Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Mé hubnutí Jana Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Mé hubnutí Jana Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Mé hubnutí Jana Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Mé hubnutí Jana Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Mé hubnutí Jana Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Mé hubnutí Jana Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Mé hubnutí Jana Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Mé hubnutí Jana Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Mé hubnutí Jana Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Mé hubnutí Jana Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Mé hubnutí Jana Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Mé hubnutí Jana Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Mé hubnutí Jana Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Mé hubnutí Jana Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Mé hubnutí Jana Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Mé hubnutí Jana Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Mé hubnutí Jana Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Mé hubnutí Jana Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Mé hubnutí Jana Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Mé hubnutí Jana Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Mé hubnutí Jana Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Mé hubnutí Jana Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Mé hubnutí Jana Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Mé hubnutí Jana Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Mé hubnutí Jana Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Mé hubnutí Jana Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Mé hubnutí Jana Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Mé hubnutí Jana Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Mé hubnutí Jana Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Mé hubnutí Jana Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Mé hubnutí Jana

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Mé hubnutí Jana Empty
PříspěvekPředmět: Mé hubnutí Jana   Mé hubnutí Jana Empty8th November 2012, 8:30 pm

Ahoj, jmenuji se Jana, je mi 19 let. Má výška je 170 a momentální váha je 72 kg. Vždycky jsem byla taková oplácaná, ale díky aktivnímu životu jsem byla alespoň pevná. Pak přišli roky, kdy jsem kvůli zdravotním problémům nemohla vůbec nic, byla jsem ráda že vůbec chodím. Během těchto dvou let moje váha dosáhla maxima 82kg. Za tuto váhu jsem se opravdu styděla, ale nezmohla jsem nic. Jakmile to bylo alespoň trochu možný, začala jsem ze sebou něco dělat a během cca. 2 měsíců má váha klesla na 74.kg Od té doby mám každé kilo dole těžce vydřené. Kvůli mé školní docházce je zdravá výživa opravdu složitý úkol. Naučila jsem se si svačinu rozdělit do několika menších částí, a společně se sportovními aktivitami mi to zajistilo moji nynější váhu 72kg. Která se mě drží už poměrně dlouho a ne a ne klesnout potvora. Nedávno jsem narazila na tento blog, který se mi stal obrovskou motivací a doufám, že to bude to, co mě udrží při cvičení, když sama sobě budu tvrdit, že už nemůžu. Změny vás všech mi jsou obrovskou motivací, tak doufám, že to bude motivace natolik silná, že mě donutí jít cvičit i když domů příjdu totálně zmožená. Momentálně cvičím od 1.11. a nevynechala jsem zatím ani jeden den, i když důvody pro omluvu by se našly. A to všechno díky tomuto blogu, na který se podívám vždy když už nemůžu a uvědomím si, že všechno jde když se chce Wink





Naposledy upravil jichalka dne 14th January 2013, 4:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mé hubnutí Jana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mé hubnutí Jana   Mé hubnutí Jana Empty8th November 2012, 9:48 pm

nejsi na tom tak špatně, myslim, že bys mohla mít už tak za 4 měsíce pěkňoučkou postavu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mé hubnutí Jana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mé hubnutí Jana   Mé hubnutí Jana Empty8th November 2012, 9:59 pm

Ahoj, vítám tě tu. Také myslím, že za pár hodin cvičení budeš vypadat skvěle.
Pokud nemáš čas / chuť jídelníček, tak ho neřeš.. prostě jen cvič, cvič a cvič!! cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mé hubnutí Jana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mé hubnutí Jana   Mé hubnutí Jana Empty9th November 2012, 8:14 pm

Tak dneska by měl být můj poslední den prvního levlu, ale přemýšlím že si ho ještě o chvilku protáhnu, abych na ten druhý byla více připravená. Myslím že změny na postavě zatím vidět nepůjdou, ale jedna velká změna se přeci jen udála. Můžu být naštvaná na celý svět, dokonce i unavená a jakmile docvičím, je mi fajn. Už jen tohle je důvod jít dál Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mé hubnutí Jana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mé hubnutí Jana   Mé hubnutí Jana Empty10th November 2012, 11:23 am

Taky si myslím, že s vůlí to brzy půjde dolů Smile
Jen se chci zeptat - každá tu měříme nějak jinak a mě to pak dělá zmatek. Very Happy Kde měříš přes zadek a kde boky?

S tím levelem 1 nevím, nám na tréninku dřív vždycky říkali, že by se delší dobu neměly cvičit ty stejné cviky, protože si na ně tělo zvykne a nemá to takový efekt. Já třeba při shredu už nějaký čtvrtý den levelu měla pocit, že bych měla dělat něco jinýho, protože to nemá takový efekt. Je to jen můj názor, ale myslím si, že těch 10 dní je optimálních. Tel lvl 2 není taková hrůza, mě docela dost bavil. Smile

Jo a jídelníček - já mám taky problém jíst zdravě (hlavně kvůli financím), a vždycky všechny moje pokusy ztroskotaly kvůli tomu, že jsem si řekla, že bez jídla to nepůjde. Ale teď jsem to hodila za hlavu, jím pořád stejně (i bílé pečivo a občas i sladké, když na to přijde) a cm jdou dolů i tak. Takže se tím zbytečně nestresuj, ať si tím nezkazíš celé cvičení Smile Půjde to, jen možná pomalej.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mé hubnutí Jana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mé hubnutí Jana   Mé hubnutí Jana Empty11th November 2012, 12:33 pm

Zadek měřím v místě kde je největší, to samé i s bokama Very Happy Alespoň mám vždy jistotu, že ho změřím na stejných místech Wink)
Jinak když to takhle čtu, tak to co píšeš dává smysl, takže asi budu dodržovat plán přímo od Jillian, koneckonců ona asi ví nejlíp proč to tak udělala Smile Jen jsem si včera namlela na schodech - respektive jsem zapoměla, že jeden schod chybí a šlápla jsem do prázdna, takže se teď moje páteř staví na protest. Budu jí muset dát tak den, dva pauzy i když se mi to teda ani trochu nelíbí :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mé hubnutí Jana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mé hubnutí Jana   Mé hubnutí Jana Empty11th November 2012, 12:49 pm

Já se ptám, protože měřím prostě jenom zadek, pupík a pas v nejužším místě a tak vůbec nevím, kde bych měřila boky. Very Happy Taky mám teď pauzu a hrozně mě to štve. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mé hubnutí Jana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mé hubnutí Jana   Mé hubnutí Jana Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mé hubnutí Jana
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Anina - moje hubnutí
» Hubnutí Janky
» Nový přístup k hubnutí ?
» Nový přístup k hubnutí?
» Andy99 a její hubnutí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Můj vlastní kanál-
Přejdi na: