Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Hlasujte pro oblíbenost.

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Jak se vám líbí program?
1
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap59%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 59% [ 94 ]
2
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap20%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 20% [ 32 ]
3
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap3%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 3% [ 5 ]
4
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap5%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 5% [ 8 ]
5
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_lcap13%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Vote_rcap
 13% [ 21 ]
Celkem hlasů : 160
 

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty15th July 2012, 6:18 pm

Jo, som moc rada. Uz ma nebavilo cvicit 10 dni to iste:D Ale zvykla som si, takze sa nebojim ani toho, ze niektore levely budem cvicit napr. 15dni. A tesim sa uz na zajtrajsi druhy level.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty15th July 2012, 7:08 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
a cvičíš teď něco DaNny?
Teďka to střídám každý den podle nálady. Cardia nebo workouty z BR, 6 weeks6packs, kickbox, nějaký level ze Shredu atd. Mám v plánu zacvičit si Ripped. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th July 2012, 12:02 pm

Hlasim zaciatok 30 DS Level 2. No, ani som ho cely nedokoncila Very Happy Nestihala som s dychom, najhorsie je asi to poskakovanie na zemi, co su na zemi ruky a nohami sa skace k nim, a potom cvik ked sa cinky dvihaju a zaroven sa ide do podrepu so spojenymi nohami. Ale myslela som si , ze to bude horsie, ze nezvladnem ani polku. A niektore cviky robim na lahsej urovni, lebo si nechcem znicit koleno uplne:)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th July 2012, 12:46 pm

Všechno doženeš, já si pamatuju, že jsem chcípala u toho a říkala si, že to přece v životě nikdy nedám, a pak už u třetího dne jsem viděla, že už mi to jde mnohem líp a u šestého sedmého dno to šlo jako po másle Smile Sice to pořád bylo náročné, ale pokroky člověk dělá rychle!!! Drž se Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th July 2012, 12:50 pm

Jo, tak som to mala aj pri prvom leveli, ze som to na zaciatku vobec nedavala a potom to slo lahko. Aj ked tento sa mi zda tazsi:)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th July 2012, 12:52 pm

určitě je těžší, o hodně, já bych dokonce řekla, že je o chlup těžší než třetí Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th July 2012, 1:01 pm

Uz som po sebe vrieskala , ze to musim vydrzat:D A aj tak som skoncila minutu a pol pred koncom videa.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th July 2012, 1:12 pm

to nevadi Smile))) pomalinku postupne... já když něco nemůžu dát, tak jsem taky na sebe vytočená, někdy vztekle dupnu, někdy zapištím , někdy jsem sprostá a někdy prostě řeknu "doprdele já už nemůžu" a pak najednou Jill řve v televizi "Puuuuuush goooooooooooo", jakoby mě viděla, tak vždycky zvednu ten svůj zadek a aspon dve tri opakování dojedu a řeknu "nooo jooo furt " Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th July 2012, 7:59 pm

Já jsem akorát dojela 8. del prvního levelu, no .. a řeknu vám, že už se na ten druhý těším!Very Happy sice mně to trochu děsí, ale ten první už mně neba.. - ne, že by mně nebavilo cvičit jako celkově - ale nebaví mně, že je to pořád to saméVery Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th July 2012, 8:05 pm

Už jen 2x Smile)) počkej, pak se budeš modlit třetí den u druhého levelu aby byl konec Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th July 2012, 8:06 pm

Neviem preco, ale akurat sa zacinam tesit na zajtra, 2x Level 2. Aj ked viem zep o 10tich minutach nebudem ani dychat:D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty16th July 2012, 8:22 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
Už jen 2x Smile)) počkej, pak se budeš modlit třetí den u druhého levelu aby byl konec Very Happy

vůbec bych se nedivila, kdybych takhle dopadla:DD no, tak alespoň nějaká změna!Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty17th July 2012, 1:15 pm

Po návštěvě Nikkiina blogu jsem se pustila také do Shredu a dost mě to chytlo. Mám za sebou 23 dní Shredu a ten třetí level mi dává pořád dost zabrat Embarassed Ale výsledky si myslím za to stojí, potřebuji shodit už jen trošku a spíš doladit postavu, máte nějaký návrh co cvičit po Shredu?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty17th July 2012, 5:51 pm

Majula napsal:
Po návštěvě Nikkiina blogu jsem se pustila také do Shredu a dost mě to chytlo. Mám za sebou 23 dní Shredu a ten třetí level mi dává pořád dost zabrat Embarassed Ale výsledky si myslím za to stojí, potřebuji shodit už jen trošku a spíš doladit postavu, máte nějaký návrh co cvičit po Shredu?

Ahoj, dost lidí pokračuje Ripped(em) in 30. Já ho mám za sebou taky a moc se mi líbil, takže doporučuji!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty23rd July 2012, 8:05 pm

Tak jsem dojela pátý den 2. lvl.. neskutečně se mi třepou ruce - konečně nějaká známka toho, že "konečně začnou NĚCO dělat"

A tak si říkám, že jsem v polovině programu! Smile Yay! Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty23rd July 2012, 8:14 pm

skvělééé!!!!! ty dvojka je opravdu náročná , vydrž Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty30th July 2012, 10:31 pm

Ja po tyzdnovej pauze pokracujem v 5 dni. Ale som zas z dovolenky chytila nejaku chripku, takze budem pokracovat asi az v stredu-stvrtok a tesim sa uz:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty1st August 2012, 10:11 pm

Ahoj všem bojovnicím, já včera taky začla s tímto programem a musím říct, že super. První den třepání rukou a nohou a dnes už je to lepší, dokonce se mnou cvičily i moje děti Smile Takže boji zdar!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty2nd August 2012, 6:45 pm

Chci se zeptat, jak to je s cvičebními programy, jestli se musí cvičit každý level 10 dní, nebo zda můžu třeba po třech dnech přejít na jiný. Mně osobně vůbec nebaví level 1 a ráda bych cvičila 2... Asi je to na konkrétních osobních chutích, co?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty2nd August 2012, 6:57 pm

ja mám zasebou prvých 10dní zajtra začínam druhý level a som veľmi spokojná
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty2nd August 2012, 8:45 pm

Říkám si, že to asi není takto postavené bezúčelně, takže jedu dál level 1 Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty2nd August 2012, 10:14 pm

Blanca Nieve napsal:
Chci se zeptat, jak to je s cvičebními programy, jestli se musí cvičit každý level 10 dní, nebo zda můžu třeba po třech dnech přejít na jiný. Mně osobně vůbec nebaví level 1 a ráda bych cvičila 2... Asi je to na konkrétních osobních chutích, co?

ten program je tak koncipován, na každý level deset dní, ale samozřejmě, pokud chceš zkoušet jiné varianty, můžeš Smile za zkoušku nic nedáš a hlavu ti nikdo neurve Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty3rd August 2012, 8:15 pm

Nikki Finn (admin) napsal:


ten program je tak koncipován, na každý level deset dní, ale samozřejmě, pokud chceš zkoušet jiné varianty, můžeš Smile za zkoušku nic nedáš a hlavu ti nikdo neurve Smile)

trošku mi vadí, že tam není žádné cvičení za zadní stranu stehen, tam to potřebuji nejvíc Very Happy Ale jinak nebrblám, jsem vděčná za to, co je a i po 4 cvičeních už je vidět, že se nohy zpevňují, takže pokračuji tak, jak se má Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty3rd August 2012, 8:33 pm

počkej na druhý level Smile)) tam se nabrbláš až až Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty4th August 2012, 4:16 pm

hele co když ( protože mě prostě nebaví to cvičit každý den Very Happy ) prokládám Jill tenisem, zumbou, jízdou na kole? Myslíte, že mám ten level dva cvičit dohromady desetkrát nebo si to jako spočítat na deset dní a cvičit ho pětkrát? Very Happy ( děsný dilema no Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlasujte pro oblíbenost.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jillian Michaels :: Cvičební programy :: 30 Day Shred-
Přejdi na: