Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 5 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 5 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Rosa a její boj za hezčí postavou

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty10th January 2013, 8:06 pm

pěkné Smile na tuky - určitě se zaměř víc na cardio videa nebo běhání, jumping atd. Wink jinak jsi moc hezká Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty10th January 2013, 10:47 pm

Tak mám fotečky, dám ej za chvíli. Mno, je menší Very Happy Takže jen cardio? To víc zhubnu tuku? Mno, zabolí, ale ted jak cvičím, tak jsem proti tomu už odolnější, co dělá moje ségra? Nic, žádný sport, ale ona je ten typ, že se to na ní podepíše časem, už ted bych řekla, že trošku "přibírá", ale tak ještě je ve vývinu Smile Tu červenou máme všichni ve třídě, jsem na zdrávce, tak máme jen dva kluky, ti ji nemají Very Happy Přímo fotka na tablo bude sépiová, takže ta červená bude výrazná na tom Smile

Seasha: Určitě se zaměřím, třeba cardio od jill, jak je k body revolution? Ježiš, děkuju moc, ta fotka mi hodně zvedla "sebevědomí" pravda, mám jí ted všude Very Happy Ale to sebevědomí samozřejmě zdravě, je to ještě pro mě taková větší motivace, dobře, chtěla bych příteli k výročí udělat nějaký fotky od fotografa i s postavou a takhle nalíčená, ale jen když budu mít postavu co chci, to mě napadlo, když jsem tu fotku viděla Very Happy Ale podle mě každý je hezký něčím, já se nepovažuju za hezkou normálně, jen na tý fotce Smile Jinak mě se zase líbí tvoje poza na fotce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty10th January 2013, 11:05 pm

[img:e081]https://tinastudio.forumczech.com/Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 1011y[/img]

[img:e081]https://tinastudio.forumczech.com/Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 1012eo[/img]

[img:e081]https://tinastudio.forumczech.com/Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 1013e[/img]

Tak tady je můj první den a dnešní den, a já nevím kolikátý Very Happy něco kolem 24 nebo 25 dne, nechce se mi z postele se jít podívat Very Happy.

Mno, vidítě změny na bokách? Já na nich asi ne.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty12th January 2013, 12:01 am

Cardio je hlavně na tuk, ale když cvičíš jen to, začneš ztrácet i svaly - takže to musíš kombinovat i s posilovacím tréninkem. Jde o to, že když budeš mít zase JEN posilování, nebudeš ztrácet tuk. Prostě to musíš zkombinovat Smile. S tím já mám velký problém Very Happy, doufám, že se ti podaří lépe. Mě se osvědčili cardia od Jill z BR. Smile
Já si stejně myslím, že se to později podepíše na každém, kdo se o své tělo nestará. Po čtyřicítce se uvidí. Pokud ale teprve dospívá, je to přirozené Smile. Mě to až doteď nedošlo - je to prostě ženské. A musí se to malé "kynutí" na některých místech přijmout. Jako baby vypadat máme, přece jenom... Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty12th January 2013, 10:52 am

Roso, ty fotečky nebudou větší? Na těch maličkých se proměny hrozně špatně vidí Sad Na bříšku je jednoznačně vidět, že je plošší Smile Stahuje se.

Všimla jsem si , že píšeš, že téměř po měsíci máš váhu skoro stejnou. Jak to máš se stravováním? DLe mého by měla váha jít docela dost dolů po takové době. Neberš například pravidelně nějaké léky? Když tak mi napiš do soukromé zprávy nebo na mejl, pokud nechceš tady Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty12th January 2013, 12:09 pm

Já to s těma fotečkama musím ještě nějak vymyslet, já to neumím udělat, aby ty fotky byli stejně veliký, takže ta první je víc zblízka neý pak ta na konci. A celkově velikost potom těch fotek jsem dala blbou velikost an image(ted nevím název Very Happy) Já dneska nebo zítra ty fotky nějak udělám, aby byly většnáí a abych tu první nezvětšovala, ale byla z dálky z jaký je focená). K tý stravě ti napíšu soukromou zprávu dneska, ale ve zkratce, prostě moc nejím. Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty12th January 2013, 12:14 pm

Jak já předhazování sestry za vzor znám, já to měla jako malá vzhledem k známkám. Ke své smůle jsem pak šla na stejnou střední na které studovala sestra, takže to dost pokračovalo :/ Samozřejmě, že já se šprajcla a prostě sem se neučila, i přesto jsem dokázala mít dvojky. Jinak u nás doma podporu nenajdu, nikdo mi nevěří, že to zvládnu, že to dotáhnu do konce. No a teď Vánoce je v tom jen utvrdili, ještě teď se z toho přejídání dostávám :/
Před Vánoci se mi váha nehnula cca 3-4 týdny, po Vánocích mám dvě kila nahoře (doufám, že je to i svalstvo, chodila jsem každý den běhat). Teď už na ni raději nelezu Very Happy
S metrem taky bojuju Smile Se změřím a zachvilku když to udělám znova mám najednou zas úplně jiné číslo Very Happy Tak to pak dělám tak, že se změřím 3x a vemu průměr Very Happy
A dle fotek změna vidět je! Člověk ji sám na sobě jentak nezpozoruje, já to většinou ani nevidím na fotkách Very Happy Hold člověk sám k sobě je kritičtější.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty12th January 2013, 1:59 pm

Rosa18 napsal:
Já to s těma fotečkama musím ještě nějak vymyslet, já to neumím udělat, aby ty fotky byli stejně veliký, takže ta první je víc zblízka neý pak ta na konci. A celkově velikost potom těch fotek jsem dala blbou velikost an image(ted nevím název Very Happy) Já dneska nebo zítra ty fotky nějak udělám, aby byly většnáí a abych tu první nezvětšovala, ale byla z dálky z jaký je focená). K tý stravě ti napíšu soukromou zprávu dneska, ale ve zkratce, prostě moc nejím. Sad

ve zkratce, proto ti stojí váha Crying or Very sad
Pokud nezačneš přiměřeně jíst, veškerou energii tělo čerpá ze svalů. Cvičením je sice buduješ a dřeš se, ale upřímně, úplně zbytečně. Tělo to nedokáže ocenit, když má práci samo se sebou. Aby jsi spalovala i mimo cvičení, svaly potřebuješ, ale pokud má tělo málo jídla, ono si ty svaly ještě ve větším měřítku než je stihneš budovat "užírá", nedokáže fungovat jinak než takto. Neumí to. S menšími a menšími svaly se zpomaluje metabolismus, namísto, aby se zrychloval. Můžeš cvičit jak chceš, ale pokud tělu nebudeš dodávat jídlem energii, tělo přepne na nouzový režim a chová se tak, jak se chová. Tuky nechá na svých místech, jako poslední záchranu, aby mělo v případě nouze energii alespoň na to, aby mělo energii na funkci svých orgánů - ledviny, plíce, srdce!!!!

Jíst málo je pak opravdu hazard se zdravím. Pokud si někdo udělá jeden dva dny odlehčené, tak je to ok. Ale vědomě jíst málo po dlouhou dobu je prostě špatné a dle tvé reakce soudím, že víš, že je to špatné. Takže pokud chceš, aby další měsíc byl pokles KG větší, musíš Roso věnovat více času jídlu. Protože takhle se tělo chová, tohle je jeho matematika a nikdo, nikdo tenhle systém fungování ještě neoblafnul Sad

Napiš mi ten jídelníček a mrknem na to.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty12th January 2013, 7:52 pm

Nikki, prosímtě, jak se píše soukromá zpráva? Surprised Hledám to celý den Sad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty12th January 2013, 7:59 pm

pod tvým příspěvkem je tlačítko profile a vedle PM - tak to PM je zpráva Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty13th January 2013, 12:34 am

Honey: Strašně moc děkuju, prostě i když jsem přebarvená, blondaté geny budu mít pořád Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty13th January 2013, 6:24 pm

][img:e539]https://tinastudio.forumczech.com/Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 1012eo[/img][/url]

Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Dneek3[/URL]



[img:e539]https://tinastudio.forumczech.com/Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Dneek[/img]



Doufám, že ty fotky budou ted lepší než ty předtím, ale výsledky teda moc nevidím, to jsem je viděla i předtím víc. Ted to snad půjde líp, když začnu jíst i pravidelně.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty13th January 2013, 6:32 pm

Rosa, ale vidět je to bezva! Very Happy Bříško se ti rovná, na té fotce zezadu je ten rozdíl opravdu patrný, super!!! Jen tak dál! Hlavně nezapomínej na stravu a uvidíš, půjde to dolů ještě rychleji Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty14th January 2013, 12:33 am

Nebýt ty stravy, tak je to mnohem lepší, ale nestěžuju si, to vůbec, aspon na mý kondičce se to víc projevilo, i když jak jsem psala, na oblečení taky, řekla bych že to břicho dokonce víc, než jde vidět na fotce Very Happy Ale nevadí, at je to jakkoliv, změna je, a ted věřím, když už jsem pevně rozhodnutá i tu stravu víc začlenit do svýho boje za hezčí postavou, protože bez ní by to nešlo, jen bohužel, to není u mě doma tak lehký, když nevydělávám a ted jaksi peníze nejsou, ale nějak to musím udělat, holt budu chodit častějí k babičce a k dědovi, kteří víc dbají na jídlo než rodiče. Každopádně jsem se dneska měřila, tím chci oznámit že jsem našla metr(mezi námi, nebude to ten co jsem ztratila, ale nejsem si jistá :d), a prsa mám z 99cm na 95-96cm, celkem drsný Very Happy Bych řekla, že mi jdou rychle prsa dolu, už tím jak je mám větší, nebudu je mít ještě víc "povadlý"? A pak jsem se měřila v pase, a tam mám o 3cm mín, a přes boky mám taky mín cca. o 3 cm, a takový ten špek dole, já dodneška nevím jak se mu říká, ale ten mě nejvíc štve s bokama, tak ten je snad o 4cm min, co se týče stehen, jsou menší, ale tady fakt to měření mi nejde, nevím kde jsem se přesně měřila poprvý, ostatní části taky nevím, ale zase o 3cm se spléct nemůžu, nevím jestli jsem to psala, ale sestřino přítel(tomu je 16 let) mě pochválil, že jde vidět že jsem zhubla a že mám hezčí zadek Very Happy(Asi to neměl říkat před mojí sestrou, v 16 letech to moc dobře nevzala, přitom to bylo myšlený jen jako chvála :d). Dneska v Albertu měli slevněný ten dlouhotrvanlivý tmavý chléb na 20kč, tak jsem si ho vzala, tak se na něj těším zítra Very Happy Jinak děkuju, ale prostě já nebudu spokojená dokud nebudu mít plochý břicho, ale to chceme všichni Very Happy I tak si myslím, na to, že jsem jedla 1-2x denně, a to třeba jen křupky do mléka, nebo jen rýži, můžu být ráda, že vůbec něco jde vidět. Taky tělo mohlo úplně stávkovat. Ale těším se, až an váže bude 6, a ne 7, ale tak to bych mohla mít rychle, kdež jde o 2kg, to bude bomba, se strašně těším, moje vysněná váha je 58kg, při 158 cm, tudíž 13 kg dolu chci dát, jak dlouho by to mohlo trvat přibližně, když budu cvičit každý den a jíst pravidelně a zdravě. Myslíš, že do léta bych to mohla mít? I když nejradši bych chtěla do dubna, jako dárek pro přítele k výročí Very Happy Ale přítel snad ocení jakoukoliv změnu, ale bylo by to takový i pro mě i pro něj, i když především pro mě, to je jasný. Ach, ten nový šatník, už to vidím Very Happy Mno nic, já se vždycky takhle v noci rozepíšu, ještě bych mohla psát dál, ale chápu, že to nikoho nebaví číst, ale nevadí Very Happy Radši bych měla jít spát, at vstanu do školy Very Happy Když mě to strašně motivuje, když můžu někomu napsat, jak se těším, až si budu moct koupit nějaký hezký šaty, nebo jít do plavek v létě, nebo říct svýmu sportovně založenýmu příteli, at si jdeme zaběhat(ted do neřeknu, nechci aby se za mě styděl, že má takovou holku, a stydím se sama před ním běhat nebo tak nějak, i když mě to staršně baví a chtěla bych jít s nim, at ví, že i mě sport baví. Už jdu spát, fakt. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty14th January 2013, 3:42 pm

ako som si teraz precitala tento tvoj posledny prispevok - chcem ti len poradit, aby si sa moc neupinala na tie cisla na vahe a nedavaj si take ciele ze trebars do dubna chces byt taka a taka, skor si povedz, ze sa tesis, ze to bude lepsie a lepsie :-) urobila si kus prace mas byt na co hrda ;-)
a s tym jedlom - jooooooj cele zle!!! musis jest castejsie, pravidelne a take porcie, aby si nebola hladna, vlastne aby si nikdy nebola hladna
Nikki to vsetko krasne rozpisala :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty14th January 2013, 4:01 pm

Mortysa: Jsem myslela, že to nikdo číst nebude, když je dlouhý Very Happy Samozřejmě, ono to asi tak vypadá, že se na ne hodně upínám, to zase ne, ale taky to potěší, jestli mi rozumíš Smile A ano, máš pravdu, s tím, že si nemám plánovat že chci do dubna vypadat tak a tak, strašně moc děkuju Smile. Na jídle se už pracuje, tak to bude lepší.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty14th January 2013, 4:31 pm

S jídlem ti budu držet palce Smile. U nás doma se na to taky nikdy nedalo, peněz též není nazbyt, když se vaří o víkendech, obědy většinou musím přežít, ale už i ty se snaží máma alespoň jednou za čas přizpůsobit. U mě taky trvalo, než si rodiče zvykli kupovat mi zdravější jídlo Smile. Jogurty, ovoce, zeleninu, celozrnné pečivo... chce to čas, věř mi, všechno půjde.
Určitě je lákavá představa líbit se přítelovi, ale dělej to hlavně pro sebe. A jestli máš chuť si s ním zaběhat, řekni mu už teď Smile. Třeba tě to znovu jen motivuje.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty14th January 2013, 4:43 pm

Já tedy jen koukám a vůbec sem si nevšimla tvého profilu :-) Nestíhám to tu vůbec pročítat ;-) Podle fotek je změna teda fakt velká a na té jedné fotce (myslím že měla být na tablo), tam ti rtěnka moc sluší ;-) Držím palečky a tvojí snahu budu určitě nadále sledovat, jen tak dál!! cheersTwisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty14th January 2013, 8:34 pm

změna tam určitě je a bude jich čim dál tim víc, no řekni není to skvělá motivace, když vidíš jak to jde hezky dolů? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty15th January 2013, 1:26 am

Bnwi: To jídlo mi dneska vyšlo tak na půl, jsem nějak zaspala i do školy a vstala až ve dvě odpoledne(nevím co to je, ale byla jsem úplně unavená, třeba je to z toho i jak moc nejím). Tak jsem vstala, mamce došlo, že jsem nebyla ve škole, ale ok. Absolutně jsem nevěděla co si mám dát, jestli oběd, nebo co Very Happy Ale jak jsem vstala, tak jsem neměla chut na oběd, tak jsem si dala ten tmavý chleb s lučinou a kiwi, pak v pět maso a americký brambory, to mě nasytilo, tak k večeři jsem si dala původní "svačinu" jogurt s ovocem a jsem najezená Very Happy Zítřek(dnešek)budu mít: sn: chleba, lučinka, šunka, sv: kiwi, oběd: těstoviny se sýrem a kečupem, sv: Jogurt s lupínkama, ve: něco s vajíčkem asi Very Happy Vím, že to pořád není jak by to mělo být, ale líp to doma neudělám. Sad. Oni by mi to i nakoupili, kdyby teda věděli, že jím zdravě a cvičím, ale ono ted doopravdy není na nic víc, ani nakupovat nechodíme, táta je kuchař, tak bere jídlo z práce, ale bohužel, já to nejím, jsou všechno omáčky atd... a nemusím to. Každopádně ted to vypadá na lepší časy, pokud vyjde něco, tak určitě budu mít i na to zdravý jídlo Smile Ještě že ta babi s dědou nám posílají ovoce Very Happy a právě, jak vidím, že nejsou peníze, tak ani nechci tatku víc zatěžovat, když to jde, hodím si něco do košíku, zase zelenina není tak drahá, jasný, ale jak jsem psala, táta fakt všechno má v práci, takže tam bere i svačiny Smile. Já měla chut už v létě, šli jsme 3x, teda spíš nešli, ale měli v plánu, ale ještě nejsem na to psychicky připravená jít s nim, aby nekoukal, jak mi skáčou špeky atd... ano, mám to spíš v hlavě, přítel je na hubenější, ale já se mu prej líbím i tak, ale prostě jen to že to vím, že je na hubenější mě deptá a behat za tím s nim nebudu Very Happy Very Happy

Unikve: Děkuju, mně příjde že vidítě větší změny než já, to je hezký Smile strašně moc potěší. Mno, začíná se to tady celkem dost rozrůstat, ale vichni mají krásný výsledky, je to fakt bomba, a hlavně se mi líbí, že to jsou doopravdické fotky se změnami, ne jak některé na netu. Jsme právě měli všichni tu červenou, ani nevím kdo mi ji půjčil, musím uznat, že je fakt pěkná, i když nejsem na to moc zvyklá, sestra to viděla a řekla, že je červená jak pro kur.. Very Happy Přitom mně se to fakt líbí, tak ted si dávám ne takhle červenou, ale taky odstín červenější. Jak jsem normálně blondýnka, tak jsem jsem si taky zkoušela červenější, ale to nebylo hezký, jak jsem ted na tmavo, tak jsem spokojená s tou červenou Very Happy Děkuju, jen sleduj, budu moc ráda, každopádně já tebe sleduju taky, a tvoje pokroky jsou úžasný!!! Smile

Seasha: Děkuju Smile to víš že to motivace je a velká, Těší mě to Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty15th January 2013, 1:47 am

Takže, jelikož jsem včera už trošku načala tu stravu, dneska už to bude určitě ještě lepší, když už budu snídat ráno,hlavně musím vstát, měla bych spíš jít spát abych vstala Very Happy Ale to počká. A tím, že jsem teda začala jíst zdravějí, jsem se rozhodla že se přeměřím a udělám tupky na těle(tupky=kolečka, nějak se to rozpylo(ehm, to slovo je asi jinak, snad si budeme rozumět Very Happy ) ). Protože jsem díky maturáku a následkům nejen alkoholových ale i absolutních bolestí nohou nemohla nic dělat, natož skákat cardio atd... jsem vynechala, takže končím až v pátek a ne ve středu, nevadí, musím říct, že za ty dva dny, jsem cítila v pondělí, že mi to prospělo a já měla mnohem větší výdrž i sílu. Zde napíšu míry ze dne 14.1 a přibližný první měření, to je tak 15-18 dní zpátky.

Váha:71.3kg
Prsa:96cm (-3cm)
Podprsama:83cm (netuším kolik Very Happy)
Pas(nejužší):80cm (-3cm)
Boky:105cm (-4cm) Mi to příjde nějak moc. Razz
Takový ten špek dole:107cm (-4cm) spokojenost Very Happy
Pravý stehno:58cm (-5cm), Levý stehno: 58cm (-4cm) nejsem si jistá kde jsem se měřila předtím, každopádně stehna se mi zmenšila dost.
Zadek: 107cm (-0cm-nesouhlasím, asi blbý meřění Very Happy)

Tak, jsem si udělala především přehled pro sebe, i když to mám ve svým notýsku, ale tady to vypadá líp Very Happy Další měření udělám za týden, tedy 21.1. Přítel se asi lekne toho značkování na bocích, pasu, stehnách, takový zelený kruhy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty15th January 2013, 8:54 pm

super, jen tak dál Smile buď ráda, že to jde takhle hezky dolu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty15th January 2013, 10:58 pm

super. jde ti to parádně
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty15th January 2013, 11:25 pm

Děkuju Vám strašně moc flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty16th January 2013, 12:41 am

Sepíšu můj nepovedený dnešek. Ráno jsem vstala, namazala si tmavý chleb opět s lučinou a čaj, dneska jsem končila dřív, tak jsem vynechala svačinu a dala si oběd, to jsem si udělala pizzu z bilýho jogurtu se šunkou a sýrem, byla dost dobrá, ke svačině jsem si dala ovoce a k večeři jen křupky do mléka, ale já bych nic jinýho do sebe nenarvala, jak nejsem ještě zvyklá jíst "tolik"(jsem se to zase odnaučila, když jsem "zhubl" kdysi), takže mě to dost zasytilo. Cvičím vždy večer v devět, to mi nejvíc vyhovovalo, mno a ted zpětně říkám, že to nebyl nejlepší nápad, díky tomu, že přijel přítel po týdnu, pak jsem ještě něco musela udělat, a nakonec táta měl notebook do jedenácti, tak jsem neměla podle čeho cvičit Sad Tudíž, jsem si řekla, že budu cvičit tak hodinku po obědě, tedy cca. ve tři, a čtvrtky dýl, to mám praxi atd...Protože večer se o notebook přetaháváme, a to znamená, že se k němu dostanu až kolem dvanáctý, bohužel se nám další 2 notebooky rozbili, tak se s tatkou, ségrou o něj "pereme", a dokonce i tablet se rozbil, ten šel na opravu, tak to bude lepší až ho vrátí Very Happy... Tak to abych začala chodit spát brzo, abych hned po škole mohla cvičit Very Happy dneska si dám cardio kick box (ted nevím jak se to píše) a 26 den shredu, ještě že končím ve dvanáct Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rosa a její boj za hezčí postavou
Návrat nahoru 
Strana 2 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Cesta za vysněnou postavou - Dee18
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Camille a její proměna
» Honey88 a její snaha :D

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: