky a dáte do toho všechno? Tak přesně tohle se mi tenhle týden stalo. Pocit k nezaplacení. ♥️
A koukám, že jsem tenhle týden nechala Boba na ocet. :/ Very Happy Nebojte, zapracuju na tom. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty5th May 2013, 10:42 pm

Ahaaa, tak mi teď došlo, že jsem jedla blbě nebo spíš málo, jelikož jsem se vždycky snažila mít cca do 1500 denně, tím pádem jsem ještě šla o 200 dolů a dostala jsem se na 1200, což je žalostně málo...
Jenže mě přijde, tak jako Dee, že by toho jídla bylo moc Very Happy...

Dee, citlivé období není ani u mě vyjímkou a to musí být sakra pecka, když si toho hned přítel všimne Very Happy ...já brečím především u filmů ale jen, když mají smutnej konec...třeba moje kamarádka brečí jen u filmů se šťastným koncem...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty9th May 2013, 11:23 pm

Holky, poslední dny mám problém se stravou. Do oběda je to v pohodě, snídaně, svačina a většinou i oběd jsou zdravé. Ale pak nastává krize, mám hroznou chuť na něco nejlépe sladkýho. Pak večeře zase dobrý, ale jak přijdu ze školy domů, tak je vymalováno. A čím víc si říkám, že to vydržím, tím je to horší. Vím, že je to o vůli, ale mám teď trochu stres ve škole a kvůli brigádě, tak to pak takhle dopadá.

Máte nějaké nápady, jak se toho zbavit, jak to líp zvládat? Budu ráda za cokoliv, protože to tahle nechci nechat a vůli v těchto dnech železnou taky nemám. Smile
Ale zítra to snad bude ok, do školy nejedu, protože se jde na Majáles, což já nějak nevyhledávám. Very Happy
Jinak cvičím a mám z toho vážně radost, kdybych si to ale nekazila tím jídlem..
Mějte se krásně, přeju dobrou noc všem! ♥️
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty11th May 2013, 8:51 pm

Promiň, že píšu až teď, kupí se mi práce a učení do školy.
Budu muset trochu omezit své "psací" aktivity.

Jíš dostatek sacharidů v první půlce dne?
Co třeba zkusit přidat kousek ovoce k dopolední svačině?
Nebo by to taky mohlo být nedostatkem zdravých tuků - s tím jsem třeba měla problém já, po navýšení porce ořechů do snídaně se to srovnalo Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty11th May 2013, 9:15 pm

Achjooo holky, je to šílené, učení nad hlavu, nestíhám cvičit, s jídlem no....radši pomlčet....jsem nějaká vyčerpaná ze všeho... dneska jsem se chtěla aspoň proběhnout, ale celý den prší. No a navíc se tu teď tak týden neobjevím, jelikož odjíždím na Kurz kresby a malby, takže i kvůli tomu musím teď makat a učit se, abych toho pak neměla ještě víc.

Momentálně jsem ve stádiu, kdy se snažím si udržet dosažené výsledky, abych se během týdne neprožrala opět na zpátky. Takže aspoň něco. Až se vše ustálí dám do toho zase všechno Smile
Jen bych potřebovala poradit, jak řešíte chuť na sladké a sacharidy v jídle? Poraďte něco, jestli jen ovoce nebo i něco jiného si dopřáváte. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty11th May 2013, 9:20 pm

Wenuli, nechtěj vědět, co všechno jsem si dnes dopřála Very Happy

Já si třeba ráda dám pro chuť knackbrot s arašídovým máslem a když mě hodně honí mlsná, dám si na to kolečka banánu. Co naprosto miluji k snídani krom ovesné kaše je rozpůlená celozrnná houska pomáznutá arašídovým máslem (jak jinak Very Happy ) a na to plátky banánu, strčit do do toustovače a zapéct, mňam.
Jinak mlsám většinou ovoce, ale já moc chutě na sladké nemám, asi mám dobře vyvážený jídelníček, co se týče poměru živin.

Jop, dávala jsem sem odkaz na šmakounskou nutellu Wink má asi tak půlku kalorií, hodně bílkovin a opravdu dobře chutná Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za vysněnou postavou - Dee18
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Rosa a její boj za hezčí postavou
» Moje cesta
» Moje cesta ke sluníčku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: