Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 6 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 6 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Hlasujte pro oblíbenost.

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Jak se vám líbí program?
1
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Vote_lcap59%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Vote_rcap
 59% [ 94 ]
2
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Vote_lcap20%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Vote_rcap
 20% [ 32 ]
3
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Vote_lcap3%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Vote_rcap
 3% [ 5 ]
4
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Vote_lcap5%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Vote_rcap
 5% [ 8 ]
5
Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Vote_lcap13%Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Vote_rcap
 13% [ 21 ]
Celkem hlasů : 160
 

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty26th August 2012, 6:08 pm

já zítra naposledy cvičím první level a z těch řečí se celkem děsím, co na mě čeká v levelu 2 Shocked hlavně vydržet... všechny jste pro mě veliká motivace to nevzdat cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty29th August 2012, 10:55 am

Azaretko, mám před sebou poslední dva dny levelu 2 a musím říct, že jsem to čekala ještě těžší Smile Sice jedu ty cviky pro začátečníky, ale i tak je to pro někoho, kdo necvičí znát akort pro mě s 80 kily nahoře Embarassed a když to dali jiní, dáš to i ty Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty29th August 2012, 1:56 pm

já jsem včera jela prvně a snažila jsme se ty pokročilé, ale třeba ty cviky, kdy jsi v poloze podobné kliku a máš skákat dopředu a zpět dám jen tak půlku te pokročilé verze, zbytek času musim dojet začátečnickou verzi, protože by mi asi puklo srdce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty29th August 2012, 2:34 pm

První den sem taky zkusila ty poskoky, ale to mi vážně nešlo, takže dělám jen začátečnický, ale ty mi dají taky zabrat Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty5th September 2012, 1:04 pm

Tak teď jsem blbě ohodnotila SHRED Mad Takže místo chvalitebný známky 2 jsem dala 4. No sem blbec! Jsem myslela, že 5 je nejlepší... scratch
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty5th September 2012, 4:07 pm

Unikve, je vás víc Very Happy myslím, že se s tím už nic moc nenadělá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty5th September 2012, 7:26 pm

A vtipný na tom je, že sem si tu větu o tom, několikrát četla Very Happy No a stejně to dám blbě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty28th September 2012, 1:02 pm

Tak jsem dnes začala. Před pěti lety jsem byla schopná udělat na jeden zátah 50 pánských kliků (možná i víc) a teď jsem měla problém s deseti dámskými... Je hrozné, co tělo udělá, když přestane dostávat svou pravidelnou dávku pohybu. Tehdy jsem jezdila po mistrovstvích a byla jsem fakt dobrá. Ale kvůli krční páteři se to změnilo a od té doby jen kynu a kynu. Má ideální váha (v době, kdy jsem měla nejvíc svalové hmoty) byla 54 kg. Kvůli některým zápasům jsem dokonce týden předtím hubla do váhové kategorie 48 kg. Shození 6 kg za sedm dní pro mě nebyl problém - jak jsem to tenkrát dokázala? Teď (jen tuk, tuk, tuk...) mám 63 kg. Nejsem schopná vydržet u žádného sportu, hrozně se zadýchávám a je mi ze sebe zle.

Ale Shred se mi líbí, i když je docela náročný. V průběhu jsem chtěla, ať už to skončí, ale potom, když jsem si sedla do křesla, jsem si naopak říkala, že bych si dala ještě. Smile Zaprvé mě to bavilo a zadruhé si nějak nedokážu představit, že půlhodinkou denně vážně dosáhnu dobrých výsledků. Ale budu tomu věřit a těšit se. Smile Je to příjemné, protože tenkrát, když jsem byla sportovně aktivní, jsem musela tréningům věnovat asi devět hodin týdně (minimálně) a nikdy jsem nedocílila toho, že bych byla vyloženě vyrýsovaná (spíš jsem měla hezkou, sexy postavu).

Jediné, čeho se bojím, jsou záda. Na ta trochu trpím. Kdysi jsem je měla opravdu jak chlap, a to jsem se je snažila i neposilovat. Doufám, že se do toho zpátky nedostanu, o to nestojím. Smile Tak mi držte palce, ať už tentokrát přeperu všechny výmluvy a lenost a ať už si ve svých 22 letech nemusím připadat jako prase. Smile) Chci být zase sexi, chci, chci, chci!!!

P.S.: Nevíte někdo přibližně, kolik se při Shred spálí kalorií? Vůbec nemám představu a nemám to čím měřit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty28th September 2012, 1:50 pm

každej člověk spaluje jinak, ale pokuď jsi se dýl nehejbala, a je to pro tebe záhul tak si myslim že okolo těch 300 kcal by to mohlo bejt Wink až si tělo začne zvykat tak to pak půjde hůř Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty29th September 2012, 11:18 am

AveNicolas vítej Smile)) Máš pravdu, stačí i pár dní v kuse necvičit a fyzička jde do pryč, síla jde do pryč... je to rychlovka... Ale já věřím, že se do toho brzo dostaneš.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty29th September 2012, 5:25 pm

Díky. To doufám. Ale můžu ti říct, že jsem si dneska (po druhém dni cvičení) nedokázala ani sednout. Tak to je fajn, mám z toho dobrý pocit. Smile Moc děkuju za tvoje stránky, hodně mi to pomáhá. Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty3rd October 2012, 5:52 pm

Tak vám tedy řeknu, že jsem po šesti dnech cvičení maximálně spokojená. Smile Dnes už jsem dokonce po pár minutách přešla na těžší variantu, protože ta pro začátečníky už mi šla moc jednoduše. Na to, že první den jsem nebyla schopná opakovat cvik tolikrát, kolikrát ony, dneska jsem po skončení měla pocit, že bych i to hned dala ještě jednou. Od zítřka už jedu jenom na tu těžkou variantu. Smile Taky mi to teď přijde jako desetiminutovka, i když poprvé jsem to vnímala jako celou hodinu. Very Happy
Až na tu celou Milku, co jsem dnes snědla, to je fajn. No jo, na depku mi pomáhá jen čokoláda nebo whiskey (a tu kvůli prohibici nemám). Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty12th October 2012, 9:38 pm

Já se bála levelu 2 jako čert kříže, po tom, co jsem načetla, ale zatím se mi líbí mnohem víc než první, hurá :-) Dneska jdu na něj po osmý, nějak to letí Shocked A musim říct, že když si k tomu pustím hudbu, tak mě to baví mnoohem víc, kolikrát juknu a už je další cvik. Jen pořád nedávám ten poslední, zdánlivě lehce vypadající cvik na ruce, asi budu muset snížit zátěž, ať nemusím pauzírovat Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty12th October 2012, 10:36 pm

Taky jsem měla z levelu dva docela strach, ale nakonec to není tak hrozný - resp. není to tak nudný, jak jsem čekala, ale náročný je to jako čert! Taky jsem případ sportovkyně co musela skončit kvůli zdravotním problémům a pak to šlo vše do kytek, nic kromě "mého" sportu (který jsem nemohla dělat) mě nebavilo...během roku +13kg ... Ale už jsem se zdravě naštvala a začala. A překvapivě je to moc fajn!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty12th October 2012, 11:13 pm

Náročný, zrovna jsem docvičila a leje ze mě jak blázen, pořád Smile Já sport už dáávno a od tý doby bříško rostlo, až jsem tak řekla dost...a chytlo mě to a to mě fitness nikdy nelákalo a jak mi to dělá dobře :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty13th October 2012, 12:20 pm

dej si po shredu ripped a budeš jak v koupeli Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty13th October 2012, 8:08 pm

dám, ale až docvičim třetí level, joo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty13th October 2012, 8:37 pm

Ahoj, dneska jsem odcvičila 5 den Level II. - musím říct, že na sobě vidím že cviky mi jdou lépe.... dneska jsem se snažila co nejvíce cviků odcvičit v těžší verzi.... nejhorší je to skákání v kliku, bojím se že na mě jednou přiletí sousedi ;o)) Těším se až docvičím II level a vyfotím se a změřím, snad uvidím nějaké změny..... Cvičení Zdar bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty14th October 2012, 12:44 pm

já bydlim sice v době, cvičim v patře v koupelně, ale stejně na mě nadává babka když skáču, že se jí klepe celá kuchyň Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty14th October 2012, 7:07 pm

Seasha napsal:
já bydlim sice v době, cvičim v patře v koupelně, ale stejně na mě nadává babka když skáču, že se jí klepe celá kuchyň Very Happy

na mě už taky byl dědek ze spoda Very Happy že se mu klepe celej barák Very Happy říkám, že to těžko, když bydlí v bytě Very Happy jako nehopsám mu v deset večer, tak ať mlčí, už si stěžoval i přes sousedy, tak jsem mu přes sousedy taky poslala pár vzkazů a je potichu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty14th October 2012, 8:47 pm

Na mě zatím klepali jen přes topení (jak jsou ty paneláky úžasné) přítel taky říkal necvičíš ani v 6 ráno ani v 10 večer a těch 20 minut denně vydrží...... taky se můžou jít projít ven, důchodci ;o))
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty14th October 2012, 9:25 pm

přesně tak .. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty14th October 2012, 9:51 pm

Můj soused pode mnou je prima - už mě chválil jak vypadám a samozřejmě si "rýpnul", že mu tam každý večer dupu, ale smál se... on má se mnou celkově trpělivost - už jsem ho 3x vytopila pračkou Embarassed Very Happy (ale to už byl nasraný, ale kdo by taky nebyl, že? )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty15th October 2012, 9:59 pm

Tak to já se teda dost bojím, až na mě naši sousedi vletí. Protože jednou týdně musím cvičit v půl desáté večer a jednou zase v šest ráno. No, ale říkám si, že když u nich bydlela dcera s malýma dvojčatama, která celej den i noc jen prořvala, nemají vůbec právo si stěžovat. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty26th October 2012, 10:57 am

Tak jsem si dneska dala po 4 měsících 3. level Very Happy Jako zapotila sem se slušně, ale už to pro mě bylo takový mín náročný ale je fajn vrátit se na začátek s Jill cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujte pro oblíbenost.   Hlasujte pro oblíbenost. - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlasujte pro oblíbenost.
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.
» Hlasujte pro oblíbenost.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jillian Michaels :: Cvičební programy :: 30 Day Shred-
Přejdi na: