Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Rosa a její boj za hezčí postavou

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty24th January 2013, 12:27 pm

Lenulko, díky moooc za podporu, dneska mám mega migrenu a jak jsem trošku včer aběhala, tak něco s lýtkem, ale to bude v pohodě, dneska jsem vstala pozdě, ani na praxi jsem nešla, když mi není dobře a když mám praxi v pečovateláku, tak senioři mají nížší imunitu a nechci aby něco chytli. Tak jsem snídala ted, na oběd jsem chut zatím neměla, a cca. v jednu si dám ripped a asi na stehna nebo prostě ještě něco. Dneska jsem se cítila "dobře" co se týče jakoby postavy, prostě "lehce" Very Happy, tak jsem se šla zvážit a mám 69,7kg, mno tolik jsem nevážila asi 5 let jen skoro devadesát a pak jsem se udržovala ted rok a půl na 73-75kg, konečně je tam šestka, jupíííí. Jen mám pocit, že přítel si nevšiml ničeho, prostě si všimne, až budu mít těch 58kg, nebo co. Ale ani mi to není nějak moc líto, já to fakt dělám hlavně pro sebe, i když i pro něj, protože vím, že prostě je na hubenější, ale jak jsem asi už psala, tak to je až na posledním místě, jak říkal, prej se mu líbím i tak, ale já mám prostě ty komplexy, že ségra je štíhlá a před mým přítelem naschval říká, at ho nezavalím, nebo jestli ona váží hodně, prostě rejpe, a mě to prostě štve, jak se chová na to, že ji je 16 let, mno ale taky jak si našla přítele, tak se rozpapala a trošku to jde už vidět, ale její věc, ale at se ona taky necpe do mě a nedělá naschváli před přítelem, protože pak mám jaksi problémy i v něčem jiným s přítelem, jestli mi rozumíš. Sad Ale já jsem fakt spokojená, ale ničí mě psychicky, že si o mě všichni včetně asi i přítele myslí, že mám 100kg, takže fakt se před přítelem neskutečně stydím, kor když sestra pronese něco v tom stylu co pronáší. Jen zase to jídlo je na nic, doma mám jen halušky co přinesl tatka, tak jako dám si je k obědu, že. Zase si myslím, lepší nějaký jídlo než žádný, když se nepřejím. Už abych bydlela sama, popřípadě s přítelem:D
PS: Docvičeno Ripped 4 den 1 levelu a pouhých 15 min. Banishe(ted nevím jak se to píše Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty26th January 2013, 7:46 pm

tak to s tou segrou mas dost blbe :-( iba par slov ti poviem - hlavne sa nepoddavaj tym kecom a musis sa mat rada, lebo to je zaklad vsetkeho ;-) a tak ti vsetko pojde lahsie!!! pokial je priatel s tebou tak ta proste lubi a nemas co riesit, pokial nemate nejake problemy, hlavne ti jednu radu dam - nefnukaj pred nim, ze si taka a taka, zeby si chcela byt krajsia, to nerob! je to velka chyba, on musi citit, vidiet, ze si sebavedoma a ze si ides za svojim cielom :-) lebo nejakym stazovanim sa na seba mu zacnes liezt na nervy, ver mi! viem o com pisem ... bohuzial... chlapi su taki, ze radsej budu mat pri sebe poriadnu babu ktora sa ma rada, ako sstale sa stazujucu na svoju postavu /a hlavne ak su chude a stazuju sa to najhorsia kombinacia/ chlapi totiz 90% veci vnimaju inak ako my zeny ....
tak sa drz a chod si za svojim cielom KVOLI SEBE :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty26th January 2013, 8:12 pm

Mortysa: Jn, co se dá dělat se ségrou, už to beru sportovněji. Tak díky bohu nejsem ten typ co fnuká před přítelem, nebo zrcadlem(to spíš ségra, ale dělá jen proto, že chce slyšet, že je hubená :d) Já se ráda mám i taková jaká jsem, dřív ne, když jsem měla o těch cca. 20kg na víc, to jsem se nesnášela, a ted ok, ale pořád vím, že chci ještě víc a víc Smile Ale jak píšeš, jen KVOLI SEBE Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty27th January 2013, 8:53 am

Tohle popichování od sester ... řekla bych, že ona se sebou taky není asi stoprocentně spokojená, když si musí něco dokazovat na tobě. Mě si teď sestra dobírá kvůli vlasům, no závidí, mám je poprvé delší než ona Smile A neboj však ty jim všem jednou ukážeš, vytřeš zrak Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty27th January 2013, 10:42 pm

Ono vždycky sestru u nás měli za něco "víc" má krásný dlouhý hnědý vlnitý vlasy, štíhlá, barvu pleti jak španělka, takže vypadá dost exoticky, takže už jen tuto jsem doma a nejen doma slyšela, jak je exotická atd... A já jen blondý(ted jsem na tmavo, blond už mi vadila), s rovnýma vlasama a bílá a ještě tlustá. Každopádně dneska přišla domu a povídá mi, já jsem se svojí postavou spokojená, pak jsem šla cvičit a to začala, musím taky cvičit, budu hubenější, tak prej taky začíná, ale až od února. Tak jsem zvědavá, jak ji to vydrží, jeden den možná tak, jak ji znám Very Happy Mno, já nmám dlouhý vlasy, ani krátky, tak v úrovni jak se zapíná podprsenka Very Happy a když je chut a čas, tak si je navlním, nechápu to, jsem doma jediná kdo má rovný vlasy, přitom mi ty vlnitý sluší mnohem víc Sad co se dá dělat Very Happy. Ano, věřím, že jednou všem zrak vytřu. Včera jsem slavili středeční svátek přítele, tak jsem si trošku přihnula, a vsadila se s přítelem, že zhubnu do léta, ale on muí taky Very Happy Od tý doby co je se mnou se hodně vypapal, ale tak na to, že je mu 34 let a vážil 65kg, tak mi to "nevadí", ale prej začne posilovat, jsme si dělali srandu, že má ted břicho jak v šestým měsící těhotenství Very Happy Tak prej to dolu půjde plus to posilování, ale já mu hned řekla, že tuto vyhraju JÁ Very Happy Můžu říct, celkem velká motivace pro mě, jsem ted ještě mnohem víc vyhecovaná, nerada prohrávám a ještě to neví, ale za odměnu chci pak piercing do pupíku Very Happy To asi bude bolet, au au. Mno ale ted k samotnámu měření, tuten týden byl tragický, tři dny jsem necvičila, čtrvtý den jsem cvičila, ale jídlo vypadalo takhle-buchta, chlebíčky, jablka obalovaný, polévka 2x, kuř. roláda... Takže cvičení to 100% nezachránilo, ale tuto se mi stalo poprvý. takhle jsem nejedla ani když jsem necvičila, ale tak babička s dědou řekli, že jsem nějak zhubla, tak asi měli potřebu mě dokrmit, takže to bylo naposledy, dneska jsem cvičila a jedla i líp, takže se nemůžu divit, že nejsou žádný změny po týdnu v měření a asi taky chci opět hodně, nebudu se měřit asi každý týden, co myslíte? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty28th January 2013, 12:58 pm

Jsem absolutně, ale tak absolutně zklamaná, naštvaná...
Mám asi depku, ale připadám si čím dál tim víc tlustější, zase mám 70.5kg Sad K tomu ten žádný ubytek na cm za ten týden, tak jsem z toho hotová, hodně moc Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty28th January 2013, 2:02 pm

Slavná replika praví "Vydrž Prťka, vydrž". Přes tuhle stagnaci a leckdy hůř - i zvýšení - se asi musí každý přenést. Jsem teď v podobné situaci (po nemoci jsem začala znovu cvičit a nějak víc se hlídat a za týden a půl jsem +1.5kg....), ráno jsem byla dost zklamaná a demotivovanáSad. Ale pak jsem zapnula Jill, pořádně se zapotila a už je to lepší - neděláme to přeci jen pro váhu, ale i pro ten pocit!Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty28th January 2013, 2:19 pm

Haha, pravda Very Happy. Ale je to dost demotivující, ale každopádně jsem si šla zacvičit taky Jill, a je mi líp. Ale třeba to je u tebe svalová hmota?Smile A ty cvičíš co? Tak samozřejmě, i pro dobrý pocit, ale on mě většinou příjde, dkyž nevidím změnu, ale jak píšu, po Jill je mi ted líp Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty28th January 2013, 2:35 pm

Kéž by byla, ale spíš myslím že ne:)) Momentálně jedu Ripped, ale dneska jsem měla volněji a tak jsem konečně zkusila Banish Fat Boost Metabolism - a to mě teda bavilo hodněSmile

Rozumím tomu, taky jsem z toho naštvaná a smutná, ale vždycky se snažím sama sebe nějak ukecat, abych to nevzdala:))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty28th January 2013, 2:48 pm

Já taky jedu ten ripped, ale nějak extra mě nebaví, dneska jsem jela 3 den 2 levelu, si většinou k tomu ještě přidávám to na ty stehna, ale jen dvacet minut, ale dneska jsem dala jen ripped.

To já sebe taky Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty28th January 2013, 7:25 pm

Tak dnešek opět katastrofálni.
Snídani jsem si nedala, marodím, tak vstávám kolem oběda, ehm...
Obed: Cibulová polévka, rýže s omáčkou arašídovou
sv: Jogurt a ovoce
Ve: Ta byla ted-fazolačka(1 naběračka) a vepřový steak se sýrem a smetanou.
Asi hodně špatnž, že? Sad
Cvičení-Ripped Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty28th January 2013, 7:41 pm

každý občas klopýtne, ale nevzdávej to Smile musí být špatné dny, aby mohly přijít ty skvělé Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty28th January 2013, 7:43 pm

Jenomže u mě jsou jen ty zlý ted, ale co mám dělat, když doma nic jinýho není Sad příjde mi že cvičím úplně zbytečně.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty28th January 2013, 8:04 pm

Ross, nikdy necvičíš zbytečně. Furt je lepší cvičit a snažit se zlepšit jídelníček než ležet na gauči a vůbec nepřemýšlet nad tí co do sebe nacpeš.

Hlavu vzhůru a cvičení zdar:cheers:

A jak řekla Nikki " po jednom nezdravim jídle neztloustneš, tak jako po jednom zdravim nezhubneš"
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty28th January 2013, 8:31 pm

Já vím, mám jen krizi asi, jsem si dala ješt ted cardio cick box, ten mě baví strašně moc a rychle utíká, tak mám lepší pocit Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty28th January 2013, 8:47 pm

To znám, taky mě to někdy přepadá.

To je taky od Jill? Jsem ještě neviděla.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty28th January 2013, 10:29 pm

Mno, když prostě já se snažím v rámci mých možností.
Ano a je to hodně super, popravdě mě to uspokojí víc než nějaký ripped. Tady se aspon zapotím a zadejchám a mám mnohem lepší pocit. Doopravdy doporučuji, pro me ze všech programů je na prvním místě. Smile Fakt to trvá cca. 30 minut, z toho se cvičí asi 22min a uteče to tak rychle.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty29th January 2013, 8:56 am

Už mám staženo a určitě to zkusím.

A nešli by ty možnosti poupravit? Mamka tě v hubnutí nepodporuje? Třeba že by ti ten večerní steak odělala než ho zaleje smetanou a tak.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty29th January 2013, 8:59 am

Roso, drž se. Nestíhám reagovat na všechny příspěvky o tvojí rodině a sestře. Máš to určitě těžké a prostředí by mohlo být více podporující. Ale ty jsi bojovnice. Podívej, co si toho dokázala. Buď se na to vykašleš a uděláš všem radost, nebo se stane tvým motorem to, že jim vytřeš zrak Very Happy Já to vidím na to druhé. Opravdu to jídlo poslední dobou noc moc. Nemůžeš si vařit, alespoň jedno jídlo denně? Domluvit se předem s mámou, že nakoupí určité suroviny nebo ti dá na nákup peníze? Nebo, že jednou budeš vařit ty pro rodinu? Já to mám také blbé, když přijedu k rodičům na víkend, ale chce to přebrat iniciativu - já si jídlo udělám. většinou se ušklíbají a jednou jsem jim to silou naservírovala a už to vaří pořád dokola, i když doma nejsem. Very Happy Ale třeba měj připraven v lednici tvaroh, šunku.. když prostě je večeře na smetaně.
A cvič, cvičením jsi vždy o krok napřed. Také jsem u levelu 2, tak vím Cool ,,krizovky" má každý.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty29th January 2013, 9:33 am

Dneska zkusím ten kickbox, když o něm tak básníš Wink

A k tomu jídlu - hitparáda to není, ale věšet se z toho taky není třeba. Je to mnohem těžší, když doma nemáš podporu:( Ale myslím, že rady od holek nade mnou jsou docela dobré, třeba nakonec rodině i zachutnáSmile

P.S.: A i kdyby si pořád nejedla 100%, tak cvičíš a jíš taky určitě v celku líp než dříve, takže výsledky se zákonitě musí dostavit!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty29th January 2013, 11:16 am

Souhlasím. Také nemám podporu rodiny, naštěstí s nimi nežiji celý měsíc Very Happy Ale i tak vím, že se nechá vydobít i bez podporu nějaké lepší podmínky. Také jsi už starší, tak proč by sis nemohla i sama uvařit nebo si nakoupit bez ohledu na to, že bydlíš u rodičů? A výsledky budou, i přese vše fakt děláš o dost víc pro sebe než dřív. Takže nepropadej skepsi. Také jsem zjistila, že dělám spoustu věcí ohledně tréninku a jídla blbě a neefektivně, i když jsem si myslela, že to dělám ok. Člověk se pořád učí a věř, že i když si budeš myslet, že děláš vše 100% správně, tak vždy rezervy jsou. Takže klid Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty29th January 2013, 11:30 am

Teda Roso, Cardio kikbox BOMBA! Úplně super, děkuju za tip:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty29th January 2013, 12:21 pm

Montyčka: Ono jde o to, že ted jsme na tom finančně dost špatně, a táta nosí jídlo z práce a tak popravdě jsme rádi že máme co do pusy. Rodiče mě "podporují" a kdyby byly peníze, tak jím úplně jinak, ale zase ta podpora od nich není tak velká, mamka to pořád vidí, nejez a zhubneš... S prominutím ví mamka o tom velký kulový. Mám pro smetanu slabost, hodně velkou, byla to 12%, fakt je to na nic, když musím jíst co je. Díky bohu dneska jdu k babi Very Happy Babička mě pozvala na mrkvec dušenou a kuřecí maso, mnáááááááááám.


Laura555:(btw, od 12 let si říkám Laura, chci si ho dát jako druhý jméno, fakt krááásný jméno, nesnáším svoje Very Happy, ale přidám si ho, až nebudu bydlet doma, s tím jaksi nesouhlasí Razz) Tak jak jsem psala na hoře, ty finance a táta nosí jídlo z práce a popravdě, když vím, že nejsou peníze, tak je mi blbý si říct že chci peníze na tuto a tuto, bohužel u nás doma se nikdy nekupovala zelenina nebo ovoce nějak často, takže ani tuto se u mě nenajde, takže když jdem nakoupit, tak si aspon vezmu papriku, ale začali mi kupovat tmavý pečivo, jen dneska jsem ho bohužel musela nahradit bílým(bramborový chleb dokonce) jsme čekali v krámu půl hodiny než najde kod a nenašla, tak jsem ji to tam nechala. My jako chodíme nakupovat každý den, ale táta třeba jde rovnou z práce a vůbec ho nenapadne koupit zeleninu, nebo ovoce(málokdy), takže když už náhodou jdu s ním, tak se snažím toho využít, ´jo ono je to na dlouho, bych tady napsala 3 A4 Very Happy Určitě to nevzdám, když mi na něčem záleží tak to dotáhnu až dokonce!!!! Smile U nás nikomu "zdravá" strava nechutná, hrozný... Ale tady fakt nejde o podporu, když jsem dřív hubla, tak to bylo v době kdy tatka podnikal, takže jsem si mohla vařit co jsem chtěla, ale já to doladím, musím. Smile Ano, taky se učím každý den, jsem dost netrpělivá v tutom a mám nějaký asi blbý týden, i dneska mám náladu na dvě slova, ale asi tím počásím.

Fructalie: Ano, zkus!!! Very Happy Já dneska chci dát ten ripped a ted nevím název něco jako Fat shed shred(určitě víte co myslím Very Happy) Ted mám potřebu se každý den vážit, tuto musí přestat i to měření každý den, už to dělám týden, bych řekla, že si akorát to hubnutí v hlavě pozastavím, jak to zase řeším, takže se chci změřit a zvážit až na konci rippedu, jestli to vydržím. Že jo? Very Happy Utíká dost rychle.

Tak holky, díky moc za komentáře, podporu, a jedeme dál!! Smile Prosím vás, co většinou večeříte a v kolik?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty29th January 2013, 12:57 pm

Jo moje mamka se také snažila o podporu, ale jak říkáš "nejez a zhubneš".A já poslechla tenkrát. A tak jsem si strašlivě zpomalila metabolismus, že s tím bojuji dodnes.Sice jsem měla 60kg, ale nic jsem nejedla. Pak jsem se vdala a začala s manželem papat, otěhotněla jsem a dostala jsem se na 100kg.

Takže na tuhle radu prosímtě zapomeň a snaž se dál.

A musím říct, že ti to jde moc dobře i přesty překážky, které po cestě musíš přeskakovat.

Moc ti fandim flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty29th January 2013, 1:52 pm

Tak jestli jsi měla 100kg, tak to klobouk dolu, vypadáš super ted!! flower(krásný smajlík). Už mám odcvičenejd neska ten extrem, musím říct další bomba od jill, taky doporučuju, je to u mě na druhým místě! Strašně moc děkuju, doopravdy, ani nevíš jak si toho vážím, já jsem se s okolím spíš setkala se závistí, všichni říkají jak jsem zhubla že chtějí taky, ale že se jim nechce cvičit, to je pak těžký, že. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rosa a její boj za hezčí postavou
Návrat nahoru 
Strana 4 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Cesta za vysněnou postavou - Dee18
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Camille a její proměna
» Honey88 a její snaha :D

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: