Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Laura - můj sportovní deníček

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty8th February 2013, 9:02 pm

Ty jo 6 let, moc vám gratuluji a at se večeře povede Smile Hmmmm, já dneska celý den měla chut na sladký, absolutně, zrovna nemám dobrý období a to se projevuje na mých chutích, tudíž po sladkém, tak jsem si dala 2 KOSTIČKY MILKY Sad, ale přes měsíc jsem čokoládu vůbec neměla. Jak mám anginu, tak nemám chut na jídlo, k snídani jsem si namazala lučinu, snedla jsem z toho pečiva jen lučinu a ty 2 kostičky milky, ke svačině jen pomeranč, k obedu uzený maso a opečený brambory(jak špatný je uzený maso???????) ke svačině jsem si asi nedala nic, usnula jsem, a pak jsem s přítelem jela k babičce ta mi dala šopák a pak za hodku jsem si dala hlávkový salát, a babi mi nabízela hořkou čokoládu, ale odmítla jsem, a přítel se tam cpal s bábovkou(celý večer mi ji nabízeli taky Very Happy) Very Happy. no takže jídlo nic moc asi. Snad mi bude zítra líp, kámoška co ke mně příjde se mnou cvičila marušku, mi totiž nevěřila, že umírám na ten zadek a stehna, kamarádka docvičila a málem se nepohnula, tak zítra chce na břišáky, jn, ale kamarádka je jak prkno plochá, proto chce hl. jen posilovat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty8th February 2013, 9:42 pm

užijte si to a radost zužitkuj v dalším cvičení :-))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty9th February 2013, 8:43 am

Ahoj holky, no užili jsme si to parádně stálo to za to I love you

Můj drahý mě odměnil nečekaně, dostala jsem náhrdelník od Swarovského, teda jsem potěšená jak blázen Very Happy Kdyby mě už nepožádal o ruku, tak jsem si myslela, že to udělá včera, jak vytahoval tu krabičku Very Happy

Vypili jsme společně jedno víno suché Pálava, to mám moc ráda. Napůl jsme měli tatarský biftek na salátku s lanýžových olejem, To bylo moc lehké a jemné a pak jsem měla lososa s hráškovou úpravou a zapečenými bramborami, nikdy bych nevěřila, že ten hrášek bude taková pecka o mase nemluvím! Přítel měl jehněčí kolínko na majoránce s bramborovou kaší..výtečné též a na konci dezert - já cheescake s jahodovou polevou a cappucino a přítel čokoládový fondant s pistáciovou zmrzlinou a višně.
No tak zas za rok nejdříve (jestli vůbec, ale jo když odstátnicuji Smile ). Ani nebudu říkat kolik tahle paráda stála Evil or Very Mad Ale ted neřeším užili jsme si to a snad těch 6 let za to stálo ne? Cool

Holky, ale řeknu Vám ten Imperial, to je servis! Fakt nóbl, jsou moc milý, slušní, ochotní..takové ,,decorum" dost jsem se bála, abych se neztrapnila. Ale vždy mě pan číšník elegantně navedl Very Happy

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty9th February 2013, 8:45 am

Rosa18 napsal:
Ty jo 6 let, moc vám gratuluji a at se večeře povede Smile Hmmmm, já dneska celý den měla chut na sladký, absolutně, zrovna nemám dobrý období a to se projevuje na mých chutích, tudíž po sladkém, tak jsem si dala 2 KOSTIČKY MILKY Sad, ale přes měsíc jsem čokoládu vůbec neměla. Jak mám anginu, tak nemám chut na jídlo, k snídani jsem si namazala lučinu, snedla jsem z toho pečiva jen lučinu a ty 2 kostičky milky, ke svačině jen pomeranč, k obedu uzený maso a opečený brambory(jak špatný je uzený maso???????) ke svačině jsem si asi nedala nic, usnula jsem, a pak jsem s přítelem jela k babičce ta mi dala šopák a pak za hodku jsem si dala hlávkový salát, a babi mi nabízela hořkou čokoládu, ale odmítla jsem, a přítel se tam cpal s bábovkou(celý večer mi ji nabízeli taky Very Happy) Very Happy. no takže jídlo nic moc asi. Snad mi bude zítra líp, kámoška co ke mně příjde se mnou cvičila marušku, mi totiž nevěřila, že umírám na ten zadek a stehna, kamarádka docvičila a málem se nepohnula, tak zítra chce na břišáky, jn, ale kamarádka je jak prkno plochá, proto chce hl. jen posilovat Very Happy

Je super, že kamarádka s tebou cvičí to je super.. se mnou někdo začne a pak už mě v tom nechá. Ted se spoléhám jen sama na sebe a tady na vás holky! Jinak Rosso koukni na kaloricketabulky.cz tam si zapisuji a mají tam určitě i uzené, tak se můžeš kouknout, jak je zdravé. Já opravdu neví, mě tohle ani nechutná, naši to občas dělají. A když jsi vydržela u dvou kostiček tak jsi pašák! Já jak začnu tak to vždy přejedu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty9th February 2013, 12:17 pm

No, onoto spíš bylo vyjmečně, jinak cvičím taky sama, všichni se na mě vykašlou vždycky, první jsem cvičila s kámoškou(sportovkyně) ta po 10 min. s Jill už nemohla Very Happy A už nechtěla, a s tutou se vídám málo, nebo ne málo, ale jen ve škole, a dneska taky zrovna příjde, ale co se týče běhání který plánuju, tak to už nebudu sama běhat Very Happy(aspon to říkají holky Very Happy). Tak to já snad poprvé nepřejela, jinak vždycky předtím jo, ale stačilo mi to, ale neříkám, že bych ji nesnědla celou Very Happy Jo já uzený maso tako nemusím, ale bylo doma no Very Happy Jinak jsem ráda, že se večeře povedla, jídla zní zajímavě, taky bych si je dala Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty10th February 2013, 9:59 pm

Tento týden jsem cvičila následovně:
PO budu cvičit silový trénink, který mi napsal brácha. Ještě uvidím, jak to zvládnu.
Středa: Ripped 2
čtvrtek: regenerace
pátek: fitbox
sobota: posilovací trénink
neděle: ripped 2 rozlučka plus procházka hodinu a půl

Mám jen jeden týden do plesu a mých vysněných šatů.
Finálový týden. Bohužel jsem minulý týden promarodila a tento týden i když jsme cvičila, tak jídelníček nebyl řekněme stoprocentní, spíše 50% bohužel. Můj cíl asi nebude úplně splněn, ale šatky možná i tak na sebe vezmu, na postavě to cvičení stejně začíná být znát.. Ale uvidíme..

Co cvičit příští týden? Mám i dost povinností, tak uvidíme.

Po shred it, kettlebell 8 kg level 2 + ripped 3
Ut regenerace, cítím, že jsem se trochu přetrénovala
St bazén + fitbox
čt silový trénink
pá nic, bratrův ples
so masopust (ale asi posilovna večer)
ne ripped 3



Naposledy upravil laura555 dne 12th February 2013, 4:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty11th February 2013, 12:08 pm

Dneska nemám den Sad
Málo jsem se vyspala (dostatečně, ale pocitově ne), ale už jsem neusnula, tak jsem si udělala výživnou a velkou snídani a šla jsem po dvou hodinkách cvičit.
Sleduji delší dobu, že ráno se mi necvičí moc dobře, nejlépe odpoledne mezi třetí a šestou hodinou. Ale mám i hodně práce, tak jsem to chtěla mít za sebou.

Cvičila jsem shred it with weights - poprvé jsem cvičila level 2. I když mám 8 kg kettlebell, tak jsem většinu odcvičila s 3 kg činkou.
Prostě jsem si připadala, tak těžká, unavená, neměla jsme tu správnou energii jít na maximum. Když se mi zvedala tepovka ubrala jsem, vůbec jsem se nedokázala překonat a chtěla jsem skoro po začátku to vzdát. Docvičila jsem to, na žádné maximum, i když jsem měla pocit, že na maximu jsem byla.. a žádný dobrý pocit ze sebe :-( endorfiny nic.

I proto jsem si dala poprvé ripped 3 - poprvé. Abych si ho vyzkoušela a že mi to třeba zlepší pocit ze sebe, že jsem toho neudělala málo. Ale i to jsem odcvičila bez nadšení a pod mou cvičební úroveň.

Navíc dnes mě přepadla taková chmura, připadám si snad ještě ,,tučnější" a rozkydlejší.. Když se vidím v zrcadle a chytím se za to, co by bylo potřeba spálit... No Asi k tomu i starosti se školou, že nestíhám. Vždycky propadnu jen jedné věci, ted cvičení a zase začnu zanedbávat všechno okolo (např. školu) a pak se vidím v zrcadle a nevím, jestli se mi to vyplácí No

Také to máte podobně, že když něčemu propadnete, že ostatní věci opomíjíte nebo máte balanc?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty11th February 2013, 12:22 pm

AHOJKY Lauro, tak to je dnes asi něco ve vzduchu Very Happy. Taky se vůbec nemůžu rozlačit. Teď jsem docvičila s obrovskym přemáháním a vysloveně jsem ráda, že to mám za sebou. A to se mě teda ještě nestalo.

Taky makám na sobě a ostatní věci flákám, prostě to nestíhám a pak si řikám, že to jsou hlouposti, které počkají a stejně to za mě nikdo neudělá a rozhodně mě to neuteče.

Jojo taky jsem na sebe koukala a říkám si, vždyť to nemá cenu a pak druhý den jsem ze sebe zase nadšená.

Neboj jsi normální ženská flower

Doufám, že bude fotečka v šatech ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty11th February 2013, 2:20 pm

Ahojky, no ja zkousela cvicit dopo asi jen dvakrat a vubec jsem nemela takovou paru a odhodlani jako vecer, takze pokud mozno, tak ne. A taky jsem v tomhle hrozna, jeden den se raduju z tricka, ktery jsem si mela v planu oblect az na jare, protoze naposledy mi z nej na zadech pretejkaly speky, vpredu obepinalo moje bricho, no riskla jsem to a ono jo, uz mi sedi. A za par dni mam pocit, ze kdyz uz makam skolo pul rok, ze bych mela bejt uplne nekde jinde...Sad
A s tim opomijenim, urcite clovek nemuze delat vse na sto procent, vzdycky neco, byt o pid, ustoupi tomu preferovanemu do pozadi.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty11th February 2013, 5:24 pm

Ahojky holky, díky moc za nakopnutí a vlití trochu optimismu :-) Ano Markétko, hezky jsi to popsala, jsou dny, kdy to na sobě ,,vidím" a vezmu na sebe něco nového a těším se z toho a pak třeba dnešek, kdy se v tom vidím příšerně :-) Asi moje depka pramení z nestíhání psaní bakalářky a blížících se státnic, musím to vybalancovat se svým cvičením a jídlem (a prací). To vím, zatím nemám tu energii k aktivitě to změnit, ale budu muset.

Dneska navíc, mám takové divné pocity takový ,,pseudohlad", že nemám dost a mám chut se něčím ládovat, to je určitě tím učením. Snad jsem se uspokojila aspoň trochu zdravě - oříšky, trochu jogurtu, jablko, mrkev, trochu pudinku, zbytek kuřecí směsky se zeleninou, kafe navíc.. to je hrůza - den ještě nekončí Very Happy A dnes takové blbé zprávy, můj kočíčák desetiletý musí na operaci, tak mám taky strach, už není nejmladší.

Zítra dávám povinně regeneraci, maximálně zajdu do bazénu, ale čeká mě dopoledne zubařka, tak na mě myslete, už ted jsem mrtvá při té představě!

A Montyčko, do šatů svůj cíl asi nedám, ale i tak si je možná vezmu a vyfotím, asi to bude na mé aktuální náladě, jestli si na ně budu připadat Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty11th February 2013, 11:21 pm

Lauro, já myslím že každý má takový den Smile Jo, to znám s tou školou, poslední dva-tři měsíce mám, a já neumím nic, jsem zvědavá co jim u maturity předvedu. A to jsem ted mega zhřešila, jsem usnula už v pět jak marodím, a vstala v deset a doma našla jen nějaký puding s želatinou a skořicovo ovocnou "omáčkou" a já neodolala, měla jsem hlad, jak jsem od pěti nejedla, taky jsem si mohla dát ovoce, ale ne, já musela tuto, jsem fakt tak naštvaná a zklamaná ze sebe, a to mi ráno váha ukázala 68.8kg, tak takhle jsem nezhřešila ani jednou od tý doby co cvičím.

Jeden den se v zrcadle vidím "štíhle" a další den zase jak rozkydlé prasátko, ale takhle se většinou vidím, když mám náladu na dvě slova, zrovna i ted no, cm jdou celkem dolu a já se pořád vidím stejně a někdy dokonce hůř, a pak je zase den, kdy si příjdou jak je to už "ok". Tak snad to zítra bude lepší Smile A já doufám u sebe, že zítra už nezhřeším Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty12th February 2013, 1:54 pm

Ahoj holky recept na špenátové šťouchané brambory s kuřecím :-)

Na 1 porci kaše se špenátem:
100-150g brambor
špenát mražený listový, záleží, jak to chcete mi ,,zelené", já hodně cca 150g
česnek
cibulka
máslo 5gr
(20-50ml mléka)
koření:sůl, pepř, špetka drceného muškátového oříšku, kdo rád

Příprava: Dám si vařit brambory. Mezitím si na pánvičce orestuji cibulku a česnek na plátky na trošce másla, přidám rozmražený špenát. Pustí to vody, vařím než se mi ta voda vyvaří, dochutím. Ke konci přidám trošku mléka, bude to jemnější, já přidala cca 50ml polotučného mléka. Ale ani mléko není nutností.

Tento špenát přidám k uvařeným bramborám a rozšťouchám je spolu. Už jsem mléko ani máslo nepřidávala, aby to bylo stále lehké a fit :-) Popřípadě ještě dochutit.

Jako maso jsem k tomu zvolila kuřecí - pekla jsem pro sebe kuřecí prso a pro přítele kuřecí paličky. Maso jsem společně nakořenila a naložila do dvou lžic oleje. A dala rozehřát skleněný pekáček, kam jsme maso vyskládala, už jsem nepřidávala olej. Ty stehna je možné po nějaké době trochu podlít vodou.

Já měla jedno kuřecí prso 150g, 150g brambor se špenátem (špenát podobná hmotnost jako brambory cca 150g). Najedla jsem se bohatě, bylo to opravdu dost syté. Příloha příjemně nabude, stačilo by mi i 100g brambor, které by mi normálně nestačily.

Na mou porci: oběd cca 400kcal, Bílkoviny 41 g, Sacharidy 30g, Tuky 13g

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/202/sdc13528o.jpg/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty19th February 2013, 8:50 am

Ahoj holky, tak na ples jsem si ty šaty vzala, i když jsem nezhubla na svých 55 kg. Měla jsem hezký účes, šaty pěkné, ale necítila jsme se v nich. Fakt to ještě chtělo ty dvě kila dolů :-( To bříško tam je a je ted i na všech fotkách No tradičně Very Happy Vím, sama jsem si to zmršila. Posledních 14 dní jsme fakt špatně jedla - samé oslavy a každý den prostě jsem snědla něco mimo plán a ne moc dobrého :-( Ale ted zase začíná režim Twisted Evil

Ta rozežíračka byl pro mě impuls, že musím změnit jídelníček, opět podobný pocit, co jsem už párkrát zažila, cvičím, jídlo mi stačí a pak asi se zrychlí metabolismus a cítím se pořád nenajezená. Takže jsem dost navýšila příjem (plánovaně). A uvidíme.

Fotku z plesu asi dávat nebudu... počkáme si na nějakou další hezkou :-)

A plán cvičení pro tento týden:
Po Bob Harper Ultimate CB
UT Kruhový trénink (já se tak těším) sunny
ST když nebudu namožená z kruháku tak Jillian ripped 3
ČT Spartacus v podstatě HIIT cvičení ve fitku 10 cviků se dělá 10 minut, 10 vteřin pauza a 3 kola Very Happy
Pá FITBOX
SO ripped 3 nebo volno
NE volno určitě
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty19th February 2013, 11:07 pm

Tý jo, fakt nebude fotečka? Sad Hm, mi povídej o jídle, dneska radši ani nemluvím...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty20th February 2013, 12:49 pm

Taky bych ráda zkoukla fotku Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty22nd February 2013, 4:40 pm

Já vám jí sem dám, ale nemělo to tak vypadat jo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty22nd February 2013, 5:04 pm

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty22nd February 2013, 5:36 pm

to má být fotka alá skočte mi všichni na záda? Very Happy ne, opravdu moc pěkné, mimochodem pěkný účes, dělala jsi ho sama? Smile jinak jsi moc krásná v obličeji Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty27th February 2013, 5:11 pm

No vidís, fotky super Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty27th February 2013, 7:02 pm

Ani mi nemluv, připadá mi to hrozný fakt a na jiných...nemluvím!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty27th February 2013, 7:04 pm

Seasha napsal:
to má být fotka alá skočte mi všichni na záda? Very Happy ne, opravdu moc pěkné, mimochodem pěkný účes, dělala jsi ho sama? Smile jinak jsi moc krásná v obličeji Smile
Děkuju za pochvalu Saško, já teda nejsem vůbec spokojená mimo účesu, který mi dělala jedna moc milá mladá kadeřnice za 250kč. S tou povchvalou obličeji jsi mě dostala, to mi nikdo neřekl a na základce se mi smáli, že mám obličej jako opice nebo gorila. Podobnost možná tam je Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty28th February 2013, 9:24 pm

jé, ty jsi sympatická a moc ti to na fotce sluší Smile Wink
koukám, že hodně makáš no a ty slavné oslavy máme opravdu společné Very Happy Very Happy
a závidím vaší večeři v Imperialu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty28th February 2013, 9:53 pm

Sparkle napsal:
jé, ty jsi sympatická a moc ti to na fotce sluší Smile Wink
koukám, že hodně makáš no a ty slavné oslavy máme opravdu společné Very Happy Very Happy
a závidím vaší večeři v Imperialu Smile
Ahojky díky za pochvalu :-) Nejsme ráda, že někdo má ty podobné oslavy, pro mě je to nekonečný boj. Ale aspoň se můžeme vzájemně podporovat až nás něco bude čekat. Tento víkend jedu jen na neděli, tak to se snad moc nepokazí :-) Musím zde aktualizovat svoje cvičeníčko, teď mě ale zaměstnává dost škola, ale cvičím, i když nepíšu :-) Jinak imperial je opravdu velký zážitek a paráda, já byla poprvé a všem bych doporučila, aspoň jednou to zažít. Jídlo je opravdu lehké, lahodné, pravá chuť vystoupí a celkově krásné servírování Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty1st March 2013, 8:15 am

Lauro my jsme tam byli se školou kdysi na exkurzi a od té doby tam toužím jít na večeři Very Happy
Jo bude fajn mít parťáka na tenhle boj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty5th March 2013, 6:03 pm

Dlouho jsem nenapsala svůj cvičební kalendář, ale cvičím nebojte, neměla jsem moc času zapisovat a zpětně už vše asi nedám, ale byl Bob, fitobox, domácí posilování a začala jsem se Zuzkou to je nového - zrovna docela kruťas workouty :-) Bylo to 49 365 reps, masakr na poprvé, snížilo mi to na chvíli sebevědomí o mé fitness kondici, ale dala jsem to :-) A pak 57 také skvělé a už lepší :-)
A sekla s Jillian, naše dlouhodobá spolupráce už mi lezla krkem, přesto jí vděčím za moc a snad se k ní nikdy nevrátím (znamenalo by to, že zase začínám). Nok rippedu 3 levelu to nebude, to mě vůbec nebavilo!

Tuto neděli jsem byla s bráchou v posilce, dělali jsme ramena a záda a bylo to parádní, nakonec jsme tam byli hodinu a půl, mě to uteklo, jak voda, svaly se mi pěkně rýsovaly, no a celkově mě to tolik bavilo! Prostě má to jiný charakter než cvičení s Jill, Bobem, Zuzkou.. a ráda bych to zařadila mezi mé cvičení častěji.

Nakonec jsem potrápila bráchu s pětiminutovkou na nohy, které skoro vůbec necvičí, no chcípal Very Happy
Chtěla bych chodit do posilovny častěji a chtěla bych se naučit více o tom, jak si rozvrhnout trénink a také jednotlivé možné cviky a variace pro určité partie. Zatím vím, že kdybych šla sama, tak to nebude tak efektivní, prostě bych nevěděla a lítala od jednoho k druhému. Bohužel s bráchou se vídáme jenom víkendu jednou za 14 dní, ale pokaždé půjdu a snad mě něco nového naučí.
Uvažuji i o zaplacení si trenéra na několik lekcí. Nemáte někdo zkušenost s někým z Prahy?

Poslední dobou si uvědomuji čím dál tím větší pokroky v budování svalů na rukách, zejména triceps (kdysi žádný), ramena a horní záda, jsem nadšená jde to vidět, ale hlavně se to projevilo, že zvládám pánské kliky a hodně věcí mi jde snáz. A abyste pochopili mou úchylku na ruce, vždy jsem neměla fakt žádnou sílu už na základce jsem se nedokázala udržet ani na tyči nebo provaze, nejhorší ze všech fakt a až nyní je to za mnou Very Happy

Bříško a boky se mi drží, i když nohy mám i dost svalnaté, tak tuk nemizí.
No jednu chvíli jsem na tom byla pěkně s jídlem a zdálo se mi, že na bříško se tenčí tuková vrstva. A váha šla dolů, jenže ted jsem měla prasácký víkend a nemůžu se do toho dostat, nedodržím svůj plán a vždy přesáhnu o dost kcal, i když zdravým jídlem, prostě nemám sebekázeň, tak se musím trochu disciplinovat !! A nekazit si to. Je to i tím, že jsem trošku experimentovala s tím, míň sacharidů a víc tuků a jsme z toho rozháraná...

Jinak dnes jsem byla se úžasně proběhnout po zimě. Ve stromovce bylo krásně. Běžela jsem půl hodiny asi 5 km, docela jsem si to dávala, rozhodně jsem se nezmordovala, ale tepovka byla docela vysoko.. potrénuju :-) Jinak pak jsem si dala ještě cca 20 minut chůze. Uběhla a ušla jsem okolo 6 km. Spálila jsem skoro 600 kcal a průměrný tep byl 167/ 196 (pane bože :-D) To určitě, když jsem běžela jako sprintérka před těma klukama Very Happy

zítra bude Zuzka, ta měla být už dneska.. čtvrtek uvidíme a v pátek rozhodně fitbox, to je srdcovka Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Laura - můj sportovní deníček   Laura - můj sportovní deníček - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Laura - můj sportovní deníček
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» "Sportovní" a fit obrázky (s textem)
» Můj nový sportovní blog! :)
» Odkaz na sportovní vybavení a oblečení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: