Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Cesta za vysněnou postavou - Dee18

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty30th March 2013, 11:03 pm

Ahoj, přidávám se k vám se svým příběhem a pokusem o proměnu. Už jsem se snažila zhubnout a celkově zlepšit svůj životní styl několikrát, ale pokaždé jsem se po nějaké době vrátila k nicnedělání a ne příliš zdravému jídlu. Ale tentokrát už to nedovolím, jsem odhodlaná dojít do cíle a tu cestu si parádně užít! Very Happy K tomuto postoji bylo potřeba trocha toho naštvání se na sebe, jak psala i Nikki na blogu. Je mi sedmnáct a nechci se už v létě vymlouvat, proč nejít k vodě, protože se za sebe stydím. Chci být ta fit holka, která se zajímá o to, co dává svému tělu za živiny. Ta, která tak ráda cvičí a je to znát na její postavě. Chci se podívat do zrcadla a být pyšná na to, co jsem dokázala. Jenom já! Smile Samozřejmě mívám i stavy, kdy bych to nejradši zabalila, ale proto jsem se sem rozhodla všechno psát a budu doufat, že až zase přijde chmurná nálada, nebudu si tu chtít udělat ostudu, zatnu zuby a zvládnu to. Protože se znám a vím, že tohle na mě prostě platí. Rolling Eyes
Za těch pár dní, co přispívám tady na fóru u Nikki jsem si stihla oblíbit spoustu žen a děvčat, které už mají kus cesty za sebou, ale hlavně se mi moc zamlouvá ta přátelská atmosféra, podpora a tak vůbec všechno. Smile
Protože podpora je to, co se mi dostává v reálném životě jenom pomálu. Rozhodla jsem se o svém snažení říct jenom mamce, která mě podporuje vážně úžasně, za což jsem jí neskutečně vděčná. Ale po předchozích zkušenostech jsem se o tom rozhodla neříkat nikomu jinému, táta se totiž o mém cvičení vyjádřil tak, že mi to stejně nepomůže a já tomu bohužel postupně uvěřila. Jsem totiž typ člověka, který si všechno moc bere a nad vším přemýšlí. Takže tentokrát si to nechávám pro sebe a cítím, že je to tak lepší. Třeba časem, až si budu jistá, že mě nic nenahlodá, povím jim to.
A teď už k tomu, co vás asi zajímá nejvíc a to jsou moje míry.

25.3.2013
Boky: 104
Přes pupík (aneb ten největší špek na břiše):86
Stehno:61
Váha: 69kg (nejvyšší váha v životě) Evil or Very Mad
Výška: 168cm

Poprosila jsem mamku, aby mě měřila, protože sama se nikdy netrefím do stejného místa a pak je to zkreslené. Prsa jsme neměřily, ale mám určitě přes 90, co vím z dřívějška. Tohle se mi zdálo jako ty nejkrizovější body, které chci hlídat. Jsem přihlášená do Proměny na blogu u Nikki, tak snad budou nějaké výsledky. I když už teď se cítím aspoň o deset kilo lehčí, ale to je ta euforie ze začátku, však to nejspíš taky znáte. Laughing
A až zjistím, jak přidat fotku postavy z počítače sem do příspěvku, určitě tak učiním. Bohužel jsem technický antitalent. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty31st March 2013, 11:12 am

Ahoj,

držím palce. Mám podobné míry a je to boj, ale není důvod, proč to nezvládnout Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty31st March 2013, 7:53 pm

Děkuju Mischulko za podporu! Smile Taky si myslím, že to dokážeme, všechno jde! Koneckonců proměny tady na fóru jsou toho přesvědčivým důkazem, holky si vedou skvěle. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty1st April 2013, 4:49 pm

Moc ti drzim palce, at ti to vyjde! Smile Je to dlouha cesta, ale pokud vsechny vytrvame, tak to zvladneme! Mas moji podporu, jsem zvedava na prvni vysledky. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty1st April 2013, 6:45 pm

Zdravím :-) do proměny sice přihlášená nejsem, ale ráda bych se také pokusila se sebou něco udělat. Během jednoho roku jsem jaksi "nakynula". Myslím si, že zas tak špatně nejím, občas zhřeším, ale ten POHYB! Kde nic tu nic...Měřím 171 cm a vážím 67 kg. Ráda bych původně na svých 60 kg, ale jak říká Nikki: nejsou důležité kg ale cm :-) moje míry jsou 100-78-103. Chci vypadat lépe, být fit a "nehekat" při každém dobíhání na tramvaj Very Happy... No a ráda, aby se aspoň nějakej ten chlap otočil a řekl o mě, že jsem kočka :-)Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty1st April 2013, 8:51 pm

Tak tenhle víkend byl docela zkouškou pro mou vůli. Jela jsem k babičce, která má vždy navařeno, napečeno a zvlášť teď na Velikonoce. Ale oproti dřívějšku, kdy jsem něco jedla, dokud mě nebolel žaludek, jsem to tentokrát zvládla docela dobře. K obědu sice řízek se salátem, ale dala sem si trochu a zákusek k čaji taky jeden kousek. Nemám ani moc špatné svědomí, je to pokrok, akorát jsem se rozhodla měření a vážení odložit až na příští víkend, protože mám nějaké nafouklé břicho, které si docela zvyklo na zdravé jídlo a já mu tam včera a dneska k obědu nedávala nic extra zdravého. Bojím se, aby mě to nedemotivovalo, takže proto radši s mírami počkám. Embarassed
Když jsem odpoledne přijela domů, hned jsem si zacvičila Jill - Killer abs 1 a cítím se o dost líp. Cvičení mi dodalo energii, už se těším, až si dám zase brzy Ultimate cardio od Boba, což je moje srdeční záležitost. Very Happy V týdnu bych možná přidala nějaký běžný jídelníček a byla bych ráda, kdyby mi na něj mrknul někdo zkušenější a případně opravil mé chyby. Smile
Ale ani nevíte, jak už se těším na "svoje jídlo". Dalo mi to tenhle víkend vážně zabrat. Od zítřka zase pěkně zdravě a hned bude líp. Smile
Antiko: Dlouhá cesta to bezpochyby je, ale nejlepší je, že se člověk už od začátku cítí tak nějak líp. Vím, že pro sebe něco dělám, snažím se tělu dát to nejlepší. Smile Určitě to dokážeme, jsme holky šikovný! Twisted Evil
Wenuli: Ahoj, vůbec nevadí, že jsi se nepřihlásila do Proměny, měnit své tělo můžeš i tak. Hlavně jsem zjistila, že tady na fóru se dostane úžasné podpory každému, tak proč se do toho nepustit! Smile A jak píšeš, chlapi budou určitě čumět. Very Happy Držím palce! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty1st April 2013, 9:29 pm

Dee, taky držím palce! Smile
Však mi to těm špekům nandáme. Jednou za čas je fajn si udělat cheating day, jednak je to zkouška naší vůle a naší kontroly nad jídlem, ne jídla nad námi Smile
Dokázat si, že sním jen ten jeden kousek zákusku a ne půlku plechu.

Já si taky včera po 6 týdnech absolutního odmítání slackého a nezdravého dopřála malý kousek buchty na svačinu a s chutí si ho vychutnala. Jindy bych snědla půlku plechu a ještě bych se dorazila vším možný, protože "dnes už je to přece jedno"...

Boby a ultimate cardio body jsem taky zkoušela, v sobotu a byl to tedy nářez. Upřímně mám ale raději Banish fat od Jill, ten jsem zkoušela včera Smile

Nějaké tipy na další dobré workouty, co určitě stojí za vyzkoušení?
Jsem tu nová a veškeré rady beru všema deseti Embarassed

Hubnutí zdar! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty1st April 2013, 9:56 pm

Yukiarashi, díky za milá slova, podpora se hodí vždy. Smile
Já jezdím k babičce 1 - 2x do měsíce, tak to zas moc nevadí, si myslím. Hlavně babička je ten typ, že je ráda, když nám u ní chutná, tak by jí mrzelo, kdybych aspoň neochutnala. Takže si vezmu kousek a ten pak jím co nejdýl, aby to vypadalo, že toho sním hodně. Very Happy A určitě souhlasím, že je lepší si vzít, než pak sežrat na co přijdu a myslet si, že už je to jedno, že začnu od zítřka. Takhle "od zítřka" jsem jednu dobu začínala asi měsíc. Very Happy
Workouty mám ráda skoro všechny od Boba, pěkně mi utíkají a od Jill jsem si ještě oblíbila Cardio Kickbox, trvá do půl hodinky a i tak si vždycky máknu. Akorát je tam Jill ještě taková mladá a hrozně mě deptá, jak se tam pořád přiblble usmívá. Very Happy Ale to je věc názoru. A ještě mám stažené Insanity, ale to jsem po prvním pokusu odložila, bohužel. Bylo to na mě moc, ale až naberu trochu síly a výdrž, určitě se do něj pustím. Smile Líbí se mi jak dokáže Shaun namotivovat, fakt to pomáhá, ale zase zázraky taky nedokáže, jak jsem se přesvědčila v mém případě. Laughing
Správně, hubnutí zdar a špekům sbohem! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty1st April 2013, 10:07 pm

Na Insanity jsem se koukala, ale je to pro mě zatím hudba budoucnosti.
Stačilo mi se podívat na ukázky a byla jsem z toho zpocená úplně všude Very Happy

To je takové moje meta tak za 2 měsíce, ne-li víc Wink

U nás doma už moje "divné stravování" neřeší, spíš jen slyším komentáře, když přijede návštěva a já si s nimi nedám chlebíček, nebo odmítnu babiččiny řízky smažené na sádle a podobně... "ona to nežere"

Babi od táty už mi dokonce vyhrožovala, že si bude stěžovat tátovi, co to jím za divné věci a to jsem prosím jedla jen slunečnicový chleba s olomouckýma syrečkama Shocked
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty1st April 2013, 10:36 pm

Divný věci. Very Happy přítel mojí mamky označil ovesný vločky, ze kterých si dělám kaši jako "zrní pro slepice". Tak ale on je zase schopnej dát si k snídaní maso s omáčkou a 4 rohlíky, k obědu maso s hranolkama z fritézy a k večeři překvapivě maso s hranolkama a tatarkou. pig A pak se diví, že je mu blbě a musí jíst prášky. Jeho boj viď. Very Happy
A na řeči ostatních se můžeme vykašlat, beztak nám potom budou závidět postavu, tak což. Very Happy Mně ty nezdravý věci ani nechybí, což mě docela překvapuje a těší zároveň. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 7:30 am

:DDD

Ale fuj, to sníst k snídani já, tak si pak asi půjdu popovídat se záchodovou mísou Suspect
Moje mamka zase měla se ségrama období, kdy snídaly párky... pig

to já si zase často dávám snídani "pro morčata" (= vločky), můj nevlastní táta, s naprosto vážnou tváří varoval ségru, ať to nejí, nebo jí narostou morčecí zubí a uši... no, co dodat albino

Víš, co ti řeknu, mě vlastně taky ne a je to hrozně fajn pocit. Asi jak se to tělo od těch nezdravých věcí pročistí, tak už je pak nechce, a naopak.
Třeba dnes jsem snídala celozrnnou housku se žervé a rajčaty, ségra s mámou buchtu s velikonočním bochánkem a ani jsem na to neměla chutě, paradoxně jsem se těšila na tu svou housku :DDD no, nejsem divná? alien
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 12:08 pm

Díky moc Dee :-) víkend byl kritický Very Happy samý jídlo všude kolem, snažila jsem se mírně uzobávat, ale ode dneška najedu na zdravější stravu (snažím se omezit především sladké, přidat více zeleniny a taky rozdělit jídlo nějak úměrně, abych večer nehladověla :-) dnes ráno jsem si dala slunečnicový chléb s lučinou a okurkou a na svačinu banán a ani necítím, že bych potřebovala oběd :-)

Cvičení od Jill nedodržuji pravidelně každý den, ale raději se spíše jdu proběhnout, občas když sem lenoch si zacvičím doma. Nějak mě ten běh začal bavit, pročistím si myšlenky a pobyt na čerstvém vzduchu taky není k zahození :-) a to jsem si vždycky říkala, co na tom běhání lidi vidí Very Happy

A abych nezapomněla, zdravím Yukiarashi! :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 12:45 pm

A abych nezapomněla, dneska jsem si založila takový deníček, do kterého si píšu, co jsem za den snědla a jak to mám s cvičením, pro lepší přehled, jsem totiž bordelářka Very Happy a je lepší když mám něco napsané, vidím to, tak to pak udělám!:-)
Už se těším až sleze sníh, jelikož mi v pátek došly in-line brusle :-)
Tohle forum je super, jsem zde namotivovaná a když vidím výsledky žen a dívek, tak mi to dodává větší motivaci :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 3:25 pm

Taky zdravím Smile

Já mám také sešitový "deníček", ale to spíš občasníček, sice jsem si chtěla ze začátku psát co jsem kdy snědla a cvičila, ale nějak na to vždy zapomenu. Spíš si tam teď píšu změny váhy a míry.

Co si ale až na výjimky poctivě píšu je sebekoučink na STOBu, líbí se mi, jak to vyhodí hodnoty tuků, cukrů, bílkovin a ve fitkoučinku mám i obecný přehled, kolik jsem toho spálila sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 5:29 pm

Yukiarashi: Nechápu, jak zvládneš sníst slanou snídani, já bych bez svých vloček s jogurtem nebo kaše nepřežila. Very Happy Ale tak každý má jiný chutě, každopádně já bych radši nejedla nic, než něco slanýho. Very Happy
Wenuli: Jo tenhle víkend byla krize kvůli těm Velikonocům, ale nevadí, jedeme dál. Smile Taky bych chtěla začít běhat, k narozkám jsem dostala běžecký botky, ale stále vyhlížím příznivější počasí. V tomhle hnusu cvičím radši pěkně doma. Smile Ale jakmile bude líp, určitě zkusím běhání. Přece jenom pohyb venku člověka baví víc. Smile

Já mám dneska volný den od cvičení, protože úterky se vracím ze školy až kolem pátý a většinou mám hodně učení na druhý den. Takže jsem si naordinovala volno, aby si tělo odpočinulo. Někdo má volnou neděli, já většinou to úterý. Smile Jinak s jídlem jsem dneska spokojená, jím podle plánu a k večeři bude avokádo, tak se těším už teď. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 5:37 pm

Yukiarashi napsal:
Taky zdravím Smile

Já mám také sešitový "deníček", ale to spíš občasníček, sice jsem si chtěla ze začátku psát co jsem kdy snědla a cvičila, ale nějak na to vždy zapomenu. Spíš si tam teď píšu změny váhy a míry.

Co si ale až na výjimky poctivě píšu je sebekoučink na STOBu, líbí se mi, jak to vyhodí hodnoty tuků, cukrů, bílkovin a ve fitkoučinku mám i obecný přehled, kolik jsem toho spálila sunny

S dovolením jsem vás teď objevila, tak se nasyslím i sem Wink

Yuko, jj semaforky na STOBu jsou prima, mě hodně pomohly hlavně vloni, kdy jsem shodila 28 kilo, vlastně jen díky nim, cvičení jsem moc nedala, jen občas zkusila nějakou Jill. Teď už si myslím, že to mám celkem vychytané i bez zapisování, a hlavně co cvičím skoro každý den, tak se mi jí dobře a zdravě samo, jen občas tam zabrousím, když si chci něco pozjistit. Nebo na www.kaloricketabulky.cz, tam je hodně hotovek, když jste třeba někde a chcete vědět, jak velkej zásek jste udělaly Smile)


Dee, tobě moc držím palce, je to tvá diskuze, tak jen abys věděla, že jsi dobrá a že to určitě dokážeš !!Smile


Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 5:59 pm

Mirko, já bych si taky ráda zapisovala, ale nějak nemám moc odhad, co kolik váží a to je problém, když jsem přes týden mimo domov a váhu tady nemám. Mad a hlavně se na stránkách stobu vůbec nevyznám. Very Happy hrůza je to se mnou! Very Happy
A jsem ráda, že jsi "mojí" diskuzi našla, čím víc nás tu bude, tím líp. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 6:03 pm

Dee, bez váhy to nejde, to je pravda Smile Stránky STOBu fakt nejsou složité, za chvíli bys to uměla, ale když nemáš jak vážit, tak je to k ničemu.

Nicméně si myslím, že u tebe stačí, když nebudeš "prasit" - je ti sedmnáct (jsi mladší než moje nejstarší dcera:))), a určitě dobře víš, co je košer a co ne, co můžeš a co je už moc Smile

Já tu s váma holky ještě omládnu !!!Smile))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 6:15 pm

Mirko, ještě mě napadlo, že bych mohla třeba počítat aspoň o víkendech a časem bych třeba už věděla, kolik čeho je akorát. Smile Ale máš asi pravdu, snad se s tím moje tělo vypořádá i tak, snažím se jíst co nejvíc zdravě, ale dostatečně, abych zvládla cvičení. A to by bylo, aby nebylo! Very Happy
Ty jsi zase věkem hodně blízko mojí mamce, takže teď mi přijde nějak divný ti takhle tykat. Embarassed Musím se přenést přes ten pocit, že je to strašně neslušný. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 6:20 pm

Dee, však já jsem taky většinou kašičková - ovesná kaše s oříšky a tvarohem, případně i melasou, mňááááám I love you

Ale dát si čas od času slanou mi nevadí (vločky došly Very Happy)
Dnes jsem si ale udělala vynikající sladký oběd - tvarohové nočky z otrub s jogurtem a pomerančem, olizovala jsem se až za ušima Smile))

Určitě s během začni, já ho mám moc ráda. Už jsem si i zkusila dva půlmaratony a nějaké kratší běhy. Chtěla jsem běžet i letos, ale ty ceny za startovné jsou úděsné Sad budu ráda, když našetřím na jeden.
Ne, že bych si chtěla něco dokazovat, ale je to prostě hrozně fajn pocit dokončit ten běh. Klidně mezi posledním Smile a nejlépe dostat na konci medaili za účast, na ty jsem nejvíc pyšná. A že jsem při svém prvním půlmaratonu ty Keňany ani nezahlídla, je mi v celku jedno (a to myslím vážně Very Happy, když jsem doběhla byly pryč a na startu jsem stála úplně vzadu :DDD)

Třeba bychom pak někdy mohly nějaký běh běžet spolu? Nemusí to být půlmaraton, jsou i kratší běhy Smile

Co tomu říkáte, holky?


Já se omlouvám, že jsme tak ukecaná, všem vám tady do toho krafu, to jen že jsem teď doma a dělám práci na počítači, jinak se dostanu ke kompu až večer. Klidně mi řekněte ať zavřu zobák geek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 6:27 pm

Yuko, občas běhám a můj sen i cíl je za rok jít běhat nějaký závod Smile Ale na tebe teda nikdy nebudu mít, já budu šťastná, když dám pět km Smile Mám dokonce plány pořádat i nějaký ten běh u nás v Plzni, ale to je ještě dlouhá cesta a veřejně o tom zatím psát nechci - souvisí to se spoustou dalších věcí, s mou prací atd...

Takže za mě ANOOO Smile

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 6:32 pm

Dee18 napsal:
Mirko, ještě mě napadlo, že bych mohla třeba počítat aspoň o víkendech a časem bych třeba už věděla, kolik čeho je akorát. Smile Ale máš asi pravdu, snad se s tím moje tělo vypořádá i tak, snažím se jíst co nejvíc zdravě, ale dostatečně, abych zvládla cvičení. A to by bylo, aby nebylo! Very Happy
Ty jsi zase věkem hodně blízko mojí mamce, takže teď mi přijde nějak divný ti takhle tykat. Embarassed Musím se přenést přes ten pocit, že je to strašně neslušný. Very Happy

Dee, to je určitě dobrý nápad, aspoň si to vyzkoušej Smile

Zaregistruj se na sebekoučinku, pomaličku si to tam osahej, vždyť není kam spěchat.

Jo a já ti dám neslušný Smile)) Neslušný je, že ti to přijde neslušný Smile)))

Holky, já právě upekla čerstvý rohlíky k večeři, děti se cpou, já měla taky jeden se šunkou a lučinou, mňam !!! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 6:34 pm

Mirko, klidně mi říkej Yuko Wink

U mě to začalo jako sázka s kamarádkou. Z nuly za tři měsíce na půlmaraton, čas žádná sláva, ale ten pocit v cíli, tomu bys nevěřila.

Můžeme běžet třeba něco, co běhá až na podzim, myslím, že to se třeba v Praze běhá adidas běh pro ženy na 5 km (?), ale abych nekecala. Bude dost času na přípravu a můžeme běžet jako "hromadný tým" cheers

Každopádně, jestli něco budeš podnikat, tak se určitě ozvi, přidala bych se!

Safra, dnes jsem nějak pozitivně naladěná Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 6:39 pm

Yuko, díky Smile

Já ti věřím, právě že to moc chci zažít !!!!

Ale já potřebuju shodit ještě tak dvacet kilo, takže si radši dávám cíle v běhu až na příští jaro. Leda že by to fakt jelo do léta... ale není kam spěchat, tak se tím nechci stresovat.

Uvidíme, řeknem si třeba v červnu jo? Prahu jsem právě měla na mysli Smile

Rodina mi hrozně fandí, jsou skvělí, určitě by jezdili se mnou Smile)

Kdo ví, třeba devítiletý syn jednou bude taky běhat, má talent snad na každý sport. Od září bude chodit do atletické přípravky:)

Mladší je lenoch, to je už povaha.

Nejstarší dcera je taky dobrá, na co sáhne to jí jde.

Pak mám ještě jednu holčičku, ta je bohužel na vozíčku, ale hlásek má pronikavej, ta by určitě fandila o sto šest nejvíc !!Smile))

Jak tu nebo vedle v diskuzi někdo psal, že by zatím děti nechtěl - já si zase nedovedu představit je nemít Smile

Ale vy máte všechno před sebou, to je tak hezký ... fakt ... někdy bych brala být zase mladá... a někdy ne. Hlavně nedopusťte to co já, po dětech přibírat a přibírat, pak je pěkná fuška to shazovat Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty2nd April 2013, 6:45 pm

Mirko, to je jenom moje slušný vychování, maminka byla až moc důsledná. Very Happy Čerstvý rohlíky? Dala bych si! Smile
Yuko (taky s dovolením budu používat zkráceně), já jsem pro každou špatnost, ale při představě 5km se mi dělá lehce nevolno. Very Happy Mám co dělat, abych udýchala ve škole 800m. Embarassed Do jakého času bych se měla vejít, abych nebyla za ostudu? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vysněnou postavou - Dee18   Cesta za vysněnou postavou - Dee18 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za vysněnou postavou - Dee18
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Rosa a její boj za hezčí postavou
» Moje cesta
» Moje cesta ke sluníčku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: