Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Cesta za vysněnou postavou - Dee18

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty3rd April 2013, 9:54 pm

Wenulli: Ještě k výběru těch bot, zkus si udělat tenhle test, i kdyby si se nakonec rozhodla pro jiné boty než Mizuno

http://www.myprecisionfit.com/test/welcome?lang=cs_CZ&noAnswerSelected=&noMobile=

Dee, promiň, že se do všech diskuzí tak motám a věčně mám nějaké OT komenty.
Možný bych měla založit nějaké kecací vlákno v "Diskuzi" Embarassed

Když já jsem z toho tady tak nadšená cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty3rd April 2013, 10:06 pm

Yuko, tady mi to nevadí, spíš jsem nechtěla spamovat v "cizích" proměnách. Smile Moje nadšení je stejné, občas sem koukám i ve škole na mobilu. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty4th April 2013, 9:57 pm

Yuko, mazec! úplně mi připadalo, že to na mě sedí :-) vřelé díky.

Dneska sem pro změnu měla den blbec já, ne tak úplně den blbec, ale štvalo mě to, samé čekání na výuku, vlaky, busy, prostě jsem se viděla, že už jedu domů a půjdu běhat, samé mrhání a ztráta času :-/ a světe div se, dokonce jsem se i na běh těšila Very Happy :-) Jídlo si poctivě zapisuji a snažím se učit počítat kalorie, což mi dává občas hodně zabrat! Dámy, slečny, kočky, držte se a makejme!;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty6th April 2013, 10:30 pm

Děvčata! Smile Včera nějak nebyl čas a ani moc co sem napsat, ale stále cvičím a jím co nejlíp můžu. Zítra se chystám na měření, tak snad nebudu zklamaná. Pokud se bude čím chlubit, hodím sem výsledky a možná i fotku "před". Bude třeba trocha odhodlání, ale pokusím se. Nepočítám tedy moc s tím, že by byly změny nějak ohromující, spíš asi naopak, ale aspoň mě to bude motivovat v pokračování. A hlavně to nevzdávat! Smile
Dneska jsem měla premiéru se sojovým masem, bála jsem se a pro jistotu v lednici čekalo staré dobré tofu, kdyby nechutnalo, ale nebylo třeba. Dělala jsem sojové nudličky s kopicí zeleniny a jasmínovou rýži a chutnalo i mamce. Takže mám radost a už vymýšlím, co udělám na oběd zítra. Very Happy
Teď si ještě naložím do lednice overnight oats, abych měla připraveno k snídani a půjdu spát. Nějak ten víkend utíká rychleji než všední dny, nezdá se vám? scratch
Tak dobrou a zítra se tady snad objeví aktuální míry a fotka "před". Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty6th April 2013, 10:33 pm

Díky za recept na to tofu Smile
Jj, sojové maso taky můžu Laughing
Je vidět, že jsi dobrá kuchařka Wink

Budeme se těšit na tvůj zítřejší post, doufám, že se bude nést v pozitivním duchu sunny

S tím víkendem máš, bohužel, pravdu Sad

Hezké sny! Sleep
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty6th April 2013, 10:40 pm

Nemáš vůbec zač, je to vlastně hrozně jednoduché, tak snad jsem tě nezklamala. Very Happy
Já jsem hlavně sama zvědavá, jak to bude, tak uvidíme zítra. Smile
Děkuju, i tobě! flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty7th April 2013, 4:30 pm

Tak kočky, krásnou neděli přeju! Smile I love you
Jak jsem slíbila, tak činím a mám dnešní míry, tak nebudu to moc okecávat a jdeme na to.

25.3.2013/7.4.2013
Boky: 104/103 -1cm
Přes pupík: 86/87 +1cm
Stehno: 61/60 -1cm

Jsem spokojená, i když přes břicho je to víc, ale jsem od rána nafouklá plus jsem hřešila po obědě zmrzlinou a je mi docela těžko. Ale těší mě centimetr dolů přes boky a stehno, protože tyhle části těla se "nenafukují" jak se jim chce, jako břicho. Jako, jasně mohlo to být lepší, nejedla jsem občas úplně stoprocentně, na obědy jsem odkázaná na školní jídelnu a prostě nedostatky tam nějaké jsou, takže na nich zkusím zapracovat a co nejvíc jich eliminovat. Smile
Trochu mě mrzí, že jsem se nezměřila už včera, břicho nafouklé nebylo, tak mohl být znát úbytek, ale což už. Embarassed
Ještě přidávám přehled cvičení za tenhle týden:
Pondělí: JM Killer abs
Úterý: Volno
Středa: BH Ultimate cardio ♥️
Čtvrtek: JM Killer buns and thighs lvl1
Pátek: JM Body revolution Cardio 1
Sobota: BH Ultimate cardio ♥️
Neděle: JM Body revolution cardio 2
Kardio z BR mě moc baví, pěkně to utíká. A k Bobovi se snad ani vyjadřovat nemusím, to je láska. Very Happy
Tak si užijte zbytek víkendu a já se jdu učit zemák. Mad Aneb jak strávit nedělní odpoledne. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty7th April 2013, 6:15 pm

Dee, gratuluji k úbytkům cheers

Nj, měření břicha je ošemetná záležitost, stačí si dát něco, co nafukuje a "hubneš/přibíráš" cm z hodiny na hodinu Evil or Very Mad

Však je potřeba si občas dopřát, já si dnes taky udělala cheating day - k snídani a sváče jsme si udělala kuskusovou buchtu podle receptu na FB, k odpolední svačině parfait I love you

Důležitých je těch 80% stravy, jednou za čas zmrzka po obědě není nic strašného, pokud jsi tedy nesnědla celý polárkáč na posezení Wink

Ty srdíčka :DDD
Bob je prostě třída.

Přeji upřímnou soustrast při učení, já se tu taky mořím s anatomií člověka a bichemií confused

Mimochodem, zkoušela jsi Body Rev Cardio Conditioning?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty7th April 2013, 7:38 pm

Dee18 - gratuluju Smile

A Bob je kdo a kde ho najdu Very Happy
Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty7th April 2013, 7:55 pm

Bob je pěkněj drsňák, který z tebe vymlátí duši Very Happy

Pokud si chceš dát o těla, dej si něco od Boba.
Mě protože nejde moc stahovat, blbne nám připojení, tak si ty workouty obvykle pouštím online.

Beginner's weight loss transformation:

http://video.sibnet.ru/video709090-Bob_Harper___Beginner_39_s_Weight_Loss_Transformation/

Ultimate cardio body (to je teda síla; odkaz na ulozto):

http://www.ulozto.cz/xWzumo9/cviceni-bob-harper-ultimate-cardio-body-avi

dnes jsem našla link na Body rev cardio conditioning:

http://vdownload.eu/watch/2960794-bob-harper-body-rev-cardio-conditioning.html

lilo ze mě tedy slušně pig bohužel, video se po cca 30 min sekne a dál už nejde Sad
Takže asi taky jedině stáhnout

a pak má ještě několik kratších workoutů na břicho apod.
Já zatím zkoušela jen tyto, ale je jich samozřejmě víc. O víkendu si dávám nějaké to cvičení navíc, když je čas.

Promiň, Dee, že ti tady zase spamuju Embarassed




Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty7th April 2013, 8:14 pm

Děkuju ti Yuko za pochvalu. Smile
Parfait mám taky moc ráda, občas si ho udělám o víkendu ke svačině. ♥️ A jinak zmrzliny jsem měla asi dvě lžíce a byla luxusní, s příchutí Créme Brulée. No nebudu lhát, lžičku jsem si dala i k večeru na chuť. Rolling Eyes Ale od zítřka budu na intru, takže žádná zmrzlina, ale pěkně zeleninka a tak. Smile
Bob je prostě srdcovka no. Very Happy A to cvičení jsem nezkoušela, co je to zač?

Potoková, taky díky moc! Smile Jak píše Yuko, u Boba se pořádně zapotíš, ale jak krásně. ♥️ Na uložto stáhneš některá jeho videa, já rozhodně doporučuju Ultimate cardio, skvěle sestavený workout a na konci bych vždycky mohla ždímat oblečení, včetně ponožek. Very Happy Uteče to jako nic a ten pocit pak! Vždycky se při závěrečným protažení usmívám jak pako. Very Happy Takže určitě zkus. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty7th April 2013, 9:08 pm

Dvě lžíce? Já myslela, že jsi snědla celou misku, nebo tak. Tak to je v pohodě, hlavně, že sis to vychutnala Wink

Je to něco ve stylu Ultimate cardio, v první část je dost o posilování švihem s činkou. Jela jsem s 6 kg kettlebellem, ale pak na tlaky na ramena (nevím, jestli se ten cvik tak skutečně jmenuje) jsem musela přejít na 2 kg činku, to jsem si fakt nedávala. Pak následovala víc kardio část a takové "vtipné" cviky jako škorpion klik Very Happy to teda jsem měla co dělat, no a pak se to seklo.
Lilo ze mě jak z konve, ale moc se mi to líbilo. Musím si to někde stáhnout celé Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty7th April 2013, 9:32 pm

No, já si právě vždycky naberu dvě vrchovatý lžíce do hrnečku a vychutnávám si to. Very Happy A večer jsem už šla jenom se lžící do mrazáku, abych neměla šanci sníst víc. Very Happy
A na to cvičení jsi mě docela navnadila, nevlastním sice kettlebell, ale nahradit činkou se to dá vždycky. Smile Akorát na uložto jsem tohle cvičení nenašla, celkově jich tam od Boba mají ostudně málo. Shocked
Takže někdy určitě zkusím a pokud najdeš ještě nějaké zajímavé workouty, rozhodně se koukej zase podělit. Very Happy
Díky za info. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty7th April 2013, 9:42 pm

Škoda, že se to nedá koupit v ČR, do Boba (a vlastně i Jill), bych byla ochotná investovat Smile

Mno, plánuju vyzkoušet ten 50 min Totally ripped core Very Happy
Jestli mě to nezabije, tak se ozvu king
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty7th April 2013, 9:55 pm

Jo viď, taky bych hned koupila, ale bohužel. No Občas si říkám, že snad žijeme v Narnii, že k nám neposílají. Very Happy
A určitě dej vědět, jak jsi přežila další Bobovo ďábelský workout. Smile Twisted Evil
Přeji dobrou noc, zítra vstávám kvůli busu do školy už v 5:15, tak abych ráno (nebo ještě v noci? Very Happy ) nezamordovala budíka. Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty8th April 2013, 7:12 pm

Yuki - děkuju za odkazy na Boba, máš to u mě Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty8th April 2013, 9:04 pm

Ahojky, zdravím všechny :-) O víkendu jsem nebyla doma, takže jsem neměla přístup k netu.

V první řadě gratuluji Dee, neztrácej motivaci! :-)

Já se zatím neměřila a ani nevážila, ale dala sem si docela zabrat do těla, já která jsem zvyklá nic nedělat, jen se válet. Tak abych to shrnula:
Po: běh - 3 km
Út: běh - 3, 5 km
St: cvičení s Cassey Ho (pop pilates for beginners)
ČT: běh - 4 km
Pá: volno
So: JM 30 days shred
Ne: JM 30 days shred

Abych se přiznala dneska jsem zhřešila, dala jsem si kousek čokolády, cca 5 čtverečků, nabídl mi je můj malý synoveček, tak sem neodolala tomu úsměvu Very Happy, jinak se držím :-) Dále si poctivě zapisuji a kontroluji jídlo, akorát nejsem tak poctivá jak Dee a k sóji jsem ještě nedošla, obědy jím normální, nic speciálního si nevařím, akorát zmenšuji porce, snažím se ale vybírat hlavně libové a pokud možno v menze, tak kuřecí maso Very Happy :-)

Na co jsem nejvíce pyšná? :-) na mé tělo, které se učí nové věci a také jak pociťuji na sobě změny, jako je: více vydržím při posilování a při kardiu a také jsem se naučila SNÍDAT, což mě dá tolik energie na odpoledne a večer ještě spolu s odpoledním jídlem, že už pak nerabuju večer ledničku :-)
A nejlepší bylo, když jsem o víkendu viděla po delší době mého taťku (pozn. moji rodiče jsou rozvedení, žiju s mamkou a za taťkou jezdím jak často se dá) a ten mi řekl, že vypadám dobře a že poznal že se semnou něco děje Very Happy tím myslel že cvičím a řekl mi že vypadám o mnoho líp, než když mě viděl posledně :-)

Mé srdce zaplesalo :-) Držte se kočky! :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty8th April 2013, 9:34 pm

Wenuli, děkuju ti za pochvalu, určitě se nevzdávám! Smile Dneska jsem přijela ze školy na intr dřív, tak jsem si dala No more trouble zones od Jill a pak se opět zahrabala do zemáku. Abych řekla pravdu, po dvou hodinách strávených nad Amerikou už mám celý Ameriky po krk. Very Happy
A jinak musím říct, že tě obdivuji za ten běh. Já bych se v tomhle počasí asi ven jakožto nezkušený začátečník nevydala. Už aby bylo líp a já mohla taky vyrazit. Smile
Čokoláda tě v menším množství nezabije, takže pohoda, hlavně že jsi ji malému nezbaštila celou. Což by asi neprošlo, jak znám malé děti. Very Happy Ohledně sóji, já jí nejím protože by byla nějak extra zdravá, spíš kvůli mému rostoucímu přesvědčení o tom, že maso jíst nechci, takže ho omezuji a nahrazuji. Pokud na mase nevidíš ty nic špatného a chutná ti, je to v pořádku. Smile
A gratuluji k úpěchům, mám také rozvedené rodiče a taťku vídám občas, ale jak jsem psala, o mém snažení neví nikdo kromě mamky, takže se taky těším na ten den, až táta uzná, že i tím "hloupým cvičením" (jak to nazval tenkrát) se dá něco změnit. Smile
A já věřím, že my to společně dáme! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty8th April 2013, 9:44 pm

Děvčata, gratuluji k úspěchům Smile
Oběma vám moc držím palce a tobě Potoková (to strašně divné oslovovat tě příjmením) samozřejmě taky Wink

Wenuli, z té čokolády si nic nedělej. Já dnes spráskala 100g proteinovou tyčinku (weider low carb, moc dobrá Very Happy) po Bobovi. K Totally Ripped Core napíšu "recenzi" do Bobova vlákna, kdyby se o to zajímal i někdo jiný, aby si to tam mohl najít.
Nj, stravování ve školních jídelnách a menzách je ošemetné. Já na(ne)štěstí menzu se svým rozvrhem vůbec nestíhám.

Mám to stejné, naši jsou rozvedení a s taťkou se moc nevídám.
Táta se dal taky na sport - cyklistiku a bere to sakra vážně, dokonce se účastní i závodů a má teď strašné tendence mě pořád poučovat o tom "jak trénovat", "jak se stravovat". Celé to odstartovala moje účast na půlmaratonu, za což jsem moc ráda, že to alespoň taťku motivovalo (nebo si to alespoň myslím). Mamky strana rodiny a ségry jsou značně nesportovní No

Dee, dnes už to na běhání i vypadalo, ale taky jsem musela skysnout nad učením - učila jsem se kosti a svaly se všema možnýma hrbolkama a úponama na kostře, už mi z toho taky hrabe. Ale zase pak u cvičení člověk přemýšlí, co zrovna cvičí :DDD

Zkoušela jsi tempeh a šmakouna?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty8th April 2013, 9:53 pm

Yuko, počasí bylo dnes fajn, ale i kdybych se nemusela učit, běhat bych stejně nešla. Tady na intru není moc kde, všude silnice a kopce. Musím počkat domů. Smile
Tempeh jsem nezkoušela, šmakouna jsem měla jednou a asi jsem ho správně nedochutila, každopádně se mu chystám dát ještě šanci. Máš nějaké tipy na recepty? Smile
A já jdu spát holky, zítra mě čeká exkurze do Budvaru a pak ještě škola do 4. Dobrou noc. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty8th April 2013, 10:09 pm

Yuki - Potoková není příjmení, to je nick...má moc veselý vznik a velkou symboliku pro mne Smile

flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty8th April 2013, 10:14 pm

Potoková, ježiš, promiň, jsem to ale trdlo Very Happy Embarassed

Dee, přeji hezkou exkurzi Smile
Přímo na stránkou šmakouna je hodně tipů na recepty:

http://www.smakoun.eu/recepty/hlavni-jidlo/

Já si ho ale často dělám asi jako ty to tofu.
Buď restuji na pánvi na trošce oleje se zeleninou a k tomu celozrnné těstoviny, rýži, bulgur, pšenici, nebo prostě, co mě zrovna napadne, nebo si to udělám v parním hrnci se zeleninou.

Dobré jsou plněné papriky zapečené se sýrem a šmakounem I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty9th April 2013, 9:12 am

Vy jste mě tady tak nakoply s tím Bobem, že už ho mám staženého a jdu na něj, aspoň půlhodinku snad zmáknu Very Happy
Dee, taky mě pěkně štvalo, že při běhu sem čvachtala Very Happy jelikož tál sníh a cesty byly mokré :-) ale nakonec dobrý :-) s tím masem to beru a nikoho za to neodsuzuji, jelikož já třeba nejím hřiby, to fakt do pusy nedám... navíc v dnešní době je takový výběr jídel, že se to dá i bez masa a bez jiných potravin. :-)
Yuk, ty menzy jsou děs, snažím se vybírat to co znám a mám osvědčené :-) ale moc toho není.
U nás je sportovní hlavně taťka a brácha, jezdí závodně dračí lodě :-) což mě se líbí, ale jen jako pozorovateli, takže vždycky když si s něčím nevím rady, jdu za nimi. Musí se udržovat i přes zimu, takže furt někde lítají (posilka, běh, bazén, ...). A slíbila jsem taťkovi, že až se dám do kupy a nebudu se za sebe stydět, tak s ním do té posilky půjdu Very Happy (už teď se děsím Very Happy jsem tam jak Alenka v říši divů a připadám si jak nemehlo Very Happy)
Co se týče mamky, tak ta jen rekreačně lyže, kolo :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty9th April 2013, 10:54 am

Bob je zvíře Very Happy cvičila jsem cca 20 minut a abych řekla upřímně, tak jsem to pak vypla, jelikož mě to nebavilo. Víc mě chytla JM :-) ale každému dle chuti, proto je na světě tolik těch videí.
U Jill se mi líbí to rychlejší střídání cviků, je to pro mě pestřejší a zvládla bych ji i 2x po sobě :-)
Ale zase musím říct, že se mi Bob hodí na cardio před cvičení s Cassey Ho :-) dávám mu plus. 20 - 30 minut před CH a je sem hotová Very Happy

Jinak jsem se chtěla poradit, mám docela problém se zády, tím myslím, že břicho mám pěkné a docela se mi i zmenšilo, ale drží se mě tzv "muffin tops/love hendles". Nemáte něco osvědčeného? Zatím na ně cvičím jen tohle: https://www.youtube.com/watch?v=93e5RP8Wd5I , chtěla bych i něco jiného než jen tohle :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty9th April 2013, 7:40 pm

Holky jak tu tak čtu jak chodíte/nechodíte běhat, máte nějaké rady pro začátečníka? Chtěla bych začít běhat, ale malinko se toho bojím, nemám žádnou výdrž a podle toho jak se cítím, musím u toho vypadat jak v posledním tažení...Ale nějaká technika, jestli nějak speciálně zatínat nějaký svaly, jak dýchat, abych se nedřela zbytečně...tepovka a tak...Děkujuuu za jakoukoli odpověď...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za vysněnou postavou - Dee18
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Rosa a její boj za hezčí postavou
» Moje cesta
» Moje cesta ke sluníčku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: