Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty26th January 2013, 4:05 pm

Díky ženy :-) Bicáček narostl sám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty26th January 2013, 4:32 pm

Wau, wau, wau, to břicho fakt luxus Smile Něco podobného bych potřebovala u vnějších stehen Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty26th January 2013, 4:49 pm

páni!! to je fakt pecka, gratuluju Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty26th January 2013, 6:23 pm

Obdiv, jestli dobře sleduji, tak už nějakou dobu u toho jsi vydržela a výsledky jsou sakra znát :-)) Krásná, sluší. Co teď cvičíš?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty26th January 2013, 6:26 pm

momentálně cvičím Killer Buns&Thighs od Jill, dnes 5. den :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty26th January 2013, 6:41 pm

teda Unikve! to uzasna premena!!! klobuk dolu pred babami ako si ty, ktore chcu so sebou nieco robit a robia a vytrvaju :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty26th January 2013, 6:52 pm

děkuju, jdu si za svým cílem... čím dál tím víc mám větší vůli a větší sebevědomí, s tím se to pak táhne lépe Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty26th January 2013, 9:30 pm

To jsem ještě necvičila, také se těším až se na to vrhnu. Napiš první dojmy :-))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty26th January 2013, 9:43 pm

Nádhera!!!! Jen tak dál. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty27th January 2013, 10:05 am

laura555 napsal:
To jsem ještě necvičila, také se těším až se na to vrhnu. Napiš první dojmy :-))

no už první den, jsem pěkně pocítila stehna. Jedu podle těžké verze. Snažím se do každého dne dávat maximum :-) myslím si, že stehna a i zadek dostanou za měsíc zabrat a nějakej ten výsledek bude vidět :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty27th January 2013, 7:38 pm

Jedním slovem: ÚŽASNÉ !!!! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty27th January 2013, 8:08 pm

Smekám a gratuluju! Je to bomba!Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty28th January 2013, 11:09 am

*Stormy práve stratila slová a dúfa, že keď sa vráti, bude mať na jazyku niečo rozumné, čo môže povedať*

Paráda! Ja... perfektné. Len tak ďalej, klobúk dole Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty28th January 2013, 11:45 am

Díky holky :-*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty28th January 2013, 8:24 pm

Máš za sebou obrovskej kus práce.Gratuluji!!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty29th January 2013, 3:10 pm

Páááni, měníš se pěkně! Koukám jako blázen na to břicho, mílovej skok od poslední fotky, kde je?! Very Happy a chválim taky nohy, prostě štííííhlááá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty17th February 2013, 11:13 am

Před 14 dny jsem začala cvičit insanity, po prvním týdnu jsem byla strašně zklamaná a dnešní ráno též, úbytky na váze žádný a centimetry se hly jen o půl cm přes břicho, zadek a stehna. Ale nedalo mi to abych se nepodívala na fotky a neporovanala to. K mému překvapení jsem nevěřila, že se už ani na cm nedá spoléhat a vše vypoví pouze foto :-) Na sobě jsem pociťovala pouze zlepšení kondice a fyzičky, ale až porovnání mi ukázalo, jak se tělo formuje. Udělala jsem si teda bod v pase, kterým vede ovodorovná čára a která ukazuje jak se můj pupík "zvedá" nahoru, což je pro mne úžáasné. Nemakala jsem tedy 14 dní pro nic za nic a o to víc budu makat další dny :-))) pěknou neděli všem ;-)

Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 27894179
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty17th February 2013, 11:22 am

Unikve, uzasne, vzdy sa tesim na tvoje fotky. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty17th February 2013, 12:02 pm

wow, unikve ty jedeš Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty17th February 2013, 12:50 pm

Cože po 14 dnech? To bříško je krásné. Říkáš insanity, jo? scratch To já asi ještě nedokážu. Ale opravdu krásné výsledky. Gratuluji
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty17th February 2013, 1:32 pm

Dík holky Very Happy Montycko zatím 14 dní, každý den je teda opravdu solidní HELL Very Happy Ale určitě ho doporučuju každýmu :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty17th February 2013, 1:35 pm

Parádní výsledek!! Břicho (nejen to) super!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty17th February 2013, 5:06 pm

Krasne si sa popravila, gratulujem. flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty17th February 2013, 6:55 pm

Pání Shocked Very Happy Jsi borka..po 14dnech ? Neskutečné, gratuluju! Půjdu taky do ISNANITY když teda říkáš, že doporučuješ každému. Já po dvou týdnech nemoci mám +3kila tak jsem zase maximálně motivována něco s sebou dělat. Nepochlubíš se výsledkama z FitTestu ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty17th February 2013, 6:58 pm

Insanity doporučuju, ale určitě je důležitý mít zdravější jídelníček :-) a výsledky z prvního fit testu bohužel nemám Very Happy to jsem si zapomněla zapsat, ale zítra už na 100 % zapíšu Very Happy
Jinak teda děkuju moc :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)
Návrat nahoru 
Strana 7 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nové tělo
» Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!
» Ako behanie zmení telo (a samozrejme správna strava)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: