Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Jak se mění VeEee (jestli :D)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 4:15 pm

Ale víte co holky? Konečně si vidím do pupíku :DDDD je to blbý, ale je to fakt Very Happy dřív jsem si tam vůbec neviděla Very Happy

Děkuji za podporu Smile)) s přítelem je to dobrý, akorát mě teď víc bolí, když mě třeba mačká vzrušením nebo tak Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 4:20 pm

No právě ten pupík vypadá úplně jinak než na předchozích fotkách Smile
To víš, to musí víc bolet, když už tě toho na těch kostech moc neobaluje Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 4:20 pm

Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 4:21 pm

nesměj se Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 4:23 pm

a víte co :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD fotila jsem se zezadu jo a prostě mám normální kalhotky ne no a asi mám fakt menší zadek, protože mi tam plandaj, tak jsem to sem ani nedávala Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 4:25 pm

já mám takovou sukni jednu Very Happy jsem ji na sebe dala a ona je na zavazování i na gumu, oblíkám ji a říkám, kurňa, ta šňůrka povolila praním nebo co? mi to plandá Very Happy mi pak došlo, že to bude asi jinak, že to bude kilama co šly dolů, mi to vubec nedošlo naproprvé Very Happy furt jsem nadávala, co s tou sukní sakra je Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 4:28 pm

je to hrozný, nedávno jsem měla jedny džíny, že mi přes ně lezly špeky a skoro jsem je neoblíkla a teď by se mi tam ještě tak centimetr vešel navíc Very Happy pásek si obmotávám pomalu 2x dokola Very Happy tolik zas ne, ale končí mi u zadku a dřív jsem ho měla na boku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 7:08 pm

Ok, přiznávám, jsou tam změny, veeelkéé
Very Happy

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 9e010cb63d85918519o2
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 7:38 pm

no jasný Smile) vidíš tu kost na první fotce? vidíš? nevidíš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 7:40 pm

nevidím Very Happy je to takový menší všechno Very Happy ale ne když sedim ještě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 7:42 pm

týýýýýýjo cheers parádní
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 7:43 pm

děkuji Marcii Smile))))) rendeer
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 7:44 pm

Super, super!! Břicho máš luxusní!! Moc gratuluji!! Jsi koooooost Very Happy flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty4th August 2012, 7:45 pm

Agafja: k tomu mám ještě daleko Very Happy ale jednou budem všechny!!!!!!!!!!!!!! a pak si dáme promenádu v plavkách Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty5th August 2012, 8:16 am

Ranní měření:

Prsa: 88 cm - o 1 cm méně
Břicho: 84 cm - stejně
Boky: 87 cm - stejně
Stehna: 53 cm - stejně
Váha: 59,6 kg - o 1,2kg méně

jenže, když jsem si pak stoupla na váhu po druhé, tak mi ukázala 60,4kg, no počítám 59,6 že Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty5th August 2012, 8:26 am

Pěkné! Váha fantastická!!! Gratuluji! flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty5th August 2012, 8:29 am

děkuji, naposledy jsem měla číslo 5 v prváku na střední to už je skoro pět let Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty5th August 2012, 8:35 am

Já měla 5 na začátku někdy ve 13ti, takže tam já se určitě nedostanu Very Happy se 6tkou budu spokojená.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty5th August 2012, 7:21 pm

ty bláho, ta změna je fakt bombastická, taky už bych chtěla mít takový bříško Shocked
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty6th August 2012, 5:51 pm

To je úžasná změna, gratuluji cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty6th August 2012, 6:25 pm

To je změna,moc gratuluji!!A jaké máš za sebou cvičení??
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty7th August 2012, 9:14 am

paráda! bříško je krásně tvarované, změna je sakra znát cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty7th August 2012, 11:16 am

To břicho! Já chci to břicho affraid A váha taky pěkná, obzvlášť ta 5 na začátku Smile Sranda, že já teď nastupuju do prváku na střední Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty7th August 2012, 1:12 pm

taky už chci 5 na začátku Very Happy gratuluji VeEee Smile)) cheers

Mám 168cm a chtěla bych tak ideálních 58. A držet se Smile to bych byla ráda Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty7th August 2012, 1:16 pm

holky to bylo asi nějaká slabá chvilka mojí váhy, protože dneska mi ukázala 60,2 Very Happy ale prostě v neděli bylo první číslo těch 59,6!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se mění VeEee (jestli :D)   Jak se mění VeEee (jestli :D) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak se mění VeEee (jestli :D)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Blbinky od VeEee (Co nemá kam jinam dát :))
» Misshealthy se mění
» Reawe mění vlastní život

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: