Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Taky to zkouším - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Taky to zkouším

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty12th February 2013, 3:25 pm

Já vážím cca 56 kg a doporučili mi to držet na 50kg, protože mi váha dlouho stála. Ale mám spíš k 200 gramům. A občas vlním takže od 120-250g. Ale právě poslední dny cítím potřebu jich mít víc, takže trošku ujíždím a mám k těm 200 i mírně víc.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty31st March 2013, 10:49 pm

Po dnešním cvičení se mi zdálo, že vidím na mojem bříšku něco jako svaly. Ale po vyfocení si už nejsem tak jistá...[img]Taky to zkouším - Stránka 3 3103v [/img]

Od zítřka najíždím na udržovací režim.
No vlastně až pozítří. Protože bych si ráda zítra dala prasečí den. Ani ne tak proto abych si mohla dopřát, ale spíš tak pro můj pocit, že nejsem tím vším až tak posedlá. Abych si dokázala, že jeden den nic neznamená a že když jeden den zhřeším, tak mi těch třicet kilo nenaskočí zpět...
Takže tady je jeden obrázek, zítra přidám míry a váhy.


Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty1st April 2013, 9:25 am

Světluš, nechci být sprostá, ale ty slova, co ze mě padaly, když jsem si srovnala fotku teď a předtím. Chci říct, ty hubeňďoure!! Jsi úžasná, že jsi to takto dokázala! Říkám si, jestli se ti o začátku o něčem takovém snilo? A bříško se ti rozhodně rýsuje!! Nejvíce ty boční podle mě, ale i horní a střední břicho. Těším se na míry a váhu. Udělej si prasečí den, já ted nemohla cvičit od čtvrtka kvůli těm otokům, a měla jsem 3 prasečí dny a to jako fakt jako bych byla utržená ze řetězu, celý piškotový beránek, kokosové řezy, i brambůrky, ale málo jsme měla asi po třech letech, čokolády, poctivý hovězí burger a hranolky ty taky asi po 2 letech a další a další věci. Takže žrací tři dny, ale vůbec mě to nezvykalo si to dávat častěji Very Happy Fuj už nechci, tak jsem si zase ,,zjistila", jak to chutná.. Very Happy A dnes si dám do těla v posilce... Občas má prasečí den opravdu dobrý efekt Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty1st April 2013, 9:53 am

Tak a je to tady.
Nový měsíc - nové míry a nové cíle Smile

Váha 62,8kg (-36,2kg)
Míry prsa 97cm (-18cm)
pas 68cm (25cm)
bříško 78cm (-40cm)
boky 93cm (-21cm - neměřeno od začátku)



Teď už nechci hubnout a najíždím na udržovací režim.
Do teď jsem měla příjem 1650kcal (+220kcal cvičení = 1870kcal)
Zvednu na začátek jen o asi 100kcal (po konzultaci s Laurou555) a po týdnu deseti dnech zvednu znovu. Bazál mám asi 1410, měla bych mít na udržování asi 2.200 - 2.300kcal.
Další z mojich cílů, je nehrotit jídlo ani cvičení. Dokázat si tady tuto cestu užít a jednou za čas si s klidným svědomím prasečí den. Dnes mám v plánu si to užit:)[img]Taky to zkouším - Stránka 3 0104x [/img][img]
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty1st April 2013, 10:11 am

Teda ty jsi neskutečná...děkuju za Tvou proměnu. Obrovsky motivující, paráda...poklona!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty1st April 2013, 10:19 am

Děkuju Smile

Taky ti moc děkuji za konzultace, které mi čas od času děláš.

Popravdě jsem si vůbec nedokázala představit, že se mi něco takového podaří. Měla jsem spíš představu, že dám dolů tak třetinu toho co jsem dala do teď.
Měla jsem obavy jak zvládnu návaly žravky, ale nic takového se nedostavilo, až mě to bylo (je) podezřelé Smile
Je pravda že se hlídám a chvilkama to hrotím, ale chci se naučit vše odhadovat a váhu zahodit (jak kuchyňskou tak osobní). No i když osobní už tak moc nevytahuju.

Přišla jsem na to, že den volna a prasečí den má svoje, po volném dnu se regenerují svaly a prasečí den dělá dobře duši, či jak to nazvat. Jednak si dopřeješ s klidným svědomím, což tě uvolní a jednak tím jak zhřešíš tak ti zas ty další dny pudou držet lehko, protože se vlastně potřebuješ očistit. Nevím jesli je to srozumitelné co se snažím říct ale prostě po žranici přinde "půst" tak nějak sám od sebe, prostě se člověk hlídá sám a ani mu to nedojde. Já zatím zhřešila jen jednou. No a taky mě teď napadlo, že ono to je prospěšné i pro to tělo, protože zůstává ve střehu...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty1st April 2013, 10:20 am

Potoková napsal:
Teda ty jsi neskutečná...děkuju za Tvou proměnu. Obrovsky motivující, paráda...poklona!

Děkuju
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty1st April 2013, 3:25 pm

WOW ty jsi fakt neskutečná!! Za jak je to dlouho? Tomu se ani nechce věřit! Fakt mi spadla brada hooodně hluboko Exclamation flower Neni tu tleskající smajlík tak si ho domysli, vypadáš naprosto úžasně a můžeš být na sebe právem hrdá! Co na to řiká okolí? Tomu taky musely vypadnout oči ne? Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty1st April 2013, 4:20 pm

Před rokem jsem měla o těch 36kg víc, ale začala jsem s tím pořádně něco dělat až tak po prázdninách.
No a okolí jak který, někdo říká že paráda, někdo že už stačí a někdo že už to není ono. Můj mu mě jednu dobu nazýval anorektičkou a teď se na mě usmívá a obchytává a nazývá kyselinkou Smile Zato někdy večer mě chytne kolem boků a říká něco o mostecké uhelné... A další drzí ale vtipný komentář, ale nevím jestli se to sem hodí Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty1st April 2013, 4:45 pm

Pani, to je opravdu pekna zmena, muzu rict jen WOW! Smile Moc ti to slusi, mas moc peknou postavu. Smile Mas muj veliky obdiv. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty1st April 2013, 9:05 pm

Já zírám! affraid Na tvou proměnu jsem narazila až dnes, ale o to větší je to hukot, když rovnou srovnávám "před" a "po". Normálně mi došla slova, jsi mou motivací Světluško, fakt že jo. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty1st April 2013, 9:22 pm

Světluška je borec, až mě budou zase popadat depky, vzpomenu si na ni cheers

Obdivuju tě, Světluško, musela jsi být hrozně disciplinovaná Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty1st April 2013, 9:51 pm

Uzasne, skvele, to co si dokazala chcelo naozaj pevnu volu a sebadisciplinu. Gratulujem, mas byt na co hrda. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 8:27 am

Ahojky Světluško, kdyby mě o tobě někdo vyprávěl tak řeknu, že kecá, že to není možné.

Já ani nemám slov ..........jsi prostě úžasná,krásná.............GRATULUJI flower.

A popravdě strašně závidim.Jak si to říkala? Za rok 35kg?

Držim palečky ať se ti udržování daří.Máš opravdu můj velký obdiv.Přihlásila si se k Nikki do soutěže?Myslím,že by sis zasloužila 1. místo.

P.S.: Taky jsem se těšila na prasacký den, ale už to nějak neumim.Nějak se mě změnila chuť a představa, že jím brambůrky je strašná geek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 9:40 am

Děkuju moc.

Do soutěže přihlášená nejsem. Měla jsem obavy, že bych se do toho všeho příliš zažrala a moc to lámala přes koleno. Jsem někdy trochu soutěživější Smile Někdy když se do něčeho zakousnu tak jsem pak nemožná

Ono mé prasení spočínalo ve smaženém řízku, mám ráda jemné libové, a dvou kouscích kynutého táče s ovocem - když už jsem byla autorem Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 9:47 am

Montycko, však on i ten prasečí den se dá pojmout zdravým způsobem Wink

já si třeba s chutí zajdu na banánovou buchtu do celozrnné pekárny I love you

prasečí den je takové nehezké označení, já raději říkám cheating day Smile

Světluško, já mám taky ráda koláče, hlavně ty švestkové I love you

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 9:48 am

To nevadí, ale jak to tady tak sleduji tak si naprostá 1 a můj obrovský vzor.

A můžu se zeptat.Dělala jsi něco z kůží? Máš ji nádherně vyhlazenou bez jediné jizvičky a to po takovém šíleném zhubnutí. Já ji mám pořád takovou vytahanou Laughing a to mám úbytek jen asi 10cm
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 9:51 am

Yukiarashi napsal:
Montycko, však on i ten prasečí den se dá pojmout zdravým způsobem Wink

já si třeba s chutí zajdu na banánovou buchtu do celozrnné pekárny I love you

prasečí den je takové nehezké označení, já raději říkám cheating day Smile

Světluško, já mám taky ráda koláče, hlavně ty švestkové I love you




Tak jsem to právě myslela, že ikdyž tomu říkáme prasečí den, tak k těmto zvířátkům máme daleko.

A koláče také miluji...........jé švestkovej ...mňam.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 10:02 am

Světluška napsal:
Děkuju moc.

Do soutěže přihlášená nejsem. Měla jsem obavy, že bych se do toho všeho příliš zažrala a moc to lámala přes koleno. Jsem někdy trochu soutěživější Smile Někdy když se do něčeho zakousnu tak jsem pak nemožná

Ono mé prasení spočínalo ve smaženém řízku, mám ráda jemné libové, a dvou kouscích kynutého táče s ovocem - když už jsem byla autorem Smile

Světluško, fakt krásné. Ukazovala jsem tě přítelovi, tak čuměl, prý to máš pěkně rýslé Very Happy No já si z tebe beru to, že musím být víc disciplinovanější. U mě právě ty hřešící dny moc nezabírají, většinou se ten den, dva protáhne o dost víc a pak mi trvá než naskočím zpět. Většinou teda hřeším spíš zdravě než jako teď. Ale věřím, že to lidem pomáhá právě, že potom mají pocit, že se musí víc držet Very Happy To bohužel u mě neplatí Evil or Very Mad Četla jsem tvoje komentáře o tom, co na to říká okolí a manžel a musela jsem se smát, ty chlapi jsou hrozný kecky Very Happy A tvůj muž je štíhlý nebo silnější?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 11:47 am

Montycka napsal:
To nevadí, ale jak to tady tak sleduji tak si naprostá 1 a můj obrovský vzor.

A můžu se zeptat.Dělala jsi něco z kůží? Máš ji nádherně vyhlazenou bez jediné jizvičky a to po takovém šíleném zhubnutí. Já ji mám pořád takovou vytahanou Laughing a to mám úbytek jen asi 10cm

Jizvičky na bříšku nemám, to je pravda, ale mám ji možná trošičku volnější, nic hroznýho. Jde to vidět jen když jsem si v předklonu. Jedinné co dělám tak se každý večer napřu tělovým mlíkem, jo a ještě asi sto let domazávám Dermacol Enja zeštíhlující mléko, ale to už mám rozděláné asi 2 roky. Je totiž příjemné v tom, že se vsákne skoro hned a nedělá film. Cvičení je také bezva v tom, že se prokrví pokožka a člověku tak není "velký kožuch" Smile

Jo a beru želatinu na klouby, a ono zlepšuje i kvalitu vlasů, nehtů a pokožky celkově.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 12:05 pm

Je tak želatina mě nenapadlo......určitě vyzkoušim.Tak doufám, že se ten kožuch cvičením smrskne Very Happy a nebo to jsou hold geny Evil or Very Mad.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty2nd April 2013, 1:32 pm

Světluško, fakt krásné. Ukazovala jsem tě přítelovi, tak čuměl, prý to máš pěkně rýslé Very Happy No já si z tebe beru to, že musím být víc disciplinovanější. U mě právě ty hřešící dny moc nezabírají, většinou se ten den, dva protáhne o dost víc a pak mi trvá než naskočím zpět. Většinou teda hřeším spíš zdravě než jako teď. Ale věřím, že to lidem pomáhá právě, že potom mají pocit, že se musí víc držet Very Happy To bohužel u mě neplatí Evil or Very Mad Četla jsem tvoje komentáře o tom, co na to říká okolí a manžel a musela jsem se smát, ty chlapi jsou hrozný kecky Very Happy A tvůj muž je štíhlý nebo silnější?[/quote]



Jů první lichotka od cizícho chlapa Very Happy

Můj muž je už hodně při těle... Když jsme s polu začali randit (před 7 lety) tak byl jen trochu pevnější a já normální. Jenže jsme časem vyměkli (doslova) a zlenivěli, a protože se spolu máme dobře oba jsme přibrali. No u mě to bylo komplikovanější - stále se budu vymlouvat na to, že to přibírání spustila ŠŽ a já s tím nedokázala a ani nechtěla nic dělat... Muže nenutím se sebou nic dělat, na to musí dojít sám. Jinak býval štíhlý, jeho maminka mu to občas předhazuje, hlavně teď, ale zas nic kritického, jen se zmíní a dál to nekomentuje, nereje do něj. Jo to kamarádi to jsou jiné držky...

Jinak chlapy nejde brát moc vážně, můj muž mi jednu chvilku brble a pak se na mě vzápětí podívá takým pohledem "jak za svobodna" Surprised Nejbrutálnější jeho hláška byla - chytil mě večer kolem boků "no to bych se mohl aj poranit až na to polezu" "vždyť na to zas tak často nelezeš..." jsem mu vrátila zpět. Umíme si někdy pěkně nahrávat, pro nezúčastněného to může být trochu drsnéTwisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty19th April 2013, 10:31 am

Tak já teda už nevím co si mám myslet.
Muž mě právě obvinil z anorexie a klidně si hned odfrčel do práce. Je teda dost možný že si anorexii vykládá jinak než já... Myslím si že to není můj případ. Mám bazál 1406kcal, cvičením spálím 200-300kcal, a baštím 2000-2100kcal, a jelikož na udržování teprve najíždím tak chci ještě příjem zvednout na 2200-2300kcal. Práci mám sedavou - v kanceláři. Mám 169cm a 62-63kg. To přece není tak zlé, aby mi tu vyhrožoval léčebnou...? Moje míry jsou 97-68-93.
No jestli to nebude tím že on sám má 120kg....
To že mi taťka říká něco podobného, jak jsem vysledovala závisí na tom jak je zrovna naladěný. Včera mi to říkal po tom co snědl půl čokolády a oplatky jako zákusek k večeři...
Je pravda že některé potraviny jsem ze svého jídelníčku vyloučila, doufám že na trvalo, ale nechybí mi a neslintám mu do talířka když on si je dává. Buchty mu klidně upeču ale šak já je jest nemusím...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty19th April 2013, 11:02 am

Vůbec jse si nevšimla této proměny, no... klobou dolu!!!! Úžasné!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty19th April 2013, 12:10 pm

Ahojky Světluško, prosímtě jsi krásná, zdravá ženská a anorexie opravdu vypadá jinak. Pořádně jsi na sobě makala a měla by jsi být hrdá na to co jsi dokázala. A hlavně jsi to nenech nikým zkazit. Jen asi musíš dát manžílkovi čas, aby si zvykl na to že má novou paní Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taky to zkouším - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky to zkouším   Taky to zkouším - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Taky to zkouším
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)
» Jdu do toho taky!
» Já chci taky být KRÁSNÁ
» Barunka se taky odhodlala
» Taky to dokážu... teda, doufám

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: