Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Insanity workout - Stránka 7 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Insanity workout - Stránka 7 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Insanity workout - Stránka 7 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Insanity workout - Stránka 7 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Insanity workout - Stránka 7 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Insanity workout - Stránka 7 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Insanity workout - Stránka 7 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Insanity workout - Stránka 7 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Insanity workout - Stránka 7 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Insanity workout - Stránka 7 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Insanity workout - Stránka 7 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Insanity workout - Stránka 7 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Insanity workout - Stránka 7 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Insanity workout - Stránka 7 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Insanity workout - Stránka 7 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Insanity workout - Stránka 7 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Insanity workout - Stránka 7 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Insanity workout - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Insanity workout - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Insanity workout - Stránka 7 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Insanity workout - Stránka 7 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Insanity workout - Stránka 7 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Insanity workout - Stránka 7 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Insanity workout - Stránka 7 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Insanity workout - Stránka 7 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Insanity workout - Stránka 7 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Insanity workout - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Insanity workout - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Insanity workout - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Insanity workout - Stránka 7 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Insanity workout

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty30th March 2013, 8:31 pm

Dee18, já taky nesladím a za hřích ho běžně neberu, ale při detoxikaci jo Smile

U Myšičky možná nejsou změny tak vidět, protože je štíhlá a chce hlavně nabrat svaly a to je šichta, navíc tam kde není tuk už moc viditelného na oko možné není.

Kéž bych ut byla tam, kde je ona Smile

Já dnes po asi dvaceti letech oblíkla kalhoty na doma vel. 42 (začínala jsem před rokem na 52 ...). Ale džíny bych ještě nedala, tyhle jsou s gumou, tak můžu machrovat Smile) Ale radost mám, to jooo (koupila jsem si kdysi domácí kalhoty s trikem a nikdy je neoblíkla, před rokem do půlky stehen).

Ještě hooodně potu je přede mnou, ale naštěstí mi to baví, hlavně když konečně vím, jak !!Smile

Dee, neboj, Jill je skvělá, moc ráda jí cvičím a výsledky určitě budou !!!! Je dobrý si hlídat i jídlo, ale to určitě děláš Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty30th March 2013, 10:27 pm

Mirko, gratulace k oblečeným kalhotám! Smile Na oblečení člověk vážně pozná nejlépe své úspěchy a váha se může jít nakrásně vycpat. Very Happy Momentálně cvičím Boba a od příštího týdne budu kombinovat právě s Jill, se kterou už mám nějakou tu zkušenost z dřívějška. Tak snad se nám podaří splnit si své sny a já sakra věřím, že jo! Smile A i to Insanity jednou zdoláme, aspoň v to teda doufám, je to fakt mazec. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty31st March 2013, 1:31 pm

Dee, já dneska jedu šestý den a zítra volno, takže vlastně první týden budu mít s Insanity za sebou !! Upřímně, nečekala jsem to, bála jsem se, že to vzdám po třetím dnu. A baví mě to čím dál víc. Za půl hodinky jdu na to a pak s nejstarším synem plavat - to je takový balzám to unavený tělo zase jinak pomučit, voda je můj druhý domov Smile

Zítra volný den, ale uvažuju, že když u nás nenasněží, že si půjdu zaběhat, už jsem týden kvůli počasí nebyla a chybí mi to ....

Boba vůbec neznám, pošli mi nějaký odkaz, jaké jeho cvičení je nebo písni víc, zajímá mě to, děkuju !!!Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty31st March 2013, 7:51 pm

Mirko, to musí být vážně super pocit, že jsi zvládla odcvičit už týden Insanity! Smile A plavání mám taky moc ráda, akorát když chodím v zimě, bývám z toho většinou nemocná.
Jinak Bob je super, kdyžtak si přečti diskuzi tady na foru nebo tady odkaz na yt https://www.youtube.com/watch?v=7-q3m6y1VWo
Ultimate cardio je super, hodinka uteče jako nic, mám ho momentálně ze všeho nejradši. Smile Určitě vyzkoušej, stojí to za to. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty2nd April 2013, 10:46 am

Tak jsem dnes měla první den 2. měsíce INSANITY a to MAX INTERVAL PLYO
55 min cvičení - což už je fakt znát, ten první měsíc se ještě dal s cca 35-40 min.

Jinak tehle workout není tak šílený kardio jako první měsíc ale je to hodně o posilování vlastní vahou. Hlavně teda milion kliků v ruznych variacích. Ke konci sem si dokonce musela sundat triko jak se na mě lepilo. A ted tu sedim, a sem fakt hrozně unavená, mám pocit že už se nezvednu, to se mi v prvnim měsíci nestalo. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty2nd April 2013, 4:16 pm

Dee, děkuju:) Vyzkouším, ale zatím nevím kdy, jak to jen půjde, pojedu Insanity Smile

Myško, teda ty jedeš !! Když tě tak čtu, tak si říkám, že možná za čtyři týdny, až skončím s první částí Insanity, možná si jí zopáknu ten další, já se na ruce prostě ještě necítím, to mi dělá největší problém. A až pak bych si dala to MAX. Upřímně, prostě se bojím, abych to zvládla, aby cvičení nebyla jen dřina, ale i radost.

Uvidíme Smile

Já dnes první den druhého týdne, Cardio Power a Resistance, jako měla jsem dost, když jsme skončili. Ještě jsem pak dřepovala, mám takový program na měsíc, postupně se zvyšuje počet, dnes 100.

Zítra abych stíhala, musím vstát v půl 6 a půjdu hned cvičit (Pure Cardio), pak už by to bylo moc složité.

Musím říct, že jsem sice utahaná jak kotě (mmch, právě se nám dnes tři koťátka dnes narodila:))), ale Insanity asi miluju Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty3rd April 2013, 3:50 pm

Po včerejším max interval plyo jsem se dnes ráno probudila s naprosto bolavejma rukama, zadní stranou stehen, no celá rozlámaná, to se mi teda v prvnim mesici nestalo Very Happy No ale co přišlo dnes, to byl teprv MASAKR Shocked Mám pocit, že už vim jak to při cvičení vypadá "na dně svých sil" ... njn naivně sem si myslela že po měsici insanity už mě ve druhym měsíci nemůže nic překvapit! Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty3rd April 2013, 7:15 pm

Myško, piš ještě chvíli a já se rovnou smířím s tím, že dám pět týdnů a pak jedu od začátku Smile)))

Jsi dobrá, dobrá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já dnes Pure Cardio, brzy ráno, myslela jsem, že pak nebude čas. No ale nakonec odpo chvilka byla, tak jsem si zaposilovala s Jillian, mě se po ní normálně stýskalo, tak půl hodinku to dalo - mám prima pocit !!Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty4th April 2013, 1:03 pm

Mirka73 neboj, když dáš první měsíc, dáš i druhý Wink

Dnes MAX RECOVERY náročný to bylo dost (ne jako cardio recovery to byl slabej čajíček Laughing) hlavně na ruce, byly tam samí cviky v plank pozici a tak, ale vůbec mě to nebavilo silent
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty4th April 2013, 6:26 pm

Myško, čtu a je mi špatně Smile))

Zítra snad bude cvičení zábavnější !!

Já dnes dala Plyometric Cardio a pak půlku z Resistance - potřebuju poskočit o den, abych měla volný den v neděli. Takže jsem dneska cvičila přes hodinu a zítra mě to čeká taky, ale tam to bude v kombinaci s Recovery, to se dá. Dneska jsem si hrábla Smile Taky jsem spálila 546 kcal, to je slušnej nářez Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty4th April 2013, 6:31 pm

Mirko jak sem koukala tak zítra to bude opravdu "zábavnější" celých 60 min trvající MAX INTERVAL CIRCUIT Laughing to teda nevim nevim, za 1. dítko odmítá vydržet i 40 min sem zvědavá jak prořve 60 min Very Happy teda jestli to vůbec dám, mám pocit že po tom musí clovek jít a umřít silent Laughing

Cardio power and resistance byl můj nejoblíbenější v prvnim měsici I love you a cardio recovery je taky fajn. Pěkně si dneska spálila, mě sporttester měří uplný kraviny, makám na plno a on ukazuje 34 tepů Twisted Evil Twisted Evil tak už se s nim radši nenervuju a cvičim bez něj
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty4th April 2013, 6:43 pm

Myško, nemáš ten z Lidlu? Já musela vrátit dva, nakonec mám kvalitní, od firmy Beuer, a v Lidlu už nic takového nekoupím. Tohle přesně mi dělal, měřil kraviny.

Já ho potřebuju mít, mě to strašně motivuje Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty4th April 2013, 6:46 pm

Jojo přesně ten Twisted Evil měřil v pohodě asi 3 měsíce, taky sem hrozně ráda koukala kolik sem spálila, i mě to motivovalo a ted prdlajs :/ a navíc nemůžu najít učtenku tak snad mi ho vezmou i bez ní
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty4th April 2013, 6:48 pm

To nevím Sad Možná bych ti jednu účtenku mohla poslat, podívám se, kupovala jsem jich víc i pro kamarádky. Že je to v Plzni je jedno podle mě, Lidl jako Lidl, pět stovek není málo a bez účtenky budeš mít asi smůlu...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty5th April 2013, 10:34 am

Tak mám za sebou MAX INTERVAL CIRCUIT a naštěstí žiju ale teda bylo to 59 min trvající šílenství, na konci jsem se doslova koupala ve vlastním potu! Pro mě jednoznačně nejhorší workout z Insanity.

A schválně jsem si nasadila sporttester, vydržela jsem ho na sobě teda mít jenom 22 min pak sem ho zahodila - za tu dobu spáleno 62 kcal - haha Laughing A ptala jsem se a měli by mi ho vzít i bez účtenky tak uvidime Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty7th April 2013, 6:42 pm

Tak mi to nedalo a spravila som si ten fit test a teraz premyslam ako to skombinovat s Jill a Bobom Smile

1.Switch kicks - 35 2.Power jacks - 53
3.Power knees - 82
4.Power jumps - 36
5.Globe jumps - 35, alebo 5 3/4 koliecka
6.Suicude jumps - 20
7.Push-up jacks - 10, ale po kazdom som si lahla, toto ja asi nikdy nedam Insanity workout - Stránka 7 N
8.Low plank oblique - 52
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty9th April 2013, 8:37 pm

Dnes som si dala prve cvicenie a super a zajtra pokracujem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty16th April 2013, 10:33 am

Dočasně na nějaký ten měsíc se odhlašuju, po 14-ti dnech FitTest vyšel skvěle, ale vzápětí jsem si při Kickboxu přetrhla lýtkový sval (nějaká vlákna) a mám nejmíň na měsíc utrum... přetrénování, jsem blbá, no ...

Tak já se zase objevím, až se zahojím a budu moct cvičit, bylo mi to strašně líto, byla jsem odhodlaná to dát...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty16th April 2013, 7:36 pm

Uha, to je neprijemne, prajem skore vyliecenie.

Ja mam dnes za sebou 9.ty den Insanity Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty20th April 2013, 1:59 pm

Tak 8 týdnů za mnou, jeden přede mnou! cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty20th April 2013, 6:28 pm

mysickaa a si spokojna s vysledkami? Ja som prave docvicila druhy tyzden.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty20th April 2013, 7:10 pm

Tak výsledky jsou: vyšší fyzička, zpevnění středu těla, a nárůst 1,5 kg na váze Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty21st April 2013, 10:27 pm

Ahojte všichni.. už dlouho pročítám tady ten blog,který je naprosto úžasný,a konečně jsem se rozhodla se zaregistrovat abych tady mohla s vámi diskutovat.. :-) Mám za sebou 30 day sher, ripped in, jsem tam Bob a nějaká cvičení od Jill, a právě zítra začínám 2 týden insanity,které mi přijde naprosto šílené a zároveň skvěle. Potřebuju ještě dost shodit tak doufám ve skvělé výsledky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty22nd April 2013, 12:43 pm

Holky a jak to zvladate? Já se toho strasne boji Smile - kdyz koukam na videa, tak mam pocit, ze dostanu infarkt. Cvicim ted Body Revo. obcas prolozeny Bobem po dokonceni BR, bych chtěla zkusit I. ale nevim, jestli mi bude na to stacit kondicka:(
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty22nd April 2013, 12:53 pm

No ono je to fakt makačka,a na druhou stranu jsou tam dost pauzy,takže se stihnu vždy vydýchat než přijde další šílené tempo :-) Není nic lepšího než to zkusit,a udělat si obrázek :-) Ale ať tě neodradí hned prvních 10 minut :-D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Insanity workout - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Insanity workout   Insanity workout - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Insanity workout
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Insanity workout - odkazy
» Jillian Michaels - Standing Abs Workout

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Tréninkové programy-
Přejdi na: