Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty28th August 2012, 8:56 pm

Meimeth: pak ukaž jak to dopadlo, taky na tom pracuju Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty28th August 2012, 9:49 pm

Tak právě teď projíždím vaše blogy s hubnutím a cvičením s otevřenou pusou a velkým obdivem Smile Moc Vás všechny obdivuji,že máte velkou trpělivost,kterou já bohužel nemám Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty29th August 2012, 10:05 am

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Meimei10071 Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Scaled.php?server=6&filename=meimei10081

Moje "slavná" kuchařka Very Happy Receptů zatím nemám moc, zaprvé je ještě dohledávám, zadruhé došla barva v tiskárně Very Happy Máte nějaké tipy, rady? Smile

P.S. Pardon, že jsou tak velké, ale neumím je zmenšit... ehm Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty29th August 2012, 10:26 am

MeimeiTH: Super! Smile Něco takového bych si taky mohla stvořit, ať mám ty svoje snadné rychlovky pohromadě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty29th August 2012, 1:36 pm

Čekám až manžel dovaří oběd (návštěva a vaří - co víc si přát :-)) - budou fazole s masovo-zeleninovou směsí v tortille bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty29th August 2012, 2:13 pm

Meimeth: super! Smile taky se snad koncem týdne dostanu k tomu to vytisknout, pak to sem hodím Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty29th August 2012, 6:09 pm

Půjdu čučet na Prostřeno! Very Happy dneska vaří taková exotka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty29th August 2012, 6:32 pm

Není nad to, když vám celej den střílej "za barákem" vojáci z děl Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty29th August 2012, 9:49 pm

Já strávila podvečer na schůzi mateřského centra.. odhadla jsem svou dnešní pauzu dobře - jsem ze schůze tak vyšťavená, že jsem ráda, že píšu.. do toho jsem přišla pozdě, takže mě čekalo hysterické dítko..

Za moment mě tedy čeká spánek!! Sleep
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty30th August 2012, 8:47 am

Už jen dva dny do měření po 2. levelu 30 DS. Sem nedočkavá a doufám, že když to člověk neflákal, že tam ty úbytky budou :-P
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty30th August 2012, 8:49 am

Právě přemejšlim jestli zvládnu w9 po dnešní další úžasný noci, kdy se dítě rozhodlo že v půl 3 bude vyspaný a už spát nebude Evil or Very Mad Bože za co mě trestáš??? už rok sem se nevyspala!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty30th August 2012, 8:53 am

Ja som dnes nakoniec zostala doma a budem sa liečiť. Povedala som si, že nemozem byt tak stresovana kvoli práci a chodit tam aj nemocna.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty30th August 2012, 10:02 am

mysicko, já nespím už 7 let Very Happy bo od malicka chce malej spinkat se mnou, takže spíme v jedné posteli... Very Happy je pravda, že mám na zemi matraci a stačí se překulit, ale to bych na to musel amit v noci silu Very Happy do toho se nam do postele ještě cpe pes, no sranda Very Happy aby se malej vyspal, tak ležím na boku Very Happy celou tu dobu... no děs Very Happy Musím s tím začít něco dělat ... Razz
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty30th August 2012, 8:40 pm

Omlouvam se, že se vám tady tolik nevěnuji, ale vzala jsem si toho na sebe strašně moc. do zítra mám přečíst ještě knihu na recenzi pro svuj knizni blog... jsem zvědavá, jak to zvládnu Very Happy
Ach jo... ale mám ze všeho příjemný pocit, a musím si to užít Smile) Příští neděli končím Body Revolution, takže budou fotky... hurááá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty30th August 2012, 8:47 pm

Nikki, myslím, že na tom budu podobně.. mám naštěstí letiště, jsme tam s Anetkou samy, ale je jen otázka času, kdy se k nám přidá Matoušek Smile .. no hollt přisuneme ještě jednu postel.. my se prostě roztahujeme cheers Sleep Very Happy

Ale jinak mi děti spí celou noc (sem tam jedno mlíko), ale v tomhle jsou zlatí I love you (asi si chtějí ode mě odpočinout, když mě mají celý den za zadkem Laughing )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty30th August 2012, 8:56 pm

Já ty fotky snad ani nechci vidět Laughing ... néé, dělám si legraci, těším se!!
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty30th August 2012, 8:59 pm

hej andrejko, ted jsem ti napsala příspěvek dlouhej jak kráva, a vubec ho tu nevidim, no seru na to Very Happy Very Happy Very Happy

aaaaaaaa... už ho vidím... je ve vedlejším okně nedoručený Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty30th August 2012, 8:59 pm

mně naštěstí taky malej spinkal, akorát asi v půl roce tak do roka měl problém a byl i 16x za noc vzhůru... ale trvalo to fakt jen ten půlrok, jinak jsem se spíš já budila a kontrolovala, zda je ok a dýchá Very Happy třeba jak byl miminko uplně, tak on fakt spinkal celou noc, já se v noci budila a seděla u něj, zda dýchá Very Happy uplně mateřskej instinkt nebo co, že dítě se má budit a jíst Very Happy a on nic... Smile) no, pak si to teda vynahradil Very Happy ale naštěstí ho to v roce přešlo Smile)


když jsme u dětí, vzpomínám si, jak jsem se bála, jak budu malého odnaučovat čurat. Nechtel nikdy na nocnik, nikdy, mu to prislo uplne potupne a museli jsme ho zvedat na zachode Very Happy pak jsme jednou rano prisla s plinkou, jako obvykle, že muji nasadim, on si ji rozepl a svihl s ni pryc, mu ríkam "co to vyvadiš, musime dat plinecku" a on "e-e-e nenene" Very Happy a dělal tak ručičkou jakože nene Very Happy a fakt se od té doby prostě nepočural, proste s plinkama byl konec behem jednoho rana.. v tomhle byl skvelej, akorat me stve ta jeho vzteklounská povaha, je mu 7 a už teď, když se naštve, tak si balí věci do batůžku a odchází z baráku Very Happy já se sice směju, ale fakt nevím co s ním, třeba rozbije omylem skleničku a já to jdu v klidu uklidit a on prostě "sbohem mamko, odcházím" ....Very Happy celej tatínek a to s ním ani nežije Smile ach jo, v pondělí jdem porpvé do školy, musím koupit kapesníky, pro sebe Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty30th August 2012, 9:07 pm

Very Happy Very Happy Very Happy "stěhovák" ..

to já je budu mít doma asi dlouho, i když Anetce jsme nechali dělat předpověď a prý se dá k cirkusu (nebo někam kde se bude hodně hýbat, bude tam hodně lidí) a odejde hodně brzy a nebudeme si rozumět.. což mě teda vyšokovalo a u Matouše jsme se na to raději vykašlali (nechtěla jsem slyšet, že ho budu mít doma navždy, nesamostatného příživníka) Very Happy Shocked Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty30th August 2012, 9:11 pm

Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty31st August 2012, 6:51 am

Jako Nikki, kdybys slyšela bouchnout dveře, tak si toho svého stěhováka radši chyť Very Happy
Já se takhle sbalila asi v šesti nebo sedmi, vzala jsem si bundu a housku (abych nezemřela hlady Very Happy) a zmizla někam do parku. No hledali mě asi půl hodiny, protože nevěděli, kam jsem šla a byla už tma.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty31st August 2012, 2:57 pm

Nikki: Těším se na fotky z BR, to zase bude krása Wink. Ale ještě víc se těším, až takové fotky taky vyfotím a že já je vyfotím. Sice mi to trvá šnečím tempem, teď mám ke všem ještě v háji kotník a tak už 3. den necvičím, ale hned jak to vyléčím, tak pokračuji. S tím tvým klučinou musí být děsná sranda, úplně ho vidím Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty31st August 2012, 4:30 pm

no, já jsem si v noci něco udělala se zády a nemůžu ani pohnout krkem Sad sakra, to mi tak scházelo... sotva dám do pořádku zápěstí, teď záda... chtěla bych cvičit, ale je to tak 50 na 50, budto mi to pomuze, nebo dorazi ... spatne se mi i dychá jak me to mezi lopatkama skube, prostě vnoci při převalování najednou lup a bylo ... do řiti už Very Happy ale bolí to jak čert Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty31st August 2012, 4:57 pm

tenhle týden je nějakej začarovanej, přijde mi že půlka fóra je nemocná Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty31st August 2012, 5:46 pm

taky to sleduju... přítel mi te%d natřel záda jakýmsi gelem, pálí to šíleně , tak snas se ta záda proberou ... dnes jsem opět bez workoutu, pokud budu zítra ok, dám něco hodinového budto Banish nebo No More... prosím ať jsem ok Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?   Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte? - Stránka 17 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Návrat nahoru 
Strana 17 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Banish fat nebo Ultimate cardio?
» Zhubni, nebo přiber - pořad na Prima Love

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Pokec :: Právě teď-
Přejdi na: