Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Jak se mění VeEee (jestli :D)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 1:18 pm

važ se v neděli, na dnešní číslo ser Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 1:25 pm

to jsou prosím mé nové podprdy - 75B

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Scaled.php?server=853&filename=sdc13948
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 1:30 pm

75B? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 1:31 pm

no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 1:38 pm

skus mrknut sem http://www.spravnapodprsenka.cz/dulezite/kalkulator-velikosti
Neverim, ze mas obvod pod prsiami 80-85cm. Smile To je totiz obvod, pri ktorom by ti 75B podprsenka sedela. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 1:40 pm

Taky bych brala pětku na začátku,ale obávám se,že se nepodaří.Teď mám konečně po druhém porodu-2roky,nejnižší váhu..69 a jsmem šťastná jak blecha
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 4:13 pm

Hele, nejsou ty podprsenky z F&F? Tu fialkoou mám asi taky Very Happy Very Happy Jenže tam to měli nějak úplně divně, takže mám jednu s košíčkama B a druhou s košíčkama D... a obě mi seděj skvěle Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 4:17 pm

Jj jsou a sedí mi normálně, předtím jsem měla 80B a ta mi je trochu volnější teď, takže jsem si koupila tyhle a jsou mi fajn. Přeci poznám, jestli mi sedí podprsenka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 4:24 pm

Ja len pre istotu. Smile
Inak 80B sa rovna 75C, nie 75B. Smile
80% žien totiž nepozna svoju spravnu velkost a nosi zlu, vacsinou prave 75B. Preto som sa ozvala, lebo mi zablikala kontrolka v hlave. Je to taka moja uchylka. Spravne sediaca podprda. Very Happy Mam o tom na blogu aj niekolko clankov a teraz mi jeden vyjde aj v casopise o behani. Urcite na forum dam odkaz.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 4:27 pm

... jenže já nehledám jinou alternativu 80B, psala jsem, že se mi zmenšila prsa, takže jsem si koupila 75B........
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 4:30 pm

Chapem, zle som citala. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 4:33 pm

Dobrý Very Happy já už začínala zatínat pěsti Very Happy jsem totiž strašně výbušná vždycky Very Happy tak jsem nechtěla být zlá Very Happy... no já si myslím, že mi prostě sedí, zkoušla jsem si jí dvakrát radši. Jenže v obchoďáku je to blbý, protože tam není nikdo, kdo by ti odborně poradil a zase nemám tisíce, abych chodila do specializovaných prodejen Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 4:36 pm

Hlavne v normalnom obchodaku maju uplne s prepacenim debilne velkosti. Ja mam obvod cca 68cm a nosim podprsenky 65E. A takuto velkost maju iba v braexperte a v spravnej podprsenke za neskutocne prachy. Preto som odkazana objednavat podprsenky z anglicka. Kolkokrat by som sa uspokojila aj so sediacou 70D, ale aj to je v nasich obchodoch problem.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 6:53 pm

velikots podprsenky je moje noční můra. můžu si dovolit koupit jen ty u vietnamců... vyhýbám se tomu jak čertu... Sad((

Běžkyňa: vím, že ty se tomu věnuješ, je nějaká stránka, kde přesně zjistím, jakou mám DOOPRAVDY velikost?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty7th August 2012, 7:46 pm

Nikki-přesně tak,taky si mohu dovolit u vietví,zrovna o vikendu jsem si jednu koupila.Ale občas si koupím v CA,občas mají dobrou nabídku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty11th August 2012, 8:36 pm

Zítra měření, bojím bojím. Makám jako debílek, tak snad to bylo k dobrému Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty11th August 2012, 8:37 pm

Neboooj, vím jak moc makáš, každý den, určitě budou úbytky!!! Těším se, budu ráno číhat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty11th August 2012, 8:40 pm

"Jak načuhuje, divizna" Very Happy ne, sranda. Makáme tu všechny, to je jasné Smile Možná ráno nahodím i fotku, podle toho, jak to bude vypadat Very Happy
Prosím tě, jak si zvládala Insanity, mě to přijde jako totálně srdce-z-hrudi-skákající-pryč cvičení Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty11th August 2012, 8:44 pm

to víš Konopníková, musí mít o všem přehled Very Happy

psala jsem teď něco k workoutu do diskuze+blogu... insanity se fakt ze začátku zdá, že se nedá zvládnout, je to o zvyku jako u všeho, zkus Core cardio and balance co se cvičí v Recovery week, je to moje oblíbené a dá se vydržet, má chvilkové pauzičky, není to tak rychlé. Je to vlastně taková prodloužená Tabata :-D když vydržíš 10 minut, tak je pak klídek, no a potom zase desetiminutovka co se dá vydržet... ten pocit potom stojí za to.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty11th August 2012, 8:48 pm

teď jsem si tam četla ten tvůj odstavec u toho, jsem na to sama zvědavá, v říjnu mě to čeká Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty11th August 2012, 9:11 pm

Holky nevím jestli zítra bude foto, nechtělo se mi teď ve vaně holit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty11th August 2012, 9:17 pm

VeEee napsal:
Holky nevím jestli zítra bude foto, nechtělo se mi teď ve vaně holit Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy já z tebe umřu... abys pak naměřila přes ty chlupy správné míry a neměla třeba lýtka o 2cm větší alien
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty11th August 2012, 9:21 pm

hele Very Happy já se nestydím říkat věci na rovinu, lepší než kdybych si vymýšlela, že mi nejde foťák nebo tak Very Happy Kdyžtak si vyhladím pokožku v Photoshopu od chloupků Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty11th August 2012, 9:24 pm

VeEee napsal:
hele Very Happy já se nestydím říkat věci na rovinu, lepší než kdybych si vymýšlela, že mi nejde foťák nebo tak Very Happy Kdyžtak si vyhladím pokožku v Photoshopu od chloupků Very Happy

:-D takže máme zítra očekávat/neočekávat toto?
http://vtipy.netroof.eu/item/1144/ked-sa-zena-mesiac-neoholi/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty11th August 2012, 9:27 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy teď jsem se asi počůrala smíchy jako Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak se mění VeEee (jestli :D)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Blbinky od VeEee (Co nemá kam jinam dát :))
» Misshealthy se mění
» Reawe mění vlastní život

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: