Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 7 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 7 Anonymních :: 1 Bot

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Velké chutě na jídlo při hubnutí

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty18th August 2012, 12:20 pm

Ahojte Smile
Včera jsem měla šíííílený,ale šilený chutě na jídlo! Lednička plná jídla,v šuplíku 10 tatranek,coca cola,mnojo maminka byla na nákupu a opět mi dělá naschvály Very Happy Večer jsem se prostě neudržela a snědla jsem 7 broskví,3 celozrné toasty a jeden pytlík raciolek(800 KJ) mno vím že po ovoci a po jídlech s malou energetickou hodnotou se nepřibírá ale i tak jsem měla hrozné výčitky že jsem jedla takhle na noc.. a potom jsem z toho byla dobře nafouklá.. Very Happy Sad mno snad dneska to bude dobrý.. ale myslím že ty chutě byli způsobené že mám své dny.. Ale dívím se že mám už docela pevnou vůli a nsežerala sem všechny ty tatranky Very Happy Podívala jsem se sem,na tenhle blog a uklidňovalo mě to Very Happy A co vy? taky máte někdy takové chutě? Very Happy Jak se s tím perete? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty18th August 2012, 12:28 pm

chutě mě většinou trápí, když dlouho spím, pak dám jen snídani, oběd a k večeru mě honí mlsná.

prostě když mi chybí ta dopolední svačina.

naštěstí já chutě většinou zaženu šálkem kávy a jen nějakým malým kouskem něčeho dobrého zdravého.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty18th August 2012, 1:57 pm

Já měla chutě jen na začátku hubnutí - duben, květen. Pak se to nějak stabilizovalo.. a od té doby co jím zdravé přílohy (celoz. rýže a kuskus, těstoviny) jsem šíleně nacpaná až do 4/5 hod, takže pak jen svačina (dávám si dost koktejly - podmáslí/kefír + ovoce) a večeře.. a fakt mi to stačí..

Ale i bez honění mlsné si dám v klidu štrůdl a kafe Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty18th August 2012, 2:13 pm

Lovex, já se spíš divím, "kam jsi to dala" ?? Very Happy Very Happy což o to, jsou to jen ojedině pár kalorií navíc, z toho člověk nepřibere, když je to jednou za uherskej rok, ale spíš bych praskla z přežrání Very Happy máš ohromný žaludek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty18th August 2012, 2:23 pm

Měla jsem hrozné chutě taky docela hlad Very Happy Takže dneska mám v plánu docvičit 30 shred 1 level a zkusit možná i 2.. 6 week 6 pack a metabolism Very Happy takže dneska si dám do těla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty18th August 2012, 2:34 pm

ale, to zas nemusíš tak přehánět Very Happy to zas budeš muset doplňovat enrgii a klesne hladina cukru v krvi a všechno Very Happy žádné nadměrné blbosti Smile)) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty18th August 2012, 3:04 pm

Jojo Smile Very Happy ale dneska mám na to cvičení fakt chuť i energii,a všechna cvičení asi nestihnu Very Happy ale dvě si dám určitě Smile a musím mít pravidelnost v jídle.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty18th August 2012, 3:14 pm

Já měla včera večer taky žravku Embarassed Jsem snědla krajíc chleba s marmeládou, knackebrot namazaný jogurtem (moc tam nedržel), banán namazaný arašídovým máslem, jablko a pak jsem ještě chtěla jíst jogurt nožem.. no naštěstí jsem usoudila, že mi to stačilo, fuj Exclamation Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty19th August 2012, 8:25 am

To máte ale stoprocentně špatně něco v jídle. Já mám jídelníček od poradkyně, kde to mám všechno vyvážené a jídlo mám pravidelně 5x-6x denně a žádné chutě jsem neměla od doby, co na tom jídelníčku funguju. Takže to spíš chce se zamyslet, jestli v jídle neděláte nějakou chybu, protože je to znak toho, že tělu něco chybí, něco jste mu nedodaly Smile


Naposledy upravil Tery dne 19th August 2012, 10:04 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty19th August 2012, 8:55 am

Musím souhlasit s Tery Smile) Pokud se večer děje tohle, přes den je "něco" špatně Smile)) já mám večer spíš problém do sebe něco hodit Very Happy ale to nevadí, to je znamení, že tělo přes den dostalo, co potřebovalo Smile)) takže to je dobré znamení Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty19th August 2012, 8:58 am

přesně tak, je to špatné složení jídla, tady pěkný článek a vysvětlení o tom, proč nás honí mlsná http://www.f-sport.cz/print.php?id=265
a vůbec, články na f-sport si stojí za to přečíst, pochopíte dost věcí,např. jak fungují dlouhý, krátký sacharidy, kdy spíš jíst ovoce a kdy zeleninu, atd. atd., osobně se tím moc neřídím, ale něco na to bude Shocked
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty19th August 2012, 9:54 am

Souhlasím s Tery.. už to píšu po milionté, ale zkuste vyměnit brambory za natural rýži, celoz. těstoviny.. já teď experimentuji a častěji zařazuji fazole, čočku, obilí (špaldu, bulgur), cizrnu a fakt mě mlsná nehoní..
večer si pak už dávám většinou jen zeleninu a bílkoviny.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty19th August 2012, 11:13 am

Holky, asi dokážu říct, co bylo přes den špatně. A se skladbou jídla to asi nemá moc společného. Já mám prostě problém být sama déle než 5-6 hodin. To pak dostávám nezřízený hlad a prostě katastrofa.
Nejhorší je, že vůbec nevím, jak proti tomu bojovat. Ale stěžovat si taky nemůžu, protože každý řekne, že je úplně nejlepší být sám doma.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty19th August 2012, 12:10 pm

Sifzuška napsal:
Já mám prostě problém být sama déle než 5-6 hodin. To pak dostávám nezřízený hlad a prostě katastrofa.

Přesně vím, co myslíš..hlad to ale není, pokud teda jíš pravidelně co 3 hodiny Smile Já když jsem sama nebo prostě nemám co dělat, tak se začnu nudit a z nudy jíst, i když vůbec nemám hlad. Ono je to v podstarě to samé jako jíst ze stresu, smutku atd. Mně pomáhá jít se projít nebo se nějak zabavit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty19th August 2012, 1:01 pm

Tomu se říká "emoční jedlík" Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké chutě na jídlo při hubnutí   Velké chutě na jídlo při hubnutí Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Velké chutě na jídlo při hubnutí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ach ty chutě! :(
» Mé hubnutí
» Hubnutí Janky
» Mé hubnutí Jana
» Nový přístup k hubnutí ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: