Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Laura - můj sportovní deníček

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty28th January 2013, 9:55 pm

hlavně mi to zabírá hodně času. To snídám, něco dělám, cvičím, vařím a už zase vařím. musím pracovat a ještě se učit a psát bakalářku..

Zítra si chci zkusit udělat ovesnou kaši. A k obědu čočku s vejcem a s játry..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty28th January 2013, 10:47 pm

S játry? To jako ta játra uděláš zvlášt? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty29th January 2013, 8:52 am

no jasně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty29th January 2013, 1:44 pm

Jaký to bylo? To nějak kořeníš ty játra?Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty29th January 2013, 9:43 pm

Bylo to výborný, kuřecí játra čas od času být můžou, hodně bílkovin, žádný tuk. Jen je opepřím, trošku chilli a papriky mleté. Orestuji si na lžíci oleje (7 g tuků - to je nic, je to na víc porcí) nakrájenou cibulku a tři stroužky nebo podle chuti česnek. Orestuju, přidám játra opeču, ještě dosolím na pánvi, vyndám je z pánve. Předtím jsem si do studené vody naložila čočku, v té samé vodě ji vařím, vaří se fakt dlouho 45-60 min, záleží jak jí máš ráda tuhou nebo kašovitou. Dosolím až změkne, sliji vody, ještě jí hodím na pánev, kde zbyla šťáva z jater, chvíli povařím a někdo to rád na kyselo tak dává lžičku octa a podávám. Ještě jsem k tomu měla vejce natvrdo.
Ideální, dlouhé sacharidy, hodně bílkovin a málo tuků: 150 g jater a 150 gr čočky a jedno vejce má: 42 Bílkovin (super), jen 28 g Sacharidů - můžeš si dám více té čošky třeba 300 a je to pořád ok, tuků: 9g. bez vajíčka. Může a nemusí být. Fakt jsem si pochutnala. Hlavně jsme byla na fitboxu a i když byla malá svačina, měla jsem hodně energie a neměla jsme hlad.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty29th January 2013, 9:47 pm

To zní lákavě, někdy vyzkoušíme, jen vajíčko nemusím :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty30th January 2013, 5:19 pm

laura555 napsal:
Plán cvičení na příští týden:
Po RIP2 + 15 min mého workoutu (když bude čas)/ necvičeno
Ut FITBOX
St Killer Abs 1 (chci to vyzkoušet) + Buns and thights 1 / cvičeno jen Buns
Ct RIP2 + 15 min mého wourkoutu / necvičeno
PA No more trouble zones / změna Extreme Cardio Body

Velká výzva na víkend, pomozte mi to zvládnout! Jedu na víkend domů.. u rodičů a hlavně u babičky se vším přecpu, jak sladké tak tučné. Neodkážu zůstat u jednoho kousku, i kdžy během týdne normálně na to ani nepomyslím :-(
So nic
Ne nic :-( A v pondělí také asi nic.. jsem u rodičů do pondělka, protože musím s kočkou na veterinu a budu se vracet až v pondělí večer do Prahy a pak ještě brigáda.. :-((

Tento týden jsem v pondělí necvičila, jak jsem si předsevzala. Fitbox splněn! dnes jsem cvičila jen killer buns and thight, killer abs si dám příště :-) Teď se mi toho opravdu nakupilo, samé povinnosti, takže jsem ráda, že stíhám cvičit i tak. Zítra asi mi to nevyjde, budu celý den pracovat a ještě mám jít do školy na zkoušku. Proto si místo No more trouble zones dám Cardio Body s Bobem Harperem.

Jak jsem se bála víkendu, přežírání u rodičů a u babičky. Tak jsem vzala iniciativu do svých rukou, naplánovala jsem rodině jídlo, které je poživačné pro ně i pro mě :-) Snad se udržím u té babičky, štrůdl je můj zabiják. Evil or Very Mad Ale teď jsem hodně namotivovaná. Navíc mám slíbeno, že mě brácha vezme do posilky a já vytáhnu mámu jeden den na nějkaou procházku Twisted Evil

Takže plán pro víkend je zabezpečen Laughing

Jinak jsem chtěla říct, že se cítím skvěle. Začíná mi být dobře ve svém těle a cítím změny. Jednu chvíli jsem měla trochu krizi, znáte to, myslíte si, že něco děláte 100% dobře, věříte tomu a pak se najde někdo (díky bohu, že se našel), kdo vás z vašeho omylu vyvede Surprised Dostala jsem totiž různou zpětnou vazbu na můj jídelníček a trénink. Znáte to, čím víc názorů, tím větší zmatek. Ale věřím, že jsem se tím posunula dál.

Jinak v mém osobním životě mám hodně práce a nestíhám, což mi dělá starosti a bojím se, že nebude tolik času na cvičení a budu si muset trošku uspořádat priority, což ne vždy je snadné.

P.S. Killer buns and thights je výborné! Skvělá aereobní aktivita - vhodné podmínky pro spalování tuku a pro posilování. Ani mi level 1 nepřišel náročný a překvapilo mě, kolik jsem spálila kcal! Svojí roli určitě splní.. ke konci trošku kardio.. dobře vyvážené.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty5th February 2013, 9:06 am

Takže minulý týden docela málo cvičení, cvičeno jen v úterý fitbox a ve středu buns, poté na mě dolehla nemoc :-( Mám ucpané dutiny :-( O víkendu jsem nakonec hřešila, váha nestoupla, ale nedala jsem do konce týdne těch 300 gramů dolů, aby se mi prohodila čísílka Very Happy

Dnes budu cvičit silový trénink, který mi napsal brácha. Ještě uvidím, jak to zvládnu.
Středa: Ripped 2
čtvrtek: regenerace
pátek: fitbox
sobota: posilovací trénink
neděle: Ultimate cardio body

Zatím to tak nechám, uvidím, co můj zdravotní stav.

Navýšila jsem svůj jídelníček o bílkoviny od minulého týdne cca 100g/den a i tuky, nevěděla jsem, že jsou pro hubnutí tak důležité a tělo na tuto změnu ve stravování pozitivně zareagovalo a váha šla dolů, takže v tom budu pokračovat.


Naposledy upravil laura555 dne 9th February 2013, 9:40 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty5th February 2013, 1:50 pm

též chci začít chodit na bazén Smile mému těhu stavu by to mohlo vyhovovat Very Happy velmi ironicky mé tělo začíná odmítat činky Sad děsí mě to... jsem zpocená a zadýchaná jak kráva u blbé kondiční chůze...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty5th February 2013, 2:01 pm

Ahoj Nikki :-)) To víš, že jo. Kulička si řekne, co je jí zlíbí Wink Trenérka mi říkala, že je plavání v podstatě dobré posilko celého těla a aerobní činnost. Mohlo by to být fakt fajn v těhotenství. Když cvičím kolikrát na tebe myslím, jaké to budeš mít ,,cvičení" s bříškem. Také bych jednou chtěla zůstat v těhotenství aktivní, ale umím si představit, že bych se i cvičit bála :-) Člověk si to představuje a pak to přijde a je vše úplně jinak viď.. :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty5th February 2013, 2:16 pm

Nikki prosím tě, už jsi měla od toho nového proteinu příchuť vanilka-med a vanilka skořice? Objednala jsem si mix a zrovna tyhle příchutě vůbec nemají a já se na ně těšila nejvíc :-) Původně mi dali do toho mixu ze 7 příchutí jen 3- vanila bery, čoko-jahoda a banán. Tak jsem jim to vrátila a poprosila jsem je o namíchání. Váhám, jestli si koupit celé balení vanilky - medu nebo s tou příchutí a nebo ten mix bez těchto dvou chutí. Vím, že každý máme jiné chuťové buňky, ale zajímalo by mě, který ti přijde atraktivní.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty5th February 2013, 4:13 pm

Dnes jsem převážně posilovala, domácí ,,silový" trénink, čas 1 hod. Napsal mi ho brácha a dal mi slušně zabrat, ke konci se můj tricáček na levačce jen třásl Very Happy Jsem zvědavá na zítřek..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty5th February 2013, 7:02 pm

jé ty se máš, že ti trénink píše brácha a nemusíš nikde platit nebo tak Smile já bych si chtěla pořádně tricáky a bicáky vypracovat, dáš mi prosím nějaké cviky pro inspiraci, abych pořád nedělala to samé? děkuji Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty5th February 2013, 7:44 pm

Saško, brácha si na triceps zakládá, dnes mi v tomto tréninku dal pořádně potrápit :-D Dobré jsou kliky s ,,krátkým" úchopem, skoro dlaně vedle sebe, jak zvládneš ne do široka. nebo v leže si vezmeš činku třeba 3 kg natáhneš ruku a ohybáš v lokni a ruka ti jde směrem k obličeji, hlídej lokty k sobě, musíš to cítit. Pak klasika triceps zapažování za hlavou. Tak předpažování - zvedáš ruku s činkou zespodu nahoru jako když zdravíš, ale je propnutá. Teda ono se to blbě popisuje, neznám ty názvy jela jsem 4 série po 8 od každého. Bicáky jsem teď tolik nejela, jela jsem na ramena, triceps, prsní a další svalové partie. Bicák prý bude příště Very Happy Chci trochu změnit trénink, ne jen pořád HIIT, ale nabrat svaly na úkor tuku, teď jsem už tak trochu v ,,objemu" Very Happy

Ráda bych sem dala svůj ,,plán", ale nevím, jak ty cviky pojmenovat a popsat, aby si to někdo také mohl zacvičit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty5th February 2013, 8:17 pm

tak se podívej po internetu jestli to není nějak popsané, nebo obrázky někde nejsou Smile děkuju za inspiraci, bohužel momentálně mi činky nestačí (čekám na balíček..) tak snad o víkendu už.. já bych se zase naopak chtěla pustit do HIIT, ale jsem srab, snažim se aspoň u tý rutiny něco spáchat, ale moc mi to nejde..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty5th February 2013, 8:21 pm

Jak to i Jill, Zuzka a některé cvičení od Boba splňují HIIT a ty už musíš mít kondičku. Do čeho konkrétně chceš jít a nejde ti to?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty6th February 2013, 5:17 pm

Teda holky včera to posilko mi fakt prospělo! Po dlouhé době mě opět bolí celý člověk Very Happy A navíc nohy, to se mi už dlouho nestalo, že bych se budila s bolením stehen a zadku..jupíí a během dne mi vytuhl tricáček i bříško, ale tak jsem to rozcvičila s Jill - ripped2. Musím teda říct, že jdu rovnou na level 3, původně jsem zamýšlela, že pojedu ripped skoro jako 30 ds, od každého levelu odcvičím tak 10krát pro posílení kondičky, nakonec jsem začala hodně kombinovat tréninky i mimo Jill a asi mi pomohl i ten fitbox.

A prostě mi ten ripped nic nedává, se dvojkou už se neposouvám.. mám kondičku vyšší a asi už jsem posílila, činky jako když nemám.
Dnes i když jsem byla namožená jsem to odcvičila jako nic a mohla bych u toho mluvit, zpocená jsem nebyla až u závěrečného ,,běhu", protože jsem si přidala.

Tento týden už mám plán a rippedu tam moc není, dám si dvojku ještě na rozlučku. Těším se na ripped 3 tam jsem se minule nedostala, konečně něco nového!

A líbí se mi, jak poslední dobou ty workouty kombinuji a mám pocit, že to dělám dobře, protože mě to posouvá podle mě dál, než když jsem zůstávala u jednoho programu. Tento týden dojedu, jak jsem psala.

Pro další týdny mám v hlavě plán následující 2 krát týdně domácí silový trénink 60 min + jednou po tom ještě HIIT (něco z rutiny si vyberu), 1 krát posilovací No more trouble nebo kombinaci od Jill killer buns and thights + program na břicho (do 1 hod), Fitbox 1-2 krát týdně (jak to vyjde, v ten den už nic) + 2 krát si zacvičit ripped 3. Den volna.

Také jste se přihlásily do ,,Proměny"? Já jo tak musím makat! Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty6th February 2013, 5:43 pm

Lauro, jsi pašák :-) jsem na tebe hrdá. Jsi mi inspirací :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty6th February 2013, 6:00 pm

Fakt? Ježiš děkuju!! to by mě vůbec nenapadlo. Tohle jsem fakt nečekala. Moc díky!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty6th February 2013, 6:09 pm

Kdyby někdo se chtěl inspirovat mým dnešním jídelníčkem:

Snídaně: Jogurt Hollandia 150, musli sypané na zdraví čokoláda hrst, jablko a latté cca 150ml polotučného mléka, kávu nesladím -můj ranní rituálek :-)

svačina: 2dcl acidofilního mléka, 1 celozrnná žitná kakaová sušenka Rej (fakt problém sníst jen jednu :-())

Oběd: pšeničná tortila, kuřecí grilované prso na plátky cca 100g v hotovém stavu, zelenina (rajčata, paprika, ledový salát) s domácím česnekovým dresinkem (tvaroh, jogurt, hořčice, česnek, sůl, pepř)

+ za chvíli na tom pomeranč, chuť :-)

Svačina: po cvičení borůvkový protein WPC 80, není nezbytné pít protein, když už doma je, tak si ho čas od času dám, ale stravou se také nechá v pohodě nahradit. Nejvíc mi chutná půl napůl voda-mléko.

Večeře cca 20 hod bude: Steak z telecí plece na tymiánu a hlívě ústřičné, mňááám já se tak těším! Příloha fazolové lusky a zelenina.

Celkově: 104 B, 130 S (snažím se je držet trošku níž - přes víkend i včera jsem je jedla do astronomických výšin), 42 T (navyšuji poslední dobou ,,zdravé" tuky, nezapomínejte jsou důležité k hubnutí). Když jíte víc sacharidů, je dobré snížit tuky a naopak, více tuků, méně sacharidů.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty6th February 2013, 6:45 pm

no já nevím, celkově když se podívám na videa zuzky a už se snažim něco vybrat, dlouho přebírám, abych našla něco co bych mohla zvládnout, už jenom kliky mě odradí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty6th February 2013, 6:48 pm

od Jill jsem cvičila už dost videí a nepřišlo by mi, že je nějaké HIIT, ikdyž vím, že dost lidí o tom píše.. Které myslíš že je?
a Boba si dám akorát občas ultimate a tyhle delší, ikdyž je to makačka tak mi to jako HIIT též nepřipadá, jelikož to má být krátké cvičení (myslím do 30 minut..?)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty6th February 2013, 6:53 pm

Sama Jill říká, že je to HIIT Very Happy Ale klasika HIIT je třeba fakt Zuzka, nebo si udělej domácí sestavu, jaké cviky ti sedí, zakomponuj, nastav časovač např. 30 sekund 10 pauza. Také to občas dělám :-) s těma klikama tě chápu, mě také, proto se je snažím dělat co to jde, chci je zvládnout!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty6th February 2013, 7:07 pm

Podle článků jsou cvičení od Jill HIIT, splňuje obsah - hlavní náplň střídání ysoké intenzity s nižší u Jill posilování a cardio. Akorát ona má svůj ,,patent" 3-2-1 (posilování, kardio, břicho), ale to je v pořádku.

např: http://www.kulturistika.net/high-intensity-interval-training-hiit-ucinne-intenzivni-kardio
http://www.rutina.cz/o-intervalovem-cviceni-a13
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty8th February 2013, 8:49 am

Ahoj holky, včera jsem si udělala pauzu na regeneraci, protože mě ještě třetí den strašně bolely svaly po tom posilování. Přiznám se, že včera šel jídelníček do kopru..

Měli jsme s přítelem výročí, mlsaly jsme v jedenáct hodin večer Lindt čokoládové bonbony, které jsem mu já blbec koupila a ještě večer!!! Very Happy A i oběd jsem zmastila, nebyla jsem od dubna minulého ruku ve fastfoodu No Ale měla jsem jen tři křídla a kousnutí z longera.

Ani mi to nechutnalo a snědla jsem to, když už mi to děda koupil, ale chut jsem na to neměla! Nechápu, jak jsem to dřív mohla jíst a že ty lidi furt na to chodí, masné, přepálené, člověk je z toho zamaštěný a špinavý Smile
Kdybych to snědla s chutí, tak nelituji, ale že i těch pár kousků mi totálně poničí jídleníček, to mě naštvalo! Navíc už od víkendu to není ideální, jak by mělo. A dnes s přítelem jdeme na luxuxsní večeři do Imperialu. Fakt se těším na ty kulinářské dobroty. Je to výjimečná večeře, slavíme spolu 6 let I love you

Takže dnes ráno jen jogurt, musli, jablko, kafe s mlékem ke svačině - cvičení FITBOX a až se vrátím tak protein a ať se večer prolomí stoly Very Happy

Aspoň, že cvičím Smile Musím Vám říct, že po tom silovém tréninku jsem vážila následující den o kilo víc, já myslela, že mě klepne. Ale nekleplo, protože už to znám, že vždycky po silovém cvičení mám o kilo víc..nevím, čím to. Ale vždy až po dní regenerace jde váha dolů. No a podržte se ona šla dolů skoro o kilo!! A to i s mým ehmmm jídelníčkem. Počítala jsem s přírůstkem jako ,,dobře mi tak".! Wink

Těším se na zítra, že zase pojedu ve svých zdravých kolejích Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Laura - můj sportovní deníček
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» "Sportovní" a fit obrázky (s textem)
» Můj nový sportovní blog! :)
» Odkaz na sportovní vybavení a oblečení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: