Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních :: 1 Bot

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Laura - můj sportovní deníček

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty5th March 2013, 8:52 pm

Posilku miluju Smile je super, že ti brácha poradí co a jak Wink

Dneska jsem byla rozhodnutá, že po práci se taky půjdu vyvenčit a zkusím něco mezi během a chůzí Very Happy ale příteli se nelíbil zvuk auta, takže jsme jeli k opraváři a když jsme přijeli domů, tak bylo už pozdě Rolling Eyes Laughing tak snad jindy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty5th March 2013, 9:08 pm

Sparkle napsal:
Posilku miluju Smile je super, že ti brácha poradí co a jak Wink

Dneska jsem byla rozhodnutá, že po práci se taky půjdu vyvenčit a zkusím něco mezi během a chůzí Very Happy ale příteli se nelíbil zvuk auta, takže jsme jeli k opraváři a když jsme přijeli domů, tak bylo už pozdě Rolling Eyes Laughing tak snad jindy

Neboj já věřím, že ted už bude jenom víc slunečních dnů a určitě se na běhání dostane! Co autíčko v pohodě a nestálo vás to moc?
Také jsem chtěla zkusit interval např. 3 minuty běžet 1 minuta chůzi, ale vždy když se rozběhnu, tak běžím a nechce se mi přestat, jednak se mi pak hůř rozbíhá a ta chůze mi přijde, jako bych dělala pro sebe málo, i když je to blbost!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty5th March 2013, 9:14 pm

No ještě nevíme, ten pán nám zavolá co a jak... prdnul nám výfuk, ale nevíme kde a jak velká škoda to bude :/ a to je to teprve 2 roky co jsme dávali novej

byla jsem párkrát běhat s bráchou loni a ten mě vždycky hecoval, jenže já neumím při běhu správně dýchat a hned mě začne píchat v boku a nemůžu Laughing musim se to začít učit pomalu a s dýcháním Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty5th March 2013, 9:30 pm

laura ja som prave dnes bola vo fitku. Chodim sice iba raz do tyzdna, ale nedam dopustit....je to parada....ja by som ti urcite doporucila nejakeho trenera. Je to sice drahsie, ale stoji to zato....aspon na zaciatok....ja chodim k trenerke a viem, ze pri nej dokazem to, co by som sama nikdy nedala....clovek sa prekona a maka, ked to ma zaplatene....mozno niekto so mnou nesuhlasi, ale ten trener ma svoje opodstatnenie. aj ked je to drahsie.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty6th March 2013, 9:35 am

Urcite, mat trenera je super. Ja som skoro rok cvicila s trenerkou (aj ked nie v klasickom fitku) a bolo to vyborne, strazila mi techniku, tlacila ma dalej, prisposobovala treningy...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty6th March 2013, 11:03 am

Holky děkuju za podporu, trošku našetřím a půjdu do toho. kolik jste zhruba platili vy? Právě, že jsem otestovaná a vím složení těla a jaký je můj reálný cíl. Nemusím hubnout váha je ok, ale potřebuji snížit tělesný tuk z 28,5% tak na 22% a posílit svalovou hmotu. At jsem cvičila, co jsem cvičila, tak se mi třeba budovaly svaly, ale tuk nic moc, ten se mi snížit nedaří. Výrazně a často v jídle nehřeším, spíš jsem si přidala, protože jsem jedla na výdej méně. Ale to je ok.

A mám právě pocit, že nejlepší výsledky jsem začala mít s posilováním, fakt jako úbytek tuku, více svalů a síly. zatímco cvičení jako Zuzka, Bob i Jillian mi dali zejména v kondici nejvíc - jako co udýchám. Samozřejmě i to mi dalo slušný základ. Možná právě to posilování, já se při něm pohybuji v dobré tepovce pro spalování tuků, tak jestli to má na to vliv?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty6th March 2013, 11:28 am

Lauri, kamarat je trener, cvicili sme spolu v lete na podbabe. Chces zistit kontakt?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty6th March 2013, 11:30 am

Určitě, budu ráda :-) Ozvu se sice až tak další měsíc až našetřím :-) A nevíš kolik cca kč?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty6th March 2013, 11:36 am

Ja som mu platila 300kč za jednu hodinu, plus za posilku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty6th March 2013, 11:39 am

To by šlo, tak nějak s tím počítám :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty6th March 2013, 1:50 pm

ja platim 15 eur + vstup....je to dost....ale ten pocit potom Smile

laura presne ako pises, ty nepotrebujes vobec cardio typu Jill, Bob, ale posilovanie....vzhladom k tomu,ze vahu nepotrebujes znizovat....takze ti treba dobry trening vo fitku + vhodnu stravu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty6th March 2013, 7:50 pm

Díky holky, za rady a podporu. Dnes cvičeno Zuzka 55 a 56 krátké workouty, dala jsem si ještě bříško a celkem asi 40 minut i s protažením a zahřátím. Vůbec po Zuzce necítím, že jsem odvedla kus práce, i když jsem z toho slitá :-( Chci posilovat, co nejdřív to půjde, po tom fakt vidím výsledky. A chci běhat a budu pokračovat ve fitboxu. Zítra to vidím na domácí posilování.

Dnes můj jídelníček:
snídaně: jogurt s musli bez cukru, mrkev nastrouhaná s jablkem, latté (mléko 200ml), slunečnicová semínka (mám obrovské snídaně, miluju to, každý den se na ně těším!)

svačina:banán a 2 cookies prohřešek :-( avokádová pomazánka s pšenično žitnou bagetkou, Miluju od ted avokádové pomazánky! Budou každý den!

oběd: špenátová polévka s lososem

Odpo: mléko a do hodky večeře
večeře:losos na bazalce, oliv. olej, opečené brambroy fakt pár a snad půl kila salátu a rajče :-)) Mám nějaké zelené dny (avokádo, špenátová polévka, salát :-))
druhá večeře: možná protein, ale nemám už na nic chut jsem příjemně přežraná a uspokojená :-)..ale bílkoviny bych měla doplnit trošku
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty6th March 2013, 8:52 pm

ňam, dneska bych se u tebe nechala pohostit (i s prohřeškama Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty6th March 2013, 9:29 pm

Sparkle napsal:
ňam, dneska bych se u tebe nechala pohostit (i s prohřeškama Very Happy)

Já miluju lososa :-)) Dnes to ušlo i tak: 1738 kcal, 100B, 182 S, 70 T
Těch tuků už asi bylo hodně co? Na to, že ani sacharidy moc nízko... Co si myslíte? Cca 350 kcal dnes výdej. Uklidňuje mě jen, že to byly hlavně zdravé tuky, jak to je omega 3 a 6 Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty7th March 2013, 12:02 pm

laura, citala som ze sa chystas na insanity....tiez nad tym uvazujem Smile asi sa pridam Smile lepsia motivacia....inak v tom pocitani vas vsetky obdivujem Smile chvilu som to skusala, ale je to nad moje sily....pri tych mojich dvoch opiciach to neni ani mozne....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty7th March 2013, 12:09 pm

Chystám se, Zuzka mi asi nesedí.. zpotím se, ale nemám pocit odvedené práce, nevím, jak to popsat, takový ten přínos no.. Možná potřebuji něco, co bude mít ,,pravidla" jako komplexní program. A do toho chci začít posilovat, ale než se k tomu dostanu tak vyzkouším insanity, ted mám období nějakého hledání se, jak v jídelníčku, cvičení, tak asi i v osobní životě.. Suspect

Já počítám, dřív mi to trvalo, že jsem do to čuměla strašně dlouho než jsem vymyslela jídelníček, ted to mám za pět minut a hotovo, když poruším tak to dopíšu.. Zkusím INS asi v sobotu nebo v neděli, co ty?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty7th March 2013, 12:18 pm

no tak idem s tebou do toho....uz stahujem pomaly....len neviem ako to kazdy den zvladnem....ale tak pokusim sa Wink

co sa tyka pocitania, mne chybala kreativita, ja som furt to iste jedla a nevedela som si to spravne nakombinovat.....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty7th March 2013, 12:48 pm

ja si jedalnicek riesim vacsinou za pochodu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty7th March 2013, 4:19 pm

karlitoooooo napsal:
no tak idem s tebou do toho....uz stahujem pomaly....len neviem ako to kazdy den zvladnem....ale tak pokusim sa Wink

co sa tyka pocitania, mne chybala kreativita, ja som furt to iste jedla a nevedela som si to spravne nakombinovat.....

Já třeba vůbec nevím kolik co má kcal ani ty základní potraviny, co pořád jím Very Happy Ale vím, kde jsou bílkoviny, sacharidy, jednoduché cukry a tuky. A ted už mi to ani netrvá nakombinovat, většinou to naházím večer, co budu jíst zítra a většinou to sedí, někdy si nechám rezervu, že doplním, co během dnes přijde :-)) Dnes jsem si řekla, že trochu zkrouhnu sacharidy, nějak jsem měla pocit, že poslední dobou jich mám více.. no nevedu si dobře, poreferuji večer Very Happy Myslím, že už jsem našla svůj limit právě Very Happy

Insanity dáme, i kdyby ne každý den. já dělám ještě fitbox v pátek a to si nebudu dávat v jeden den, ale těším se na to. nevím, jestli mám dnes doma zaposilovat nebo si dát pauzu a jet víkend s INS. Trošku cítím, že bych pauzu potřebovala..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty7th March 2013, 4:21 pm

Arya napsal:
ja si jedalnicek riesim vacsinou za pochodu Smile
já víceméně den předem kvůli nákupům :-/ někdy se mi nehodí jít druhý den nakupovat a potřebuji to mít doma a někdy i mít navařeno předem, záleží, co druhý dne mám..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty7th March 2013, 5:36 pm

ja zacinam v nedelu Smile snad vydrzim Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty7th March 2013, 8:57 pm

Dnešní jídelníček byla docela sranda, chtěla jsem si vyzkoušet den s méně sacharidama, dříve když jsem jela na hodně nízkokalorickém jídelníčku jedla jsem 100 až max. 150 sacharidů za den. A dnes jsem to naplánovala, že zkusím mít těch 100. A přidala jsem si na zdravých tucích, losos, avokádo, vejce.

Můj plán byl:
ráno: pšenično žitná bagetka avokádová pomazánka, mlké 300ml, mrkvovo jablečný salát
svačina: jogurt bílý, trochu musli bez cukru, slunečnicová semínka,
+ toto mělo do 100 sacharidů
pak jsem měla chut na banán, byl malý tak 120gr sacharidů
oběd: hrozně moc listové zeleniny, rajče a losos na olivovém oleji
svačina: dostala jsem šílený hlad a to jsem byla ve městě, snažila jsem se udržet, abych nevrazila do prvního fastfoodu a to jsem neměla nejméně sacharidů 120 gr!! A tak velký oběd sakra, vždyt tolik té zeleniny se mělo trávit apson týden ještě Very Happy
No zabila jsem to mandlovou tyčinkou, která byla výborná, nasytila, ale doma jsem zjistila, že byla doslazovaná nějakým sirupem, což mi naprosto nabouralo sacharidový plán! Very Happy + doma kefír 2dcl
večeře: 100g vepřové šunky, vejce, zelenina, sýr

Tak jsem zase přepískla sacharidy a už mi to nevadí, uvědomila jsem si, že moje cesta opravdu nevede přes snižování sacharidů a navyšování tuků, i tak mám hlad a to šílený a obdivuji všechny, co se na cestu paleo a podobně vydají.

Moje skore: 103 B, 170g S, 70g tuků jo a ted jsem si vzpomněla že ještě tam nemám malou cookies sušenku takže o něco víc cca 1700-1800 kcal!

Potvrdila jsem si, že se cítím nejlíp, když jím 180g sachardiů za den a nemusím se vůbec cítit špatně, když to není jen 150g, také se mi zrychlil metabolismus a je naprosto v pořádku, když jím mezi 1600-1800kcal. A jsem za to ráda, že to tak je. To už se člověk hodně komfortně stravuje Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty7th March 2013, 10:09 pm

Co sa tyka palea - to nie je nutne low carb diet - skor je to o zdrojoch sacharidov - uplne je potrebne vylucit obilniny, sacharidy prijimat najma z ovocia a zeleniny. Prave citam knihu Paleo solution od Roba Wolfa, je to velmi zaujimave citanie, zatial som len v casti o traveni, hormonch a pod a uz sa tesim na tu prakticku cast. Aj na webe som nasla kopec zaujimavych clankov, len keby bolo viac casu na studium!
A ked uz aj clovek chce fungovat nizkosacharidovo, tak je potrebne prezit prvych par dni, vtedy sa telo prepne na spalovanie tukov a tu trochu sachacov zo stravy si usetri pre mozog.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty8th March 2013, 8:03 am

Arya napsal:
Co sa tyka palea - to nie je nutne low carb diet - skor je to o zdrojoch sacharidov - uplne je potrebne vylucit obilniny, sacharidy prijimat najma z ovocia a zeleniny. Prave citam knihu Paleo solution od Roba Wolfa, je to velmi zaujimave citanie, zatial som len v casti o traveni, hormonch a pod a uz sa tesim na tu prakticku cast. Aj na webe som nasla kopec zaujimavych clankov, len keby bolo viac casu na studium!
A ked uz aj clovek chce fungovat nizkosacharidovo, tak je potrebne prezit prvych par dni, vtedy sa telo prepne na spalovanie tukov a tu trochu sachacov zo stravy si usetri pre mozog.

Vím, že paleo nezakazuje asi do 120g, já zrovna včera jedla tolik zeleniny, že si říkám jestli to není až zdraví nebezpečné Very Happy i ovoce bylo a stejně jsem měla včí hlad velmi krátce po jídle (i když třeba to jídlo mě v tu chvíli velmi nasytilo). Určitě je i tom to v prvních dnech vydržet a o psychice. Jen jsem si uvědomila, že by to pro mě nebylo. Ted mám vychytanou dávku okolo 170g sacharidů za den a jsem nejspokojenější Smile Ted se taky hodlám už nerozptylovat nějakými experimenty a vsadím na jeden způsob v jídelníčku a i ve cvičení - ted insanity, fitbox jednou týdně a posilovna až to bude možné :-) No už se těším Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty18th March 2013, 1:01 pm

Ahoj holky, moc jsem nepřispívala do mého deníčku. Tak se opět hlásím. Začínám s úplně novým typem tréninků, jak jsem uvažovala již dříve! Zaplatila jsem si trenéra a zkonzultovala s ním trénink i jídlo. Můžu se s Vámi podělit, kdyby Vás to zajímalo a třeba si od toho také něco odnesete.

Začínám s kruhovým tréninkem, dá se cvičit i doma, ale já budu chodit do fitka, takže zapojuji i stroje. Chci rýsovat, tzn. redukovat tuk (už ne moc ) a mírně zvětšit objem svalů. Doporučil mi kruhový trénink. Je to intenzivní, jedou se středně těžké váhy tak, aby mě to neodrovnalo a já mohla přejít hned na další cvik, okruh se jede bez pauzy. To je rozdíl, při objemovém tréninku se jedou série za sebou s tím, že poslední 2-3 opakování je z posledního a pak se třeba i přes minutu odpočívá po cviku než se jde dál.

Zatím jedu 3 okruhy. Je to 8 cviků plus na břicho. Napíšu názvy, kdyby si to chtěl někdo zacvičit. 12 opakování a začínám od prsou (horních svalových partií):

1. peck deck na stroji (motýlek)
2. předpažování s jednoručkami
3. stahování kladky za hlavu
4. tricepsová extenze na kladce v kleči
5. kladivové zdvihy
6. hyperextenze
7. dřep i 20 opakování podle trénovanosti
8. výpony lýtka do pálení

+ břicho dva cviky 20-25 opakování podle cviku

Tento kruhák budu dělat 3 krát týdně plus ještě po každém si dám 20-30 minut na páse nebo na kole v mé aerobní zoně to je cca 129-170 tepů. To mi doporučil, abych se na to soustředila, protože třeba Insanity a podobně mi opravdu zlepšovalo kondičku a výkonnost, ale ten tuk i tak nešel dolů. Takže se na to zaměřím, tohle rozmezí je široké a bude mi vyhovovat.

Jednou týdně budu dělat fitbox a jednou něco libovolného, když bude hezky třeba běh nebo ošklivo, tak si zacvičím doma.

S jídlem dělám vše v pořádku, až se divil Very Happy Proto se rozhodl přistoupit k tomu, že se přesně spočítá kolik mám přijmout, protože již delší dobu mám jídelníček správně upravený a změny se moc neděly na to, což mu nešlo dohromady. Mám k dispozici supr rovnici pro výpočet bazálu + kolik přijmout denně s ohledem na můj životní styl, počítá se s koeficienty pohybové aktivity. Je to velmi přesné, než nějaké doporučení stobu, kalorických tabulek a jim podobným, který vědí prd, kolik hodin spíme, kolik sedíme, kolik sportujeme apod. tady se počítá se vším je to náročné na počty, ale zase ne tolik.
Mně vychází, že s mým životním stylem mám jíst skoro 1800kcal! Jedla jsem tak 1500-1600, tak možná proto jsem i stále neviděla takové změny. Ted už jen se s ním domluvím, jak ten příjem rozvrhnout mezi bílkoviny, tuky a sach. Když budete mít zájem udělám na to ,,školení", jak si to vypočítat Smile

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Laura - můj sportovní deníček
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» "Sportovní" a fit obrázky (s textem)
» Můj nový sportovní blog! :)
» Odkaz na sportovní vybavení a oblečení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: