Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Začínááám a jdu do toho!

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty13th February 2013, 10:11 am

Hehe, no vážně jako Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Cvičim Insanity Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty13th February 2013, 10:19 am

Lyrica škoda že ty fotky nejsou menší, takhle se na to blbě kouká Wink ale jinak super výsledek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty13th February 2013, 10:24 am

Já ti nevim, že mi to pokaždý, i když to dělám ve stejný programu udělá ty fotky jinak velký Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty13th February 2013, 10:44 am

že bych se na něj taky vrhla? Asi ještě ne, musím posílit. Ale od dubna to mám v plánu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty13th February 2013, 11:54 am

No hele, stojí to za to Wink Tomu jako věř Very Happy Já jsem odcvičila první týden, pak jsem byla nemocná, teď od ponděla jedu znova, je to pro mě teda fakt smrtící po té nemoci. Ale když vidim, že to asi ,,funguje, Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty13th February 2013, 12:13 pm

Nádhera, klobouk dolů
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty14th February 2013, 10:25 am

Děkuju moc I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 12:31 pm

Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Dscn6771y



Holky, dva a půl týdne s Insanity a já se pomalu zbavuju svého špeku a hlavně! I Svých boků! Mlátím se do hlavy, proč jsem nezačala něco dělat dřív, když teď alespoň pro mě obrovská změna a krok vpřed ke svému cíli a tou je vysportovaná postava!
Na váze si stojím stejně. Týden jsem měla chřipku, váha mi o kilo klesla. Co jsem začala cvičit, tak to kilečko je zpátky. Ale ai trochu mi to už nevadí, Já vidím, že se něco děje! A jsem na sebe pyšná!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 12:50 pm

Dost dobrý tý jo Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 1:09 pm

pěkné, je super na sobě pozorovat změny co? Smile důležité je, že se cítíš dobře Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 1:19 pm

No je to vážně dobrej pocit. A doufám, že do léta to bude ještě lepší tyo, to by byl terpve pocit..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 1:19 pm

Jsem koukala na první fotku ještě, tak to je mazec, fakt jo, jaký máš ted míry?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 1:31 pm

Abych ti řekla pravdu, tak se moc neměřím, je vím, že přes bříško je to od začátku nějakých 14cm. Jak jsem poznala, na fotce je to vidět vždycky nejlíp.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 1:32 pm

Chápu, ale fakt bomba!!! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 3:26 pm

Krása střídá nádheru Very Happy. Prostě super bříško nádherné.

Také už mám postahováno Insanity, ale mám z něho strach Embarassed

Můžu se zeptat co si všechno odcvičila před tím? Já mám akorát 30 day shred a teď Ripped tak aby mě to nezabilo affraid
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 3:29 pm

Strach neměj Wink Nic horšího, než že to nedáš a prostě na chvíli odsuneš se nestane Wink
A měla jsem za sebou 30 day shred a Ripped (ale jen tři týdny, děsně mě to nebavilo Very Happy ), takže jsi na tom na startu vlastně ještě líp jak já na tom svém startu se Shaunem Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 3:36 pm

Týjo fakt? Tak to je super jdu do toho já teda ripped ještě nemám docvičenej, ale nějak mě to pořád táhne k Insanity Very Happy

A ten příjem jste si nějak vypočítaly? Já totiž vůbec neumim ang. Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 3:38 pm

Hele já si h hlídám ve STOBu, tam ti to i vypočítá, podle údajů, ketré zadáš, Unikve zase raději kaloricketabulky.cz, tak mrkni na oboje a uvidíš Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 5:23 pm

STOB znám, ale příjde mi, že mě to vypočítalo dost malej příjem. 6900Kj a přitom mám jen bazál 6700KJ ( podle měření na bodystatu) a to jsem si tam zadala že cvičím každý den
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 5:31 pm

A zadala sis tam aktivitu? mě to vypočítalo 8600KJ a to s Insanity sedí docela pěkně Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty20th February 2013, 5:37 pm

Tak tomu bych už věřila.

Zkusím to udělat znovu

Děkuji a přeji ať ti to takhle krásně jde dál.

Jdu na to a snad to přežiju Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty11th March 2013, 8:38 am

Pět týdnů s Insanity za mnou, uteklo to, celkové dojmy jsou super!
Snažím se jíst zdravě, občas sice zhřeším,ale vím, že se Shaunem to ze sebe dostanu rychle Very Happy
PRvní měsíc byl ale brnkačka oproti tomu, co mě čeká v měsíci druhém Smile Včera jsem cvičila Max Interval, no a je to celkem znát, že člověk jede 60 minut Very Happy
Doufám, že do léta to bude ještě o dost lepší! Very Happy
Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Koojl

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty11th March 2013, 8:44 am

Tady fotka, rozdíl necelý měsíc s Insanity a pak rozdíl tři měsíce Smile


Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Pizapcom13623013843791d



Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Pizapcom13629869254081f

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty11th March 2013, 9:36 am

Krásna zmena! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty11th March 2013, 7:38 pm

Úžasnééééé, bříško krásné, bochánky už žádné a uplně super držení těla.Myslím, že na sebe můžeš teda dokonce musíš být pyšná.

Gratuluji flower
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Začínááám a jdu do toho!
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Jdu do toho taky!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: