Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Rosa a její boj za hezčí postavou

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty20th February 2013, 1:25 pm

Jj, my to s Unikve totiž tak nějak pytlíkujem spolu Very Happy (známe se osobně Wink ) S tím jídlem a tak Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty20th February 2013, 1:28 pm

Až tak Very Happy tý jo, to máte dobrý, že jste na to dvě, když se teda znáte, já si všiml, že U jí i hermelín a slaninu, nebo co to je Very Happy, není to tučný? Taky to jíš? Já mám zrovna tyto dvě věci dost ráda, ale vyhýbám se jim už, až na včerejšek, známá mě pozvala k ní na jídlo a byla tam slanina Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty20th February 2013, 1:29 pm

25 min. a insanity bude moje, konečně, už to stahuju po stý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty20th February 2013, 1:33 pm

My dokonce jedeme Insanity úplně nastejno Wink Tak si můžem ventilovat pocity, porovnáváme i Fit test a tak Wink
Já? Já žeru taky všechno Very Happy A hrnu do sebe čerstvej sýr a tak různě Very Happy A stejně mám co dělat, abych ten příjem splnila Very Happy

No těš se děvče Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty20th February 2013, 1:37 pm

To je fakt super Very Happy Very Happy Tý jo, to je drsný Very Happy
Těším... Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty4th March 2013, 3:54 pm

Dnes první den s instanity Very Happy fakt hustý Very Happy ale baví mě to Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty4th March 2013, 4:36 pm

Já dnes začala druhý týden Laughing Je to nářez no! cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty4th March 2013, 7:35 pm

držím palce, je to masakr :-) já dnes první den recovery, konečně úleva Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty4th March 2013, 7:48 pm

Ahojky Ros, tak to jsme na tom stejně. Já sice minulý týden zkoušela párkrát, ale tak nějak přerušovaně a dost odfláknut. Takže dneska jsem začala naostro.

Tak držim palečky
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty4th March 2013, 8:31 pm

Rosa18 napsal:
Dnes první den s instanity Very Happy fakt hustý Very Happy ale baví mě to Smile

To si po chvilce zvykneš, já jsem teď v 5. týdnu a třeba Plyometric Cardio Circuit už jsem ke konci zvládala na jeden zátah. Smile Je to super, miluju toto cvičení.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty5th March 2013, 9:31 pm

Děvčata, bohužel ten nic nestíhám, tak jsem cvičila až v osm, jsem hotová druhý den a já nemůžu Very Happy ale utíká mi to strašně rychle a baví mě to hodně.
Montyčko- Takže jedeme nastejno??? Tak to je paráda, co říkáš na ten druhý den? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty6th March 2013, 8:23 am

Jojo jedeme Very Happy pro mě nejhoší Plyometric cardio circuit pale. Včera jsem si to užívala to bylo super a dnes už se těšim bounce. Jen mě strašlivě z těch poskoků bolej plotýnky:(. Ale snad to rozhejbu.

A co na to říkáš? Oproti Jill uplnej mazec,co? Ze mě leje jako blázen, ale ten pocit, když docvičim je super. A uplně miluju tu atmosféru, když už fakt nemůžu tak ta muzika mě uplně nakopává že musím jet dál.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty6th March 2013, 8:58 pm

Ahojky Montyčko, dneska jsem cvičila už ve dvanáct, ve středu končím brzo, tak hsne jsem se na to vrhla, měla jsem tušení, že bych tp večera nestihla a taky to je, nestihla bych to, popravdě. včerejšek hukot, ale dneska, to třetí-MASAKR, jak se cvičilo tobě dneska? Nevím jak to dám zítra, mám školu, pak praxi do večera, pak musím pryč, ale musím to dát. Musím říct, na to že je to delší než jinačí programy, tak mi to utíká nejrychleji, je to úplně něco jinýho než Jill, i když k té se vrátím po tutom, aspon 2x do týdne. Ty plotýnky mě mrzí, mě z toho nic nebolí, jen svaly Very Happy Snad to bude ok, ale ted si vzpomínám, že mě chytaly u toho cvičení lopatky, ale pak ok. Más u toho sporttester? Smile Já si myslela, že u Jill jsem spocená, ne nebyla, až ted doopravdy jsem, a konečně z toho cvičení cítím ten super pocit, o kterým všichni tady píšou, u nikoho jinýho ne. Je ale pravda. že nějaký vciky mi nejdou, tak si je nahradím něčím jiným, podobným. Včera jsem jsem cvičila, jsem asi půl hodiny říkala, že umírám a že jsem úplně vyčerpaná, dneska jsem byla mnohem víc, ani mluvit jsem už nemohla, ale nebýt toho hezkýho počasí venku, tak by to nebylo ono, mě to sluníčko za oknem strašně nabíjí u toho cvičení Very Happy Haha, ani nevím že je tam nějaká muzika Very Happy Já hned vypnu zvuj a pouštím rádio, budu to muset zkusit s jejich hudbou taky. Jsem fakt hotova, dneska mě bolí trošku tělo a v podbřišku, nevím jestli z toho Very Happy Tak jsem zvědavá na tvůj dnešek, úplně pecka, že jedeme nastejno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty7th March 2013, 10:21 am

Ahojky Ross, tak koukám, že máme stejné pocity. Já jsem se prostě zamilovala do Insanity ikdyž musím říct, že je to masakr a mám trošku obavy, že jsem díky tomu dost přidala na jídle. Hlavně sacharidy tak se to znažím dost hlídat ( zase píšu do kalorické tabulky) a snad to vychytám. Ty potom nemáš hlad? Já jsem jako vlčák Very Happy.

Sporttestr nemám, ale v tabulkách mě to vypočítalo výdej a je to cca 2200Kj za 40min.To je šílený bounce. Ty ho máš? A kolik ti to ukazuje? To musejí být šílené hodnoty.

A čím co nahrazuješ? Já nedokážu ty přešlapující kliky ( nejsem dobrý angličtinář, tak si nepamatuji ty názvy) tak dělám pánské a konec damské.

Taky mě bolelo v podbříšku, ale přišlo mě to lehčí než ten první den.A ta muzika je skvělá.Já jsem teda asi napůl chlap mám ráda rock, metal takže ta muzika je moje krevní skupina tak nevím jestli se ti to bude líbit, ale zkus to.Hlavně ten konec, když už myslíš že nemůžeš tak tě to uplně nakopne, že musíš.

Dneska je to oddychovka takové protahováníčko s posilováním Smileaffraid No je to hodně teda opravdu hodně pomalej mazec, ale super. Jsem zvědavá co na to řekneš
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty7th March 2013, 11:06 am

tie kliky s posuvanim ani ja nedam, neviem sa pri tom skoordinovat, tak robim len klasicke.

Ja idem tiez s vami rovnako, takze dnesne recovery uz mam za sebou a bolo to velmi prijemne az na tie pomale drepy a vypady, to som kricala! Twisted Evil

Dnes/zajtra by mi mal prist sportterster, tak som zvedava na tie spalene kJ.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty7th March 2013, 12:37 pm

Jééé holky to je super, že jedeme na stejno. Jojo dřepy POMALE Twisted Evil

Arya pak napiš ty spalené kj ....jsem taky zvědavá.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty8th March 2013, 2:22 pm

Děvčata paráda, nahrazuji to dámskými kliky, já pánský nedám ani jeden, neunesu se na rukách Very Happy ZATÍM... Já ho bohužel taky nemám, chtěla bych ho hodně, ale nejsou prachy. Jaký ej rozdíl mezi počítání kj a kcal? Já mám taky hlad, a nejím zrovna zdravě, opět Sad Mělo být dneska vařeno a nic a doma bylo jen mlíko a krupicová kaše, večer si dám k večeři slepíčí vývar, a ke svače nevím ještě, ale mně příjde, že vy co počítáte kj, tak jíte všechno, nebo ne? Very Happy Já jdu cvičit ted at nemusím potom večer. Bohužel já dneska budu cvičit to co jsi cvičila ty včera, to protahováníčko, jsem to včera po praxi nestihla z rod. důvodů, ale tak jsem měla volno místo neděle a v pondělí začnu normálně, at jsme nastejno, to je lepší Very Happy a jaký bylo cvičení dneska, at vím co mě čeká zítra Very Happy a kolik to bylo kj u Jill? Smile Tak se holky držte a napiště Smile a musím říct, když jsem měla nadvahu přes 20kg, šlo to rychlejí, ted mi stačí 10kg a jde to už o dost pomaleji Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty8th March 2013, 3:28 pm

kcal = 4,2kj( nebo tak nějak myslím) někdo počítá v kcal já mám raději kj.

JM ripped 1390kj.

Hele ta krupičná kaše, sice to není ideální, ale lepší na oběd než k večeři.Já jsem kdysi počítala a pak jsem to nějak chytla do oka tak jsem nepočítala.A teď jsem zase začala strašně mě štve, že ta váha stojí za celý měsíc prostě nic Evil or Very Mad Tak hledám chyby sama na sobě. Když uberu jídla tak jsem uplně vycuclá, že nemůžu ani cvičit.Tak nevím co s tím Crying or Very sad

Dneska pure cardio........Very Happy nemám slov.Žádná přestávka na vodu všechno v kuse a měla jsem pocit že je to nekonečný.Pro mě dnes nejhorší, ale myslím že je to prostě nahromaděná únava z celého týdne.

Ross byla jsi někdy na bodystatu? Já jen že podle BMI by moje ideální váha měla být 62kg ( a to rozhodně nikdy nebude) a podle bodystatu mě to vypočítalo 68-72Kg a to mám jen 170cm. Já jen aby jsi se zbytečně netrápila váhou, protože jak cvičíš tak se ti dělá svalovka a ty kg jdou moc pomalu dolů.

Já teď už nechodím na bodystat( je to 350Kč) ale jen do lékarny na takovou tu větší váhu kde se měří tlak a i tuk abych měla představu jak jsem na tom z tukem a to je za 10kč.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty8th March 2013, 4:05 pm

Jojo PURE cardio je asi nejhorší! Very Happy čeká mě to zítra + navíc ještě cardio ABS cheers Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty8th March 2013, 5:59 pm

Takže teda mezi kcal a kj není rozdíl? Krom těch 4.2?
Ideální určitě ne, ale byla dobrá Very Happy Very Happy Ne ted vážně. jak píšeš sama, lepší odpoledne než večer Wink
Na žádným vyšetření jsem nebyla, ale díky tobě jsem si ted vzpomněla že z rohem v lékarně mají tu váhu taky, rak tam skočím v pondělí, mám tram beztak cestu Very Happy...
Když zase já mám 1.58m, takže si myslím, že ta váha by měla být kolem těch 60kg, i když pro mě je svalová hmota důležitější, ale prostě chci být ještě víc spokojená s postavou, a jak to pořád není, tak koukám i na váhu, když budu vypadat tak jak chci a budu mít 65kg, tak je mi ta váha už jedno Very Happy
Mno, Insanity je drsný, 2200kj, týý jo Very Happy ale dnešek(tvůj včerejšek) byl v pohodě, ani jsem nebyla skoro spocená, co ty včera? Mi to přišlo takový léháro, který ani žádný "změny" neudělá(mno, to je věta roku, snad ji pochopíš Very Happy) ale zítřek bude určitě masakr zase Very Happy Mno, tatka z práce přinesl tatarák, počítá se to taky jako bílkoviny, myslím tím, jestli ho můžu nahradit k večeři místo například pečenýho masa, třeba jen na housku máznout bez vajca.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty8th March 2013, 7:35 pm

Píšeš mě z duše klídně ať mám 80 ale musím vypadat tak jak chci Very Happy

Jo bylo to leháro ted až na ty pomalé výpady to jsem myslela že mě praskne noha.To máš tak na zotavenou a zítra zase pořádný mazec

Tatarák si klíďo dej i s vejcem (sice to má víc cholesterolu, ale jinak samá bílkovina)

Já měla vajíčko s fazolema,mňam.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty9th March 2013, 3:30 pm

Ahoj Montyčko, jaký bylo dneska cvičení? Já jsem se ještě nedokopala, jsem úplně unavená, ale cvičit bdu určitě. Já mám pocit, že jsem se staršně rozjedla a jsem z toho hotová.Jak děláš ty fazole? Fíha... tak jsem docvičila před 15 min. jsem červená ještě ted Very Happy Mazec no, jsem zvědavá na zítřek(ted mě trošku štve, že jsem to volno měla ve čtvrtek Very Happy Very Happy Very Happy) Mno, měřit se a fotit se budu až na konci měsíce, nemá cenu se fotit ted 15.3(tři měsíce od začátku cvičení) s tím, když jsem ted dva týdny necvičila, tak aspon budu mít skoro měsíc s insanity, tak jsem zvědavá jestli budou změny, doufám že jo, ale to jídlo zase, tuten týden nic moc, oběd se mi nepovedl tak byla jen polévka a po dvouch měsících ta čokoládka kofila, nebo jak to je, jsem ty nůdle musela vyhodit, a snidáně ještě horší, to byla vánočka, děs běs!!!! večeře dneska bude ještě horší, jsou jen párky na pivě, hm... asi si udělám jen vaječnou placku, ale to budu mít hlad... no, lepší než ty párky asi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty9th March 2013, 6:42 pm

Ahojky Ross, no přiznám se bez mučení, dnes jsem dala jen zahřátí a protažení a na zbytek se vyprdla.....jsem fakt uplně grogy.Zítra mám zumbu takže odpočinek 0 tak jsem na sebe zvědavá v pondělí.Ale jsem fakt unavená a dohánim to jídlem Crying or Very sad......dnes kobliha ( sice pečená v troubě takže bez oleje, ale stejně) Evil or Very Mad

Fazole si kupuji steril. a jen si je ohřeju a třeba přidám trošičku čili a k tomu volské oko na sucho na teflonce a ledový salát a nebo jinou zeleninu.Tohle prostě miluju a je to levné a rychlá s málo sacharidy.A nebo si k tomu dávám červenou čočku.

K vaječné placce musíš mít hodně zeleniny jinak fakt budeš mít hlad a nebo si dávám žampiony.

Taky teď to jídlo dost flákám.Sice na příjem KJ dobré, ale ta skladba je strašná.Jsem teď rozlobená, že ta váha stagnuje, že jsem tím dost povolila, ale já to takhle čas od času mám a pak se zase vzpamatuji.

Jé a co se vlastně cvičí v pondělí?Jsem ještě sni nekoukala. To už pojedeme na stejno viď?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty9th March 2013, 6:50 pm

Jo kobliha, hm, ty jsem měla za tuten týden dvě Very Happy
a v pondělí budeme na stejno?
Já mám ráda ty fazole v takový ty červený omáčce, je to ono?
Hm, v lednici není ani jedna zelenina, neco vymyslím, od ponděli se musím opět víc zaměřit na jídelníček!!!!! Musím si zase udělat zásoby, jak jsem se vrátila z tý anglie, tak jsem neměla žádný zásoby a prostě mi to totálně ujelo...
Já se taky vzpamatuju, jen radši ani nelezu na váhu!!! měřila jsem se po Anglii a cm teoreticky stejný, aspon něco.
Pokud koukám dobře, tak cardio power and resistance, to myslím byl záhul, to mě bolelo tělo, ale to mě bolí i po dnešku Very Happy Těšivost na pondělí? Very Happy A já zítra plyometric cardio, to byl taky hukot, ale menší. jak más v tom dnu v jednom dvě cvičení, budeš cvičit oboje? to je myslím příští týden, já asi ne popravdě a dám jen to co jsem necvičila ještě, tutdíž asi to abs... Mno, takže nastejno zase od pondělí, super!!! Kdy se budeš měřit? Ale ty se asi neměříš, pokud si dobře vzpomínám, ted si nejsem jistá Very Happy
Btw, Insanity mě fakt vyčerpává, bych jenom spala, ale ono to asi bude i tím jídlem. Jako nejradši bych si zítra dala volno, ale to si teda nedám. Já chodila taky na zumbu, mě dost bavila, ale pak jsem musela odejít.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty9th March 2013, 7:11 pm

Ty v červený jsou taky dobré, ale tohle byly jen ve slaném nálevu.Taky si musím udělat zásoby.

Jo jo už se těšim.Dneska jsem místo toho docvičení vytáhla kolo a dala si kolečko po vesnici s dcerkou v sedačce takže docela pěkná zátěž a bydlim na Vysočině takže samej kopeček Smile

Já jsem na ten den s 2 cvičením koukala a první je to šílený kardio a pak je posilování takže určitě alespon zahřátí + protažení si dám a k tomu to posil. ........nebo uvidim podle nálady a hlavně dle sil pale

Měření mám zítra, ale přemýšlím, že se asi budu měřit jen jednou za měsíc asi se zbytečně nervuji tím mím tydením měřením a focením.Jak často se měříš?

Ross jestli seš fakt unavená, já teda jsem, tak si dej třeba jen jogu nebo něco míň náročného a od pondělka pojedeme poctivě. Aby jsme se hned na začátku nepřetáhly.Já teda ráno měla pocit, že nevstanu z postele.Opravdu to je šíleně náročný. Teda alespoň pro mě

Zumba je super. Já teda chodim na takovou vesnickou, ale je to takové příjemnější s holkama a hlavně to beru jako super relax od dětí. Jak já říkám hodina ticha Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rosa a její boj za hezčí postavou
Návrat nahoru 
Strana 8 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Cesta za vysněnou postavou - Dee18
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Honey88 a její snaha :D
» Agafja a její změny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: