Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Hlasujte pro oblíbenost.

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Jak se vám líbí program?
1
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_lcap59%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_rcap
 59% [ 94 ]
2
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_lcap20%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_rcap
 20% [ 32 ]
3
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_lcap3%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_rcap
 3% [ 5 ]
4
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_lcap5%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_rcap
 5% [ 8 ]
5
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_lcap13%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Vote_rcap
 13% [ 21 ]
Celkem hlasů : 160
 

AutorZpráva
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty4th August 2012, 4:20 pm

to záleží vyloženě na tobě, ale pokud střídáš pohyb, myslím, že je to super, a pokud ten level zvládáš, jdi na další, nebo pokud ne, tak si to jen prodluž, on tě nikdo nezabije Very Happy já taky nejedu každý den Body Revolution, střídám to Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty6th August 2012, 10:41 am

Tak dnes po asi 2 tyzdnovej prestavke pokracujem v 30DS Level 2, som zvedava ako mi poklesla kondicka:cry: . Pridam k tomu este aj cviky na brucho od Jillian, tie 3 cviky kazdy po 3 serie a chcela by som dat 5minut na svihadle potom s prestavkami.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty6th August 2012, 11:36 am

No, tak som nedokoncila ani ten Level 2, zadychana som, strasne vidno tu pauzu.Sad Dam si este cvicenie na brucho zachvilu, ale musim sa vydychat poriadne
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty6th August 2012, 12:34 pm

to doženeš Smile)) určitě doženeš!!! Za chvilku se kondička vrátí, pomalinku a jistě Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty6th August 2012, 1:02 pm

tak dneska jsem si udělala radost a koupila si závaží na nohy, takže po 30 DS si dám ještě posilovačky na nohy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty6th August 2012, 1:03 pm

Verim v to ze ano, zajtra to bude lepsie. Ale uz nikdy nespravim taku chybu ze si dam tak dlhu pauzu (aj ked nebola dobrovolna)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty7th August 2012, 7:22 pm

Tak jo, jdu si dát level 2, po pětidenní pauze vyplněné kolem a tenisem ( au, bolí mě všechno, od lýtek přes ramena, předloktí, zápěstí, ale tenis je super Smile ) hodím si ho dvakrát za sebou ať můžu příští týden na level 3 a pak nadšená vybírat jinej program Very Happy
co doporučujete jen tak btw? Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty7th August 2012, 10:55 pm

všechno Smile) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty7th August 2012, 10:57 pm

no, stahuju Ripped in 30, tak uvidíme Smile dala jsem si nakonec fakt dvakrát ten level, jsem totálně vyřízená Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty7th August 2012, 11:01 pm

to věřím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty7th August 2012, 11:05 pm

a zítra tenis, pozítří zumba, do toho jill... doufám že to někde bude vidět Very Happy
mimochodem, super stránka, ráda ji čtu a fórum byl výbornej nápad! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty11th August 2012, 6:36 pm

DOCVIČEN LEVEL 2, JSEM TOTÁLNĚ MRTVÁ Very Happy ale mám z toho radost:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty18th August 2012, 6:22 pm

6 den prvního levelů úspěšně za mnou. A jsem šťastná že jsem to zvládla. zítra s chutí do toho !!!
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty18th August 2012, 6:27 pm

gratulace Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty19th August 2012, 8:00 pm

Zajtra zacinam 3.level 30DS. Kamaratka mi povedala ze som schudla, aj ked ja si nemyslim. Kedze som vcera zjedla par kuskov slaniny na opekacke a dnes lentilky:D
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty20th August 2012, 8:04 am

když se jeden den přejíš, tak to druhý den na váze neobjevíš Smile) a hlavně jeden prohřešek ti opravdu s tělem nic neudělá Smile vím, že se snažíš jíst pěkně. Smile) Hodně ssíly do posledního levelu Smile) ten jsem měla ráda Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty20th August 2012, 8:48 am

Dakujem. Ja to berem v pohode, lebo viem ze jem dobre, obcas sa stane ze si dam nieco nezdrave, ale to sa stane kazdemu. A viem ze to vycvicim. Tesim sa na treti level, uvidime ci pojde lepsie ako druhy. Ten bol zabijak Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty20th August 2012, 10:59 am

Mně se líbil nejvíc asi druhý, ten třetí je takový... musím si ho dávat dvakrát za sebou, abych se zapotila, ale zase to je trošku nuda Very Happy už mi chybí jen čtyřikrát a potom hurá na Ripped Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty22nd August 2012, 10:31 am

Táák první level za mnou a myslím že úbytky nějaké budou. Musí.... :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty23rd August 2012, 10:26 pm

DNES DOKONČEN CELÝ PROGRAM! JO! Very Happy

nějaké výraznější změny na sobě nevidím, ale nijak extra mi to nevadí, beru to tak, že to půjde pomaleji, ale půjde, nijak přeci nespěchám, že, nehodlám s cvičením skončit za měsíc Very Happy

co mě potěšilo je, že mi už dva lidé říkali, že si všimli na mně nějaké změny, to je asi to nejlepší Smile

program mě bavil, i když desetkrát stejné cvičení, je to trochu mockrát a pak docela nuda Very Happy

a ještě takové co mi dal a vzal Very Happy

program mi vzal
- snad nějaké kilo ( nemám váhu, stále Very Happy ) a centimetry ( nezměřila jsem se na začátku )
- nudné podvečery kdy jsem necvičila
- strach z toho, že zase přestanu hned potom co začnu

a dal mi
- odhodlání pokračovat
- pevnější denní řád
- spoustu užitečných stránek a blogů, které mě každodenně inspirují a táhnou dál
- tohle fórum, kde jsou lidé se stejnými zájmy, se kterými se můžu poradit, postěžovat si na problémy a taky se těšit z jejich úspěchů
- dobrý základ pro lepší postavu
- Jill, která je skvělá a bude mně provázet ještě dlouho Smile
- nové cíle

to by bylo asi vše, trošku jsem se nakonec nostalgicky rozepsala koukám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty24th August 2012, 6:29 am

Jani, gratuluju k zdárnému pokoření. Smile Mně to samé cvičení 10x přišlo také ubíjející... tudíž jsem s tím sekla po týdnu prvního levlu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty24th August 2012, 10:18 am

j.kovarova: Moc gratuluji, já totiž nedokážu poslouchat 10x to samé, proto jsem to nikdy nedodělala Sad Ale jsem ráda, že ty jsi to zvládla Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty25th August 2012, 11:56 am

Co jste šli cvičit potom? Já teda půjdu dneska asi na Ripped... ale ještě si to rozmýšlím, miluju to plánování Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty25th August 2012, 12:56 pm

Já šla také do Ripped in 30 a byl skvělej!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty25th August 2012, 1:42 pm

Agafja napsal:
Já šla také do Ripped in 30 a byl skvělej!!
Tak jo, díky za doporučení, půjdu do něj Smile ( staženej už je dávno samozřejmě Very Happy Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlasujte pro oblíbenost.
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jillian Michaels :: Cvičební programy :: 30 Day Shred-
Přejdi na: