Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní :: 1 Bot

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty21st December 2012, 10:31 pm

Výborný!! Je to hodně znát!!! cheers flower bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty21st December 2012, 11:08 pm

teda, to je změna jak blázen Smile moc ti to sluší, hlavně v tý modrý bundičce Smile kolik chceš ještě zhubnout? myslim, že už si skoro u konce, takhle ti to vážně sluší Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty22nd December 2012, 9:48 am

tak s váhou mi to bude asi tak nějak jedno jaký bude na váze číslo, když budu mít hezkou zpevněnou postavu :-) k ideálu mám ještě dost daleko Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty22nd December 2012, 11:28 am

Moc pěkné Peti, rozdíl je znatelný a viditelný Smile A navíc, ty jsi pěkná i bez nalíčení, to se o mém xichtě říct nedá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty22nd December 2012, 6:56 pm

Nikki právě, že bez nalíčení vypadám jak zombie Very Happy to máš pupínek sem pupínek tam, bílej obličej a nevýrazný rysy Very Happy ale tak co, tady nejde o zviditelnění obličeje, nýbrž o pokroky ve snaze zlepšit si postavu :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty29th December 2012, 7:46 pm

další měsíc pryč a zas nějaké to foto před a po neuškodí. Výrazná změna určitě nebude, vzhledem, že jsem 14 dní marodila...


v číslech to bude takto:
před měsícem a dnes:
váha 69,9 kg / 69 kg (-0,9 kg) -upravila jsem, původně bylo psáno před 70,8kg (přehlédla jsem řádek Very Happy) teď už je to správně Very Happy
prsa 93 cm / 93 cm (0 cm)
ruce 30,5 cm / 30 cm (-0,5 cm)
pas 78,5 cm/ 77 cm (-1,5 cm)
břicho 100 cm/ 97 cm (-3 cm)
zadek 100 cm / 99 cm (-1cm)
stehno 60 cm / 59 cm (-1cm)

nutno dodat, že i tento posun je krásný a mě velice těší :-) 14 dní cvičení obsahovalo: týden plán turbofire a týden mého volného výběru tzn. Jill, Turbofire, Zuzka Light a Tonyho P90X AbRipperX


foto před měsícem a nyní:
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Cvienpo5mscch


a ještě porovnání začátek cvičení a dnešní :-)

Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Pedpozaatekapo5mscch


Naposledy upravil Unikve dne 29th December 2012, 9:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty29th December 2012, 8:05 pm

Pochválím Ti to i tady Razz Razz Razz
A to srovnání, začátek a teď, super, super, SUPER!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty29th December 2012, 8:12 pm

Pěkně to jde!! Super!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty29th December 2012, 11:04 pm

To bříško jde krásně dolů. Jen tak dál a v létě v plavkách se po tobě každý chlap otočí Smile Ne že by neměli už teď proč se otočit Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty29th December 2012, 11:29 pm

hezky ti to břicho splasklo Smile i ty strie se mi zdaj menší Wink jinak jak tak koukám na ruce, vidim nějaký ty svaly, jak držíš ten foťák Wink gratuluju, pěknej pokrok, už ani nemam co dodat, jen lepší a lepší Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty30th December 2012, 10:45 am

Díky ženy :-) Jde to, sice pomalu ale jde :-D svaly na ruce nějaký mám, sice ne extra velký, ale jsou tam Very Happy a na léto se teda těším moc!! :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty30th December 2012, 10:55 am

Unikve, mrkla jsem na tvojí cestu a musím moc pochválit, je to super!!! Smile
Taky doufám, že se mi něco podobného podaří Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty30th December 2012, 10:57 am

lenulka2509 napsal:
Unikve, mrkla jsem na tvojí cestu a musím moc pochválit, je to super!!! Smile
Taky doufám, že se mi něco podobného podaří Smile



Věřím tomu, že ano! :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty5th January 2013, 9:45 am

Byla jsem zvědavá, jestli po týdnu bude nějakej úbytek, jelikož si poslední dobou příjdu jako bych se vracela do stejných kolejí z místa, odkud jsem začínala..a tak mě, pro dnešní den, čísla zase o "malinko" zvedly náladu :-)
před týdnem/dnes
69 kg / 68,1 kg (-0,9kg)
prsa 93 cm / 92 cm (-1cm)
ruce 30 cm
pas 77 cm /76 cm (-1cm)
břicho 97 cm (kdypak ta pneumatika už splaskne confused)
stehno 59 cm (chce to víc dřepovat bounce)
zadek 99 cm
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty5th January 2013, 9:55 am

Za týden krásné úbytky Wink Já se budu měřit až po tom měsíci, co dokončím shred, ale bojím se už teď Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty5th January 2013, 10:02 am

lenulka2509 napsal:
Za týden krásné úbytky Wink Já se budu měřit až po tom měsíci, co dokončím shred, ale bojím se už teď Laughing



nebój :-) budeš tam mít velkej úbytek, uvidíš :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty5th January 2013, 12:48 pm

no vidíš, není se čeho bát, po týdnu je to pěkný Smile třeba za pár okamžiků příjde takovej ten skok a zmizí ti bříško, že ani nemrkneš Smile ty děláš dřepy? to bych nemohla, další z ošklivejch cviků Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty6th January 2013, 2:59 am

Úžasný, gratuluji.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty6th January 2013, 9:33 am

Seasha napsal:
no vidíš, není se čeho bát, po týdnu je to pěkný Smile třeba za pár okamžiků příjde takovej ten skok a zmizí ti bříško, že ani nemrkneš Smile ty děláš dřepy? to bych nemohla, další z ošklivejch cviků Very Happy



Mám je zařazený v programu, ale měla bych si je dát ještě zvlášť. Přece jenom je to cvik ošklivej, ale dosti účinnej :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty6th January 2013, 12:26 pm

Hlavní je, že se to hýbe směrem dolů a to břicho se brzy taky umoudří. Dřepy jsou zlo,ale jak jsou účinné a to nejen na stehna,ale i na zadek, takže hurá do nich :-D Taky se k nim snažím dostat,ale tak trochu je flákám :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty26th January 2013, 1:45 pm

Zdravím vás přátelé po delší době, dnes je to přesně půl roku co jsem začala díky Nikčinýmu webu cvičit Jill a jiné programy. Chci vám všem poděkovat za podporu, která je ovšem potřeba a díky ní jsem se dostala až takhle daleko. Stále je ještě pořád co shazovat a formovat. Naučila jsem se naslouchat svému tělu, pravidelně a zdravěji jíst a hýbat a to všechno mi dělá prostě dělá dobře a pak ty výsledky taky vypadají. tak jen letem světem porovnávací foto start, před měsícem a dnešní :-) a pár čísílek, takové shrnutí :-)

začáteční váha 80,4 kg / dnešní 66,3 kg (-14,1 kg)
prsa 105 cm / 90 cm (-15cm)
ruce 35 cm / 29,5 cm ( 5,5cm)
pas 90 cm / 75 cm (-15cm)
břicho 112 cm / 96,5 cm (15,5cm)
stehna 66 cm / 59 cm (-7 cm)

Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Promna6msc


Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Img4780de
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty26th January 2013, 2:57 pm

Neskutečná změna!! Vypadáš nádherně! cheers Za tu dřinu si to zasloužíš Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty26th January 2013, 3:21 pm

Tak to je úplně super!!!!! Moc gratuluju!! Je to naprostá bomba Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty26th January 2013, 3:45 pm

Paráda!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty26th January 2013, 3:50 pm

wow, břicho úžasný skok (hezky se ti vyhladilo), to samé váha se ti pěkně hnula Smile koukám, taky pěstuješ bicáček? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nové tělo
» Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!
» Ako behanie zmení telo (a samozrejme správna strava)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: