Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Moje cesta za lepším tělem - Sparkle

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty5th January 2013, 1:57 pm

no tak před 15 lety jim majitel posilky řekl jak maji co cvičit, tak ještě čerpá z toho Smile myslíš, že je to blbě?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty5th January 2013, 4:25 pm

Sparkle napsal:
no tak před 15 lety jim majitel posilky řekl jak maji co cvičit, tak ještě čerpá z toho Smile myslíš, že je to blbě?

před 15 lety? wow Very Happy a nezdá se ti trochu nudný dělat pořád to samý? možná by to chtělo trochu změnu ne Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty5th January 2013, 4:41 pm

no zrovna v tý posilce mi to nevadí Smile chodim už asi 2roky, s malýma přestávkama a musim říct, že se na cvičení vždycky těšim a chodila bych i víckrát týdně, ale neni na to dostatek peněz :/
Chodila jsem i dlouhodobě na powerjógu, ale už jsem skoro rok nebyla, protože mě strašně štvalo, že jsme pořád cvičili to samé a nikam jsme se neposouvali, protože vždycky na hodinu přišlo pár nových lidí (kteří už příště ani nepřišli Mad Mad) a ona předcvičovala tak, aby to oni zvládali (nemohla nás rozdělit na začátečníky a pokročilé, protože nás nebylo na to dost), navíc ve školní tělocvičně, kde je docela zima a kolikrát jsme si nesundaly ani ponožky Neutral bohužel v našem městě, toho není moc na výběr....
teď si stahuju Jillian jógu, jsem na ní zvědavá, ale asi si stáhnu i od někoho jiného, aby se mi to neopakovalo pořád dokola...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty5th January 2013, 9:35 pm

Sparkle napsal:
no zrovna v tý posilce mi to nevadí Smile chodim už asi 2roky, s malýma přestávkama a musim říct, že se na cvičení vždycky těšim a chodila bych i víckrát týdně, ale neni na to dostatek peněz :/
Chodila jsem i dlouhodobě na powerjógu, ale už jsem skoro rok nebyla, protože mě strašně štvalo, že jsme pořád cvičili to samé a nikam jsme se neposouvali, protože vždycky na hodinu přišlo pár nových lidí (kteří už příště ani nepřišli Mad Mad) a ona předcvičovala tak, aby to oni zvládali (nemohla nás rozdělit na začátečníky a pokročilé, protože nás nebylo na to dost), navíc ve školní tělocvičně, kde je docela zima a kolikrát jsme si nesundaly ani ponožky Neutral bohužel v našem městě, toho není moc na výběr....
teď si stahuju Jillian jógu, jsem na ní zvědavá, ale asi si stáhnu i od někoho jiného, aby se mi to neopakovalo pořád dokola...

Tak to naprosto chápu, u nás ani posilovna ve městě není, bydlim v zapadákově, tudíž bych musela platit ještě za dojíždění což se mi už vůbec nevyplatí, proto nejradši cvičim doma Smile já chodim teď akorát na jumping co je ve školní tělocvičně a taky se to pořád opakuje, písničky, cviky akorát nakonci těch 10 minut posilka dává jiný cviky, ale i tak mě to zatim baví Smile prý je dobrý yoga od boba harpera - není moc odpočinková, trochu zabíračka, ale nevim Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty5th January 2013, 9:45 pm

Kdybych dojížděla kousek dál, tak tam je v okresním městě větší výběr, ale jak řikáš, to dojíždění by se mi taky vůbec nevyplatilo. Od Harpera ji zkusim, děkuji za tip Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty6th January 2013, 5:01 pm

Dneska se mi nechtělo doma cvičit a prahla jsem po pohybu venku Smile takže jsme po obědě, mezi dešti, vyrazili na vrch(539mnm) co máme za vsí, lákala mě tam jedna keška. Ušli jsme cca 5km tam a zpět. Kešku jsme bohužel nenašli, zapomněla jsem si přepsat indície a nemám mobil s GPS Sad
Teď už jenom relax a příprava jídla na zítra do práce Mad

Mimochodem nesbíráte někdo kešky?? http://www.geocaching.com/
Loni jsme s bráchou ulovili jen jednu, ale letos se na to chci vrhnout a až bude teplo, tak začnu vyrážet do okolí na kole a lovit I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty6th January 2013, 5:14 pm

Ja zbieram. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty6th January 2013, 5:19 pm

mě by to bavilo, ale bohužel na to nemám čas Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty6th January 2013, 5:20 pm

juuu to je super Smile a dáš nějaký rady záčátečnici? Smile)))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty6th January 2013, 5:22 pm

Seasha no já to chci právě spojit s tim kolem, vždycky po práci vyrazím Smile pak taky chodíme na výšlapy a pochody, kde se jich dá spousta nasbírat, co koukám do mapy Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty6th January 2013, 5:23 pm

já bydlim v takovym místě kde toho moc není a samotná chodit mi příjde blbý
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty6th January 2013, 5:24 pm

Holky nez sa tu rozbehne debata o geocachingu, nebolo by lepsie mu zalozit samostatne vlakno nahodou?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty6th January 2013, 5:28 pm

to by jsme mohly Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty7th January 2013, 9:04 pm

https://www.youtube.com/watch?v=mLqHDhF-O28

písnička, která mě vždycky vybudí k mnohem větším výkonům Smile))



Dneska Joga s Jillian, level 1... dala mi do těla potvora jedna Smile už se těším na další Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty12th February 2013, 10:32 am

Tak, jsem po dovče a chystám se pustit do cvičení a hubnutí zase s plnou vervou Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty12th February 2013, 7:23 pm

vítej zpět Smile aspoň sis odpočinula a dáš dotoho teď všechno Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty15th February 2013, 8:45 am

díky Seasho Smile

Přihlásily jste se k Nikki do proměny? Já jo, potřebuju nějaký bič na sebe Smile

Včera jsme byli s mužem na Valentýsnký obědo-večeři (tzn. v 16:00 Very Happy Very Happy) dala jsem si lososa s pečenýma bramborama, zakyskou a citronovou majdou... a pak jsem byla jako sud, těch 200g lososa bylo docela dost, ještě, že jsme jedli tak brzo a do večera mi stihlo slehnout Smile ale už jsem si nezvládla zacvičit, takže to dneska musím napravit. Na stobu si vypisuju denní cvičení, přemýšlím, že si ho budu vypisovat i tady Wink abych se styděla, když to flákám a necvičím Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty15th February 2013, 4:59 pm

přemýšlela jsem nad tím a dneska se asi přihlásím Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty16th February 2013, 2:11 pm

Já se přihlásila Smile Já byla s přítelem taky na Valentýnské večeři, i když už v úterý, ve čtvrtek byl v práci, dala jsem si krůtí a kuřecí plátek, 200g(no bylo toho dost, ale snědla jsem to, když to platil přítel Very Happy) k tomu byli pečený brambory s tzatzikama, vedle hlávkový salát s nějakým dresingem a majolka ještě k tomu, mno já to snědla fakt cely bylo to úžasný, gurmanský zážitek, v lepší restauraci jsem ještě nebyla, takže nelituju toho, že jsem to snědla všechno Wink a hlavně to byl první Valentýn náš, chtěla jsem si to užít.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty17th February 2013, 10:59 am

ňam, Roso, to muselo být skvělý Smile ale, tak když je to jednou začas tak proč ne, viď Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty19th February 2013, 8:27 am

Holky já se také přihlásila, tak v tom jsme spolu Smile A také jsem měla Valentýnskou večeři :-))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty19th February 2013, 11:29 am

laura555 napsal:
Holky já se také přihlásila, tak v tom jsme spolu Smile A také jsem měla Valentýnskou večeři :-))

co jsi měla dobrého?

Jinak já jsem začala (teda i přes to, že mě nebaví pořád cvičit to samé) cvičit poctivě 30day shred, doufám, že vytrvám Smile když vidim úspěchy ostatních, tak to chci taky dokázat
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty27th February 2013, 4:32 pm

AHojky, jak se máte?? Ráda bych se na něco zeptala. Kolegyně dneska slavila narozky. Každému přinesla šlehačkový dortík a 2 chlebíčky. Dortík jsem si dala v rámci dopolední svačiny a chlebíček v rámci odpolední a ten druhý si dám zítra ke snídani, jak to děláte vy? Odmítnete? Kolegyni je 56let, takže by měla řeči a budu upřímná - nedejte si to, když to před vás někdo postaví. Navíc tady si to šlo rozprostřít do svačin, ale co když jsem na oslavě u příbuzných (slavíme všechny možné sestřenice, bratrance, tety, strejdy... takže je oslava téměř každý měsíc nějaká) já prostě nedokážu odolat všem těm ňamkám (hlavně ty bramburky a oříšky What a Face )a pak mám samozřejmě černý svědomí. Vy to zvládáte, nedat si??
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty27th February 2013, 7:00 pm

Sparkle napsal:
AHojky, jak se máte?? Ráda bych se na něco zeptala. Kolegyně dneska slavila narozky. Každému přinesla šlehačkový dortík a 2 chlebíčky. Dortík jsem si dala v rámci dopolední svačiny a chlebíček v rámci odpolední a ten druhý si dám zítra ke snídani, jak to děláte vy? Odmítnete? Kolegyni je 56let, takže by měla řeči a budu upřímná - nedejte si to, když to před vás někdo postaví. Navíc tady si to šlo rozprostřít do svačin, ale co když jsem na oslavě u příbuzných (slavíme všechny možné sestřenice, bratrance, tety, strejdy... takže je oslava téměř každý měsíc nějaká) já prostě nedokážu odolat všem těm ňamkám (hlavně ty bramburky a oříšky What a Face )a pak mám samozřejmě černý svědomí. Vy to zvládáte, nedat si??

Ahojky toto je můj největší problém. Jednou za 14 dní na celý víkend jezdím domů, což je dost času. A tam se vaří nezdravě, samé lákadla a návštěvy u babiček - napečeno, sladké, slané... Můj cíl je to dělat jako ty, okusit a přestat popřípadě si to rozložit do svačin a nechat na druhý den. Já když to vidím před sebou a to místo, že jsem mimo domov na mě působí úplně magicky. To mám vždy tmu před očima a žeru dokud je.
I když si plánuji dopředu strategie, jak to bude jíný, tím víc snad selžu. Najíst se dopředu před návštěvou, započítat dopředu s kouskem buchty, celý jídelníček si rozplánuji a i když si říkám vždy dopředu, co mě to stojí a že teď to už neudělám nebo ne tak ve velkém a stejně. Na tom chci zapracovat.

Takže ti gratuluji, jsi pro mě ideál. není výhra si to nedat, ale dokázat ochutnat, znát mez a přestat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty27th February 2013, 7:39 pm

Ja som mala raz za sedem dni cca vzdy povoleny jeden prasaci den. Nie napevno, ale ked bola oslava, tak som si proste dala, co som chcela. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje cesta za lepším tělem - Sparkle   Moje cesta za lepším tělem - Sparkle - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Moje cesta za lepším tělem - Sparkle
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Moje Cesta Za Krásným Tělem
» moje chudnutie
» Moje cesta ke sluníčku
» Arnthrud - moje cesta k pohodě
» Sifzuščina cesta k úspěchu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Můj vlastní kanál-
Přejdi na: