Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Rosa a její boj za hezčí postavou

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty9th March 2013, 8:10 pm

Jo jen ve slaném, tak to jsem ještě neměla, vyzkouším Smile Kolik si jich přibližně dáváš na talíř? Aspon se dceruška projela Very Happy Very Happy
Takhle, jakože já se měřím dost často, min. 1x do týdne, ale zase nemám metr, což je asi i lepší a oficiálně třeba na blogu se měřím jednou měsíčněm což je akorát podle mě, to se i fotím, ale ted to bude po měsící a půl, to focení a měření, ale jak jsem psala, pro sebe jsem se měřila asi před týdnem Smile Fakt je to o ničem jednou týdně, proto si ani metr kupovat nebudu a budu chodit k babi, aby mě to nenutilo, já jsem se fakt někdy měřila i 4x za den, a to už nechci. A vážím se ob den, ale to proto, že jsem přibrala na váze Sad zase se mířím k 70kg, měla jsem 69, a něco. ale když jsem se vrátila z anglie, kde jsem jedla zdravě a chodila každý den, tak jsem měla přes 70kg, mě málem trefilo, mno, mám z toho celkem depku, hlavně ted na večer, nejsem vůbec spokojená s tutím týdnem. Úplně mi přišlo tuten týden, že insanity bylo zbytečný co se týče hubnutí. I když všichni říkají jak vypadám super. Ale to je hezký že druzí jsou spokojený, ale já nejsem. Fakt mi to příjde čím dál tím těžší na tý váze, je to ale moje blbost, neměla jsem si vůbec stanovovat tu váhu kolik chci mít, i když pro mě není nejdůležitější. prostě mít 10-12kg od svý vysněný váhy je hrozný pocit, mě by zajímalo, kolik tuku bych měla dát ještě pryč, to můžu spočítat pak z tý váhy v lékarně? Ale tam se budu vážit oblečená a vybafne na mě přes 70kg na váze, kvůli oblečení, ale v tu chvíli mě to oblečení zajímat nebude, ale ok, půjdu tam jen kvůli tuku! jak chodíš často na ten tuk? nevíš kolik váží svalová hmota oproti tuku?(Doufám, že víš jak to myslím Very Happy) Mám dneska písavou nějakou, vždycy, když mám depku ze svý postavy, i když fotky z anglie nejsou tak hrozný. Ti pošlu dvě, kde si příjdu´"ok".
Mno zítra uvidím, jsem fakt úplně bez života, znuděná, spíš znechucená, zítra si dám možná jill, ale zase když už se odhodlám jít cvičit, tak rovnou můžu insanity Very Happy uvidím... Tak tam se všichni i znáte, tak to je ok, já teda jsem z měnšihé města, ale krom svý zubařky jsem tam nikoho neznala, ale to samozřejmě nebyl důvod proč jsem odešla.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty9th March 2013, 9:00 pm

Hehe tak koukám, že na nás vlezla insanity depka Laughing. Mám to dnes uplně stejně. Ségra si dneska zkoušela moje šaty a měla je víc obtažené než já a to je celý život hubenější.......tak to byl fajn pocit, že jsem se dostala až takhle daleko. Ale tak nějak bych chtěla pořád víc a myslím, že je to i normální a dobře, protože tě to žene dál a nutí dělat víc a překonávat sama sebe.

Já se snažim nevážit, ale taky bych se chtěla dostat pod 70Kg, ale to je asi už nemožný.Teď mám 77kg a zhubla jsem jen 2kg za 2 měsíce.

Hele já má 78Kg z toho 24kg tuku tongue ( chtěla bych tak 15Kg) a 54kg čistá hmotnost.Takže to je nějakých cca 30% tuku a normální rozmezí je 21% - 32% takže nějakých 13 - 24kg tuku. Takže jsem se konečně dostala mezi NORMÁLNÍ Very Happy.

Vážit se chodím jednou za měsíc zrovna po neděli se chystám.

Tuhle váhu vůbec neber jako bernou.Soustřeď se tam jen na ten tuk.Pak písni jak si dopadla.

Jsem moc ráda, že si o tom s tebou můžu takhle pokecat. Lidi kolem mě jsou už dost otrávený z toho jak to pořád řešim.

Tak se drž a hlavu vzhůru zase bude líp flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty9th March 2013, 9:16 pm

Vlezla. vlezla, nejradši bych šla spát. Vidíš to, to musel být parádní pocit Smile přesně tak!!!

Beztak zajímavý, vem si, jakou změnu si udělala a pak an váze "jen" 2kg, to si musela hodně svalový hmoty nabrat ne? Smile

Hahaha, gratuluji k NOMRÁLNÍM Very Happy Very Happy já ještě budu NENORMÁLNÍ, ale ne nadlouho snad Very Happy

Takže jdeš v pondělí jak já? Very Happy

Já jsem taky moc ráda, nemám si s kým o tom psát, a všem lezu na nervy, mně šichni odseknout s tím, at neblázním, je už je to dobrý, vím, myslí to dobře, ale rozumíš mi...

Jsem ti posílala ty fotky a nejsou tu, omg, to je den, tak to zkusím ještě jednou Smile

[url=Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 1001344g]

Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 1001319a

Tý jo. kde mám prsa? Very Happy Ve třídě měli pravdu, že už nejsem "prsatá", prej v prváku šly první prsa a břicho a pak až já, ted už je to prej jinak Very Happy
Tady jsem fakt spokojená teoreticky, ale to jen proto, že jsem oblečená Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty9th March 2013, 9:32 pm

Krásné fotečky!

Ještě abys nebyla spokojená Shocked Se podívej na fotky před rokem a na tyhle.........jsi uplně jinej člověk.Fakt super změna a i ta tmavá barva vlasů ti sluší víc.

Hee taky jsem obarvila ze zrzky na černou.

Nevím jestli to v pondělí stihnu, ale určitě tento týden chodím vždy kolem 13
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty9th March 2013, 9:41 pm

Děkuju moc, já jsem fakt najednu stranu spokojená, ale já jsem se nikdy sama sobě nelíbila, určitě se ted sobě líbím mnohem víc než dřív, to je jasný(jedna učitelka ze školy, s kterou si rozumím a kecám s ní o všem možným, tak viděla ty fotky před, prej si mě vůbec takhle nepamatuje, vůbec by mě prej nepoznala, a nemám to prej hlavně přehánět Very Happy) ale ještě to není ono, třeba se někd ysama sobě úplně líbit ani nebudu Very Happy ale kámoška dala na facebook fotky z anglie, a ted mě tam balí nějaký starý pán, co mě viděl jen na fotkách Very Happy Very Happy lool... Jo tmavší je lepší, i když tuta barva se mi moc nelíbí, chci zase spíš jen hnědou Very Happy Mno ona na fotkách vypadá, že je asi hnědá, ale ve skutečnosti je to něco mezi hnědou a trošku červenou, ale pořád lepší než blond Very Happy

Hehe, a zůstaneš u černý? Já jsem chtěla taky černou, ale jsem dost bílá v ovbličeni, tak by to vypadalo divně, škoda...

Já to stihnu, cca. v půl druhý tam budu, mám to fakt u baráku, tak až půjdu ze školy, to bude něco. Když nad tím přemýšlím, možná uvažuji špatně, ale když měřím 158cm a važím cca. 69, tak víc jak 15kg tuku bych nemusela mít ne? si nemyslím, že mé tělo by važilo bez tuku 54kg, mi ted mým výpočtem příjde, že nikdy nebudu mít 58kg Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty10th March 2013, 11:58 am

Ahoj Montyčko,
tak jsem ted docvičila insanity, ale byl to záhul Very Happy a jinak mi to nedaloa važila jsem se dneska a kg jdou dolu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty10th March 2013, 12:24 pm

čauky, tak to je super že se váha umoudřila Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty10th March 2013, 12:46 pm

moc ti to sluší Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty10th March 2013, 2:02 pm

Montyčka: ještě aby ne Very Happy Very Happy Ale nechápu to, když jím jak prase Very Happy
Seasha: Děkuju mooooc Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty11th March 2013, 3:00 pm

Ahojk,y, tak Insanity dnes mám už dývno za sebou, uff...
Jinak jsem byla na tom měření tuku, takže:
Index tuku-31,6%
Hmotnost tuku- 21,4kg
Čistá hmostnost-47,8kg


Prej normální index tuku je 17-24% (tak to je mazec, to mám co dělat Sad )
Normální hmotnost tuku je 10,0kg - 15,4kg tuku

Takže nic moc Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty11th March 2013, 3:04 pm

Rosa18 napsal:
Ahojk,y, tak Insanity dnes mám už dývno za sebou, uff...
Jinak jsem byla na tom měření tuku, takže:
Index tuku-31,6%
Hmotnost tuku- 21,4kg
Čistá hmostnost-47,8kg


Prej normální index tuku je 17-24% (tak to je mazec, to mám co dělat Sad )
Normální hmotnost tuku je 10,0kg - 15,4kg tuku

Takže nic moc Sad

Neboj zamakáme spolu, já mám také vyšší tuk 28,5% a kolik máš kg svalů víš? Právě pro to cvičíme ne? Very Happy


Naposledy upravil laura555 dne 11th March 2013, 3:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty11th March 2013, 3:07 pm

Mno, zajímalo by mě, kolik tuku jsem měla před těmi dvema lety Very Happy Jojo, to určitě Smile Půjdu zase příští měsíc, chápu to dobře, že ještě musím dát cca. 6 kg tuku aspon?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty11th March 2013, 3:20 pm

Řekla bych že jo :-) Právě koukni se na to, jak jsi na tom byla předtím. Ušla jsi pořádný kus cesty a tyhle výsledky nejsou zklamáním, tak špatné to vůbec není. Poskytli ti na tom měření nějakou konzultaci?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty11th March 2013, 4:05 pm

Děkuju Smile
Nene, vůbec, nebyli moc ochotní Very Happy Very Happy Ale mělo mi to změřit i tlak (to je za 10kč) a vůbec nic, tak příště dám jen váhu, tuk(5kč) Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty11th March 2013, 7:16 pm

Ahojky já jsem také dnes cvičila dopoledne a krásně jsem si to užila.

A Ross myslíš, že to "normální" počítají z výšky, že já tam mám napsené normal do 32%. Tak to si mě teď teda dostala. Ale hlavu vzhůru jsi na tom lépe než já Laughing

U Nikky na blogu je krásný plakát Typy postav podle % tuku v těle tak tam koukni tohle mě připadá dost málo

http://mojetelo.blogspot.cz/2013/03/blbinky-z-netu-1.html

A já se radovala, že jsem konečně normální Crying or Very sad

Very Happy

Taky to měření ber trošku s rezervou je to jen trošku lepší váha nedá se to z bodystatem srovnávat, ale pro účel zda tuk klesá to postačí.

Tak mě to nedalo a našla jsem tento článek.


Složení těla, podíl tuku v těle





BMI by však neměl být jediným kritériem k rozhodnutí, zda člověk má či nemá nadváhu. Mnoho aktivních sportovců (zejména v silových sportech) může mít BMI na rozhraní běžné váhy a nadváhy (kolem hodnoty 25), někdy až k pásmu obezity, přesto nelze říci, že mají nadměrné množství tukové hmoty. V současné době se používá velké množství přístrojů, které většinou na principu bioimpedance (rozdíly v elektrické vodivosti tukové tkáně a tkání ostatních) změří, jakou část váhy člověka představuje tuková tkáň.

U mužů je normální, jestliže10 - 20 % hmotnosti tvoří tuk. U žen je tento poměr vyšší a činí podle věku 20 – 30 %. Při hubnutí je důležité, aby klesal podíl tuku v těle až na hodnoty, které se co nejvíce blíží normě.

Při měření tělesného tuku se často používají přístroje, které dotyčný drží oběma rukama, často také váhy, které měří tělesný tuk. Zatímco přístroje do ruky proměří horní polovinu těla (mírně tedy nadhodnotí výsledek u lidí, jimž se tuk hromadí více v horní části těla), naopak přístroje, které kombinují váhy a bioimpedanci pak změří obsah tuku v těle od pasu dolů (mírně tedy nadhodnotí výsledek zejména u žen, jimž se tuk hromadí více v dolní polovině těla).

Tyto jednoduché přístroje jsou také ovlivněny aktuálním zavodněním organismu. Je-li člověk například po fyzické námaze hůře zavodněný, ukáže mu váha s měřením tuku paradoxně horší výsledek než měl před cvičením. Pokud tedy chcete používat správně váhu s měřením tuku, je zapotřebí se měřit vždy ve stejnou dobu – nejlépe ráno, tak, aby bylo možno sledovat skutečný trend úbytku tuku. Není vhodné, aby se měřily ženy v průběhu menstruace, kdy je tělo zavodněné naopak více. Nejobjektivněji lze změřit složení těla přístrojem Bodystat. Měří se vleže, elektrody jsou nalepeny na horní i dolní končetinu a před měřením se doporučí vhodný režim. Vyhodnocovací software používá kvalitní antropometrické rovnice a výsledek je pacientovi vytištěn, včetně propočtu jeho energetické spotřeby a stanovení horní i dolní hranice optimální váhy vzhledem k jeho tělesné konstituci. Ještě o něco komplexnější výstupy, i když na stejném principu, lze získat měřením pomocí přístroje In Body.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty12th March 2013, 2:01 pm

Ahojky Smile Mně se líbí ta postava té paní co má 25% tuku, přesně takhle bych chtěla vypadat, co ty? Very Happy

Já to samozřejmě má jen pro ten účel jestli tuk klesá Smile

Mno, zajímavý článek, až tak hrozně na tom asi nebudu Very Happy Very Happy ale určitě to ještě chce dolu Smile

Odcvičeno dneska? Já ještě ne a jsem mega unavená Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty12th March 2013, 2:45 pm

čauky, taky dnes ještě nemám odcvičeno, dnes to vidím až na 19:00 až Barborka půjde spát.Celý den jsme byly po nákupech.

Taky bych se chtěla dostat kolem těch 25% scratch flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty19th March 2013, 4:01 pm

Bohužel jsem týden kvůli kolenu nemohla cvičit, tak ted začínám druhý týden místo třetího no Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty19th March 2013, 5:52 pm

Ahojky Ross, nic si z toho nedělej,hlavně že už jsi v pořádku.

Asi jsme to trošku přehnaly takhle zhurta se do toho pustit.Já to prostě jako program nedám......ještě na to nemám sílu.Takže 3 dny insanity + 3 dny Jill,Bob a den odpočinek.

Taky zkus zvolnit, na ty kolena to je šílený nápor.........samé poskování.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty19th March 2013, 9:32 pm

Ahojky, tak dneska jsem cvičila, ale děda slavil svátek, špička, dort, chlebíčky, omáčka, mno děs, já to program taky nedám, dám zpátky jill a k tomu insanity, jen ted mám v hlavě to, že s jill nezhubnu, když to není takový nápor, tak nvím Sad ještě dodám, i když insanity cvičím, tak si myslím, že jak na to ještě nejsem připravená, tak to spíš flákám a proto fakt víc nebo úplně zařadím Jill.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty20th March 2013, 8:22 am

A co třeba Bob, aby jsi měla změnu.........myslím,že je náročnější než Jill,ale né tak jako Insanity.Já ho mám ráda, dost často cvičím tu jeho 15 minutovku na břicho .........ta je super.

A co cvičíš nejradši od Jill? Potřebuji tip na zítra, ale né cardio geek toho mám jaksi dosti Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty20th March 2013, 12:15 pm

Ti poradím večer, ted nevím názvy Very Happy
A to cvičíš třeba jen 15 min. toho boba a pak už nic? Já to taky cvičila už tuto, ale přidávala jsem si to k jill
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty20th March 2013, 12:41 pm

Taky si to přidávám k něčemu..........už jsem zvyklá na nejmíň 40 min.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty20th March 2013, 5:20 pm

A ještě cvičíš i něco jinýho od boba?
Poradila bych ti no more trouble zones (já ted nevím jak se to píše a nejsem angličtinář, tak se omlouvám Smile ) co myslíš?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty20th March 2013, 7:12 pm

No more Trable zone je super to cvičim často. Já mám od boba asi jen 3 ale odcičeno mám jen to břicho a nohy.

Dneska jsem okukovala rutinu, ale nějak se mě do toho nechce,Dnes mě odpadla zumba tak přemýšlím co budu dělat.Ale vypadá to že si dám volno.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rosa a její boj za hezčí postavou
Návrat nahoru 
Strana 9 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Cesta za vysněnou postavou - Dee18
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Honey88 a její snaha :D
» Agafja a její změny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: