Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Jak se mění VeEee (jestli :D)

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty13th July 2012, 2:57 pm

Dnes jsem se tak nějak vyfotila v "novém" cvičebním úboru (všechno ostatní mám vyprané Very Happy)
Btw. další fotka bude až po Body Revolution Very Happy

13. 7. 2012
Jak se mění VeEee (jestli :D) Scaled.php?server=196&filename=sdc13758m
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty14th July 2012, 9:26 pm

Chcete mi říct, že podle velikostních tabulek, bych si měla začít kupovat gatě číslo 10, tedy S? nebo se nějak pletu?

10 je 38? to je spíš emko ne? nééé že bych chtěla znehodnocovat tvoji velikost, to ani v nejmenším, já jen, že mám takové kalhoty Smile)

ty jo, fakt teď nevím, jsi mě zblbla uplně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty14th July 2012, 9:31 pm

hey proč mi někdo dopisuje můj příspěvek? Very Happy

btw. podle tohohle http://www.zijemesportem.cz/tabulky-velikosti je 10 Sko.. tak nevim právě, boky bych měla klidně i na XS Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty14th July 2012, 9:35 pm

aha, já asi místo na qoute klikla edit Very Happy promiň Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty14th July 2012, 9:36 pm

Jsem se hned lekla, co sem psala tak dlouhýho Very Happy No já si právě z tý stránky chtěla koupit tyhle gatě
http://www.zijemesportem.cz/damske-3-4-kalhoty/56237-damske-tricvrtaky-la-gear-three-quarter-inter-lock-pants-ladies.html
v růžové a nevím jakou mám velikost Very Happy tak jsem právě študovala a nevím no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty14th July 2012, 9:38 pm

no ono já nevím, mně by se líbilo mít S ale ruku nas rdce Very Happy tam ještě nejsem, navíc, u některých oblečení když to proklikáš tak je 10 opravdu i M Smile)


kalhoty jsou prima Smile se ti stránka zalíbila, že? Smile)) taky je mám ráda, maj tam toho nejvíc a za rozumné ceny Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty14th July 2012, 9:40 pm

Tak já radši ještě počkám, až trochu víc uberu cenťáky, no já si tam právě hodila do košíku tyhle gatě, podprdu asi za 250 sportovní černo růžovou, aby se mi hodila ke gatím a kraťasy za 250 taky černo růžové Very Happy ale tak radši ještě počkám no Very Happy je to dobrá stránka jako, asi tam mladýmu k vánocům koupím to závaží na zápěstí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty14th July 2012, 9:42 pm

VeEee napsal:
Tak já radši ještě počkám, až trochu víc uberu cenťáky, no já si tam právě hodila do košíku tyhle gatě, podprdu asi za 250 sportovní černo růžovou, aby se mi hodila ke gatím a kraťasy za 250 taky černo růžové Very Happy ale tak radši ještě počkám no Very Happy je to dobrá stránka jako, asi tam mladýmu k vánocům koupím to závaží na zápěstí Very Happy

prima Smile)) mně se ty kalhoty, co jsi vybrala líbí v té světle šedé I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty14th July 2012, 9:50 pm

všechny jsou hezké Very Happy ale já jsem uejtá na růžovou Very Happy a stejně nevím, jestli si je vůbec pořídím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty14th July 2012, 9:51 pm

Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty14th July 2012, 9:53 pm

Mně se líbí tyhle Smile))
Jak se mění VeEee (jestli :D) Damske-trictvrtaky-lonsdale-three-quarter-capri-pants-ladies

Tu sportovní jsem vždy chtěla vyzkoušet, nějakou dražší, kvalitnější, já dnes měla při kardiu tři "sportovní" od vietnamců a při hign knees jsem si málem přerazila nos... Very Happy to kecám, ale ty prsa prostě málo drží... z té sportovní se mi líbí ta černá s tím růžovým pruhem Smile))

a ty šortky ♥️ božeeeeeeeeee Very Happy mně zabíjíš!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty14th July 2012, 9:58 pm

Ty jsou taky dobrý, ale prostě na Jillianiny outfity to nemá no Very Happy ale i tak jsou to hezké kousky, jednou bych si chtěla ušetřit na ty adidasy, jak jsem ti jednou ukazovala, takový ty barevný jestli víš

Jak se mění VeEee (jestli :D) X23635

Ou a tyhle kraťáky jsou luxusní!
Jak se mění VeEee (jestli :D) V38693
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty14th July 2012, 10:24 pm

jojo pamatuju Smile ale tyhle jsou k tomu, co má Jill nejblíž bych řekla, a ty kraťásky Smile)) krásné Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty15th July 2012, 9:53 am

Takže, asi takto nějak vypadám po prvním týdnu Body Revolution, jak jsem vypadala předtím, se můžete podívat tady (http://wantit.blog.cz/1205/zmeny-meho-tela) já si teda myslím, že je to furt to samé, ale to nechám na vás Smile)
Jak se mění VeEee (jestli :D) Nepojmenovan1zt
Oproti minulé fotce mi přijde, že mi zmizela trochu celulitida na zadku a tak nějak celkově že mám hezčí kůži, ale nevím, posuďte spíš vy Smile

A míry:
Břicho 85 cm - stejně
Boky 88 cm - stejně
Stehna 54 - o 0,5 cm méně
Prsa 89 cm - stejně (já si předtím pletla ten blbej metr ale konečně jsem na to přišla Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty15th July 2012, 10:00 am

no určitě!!!!!!!!!!!!

kůže vyhlazenější, pevnější bříško Smile řekla bych i, že ti spadly ramena, nejsou moc vidět na té fotce, ale podle toho kousku bych řekla, že určitě... Smile tím se jakoby vyrovná ten dekolt, odhalí se klíční kosti, vypadá to ženštěji Smile)) super!!! no a hlavně!!! to fotoooooooooo!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty15th July 2012, 10:02 am

Díky Very Happy Klíční kosti mi jdou normálně vidět o něco více Very Happy ale štvou mě ty prsa... to je fakt hrozný, tohle je ta menší podprda, jak mi předtím ubyla a teď asi zase potřebuju menší..
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty15th July 2012, 10:14 am

tak prsa jsou "prý" vlastně tuk, jsem četla kdesi, takže ta půjdou dolů. Mně taky šly. Kozy jedny Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty15th July 2012, 10:15 am

mě ale štve jak vypadají, se na to podívej Sad
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty15th July 2012, 11:19 am

prosím tě, co s něma máš? Very Happy Počkej až porodíš a pokojíš, to se pak na tuhle fotku budeš slintavě dívat a budeš je chtít zpátky Very Happy nemáš tucha, co tě čeká Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty15th July 2012, 12:19 pm

VeEee: super změna vidím jak se ti formuje bříško a ramena,tvoje nohy bych taky brala a prsa to je fakt, ty se zmenšují hodně. Já jsem před měsícem začínala na velikosti podprdy 80D, pak to bylo 75C a teď už je mi velká, takže nejraději nosím sportovní podprsenku, kdysi jsem jí koupila v tchibu a škoda, že jsem jich nevzala víc, je perfektní a byla za super cenu-každopádně oni ty akce často opakují, takže až budou tak naběhnu znovu. Ale já chci zpátky svoje Béčka, mě to tak vyhovovalo a hodilo se to k mojí malé postavě daleko víc. Ta Déčka mi vadila hodně při tanci (táhlo mě to dopředu).... jen jak píše Nikki, ten tvar po dětech a pevnost... po tom se ti bude opravdu stýskat, já mám kolty proklatě nízko na svůj vkus rabbit
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty15th July 2012, 5:41 pm

Tak jsem mrkla na tvůj blog a změny tam určitě jsou a dost velké. Začíná se ti rýsovat bříško, ruce a krásně se ti zpevnilo celé tělo, jo a ta celulitida též úplně zmizela Smile. Prsa neřeš, co já bych dala aspoň nějaké mít Very Happy Stačilo trochu zhubnout, začít cvičit a prsa se zmenšily z velikosti "nic" na "úplné nic" Sad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty15th July 2012, 6:18 pm

DaNyy - děkuji moc Smile já doufám, že to bude stále lepší a lepší Smile třeba na rukou už ty hnusné váčky nemám téměř vůbec a že jsem jich tam měla :-/ mě nevadí, že jsou ta prsa malá, ale jak vypadají Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty15th July 2012, 6:21 pm

vypadají nromálně!!!!!!!!!!!!! normálně.... chápeš? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty21st July 2012, 4:19 pm

Zdá se mi to, nebo mi ta celulitida vzadu na nohách fakt mizí?

Jak se mění VeEee (jestli :D) Sdc13803o
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty21st July 2012, 4:21 pm

Mizí, VeEee, mizí Smile taky mi pomalu ale jistě mizí, hurááá, ať nám za chvíli zmizí už úplně Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak se mění VeEee (jestli :D)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Blbinky od VeEee (Co nemá kam jinam dát :))
» Misshealthy se mění
» Reawe mění vlastní život

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: