Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 5 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 5 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Lenulka se dává na cestu... :-)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty6th February 2013, 5:01 pm

To určitě vydrž, ty dýchací cesty jsou očistec, to by nebylo vhodné. Já měla ,,jen ucpané dutiny" a naštěstí mi stačilo 5-6 dní. Ale také to ještě není úplně ono, proto jsem včera jen posilovala, u toho se moc nezadýchám. A ode dneška si myslím, že se do toho můžu opět naplno vrhnout. Ještě se něčím dopuji jako mucosolvan apod :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty6th February 2013, 5:12 pm

U mě to právě taky začalo ucpanýma dutinama a skončila píchlýma ušima a celkovým zánětem dýchacích cest...nedala jsem si ze začátku říct...no což, do léta času dost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty11th February 2013, 7:51 pm

Ahoj holky, tak jsem se dnes těšila konečně na cvíčo a na kontrole na ORL mi píchali druhé ucho :-( A ještě mám v bubínku vloženou trubičku...bolí to zatím jak čert a já jsem akorát naštvaná Evil or Very Mad

Ale aspoň jsem si udělala radost a koupila si krásný 3kilový činky Wink Už tu na mě čekají a já doufám, že je co nejdříve prubnu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty11th February 2013, 8:45 pm

Ahoj Leni, tak to se ti nedivim a ta bolest ucha to tě lituji.

3kilovky? tak to si dobrá já tu hekám u 2kg

Já se krásně zase rozjela a najela si ten svůj cvičící režim a bác začala mě pekelně bolet ruka ( kdysi zlomená a blbě srostlá) takže se bojim nejhoršího.Uvidím zítra co řekne Mudr.

Takže zase budu mimo a nebo jen nějaký cardio bez čínek a kliků.Pekelně mě to štve.

Ale Leni neboj pak se dáme do toho a do plavek ještě daleko Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty11th February 2013, 9:05 pm

Montycko, děkuji I love you

Určitě souhlasím, vrhneme se na to a v plavkách pak budeme za kočky Very Happy

Přeju ti, ať to s rukou není vážný (mě takhle chytil na začátku cvičení kotník - kdysi zlomený), ale nějak jsem to rozhýbala...tak držím palce!!!! Bude to dobrý, uvidíš! sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty16th February 2013, 8:03 pm

Ahoj holky, jsem stále ve stavu necvičících.. Crying or Very sad Strašně mě to už deptá, zkoušela jsem dva dny Ripped, ale dostala jsem od těla pěknou facku, takže jsem radši hodila zpátečku...
Ach jo, štve mě, že za ty 3 týdny necvičení bude všechno v pr....to samozřejmě nemluvím o jídelníčku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty16th February 2013, 9:59 pm

Zdraví je přednější, já teda jako nemocná cvičila, ne pravidelně, ale jo, a proto se asi nemůžu z toho dostat...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty17th February 2013, 1:08 pm

Ahoj Leni, hlavně to neuspěchat. Tělo si tak nějak řekne samo.

Ale uplně tě chápu, taky jsem depkovala. Tak se teď pěkně rozmazluj s myšlenkou,že si pak dáš pořádně do těla.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty28th February 2013, 6:41 am

Ahoj holky, tak já po 28 dnech začínám opět cvičit, kdy už jsem zdravotně v pořádku...je mi jasné, že začínám opět úplně od začátku Crying or Very sad
Ale nedá se nic dělat, snad to nějak zase půjde....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty28th February 2013, 8:37 am

Ahojky, neboj tělo má svalovou stopu, obnoví se ti to rychleji. První tři dny budou hrozné. Já začala po půl roce a chtěl se mi brečet, ale nakonec během 14 dní jsme byla skoro zpět a ted už úplně dobrý i jsem přesáhla minulé zkušenosti. hlavu vzhůru!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty28th February 2013, 9:01 am

Díky za podporu Wink

Ráno jsem se poměřila a povážila a sama jsem koukala, že všechno víceméně zůstalo na svých cm...akorát jsem na pohled "povolila"...

Tak hurá na to I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty28th February 2013, 9:36 am

No vidíš! Je to spíš o těch emocích, že pocitově první dny si budeš připadat vyřízená a hůř než na tom jsi, tak to je. Ale pak uvidíš že za týden se vše bude zase dostávat na své místo. Vůbec se neboj. Navíc jestli cm zůstaly stejné, tak bud ráda, pravděpodobně jsi neztratila svaly za tu dobu. To bys poznala na váze, že bys rychleji zhubla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lenulka se dává na cestu... :-)   Lenulka se dává na cestu... :-) - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lenulka se dává na cestu... :-)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: