Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty1st September 2012, 7:12 pm

Jo, tento týden je divný! Dneska asi cvičit nebudu, protože je mi blbě... sice podezírám fakt, že mi byla zima a k obědu jsem měla vejce, ale..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty1st September 2012, 8:47 pm

Taky jsme teď nějaká "nijaká", není mi dobře... Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty1st September 2012, 9:10 pm

Já tipuju že to je tím jak hrozně blbne počasí prostě... docela mě to štve :/ takhle to ripped nikdy nedocvičim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty1st September 2012, 9:50 pm

Taky mi přijde, že zčásti za to může být počasí :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty1st September 2012, 9:57 pm

Mě je naštěstí dobře.. miluji tuhle roční dobu - příchod podzimu, babí léto.. vždycky mám už dost horka a těším se na ochlazení..
sice co mám děti je vopruz oblékání Twisted Evil Very Happy Cool (každá ušetřená vrstva dobrá Very Happy ), ale stejně ho mám nejraději I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty1st September 2012, 10:01 pm

Mně normálně nevadí, ale protože ted sedím s rýmou, kašlem a totálně vyřízená a dneska musím zase odložit ripped, tak ho trošku nesnáším Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty2nd September 2012, 7:42 am

Miluju v tomto období ty ranní opary nad polem... nádhera Smile)) sice mám i v bytě zmrzlý prsty, ale též mám ráda přicházející podzim Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty2nd September 2012, 11:40 am

Já si zalezu do postele s knížkou (Na západní frontě klid) a budu doufat, že neusnu Very Happy Protože tohle počasí je na spánek jak dělané.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty2nd September 2012, 11:51 am

Nafotila jsem knihy na prodej a na výměnu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty2nd September 2012, 12:07 pm

Odkaz? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty2nd September 2012, 12:36 pm

Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty2nd September 2012, 12:46 pm

nejlepší je se s tím tady pochlubit a nechat nás ptát se jak dementi kde to najdem Very Happy Odkaz tu měl být už dávno krucinál Very Happy naštětsí vím, kde tě hledat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty2nd September 2012, 12:47 pm

budiž ti odpuštěno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty2nd September 2012, 1:20 pm

To je teda pěkná sbírka Smile Snad to všechno povyměníš/prodáš Smile A ještě otázečka, kde jsi ty 2 knížky vyhrála? Jsem zvědavá Very Happy

A právě jsem se vrátila z nákupů a horor prostě Very Happy Já jsem strašně nervní při placení, strkám ty věci do igelitek, sotva jsem v půlce musím platit, zaplatím papírovou bankovkou, bezúspěšně hledám většinou korunu, pokladní mi vrací zpátky, rychle soukám zbytek věcí do tašky... Strašný Very Happy

A taky mě překvapila váha, 6,8 (musela jsem to hned doma zvážit Very Happy), ale ty igelitky se mi strašně zařezávaly do rukou a každých 15 metrů jsem si dávala pohov... A to jsem ještě chtěla koupit brambory a meloun Very Happy

Dneska je velký Den, Mei se pokusí upéct dort, tak uvidíme, jestli nezapálím panelák... Držte palce Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty2nd September 2012, 2:54 pm

Jetsli myslíš ty dvě, které tam už nejsou, tak ty vyhrála u mě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty2nd September 2012, 5:47 pm

MeimeiTH napsal:
To je teda pěkná sbírka Smile Snad to všechno povyměníš/prodáš Smile A ještě otázečka, kde jsi ty 2 knížky vyhrála? Jsem zvědavá Very Happy

A právě jsem se vrátila z nákupů a horor prostě Very Happy Já jsem strašně nervní při placení, strkám ty věci do igelitek, sotva jsem v půlce musím platit, zaplatím papírovou bankovkou, bezúspěšně hledám většinou korunu, pokladní mi vrací zpátky, rychle soukám zbytek věcí do tašky... Strašný Very Happy

A taky mě překvapila váha, 6,8 (musela jsem to hned doma zvážit Very Happy), ale ty igelitky se mi strašně zařezávaly do rukou a každých 15 metrů jsem si dávala pohov... A to jsem ještě chtěla koupit brambory a meloun Very Happy

Dneska je velký Den, Mei se pokusí upéct dort, tak uvidíme, jestli nezapálím panelák... Držte palce Smile

Nezapálíš Very Happy
Jinak o nakupování mi ani nemluv, my dnes nakupovali celý den svítidla do baráčku... tak máme plný kufr od auta jenom svítidla, šílený Very Happy Byl toho úplně plný nákupní vozík!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty2nd September 2012, 6:58 pm

Holky právě objednávám činky a přemýšlím i kettlebu.Jakou zátěž používáte vy?? přemýšlím o 4 nebo 6 kg.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty3rd September 2012, 6:53 am

Dnes je první den, kdy jde prcek do školky, celou noc jsem za něj nemohla spát Very Happy Jsem to ale nervák Smile A pak se pěkně vrhnout na další ráno s Jill Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty3rd September 2012, 12:46 pm

právě jsem doma ze školy (první den na střední), mam smíšený pocity, bolí mě hlava, jsem po obědě a odpočívám, plánuju si co budu ještě dneska dělat, běhání mám už za sebou (v 5:30 - tma jak v pytli :/ Very Happy ), ale čeká mě ještě ve 14 hod. obruč a shred Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty4th September 2012, 7:25 pm

blázne, tak brzy ráno? Smile)) ne kvůli běhu, ale kvůli té tmě, bych se posrala strachy,,, Very Happy

Právě jsem zjistila, že jsem dnes sprostá jak dlaždič Very Happy na FB, v chatu, tady, všude... ve škole u malého, po zjištění, že mého syna bude angličtina ta největší čúza ... Very Happy vím to, přebírala jsem po ní děti, co ta jim dělala... psychicky narušená učitelka... fakt že jo...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty4th September 2012, 7:32 pm

no musim, sice běhám jen cca 10 minut, ale stejně bych musela i bez toho vstávat takhle brzo,protože dojíždim autobusem do školy 25 km a je to fakt náročný :/
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty4th September 2012, 7:37 pm

ou, vždycky jsem dojíždějící litovala Sad fakt jo Sad((
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty4th September 2012, 8:38 pm

JJ,dojíždění je šílený.. já měla štěstí (no jak se to vezme), že jsme zatím nikam nedojížděla.. malé město - takže v 6:40 budíček a v 7 ve škole / v práci cheers (snídala jsem až tam Cool )..
je to šílená ztráta času, lituji tě.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty5th September 2012, 11:40 am

Mam strašný strach, že ten polmaraton nedam! Uz iba par dni a ja som cele leto nemohla poriadne trenovat. Som blbka.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty5th September 2012, 12:08 pm

jdu na Boba Harpera... pak na The Firm .... a pak si dám asi ještě Jill..... tak hodka dohromady Smile)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 18 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Návrat nahoru 
Strana 18 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Banish fat nebo Ultimate cardio?
» Zhubni, nebo přiber - pořad na Prima Love

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Pokec :: Právě teď-
Přejdi na: