Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Začínám! - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Začínám! - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Začínám! - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Začínám! - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Začínám! - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Začínám! - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Začínám! - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Začínám! - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Začínám! - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Začínám! - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Začínám! - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Začínám! - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Začínám! - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Začínám! - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Začínám! - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Začínám! - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Začínám! - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Začínám! - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Začínám! - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Začínám! - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Začínám! - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Začínám! - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Začínám! - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Začínám! - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Začínám! - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínám! - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Začínám! - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Začínám! - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Začínám! - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínám! - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Začínám!

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty18th February 2013, 5:37 pm

není to vůbec složitý, jde jen o zvyk Smile samozřejmě je to velká změna oproti tomu např. jíst pořád fastfoody, ale jsou to všechno postupný změny, půjde to samo a zachvilku to bude automatický, na to příjdeš časem sama Smile stačí se o to jen trochu zajímat, někde si občas nějakej ten "chytrej" článek přečíst a přehodnotit svůj postoj k tomu všemu, co je potřeba atd. Smile rozhodně se nemáš čeho bát Wink a když už budeš mít problém, ptej se nás, od toho tu to fórum je Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty19th February 2013, 10:22 am

Ahoj holky,

jsem tu na foru tak 14 dní a taky už 14dní cvičím.Cvičení s Jillien se mi moc zalíbilo.Jsem maminka čtyř ročních dvojčátek a mám stále 15kg na víc.Pokoušela jsem s tím něco udělat,ale bez úspěchu.jak jsem začala cvičit,tak jsem se postupně začala konečně vyhýbat večerním nájezdům do lednice a taky luopení sladkostí dětem.No to víte...chtěla jsem šetřit jako každá správná mamina dětem zdraví...

Já jsem před dětmi hodně jezdívala na kole a cvičila jsem s Hankou Kynichovou,ale tohle je opravdu mazec a hlavně po té době nic nedělání...teda před Jiliien jsem cvičila chvíli pilates a Hanku,tak tohle je opravdu mazec a moc se mi to líbí.Snad poprvé co jsme se u cvičení doma zpotila.

jen bych se vás chtěla holky zeptat.Mám špatnou štítnou žlázu,beru na to léky,takže je vlastně o.k.,nevím,jestli to s tím totiž souvisí,ale jsem strašně po cvičení unavené.Jsem tak moc unavené,že se mi chce spát ve stoje.Nakopnout se musím kafem.Můžu ho po cvičení??Já na kafe moc nejsem,ale já bych asi opravdu usnula.Já teda s únavou mám problém,ale myslela jsem,že se to tím cvičením zlepší,ale řekla bych,že je to spíše horší.

Má prosím někdo podobné zkušenosti??Děkuji K.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty19th February 2013, 10:59 am

já beru taky léky na štítnou žlázu (euthyrox), ale už to mám jen nepatrné.. kafe hned po cvičení bych si rozhodně nedávala.. Nakopni se tim, že si dáš sacharidy aneb energie, tudíž kus ovoce, např pomeranč Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty19th February 2013, 11:33 am

A co tak si ho dát před cvičením...nejsem si totiž jistá,že mi pomeranč pomůže,když mi nepomůže ani sprcha...Smile,ale vyzkoušet můžu:P.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty19th February 2013, 12:21 pm

před cvičením myslíš to kafe nebo pomeranč? hele jsou to sacharidy, rychlé cukry = energie, takže by mělo Smile a pokuď ani to nepomůže, chyba musí být někde jinde, máš nějaký svůj denní režim?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty19th February 2013, 1:37 pm

Kafe..Razz.

No snažím se jíst 5krát denně...občas vynechám,když je lítačka,ale jinak to jde.

Já jsem zviklá snídat,bez snídaně bych nemohla fungovat,jinak piju 2-3litry vody..je fakt,že občas méně,ale snažím se minimum ty 2 vypít a jinak hlídání 3hodin na jídlo nějak nemusím...ono si to nějak tělo řekne poslední dobou samo...cítím,že mám hlad,tak si dám něco malího mezi snídaní,objedem a večeří a teď se snažím hlídat hlavně v těch večerních nájezdech na lednici a ve sladkostech a jiných neřestí..:-).No je to tak 14dní a samozdřejmě,že jsem už slupla nějakej ten oplatek a jednou jsme si dala chleba s vajíčkovou pomazánkou asi tak v 8hodin,ale jinak je to 100% lepší než před cvičením...Very Happy.

Tak uvidím.

Ale moc díky,zkusím příště ty cukry a kafo raději vynechám..:-).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty19th February 2013, 7:17 pm

a co spánek? spíš aspoň 8 hodin? Smile jinak to vypadá celkem dobře Smile však každý má právo si občas zahřešit, třeba jednou do týdne , proč ne Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty19th February 2013, 8:03 pm

Spánku mám dost...Cool.Konečně po 3letech spím celou noc.Stávala jsem k dětem a jeden se budil ještě ve třech letech ufff..:-D.

Já jsem spaví typ.

Ale díky:flower:
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty19th February 2013, 8:05 pm

a nejsi třeba naopak přespaná? to může být taky příčina Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty19th February 2013, 9:10 pm

hele já si matně vzpomínám, že mi brácha kafe před cvičením brácha doporučil, že bych měla víc spalovat(???), že to je snad lepší než nějakej carnitinovej nápoj co jsem si koupila v posilce.. nevim, zeptám se ho zítra až přijede z Brna...

Jinak já jsem taky byla po cvičení unavená a teď poslední dny se to přehouplo a konečně jsem po cvičení nabitá energií Smile
štítnou mám taky, ale málo a prášky dostanu až budu otěhotnim
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty20th February 2013, 7:03 am

No já právě dofám,že se to přehoupně...ono když cvičíš,tak se uvolňují endorfiny a měla bych být nabitá,ale zatím jsem úplně mimo pokud si nedám kafe.

Tak se poptej,budu ráda...díky:D.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty20th February 2013, 8:09 am

A nejsi přetrénovaná? Jak dlouho cvičíš v kuse? Udělej si den pauzu..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty20th February 2013, 11:56 am

Ahoj,

cvičím 30deyS,ale měla jsem nechtěnou pauzu v minulý pátek.A mělo by se to cvičit bez pauzi..,tak cvičím každý den a to jsem přemýšlela,že bych k tomu ještě od Jillien něco přidala víš...Razz...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty20th February 2013, 12:26 pm

pokuď cvičíš shred tak je pravda, že tam je to bez pauzy, ale myslím, že není třeba si přidávat něco dalšího Wink ale i tak každé tělo je jiné, třeba ten odpočinek opravdu potřebuješ, člověk by měl poslouchat své tělo Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty20th February 2013, 12:48 pm

Já si taky ke Shredu přidávala, přišlo mi to málo Very Happy taková jakoby potřeba Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty20th February 2013, 1:08 pm

v tom případě, pak už to ten odpočinek vyžaduje, ikdyž máte potřebu pořád cvičit.. aneb všeho moc škodí, a tělo by vám časem začalo odporovat Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty20th February 2013, 1:35 pm

No já jenom o tom přemýšlím,zatím nejsem tak fizicky zdatná,abych si přidala.jednou jsem to zkusila,ale lítali mi tu kluci a tak jsem dala jen nějakých asi 12minut a vzdala jsem to.Spíš až budu dělat Rappid..Smile....uvidím.Ale Lyrci...viděla jsem Tvoji proměnu a holka....fakt mazec.Fatk jsi krutá...Já kača,škoda,že jsem na tyhle programy nenarazila dříve,kdy jsem měla více šasu,ale nikdy není pozdě a i když chcípám každý den u cvičení a každý den si říkám...tak a zítra to bude lepší...zítra to zvládnu lépe a ono nééé,tak to nechci vzdát.

No včera jsem zřešila..papala jsem pedreky...to jsem neměla tak rok...ufff..ale doufám,že to nebude takové hrůza...Smile.Hold,musím se více držet:!:Embarassed.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty20th February 2013, 1:48 pm

Hele zase to za každou cenu nelámej přes koleno Wink I když ti jako úúplně rozumim Very Happy
Já když už mám potřebu zhřešit, tak si dám proteinovku Very Happy
A děkuju moc!!! Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty20th February 2013, 2:42 pm

proteinová tyčinky není žádný hřešení Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty20th February 2013, 2:48 pm

Já to myslela tak, že to uspokojí moj touo po něčem sladkém Very Happy Mňam Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty20th February 2013, 3:36 pm

To je dobrý nápad s tou protejnovou tyčinou..:-)).

Jinak holky držím všem palečky,já bych ráda zůstala u cvičeí,protože díky tomu se mi zlepšuje ruka..mám asi něco s kloubem a když si ruku dám zahlavu,tak ji s těží vrátím zpět,ale od té doby,co jsem začala cvičit,tak je ta bolest mnohem mírnější a nejenom to...nezadýchávám se tolik do schodů s nákupem a hlavně jsem se vsadila,že v létě si dám s jedným známím páku..geek...a já zvítězíííím:king:...chichichi..začínají mi pěkně sílet bicáky..to je paráda.Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty20th February 2013, 10:21 pm

ahoj holky.myslíte,že je málo denně sníst něco kolem 5000kj a přitom cvičit?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty21st February 2013, 6:45 am

Ahoj,

to si nejsem jistá,ale mělo by to být asi tak,že pokud chceš hubnout,tak musíš mít větší výdej jak příjem,ale o kolik,to Ti neřeknu...ale něco Ti pošlu,kde si to můžeš pěkně zapisovat..:-).Já jsem si to tam pročítala a podle toho jsem to tak pochopila.Já s jídelníškem teda mám fakt problém,řešila jsem to tak,že se mi o tom i zdálo:sleep:.Tak jsem si tam hodila pár dnů,abych viděla,jak by to mělo zhruba vypadat a přestala jsem to nějak řešit.mám možná štěstí,že bez snídaně nemůžu fungovat,ale naopak večer lezu do ledničky a po porodu mám závislost na sladké a tak co cvičím se snažím tyhle neřesti potlačovat a jinak 5krát děně se snažím jíst...a vlastně ani nemusím,ono si to tělo řekne že má hlad..:-)...akorát musím promyslet,co sníst.Občas se řídím jídelníškama z Jste to co jíte.Je toho hodně na netu.Taky jsem narazila přímo na jídelníček od Havlíčka,tak koukni.





http://zkusenosti.org/recenze/havlicek-jidelnicek

http://www.kaloricketabulky.cz/jidelnicek.php
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty21st February 2013, 8:31 am

sarinka444 napsal:
ahoj holky.myslíte,že je málo denně sníst něco kolem 5000kj a přitom cvičit?

Já myslím, že je to málo... na stobu mi to nastavilo 6900Kj denně a hubnu (skoro každý den cvičím)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty21st February 2013, 8:33 am

Krispinek napsal:
No já právě dofám,že se to přehoupně...ono když cvičíš,tak se uvolňují endorfiny a měla bych být nabitá,ale zatím jsem úplně mimo pokud si nedám kafe.

Tak se poptej,budu ráda...díky:D.

Trošku jsem doufala, že se brácha zajde podívat a řekne k tomu své Very Happy no nic, tak prej kafe před cvičením organismus nabudí a tím i víc spaluje Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začínám! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Začínám!
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Začínám 10.3.2014
» Nikol33 - Začínám
» Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: