Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Začínááám a jdu do toho! Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Začínááám a jdu do toho! Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Začínááám a jdu do toho! Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Začínááám a jdu do toho! Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Začínááám a jdu do toho! Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Začínááám a jdu do toho! Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Začínááám a jdu do toho! Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Začínááám a jdu do toho! Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Začínááám a jdu do toho! Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Začínááám a jdu do toho! Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Začínááám a jdu do toho! Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Začínááám a jdu do toho! Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Začínááám a jdu do toho! Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Začínááám a jdu do toho! Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Začínááám a jdu do toho! Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Začínááám a jdu do toho! Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Začínááám a jdu do toho! Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Začínááám a jdu do toho! Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Začínááám a jdu do toho! Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Začínááám a jdu do toho! Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Začínááám a jdu do toho! Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Začínááám a jdu do toho! Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Začínááám a jdu do toho! Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Začínááám a jdu do toho! Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Začínááám a jdu do toho! Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínááám a jdu do toho! Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Začínááám a jdu do toho! Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Začínááám a jdu do toho! Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Začínááám a jdu do toho! Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínááám a jdu do toho! Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Začínááám a jdu do toho!

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty16th December 2012, 12:07 pm

Ahoj holky Very Happy
Jsem Aneta, je mi 25 a mám ročního chlapečka Matýska. Nevím, co mě to popadlo, ale je to pět dní, co jsem si řekla, že to chce prostě změnu, Měřím 167cm a vážím 64kg (už 63kg, ale o tom až dýl Laughing ). A začala se zajímat o cvičení s Jill. Jedna z Vás mi i dost pomohla, abych se zorientovala co a jak (díky Péťo). Mám široké boky, na nich pěkné špíčky, bříško po porodu povolené (ale ani předtím to tedy nebyla žádná sláva).
Začala jsem cvičit 30 day shred, včera přidala Six Week. První dva dny jsem umírala, ale dneska se cejtim skvěle, nic mě nebolí a cvičení mě strašně baví. Chytlo mě to neuvěřitelně a sama sebe nepoznávám. První změna, kterou jsem poznala už druhý den byla ta, že mě přestala bolet záda, můj problém snad od puberty. Dnes ráno jsem se zvážila a EJHLE! Je tam o kilčo ménně! Jsem ještě víc motivovaná! A snad to budu zvládat dál a časem se taky pochlubím s tím, jak pokračuji a jak se měním! Razz Manžel mě podporuje a prý, když uvidí výsledky, pustí se do toho taky. Jediné co ho děsí je to, že zhubnu a budu potřebovat obnovit šatník (moje nákupní mánie nezná hranic) Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty16th December 2012, 12:11 pm

A všimla jsem si známých tváří z emimi, tak tímto Vás zdravím Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty16th December 2012, 12:33 pm

vítej mezi námi Smile začátky jsou vždycky nejhorší, ale postupně se ti bude posouvat hranice, a zachvíli si řekneš jak si mohla cvičit tak jednoduchej shred a funět u toho Very Happy Wink hodně štěstí Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty16th December 2012, 12:35 pm

Děkuju moc za přivtání Very Happy Jo, je to fakt děs, jak pak člověk pozná, jak je ,,chromej,,. Jsem první dva dny nemohla ani dosednout na záchod Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty16th December 2012, 12:54 pm

za pár měsíců si budeš děkovat, že jsi dotoho šla Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty16th December 2012, 3:17 pm

Tak tě tu Anet vítám mezi námi Very Happy a za rady neděkuj, já jsem ráda, když cvičení někoho nadchne a začne tím žít, o to mě to těší víc, že s tím co mu vadí, člověk něco udělá a navíc mu to prospěje :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty16th December 2012, 8:30 pm

Unikve ty se jmenuješ taky Peťula? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty17th December 2012, 9:26 am

áno Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty17th December 2012, 12:34 pm

Fotila jsem se, než jsem začala cvičit 30 day shred a dneska koukám a manžel naformátoval kartu a fotka v prdýlce Mad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty18th December 2012, 8:36 am

Po šesti dnech Shredu a třech dnech Six Weeks jsem se změřila a vychází mi tohle (udělala jsem si na sobě rysky lihovkou, abych se trefila pokaždé na to samé místo Very Happy ):
Boky 100 (-2cm)
Pas 88 (-2cm)
Stehna 59 (-1cm)
Prsa a Paže stejné jako při prvním měření.

Je t ovážně možný, že to jde tak rychle? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty18th December 2012, 8:55 am

Je to možný, jen tak dál, držím palce, ať se ti podaří dosáhnout postavy, kterou chceš. Jinak označení liháčem je dobrý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty18th December 2012, 8:57 am

Cheche, no jo, já vím, že bych si nepamatovala, kde přesně jsem se měřila minule Very Happy Takhle mám jistotu, že se neseknu Very Happy Manžela to taky pobavilo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty18th December 2012, 5:59 pm

Prostě Jillian je spása :-) Gratuluju k úbytku! a těš se na další! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty18th December 2012, 8:27 pm

Moc těšíííím jako Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty18th December 2012, 8:29 pm

super způsob Very Happy ty jo, fakt jedeš, po 6 dnech je to úžasný Smile aspoň máš tak dostatečnou motivaci na pokračování Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty18th December 2012, 8:31 pm

Myslím, že když jsem celá ,,povolená a visací,, tak to ze začátku jde asi tak rychle proto Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty21st December 2012, 8:52 am

Super výsledky, ze začátku to jde opravdu rychle. Taky jsem měla ubýtky 1 cm za týden. Teď mám už sebou dva a půl měsíce a bohužel jsem musela ze zdravotních důvodů omezit běhání, od té doby strašně stagnuji. Za 14 dní ani cm ani váha neukazuje menší čísla, ale člověk zrovna v téhle době se musí ještě víc zakousnout a věřit, ono se to zlomí Smile
Jinak přeju pevnou vůli a rychlé úbytky Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty22nd December 2012, 12:25 pm

Doufám, že to bude ještě dál ubývat Very Happy Very Happy Jinak s tím běháním, to tě obdivuju, to bych se asi nedonutila tyo..

Dneska první den levelu 2 Shredu a super!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty25th December 2012, 9:57 am

Ahoj holky, předem Vám chci popřát krásné svátky santa

A teď přidám fotku, po 13ti dnech shredu. Cukroví jím, ale mírním se. Vidítě něco? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty25th December 2012, 9:58 am

Sakryš, ale jak ji přidám? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty25th December 2012, 10:00 am

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty25th December 2012, 10:16 am

tý jo, rozdíl je teda dost znatelenej! Fakt dobrý Anet! :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty25th December 2012, 10:17 am

Díky, Tom říká, že to je jako vidět, že se mi nerýsuje už skoro žádnej pupek pod oblečenim Very Happy Laughing Fakt poklona :DJá jsem se bála, že ten link ani nepůjde, nějak jsem to nahrávání jinak nepochopila Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty25th December 2012, 10:25 am

no jako já tam ten rozdíl vidim, a teda jak břicho se ti stahuje tak i stehna :-) jako fakt paráda :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty25th December 2012, 10:27 am

No dneska čtvrtej den levelu 2, už mě naštěstí ty achillovky bolet přestaly, tak jsem odpočívat nemusela. A co ty? Už je dobře?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začínááám a jdu do toho! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínááám a jdu do toho!   Začínááám a jdu do toho! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Začínááám a jdu do toho!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Jdu do toho taky!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: