Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty17th February 2013, 7:07 pm

No já scie cvičila a u toho jedla hrozně divila jsem se, že nehubnu ale
měla jsem být ráda, že nepřibírám Very Happy Bez toho cvičení to jde nahoru
závratnou rychlostí. Tak ať se daří. Ještě jsem se nestihla podívat na celou tvojí cetu zatím jsem to tady jen tak prolítla ale chci se zeptat kolik kcal tak asi zaden obsahuje tvůj jídelníček, když cvičíš INSNITY ? Tam k tomu jsou sice něaké vzorce ale v jiných jedotkách...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty17th February 2013, 7:10 pm

jídelníček mám 1807 kcal na den :-) 5 jídel za den a jedno okolo 360 kcal. mám co dělat, je to hodně jídla ale bez toho to nejde :-) a vypít bych měla minimálně 2,5 l, jsme ráda když splním ty dva litry denně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty18th February 2013, 10:16 pm

ehm, není toho jídla nějak moc? Very Happy To já nedám ani 1300kcal a to mám pocit, že jím stále Very Happy jak vypadá třeba jeden tvůj den. co se týče jídla? A jde ti váha dolů? Smile


Tak se omlouvám, nekoukala jsem na předešlý komentáře Very Happy Tak to bříško je parádní!!!!

Jen nevím, jestli je to ono, to je všechno,. jen těch 10 linků?

http://www.menworld.cz/clanek/insanity-cviceni-ktere-je-opravdu-silene-ale-vysledek-maximalni
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty18th February 2013, 10:37 pm

Rosa: jak vidíš není to moc, stále hubne, a navíc opravdu dře, takže si to zaslouží a nenechává tělo trpět zbytečně hladem Smile aspoň bude mít krásný základ na svaly Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty18th February 2013, 11:21 pm

Máš pravdu Very Happy:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty19th February 2013, 8:26 am

Ahojky Unikve já jsem z toho tvého bříška tak unešená, že jsem si stáhla insanity, ale nějak se mě nepodařilo sehnat info k tomu v češtině já mluvim ang. velice prosťoučce Sad.

Nevíš náhodou o nějakých stránkách?

Včera jsem jen prolétla a máš pravdu je to opravdu mazec, ale já se na to těším. Jsem zvědavá na test Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty19th February 2013, 8:34 am

Taky stahuju Very Happy je to bomba a ty stránky by se mi taky šikli, všechno anglicky a já jsem němčinář spíš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty19th February 2013, 8:48 am

Rosa18 napsal:
ehm, není toho jídla nějak moc? Very Happy To já nedám ani 1300kcal a to mám pocit, že jím stále Very Happy jak vypadá třeba jeden tvůj den. co se týče jídla? A jde ti váha dolů? Smile


Tak se omlouvám, nekoukala jsem na předešlý komentáře Very Happy Tak to bříško je parádní!!!!

Jen nevím, jestli je to ono, to je všechno,. jen těch 10 linků?

http://www.menworld.cz/clanek/insanity-cviceni-ktere-je-opravdu-silene-ale-vysledek-maximalni

Jídla je to dost oproti tomu co jsem jedla v předešlých měsících. kupodivu jsem jedla tak málo, že se nedivim, že byly častý stagnace váhy, když jsem si nabírala víc cvičení. Jinak, abys měla přehled co za den sním (každej den jinej samozřejmě Very Happy )

Snídaně: 2 krajíce řemeslný chléb s máslem a medem
svačina: polotučný tvaroh s nastrouhanou čokoládou 75%
oběd: 200g lasagne, 1 rajče a mandarinka
svačina: kostka dýňová, hermelín, bílá paprika
večeře: 4 toasty celozrné, dva plátky anglické slaniny, plátek šunky, červená paprika - vše zapečeno
po celý den pitný režim (2-2,5l), voda při cvičení a jinak ovocný čaj bez cukru :-)

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty19th February 2013, 8:51 am

Montycka napsal:
Ahojky Unikve já jsem z toho tvého bříška tak unešená, že jsem si stáhla insanity, ale nějak se mě nepodařilo sehnat info k tomu v češtině já mluvim ang. velice prosťoučce Sad.

Nevíš náhodou o nějakých stránkách?

Včera jsem jen prolétla a máš pravdu je to opravdu mazec, ale já se na to těším. Jsem zvědavá na test Laughing

Insanity můžeš stáhnout třeba zde: http://ulozto.cz/xVrinmt/beachbody-insanity-rar
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty20th February 2013, 11:52 am

ako za 14 dni riadna zmena!!! to len cumim :-o
a paci sa mi ako jes :-) podla mna uplne dokonale, ubirat na jedle by bola dost blbost, zvlast, ked si sa dala na to insaninty, ako je rozdiel zjest tych 1800kcal a zjest 1800kcal :-D myslim to tak, ze ak clovek za den zhltne rozne blbosti v tejto hodnote nemozno to porovanvat so spravnym zdravsim jedalnickom v takej istej hodnote :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty3rd March 2013, 7:57 am

hlásím se s měsíčními výsledky z insanity...dnes mám volníčko a pak mě čeká Recovery week, od kterýho nevim co očekávat (pro Shauna T. je vše jen rozvička Very Happy ). Fotku s porovnáním jsem bohužel neudělala, jsem ted na návštěvě u tchýňky :-) takže jen číslíčka :-)


Před a po Insanity 1. měsíc :

Váha 65,1 kg -> 64 kg = -1,1 kg
Prsa 90 cm -> 88,5 cm = -1,5 cm
pod prsy 75,5 cm -> 74 cm = -1,5 cm
paže 28,5 cm -> 28 cm = -0,5 cm
pas 74,5 cm -> 73 cm = -1,5 cm
břicho 94,5 -> 93 cm = -1,5 cm
zadek 97,5 cm -> 95,5 cm = -2 cm
stehna 59 cm -> 58 cm = -1 cm
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty3rd March 2013, 11:25 am

Ahojky Unikve, skvělé výsledky.

Popravdě ještě aby né. Shaunovi rozcvičky jsou opravdu huuuustý Laughing a taky jsem si je zamilovala.

Doufám, že dodáš fotečku jsem moc zvědavá až se vrátíš od tchýňky Very Happy (krásné oslovení).

Držim palečky ať se takhle pěkne daří dál.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty3rd March 2013, 12:35 pm

wow, moc hezké Smile no jo Shaun je dělo Very Happy jen tak dál, jde ti to už od začátku moc pěkně Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty3rd March 2013, 1:55 pm

holky díky, vše bude slibuju, jen extra změny ty teda slibovat nemůžu přeci jenom ten skok velkej proběhl už na začátku :-) takže teď už musíte fakt ostřit zda tam nějaký rozdíl vidět bude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty3rd March 2013, 10:12 pm

Jsi skvělá!!!! Pro mě je Insanity šíleně náročné na čas. Obdivuji tě, že ho cvičíš poctivě!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty4th March 2013, 9:02 am

Unikve, supeeer! Já si na Insanity ještě počkám, až se dostanu trochu do kondice, ale chystám se! Smile

Míry máš naprosto bezvadné, jen tak dál!!! I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty6th March 2013, 8:05 am

Dodávám foto před a po prvním měsíci Insanity :-) břicho radši neřeším, protože to mě štve už od začátku (třeba někdy zmizí :-) )

Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Bokqj

Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Pedek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty6th March 2013, 8:31 am

Vždyť ti to bříško krásně mizí a krásně se ti zpevnily záda a boky. Za 1 měsíc to je fakt super změna. Závidím Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty6th March 2013, 9:34 am

Fakt krasny vysledok, dufam, ze aj ja nieco take po mesiaci uvidim Smile
Nadherne sa ti brusko formuje.

Jedna otazka k tvojmu brusku - nemas nahodou "rozidene" brusne svaly?
http://www.chudnutie-ako.sk/forum/viewtopic.php?f=1&t=61374
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty6th March 2013, 10:06 am

Abych řekla pravdu tak ani nevím jak rozestup břišních svalů poznat :-) někde jsem jednou četla, že někdo hubnul prostě jinde a bříško mu zmizelo až po roce, takže je možné že to prostě začne mizet až déle, ale opravdu netuším :-) mě se totiž holky zdá, že mi ten tuk mizí ze zad, protože si nahmatávám už kostru, kterou jsem před tím neměla tak vylezlou... uvidíme jak dopadne další měsíc :-) to by měla být větší makačka, tak se třeba taky něco hne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty6th March 2013, 10:25 am

tom linku su nejake dalsie linky, kde su navody na zistenie. Ale v
principe - lahnes si na chrbat, nahmatas si miesto, kde sa stretavaju
brusne svaly a skusim tam zasunut prst. Potom podla toho, kolko prstov
tam strcis, sa urcuje zavaznost diastazy.
Pytam sa len preto, lebo sa mi nezda, ze by si mala nejak vela tuku na bruchu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty6th March 2013, 10:26 am

Já si myslím, že bříško se hubne nejhůř ( samozřejmě záleží na postavě) a prostě až tělíčko rozhodne že už na zádech nebude brát tak začne brát z toho bříška. A určitě to příjde neboj, ale na těch zádech to je fakt vidět to se ti nezdá.Neboj bude i krásné bříško flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty6th March 2013, 10:33 am

Zkusila jsem si tedy lehnout a hmatat. Tuku na břiše je opravdu ještě hodně ač se to možná nezdá :-) Jinak po hmatu mám v bodě kde mám pupík propadlejší místo tak na tři prsty? zbytek břiška je pevné, tak nevím jestli ještě spadám do normálu nebo se třeba cvičením tato prohlubeň zatáhne zpět :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty6th March 2013, 12:30 pm

Tu som nasla o tom este celkom obsiahly clanok. Ja na to nie som ziadny expert, len som na to nahodou narazila a spomenula som si na svagrinku, ktora s tym mala problem.
http://bocianiehniezdo.conetix.sk/content/diastaza-priamych-brusnych-svalov-alebo-preco-mam-velke-brucho-po-porode/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty6th March 2013, 1:40 pm

ahojte, tak o tomto som vobec nevedela a zistila som ,ze to mam tiez....uz mesiac som sa cudovala, ze som si medzi brusnymi svalmi nasla riadnu medzeru a nechapala som co to je....akurat som prekvapena, ze brusaky to zhorsuju....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nové tělo
» Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!
» Ako behanie zmení telo (a samozrejme správna strava)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: