Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Jak se mění VeEee (jestli :D)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty21st July 2012, 4:26 pm

No doufám, že to není jenom oční klam Very Happy ale jen ať vypadne sviňucha jedna Very Happy sedí si tam, jako by platila nájem Very Happy (to se spíš říká o pavoucích na zdi, ale sem se to hodí Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty21st July 2012, 4:30 pm

Není to klam, neboj Smile mimochodem máš krásně vymakaný stehna Smile taky bych chtěla, aby mi tam byla vidět ta "prohlubeň" ze strany, ale zatím bohužel jen když sedím a mám nohy přes sebe. Ty nohy mě jednou zabijou, co je s nima práce, aby nějak vypadaly Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty21st July 2012, 4:33 pm

Vymakaný jsou možná jenom takhle, ale furt se potřebuju zbavit toho "vnitřku" stehen, jak se mi to tam tře, a zatím se to nějak nelepší Very Happy chci to pryč Very Happy ale zase je to lepší, než na začátku, to se mi to třelo snad u kolen Very Happy Tobě se to určitě taky povede, zkus Killer buns to je dobré na nohy Smile
Ale i tak mám pořád co zlepšovat Very Happy, ale ono se nám to povede, já tomu věřím a pak budeme všechny na takovejch těch inspirativních obrázkách! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty21st July 2012, 4:38 pm

Jooo, tak to je taky práce, mrchy vnitřní ošklivý, ale to půjde taky dolu, všechno musí jít Very Happy a když takhle makáš, tak to máš pryč za chvíli, ještě vydrž Smile Děkuju, za podporu Smile Killer buns teď cvičím, druhý level, každý jsem si zatím dala jen na 5 dní a po dokončení to zopakuju a budu s něčím kombinovat. Zatím potřebuju ty nohy rozhýbat, jsou líný a bolí to Very Happy Nooo, to by bylo parádní být inspirací pro někoho, snad se to někdy povede Very Happy !!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty22nd July 2012, 8:01 am

Dnešní míry (zblázním se z nich)

Prsa: 89 - stejně
Břicho - 85 - stejně
Boky - 88 - stejně
Stehna 53,5 - o 0,5 méně

nehne se to a nehne...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty22nd July 2012, 8:10 am

VeEee: já si myslím, že čím jsi na tom se svalovou výbavou lépe a směrem k ideálu blíž, tím pomaleji se to s měřením hýbe, mě se ty centimetry hýbou tolik, že jsem byla na začátku tučnice, takže je z čeho brát. Mě se tvoje postava teď jak jí tvaruješ moc líbí, celulitida rozhodně mizí, máš moc hezky tvarované nohy a břicho a tak nepotřebuješ sundavat dolů maximum centimetrů-je to podle mě hlavně o tom vytvarování a zpevnění, nic víc.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty22nd July 2012, 8:14 am

jakozamlada: to máš možná pravdu, teď už to asi půjde pomaleji a pomaleji, přitom mám pořád na sobě tuků jako blázen. Ale tak nebudu se s tím nějak nervovat, však ono se to někdy posune (snad). Na tvoje úbytky jsem právě koukala a jde ti to docela hezky dolů Smile.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty22nd July 2012, 9:30 am

To víš že se to posune, mě takhle původně stresovala váha, která se nehýbala i když jsem dělala psí kusy, pak jsem pochopila, že centimetry to jistí. Ale ono to opravdu jde, jak jsem psala i u sebe, tak jsem 5 týdnů čekala na to až zmizí 1 centimetr na stehnech, přesně tam nahoře, kde si otírám stehna a kde mě to pěkně s...e alien Trpělivost růže přináší.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty22nd July 2012, 10:59 am

VeEee já se dnes hnula v centimetrech taky jen na bříšku Smile))) a na váze... don't worry... taky to může jít nahoru Very Happy a to přece nechcem Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty26th July 2012, 6:18 pm

Jelikož mám z Nikki fakt depku (jako jí to přeju) tak přidávám fotku svých hnusných nohou

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Sdc13831l Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Sdc13832
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty26th July 2012, 6:48 pm

kdes vzala to, že máš hnusný nohy? cat já vidím svaly, nevidím celulitidu!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty26th July 2012, 7:29 pm

sou divný, celý hrbolatý a ošklivý neforemný
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty26th July 2012, 8:27 pm

Mě taky nepřijdou tak hrozný.. jsou takový svalový.. brzy se ti krásně vyrýsují..
Co mám říkat já? Makám takovou dobu a pořád je to kus klepajícího se sádla affraid HNus..
lýtka žádná nemám - říkám svým nohám kachňáky.. ještě tak rok a budou vypadat lidsky Very Happy Shocked
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty26th July 2012, 8:38 pm

Neblázni, VeEee! Žádný hnusný nohy nemáš Wink Nemáš celulitidu, máš tam nějaký svaly, tak nepřestávej makat a za chvíli Nikki doženeš! Very Happy Né fakt, nemáš proč depkařit, hlavně neztrácej dobrou náladu, nadšení a tak! Já mít tvojí kondičku, tak jsem v sedmým nebi, vždyť já umírám hned u všeho Very Happy
Drž se, VeEee! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty26th July 2012, 9:05 pm

VeEee, vždyť máš krásně našlápnuto k fit nohám! Za chvilku už to bude, určitě si je v průběhu BR vyrýsuješ Smile

confused napsal:
Já mít tvojí kondičku, tak jsem v sedmým nebi, vždyť já umírám hned u všeho Very Happy
To jsme dvě, ale teď už umírám jen u každýho druhýho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty26th July 2012, 10:32 pm

prosím tě, kde máš hnusný nohy? vždyť máš krásnou hladkou kůži, tvarují se ti svaly... ty pako!!! chceš mít nohy jak na začátku? chceš? nechceš, že? Very Happy prosím tě! Jsi snaživá a jde to vidět!!! Tak žádné depky, nebo na tebe tu Jill fakt pošlu!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty2nd August 2012, 4:06 pm

Vážila jsem se u přítele a váha mi ukázala 60,8kg! Smile) Bylo mi jasný, že teď už ta váha půjde pomaleji, snad centimetry půjdou lépe, i když jsem si teď dala dort (mamka měla narozeniny Smile )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty2nd August 2012, 4:24 pm

Já myslím, že je to super Smile Všechny tu víme, jak makáš. Takže je jasné, že máš našlápnuto správným směrem a brzy budeš mít přímo výstavní nožky Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty2nd August 2012, 5:28 pm

Když VeEee cvičí Very Happy nesmějte se mému výrazu prosím :DD

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Scaled.php?server=19&filename=sdc13879w

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Scaled.php?server=513&filename=sdc13881k

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Scaled.php?server=545&filename=sdc13885i

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Scaled.php?server=853&filename=sdc13887l


A tady VeEee zvedá cca 25 kilo Very Happy Tvářím se tak blbě, protože mu říkám "dělej vole, nebo to pustim Very Happy"

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Scaled.php?server=832&filename=sdc13894o

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Scaled.php?server=560&filename=sdc13895v


A tady zvedá Pája (ty vlasy to je to jeho "zohavení" Very Happy)
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Scaled.php?server=717&filename=sdc13896e
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty2nd August 2012, 10:17 pm

super fotky Very Happy jsem se chlámala tomu komentáři Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty2nd August 2012, 10:18 pm

Pája se nudil no Very Happy tak mě fotil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty2nd August 2012, 10:28 pm

Také fotky moc chválím!! Skvělá motivace - makáme, makáme na sobě bounce bounce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty4th August 2012, 2:54 pm

Dnes jsem měla chuť si vyfotit pupek, no nevím, jestli je tam nějaká změna Very Happy Oproti minulému obrázku Very Happy


Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Scaled.php?server=694&filename=sdc13919n
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty4th August 2012, 3:52 pm

přítel musí být nadšený ne? Very Happy kanec jeden , takovou pěknou holku domu s takovým krásným bříškem Very Happy Faaaakt!!! Normálně koukám, po bokách už máš ty kosti vystouplé, na té předtím to nebylo, ani předtím a ani předtím Very Happy DRžím palce, rozhdoně změna Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty4th August 2012, 4:08 pm

skvělý Very Happy to břicho se ti úplně stáhlo, je to krásně vidět. Jsi štíhlá a jak píše Nikki, přítel musí být pyšný, že má doma takovou kočku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak se mění VeEee (jestli :D)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Blbinky od VeEee (Co nemá kam jinam dát :))
» Misshealthy se mění
» Reawe mění vlastní život

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: