Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Začínám! - Stránka 4 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Začínám! - Stránka 4 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Začínám! - Stránka 4 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Začínám! - Stránka 4 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Začínám! - Stránka 4 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Začínám! - Stránka 4 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Začínám! - Stránka 4 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Začínám! - Stránka 4 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Začínám! - Stránka 4 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Začínám! - Stránka 4 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Začínám! - Stránka 4 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Začínám! - Stránka 4 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Začínám! - Stránka 4 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Začínám! - Stránka 4 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Začínám! - Stránka 4 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Začínám! - Stránka 4 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Začínám! - Stránka 4 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Začínám! - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Začínám! - Stránka 4 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Začínám! - Stránka 4 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Začínám! - Stránka 4 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Začínám! - Stránka 4 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Začínám! - Stránka 4 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Začínám! - Stránka 4 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Začínám! - Stránka 4 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínám! - Stránka 4 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Začínám! - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Začínám! - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Začínám! - Stránka 4 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínám! - Stránka 4 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Začínám!

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty21st February 2013, 12:43 pm

sarinka: no to je sakra, málo pokuď cvičíš, jen se neboj přidat, i tak budeš hubnout, a nekoukej na váhu (raději cm), nabírají se svaly Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty21st February 2013, 1:22 pm

holky díky moc.Já jsem kdysi držela krabičkovou-hubnoucí a dnně jsemměla +-5000kj.A šlo to teda pěkně dolů,za měsíc jsemměla 14 kg míň.Ten rozpis toho jídelníčku jsemsi schovala a ted se snažím podle toho ijest,protože mě nebaví každej den vymýšlet co na oběd a véču.Ale pokud je to teda málo,kde to mám zvýšit??Jako celkově do každýho jídla-5x,a nebo jen do obědů a večeří.mám v tom :shock:hokej,ale aspon že chápu cvičení:Dto dělám pravidelně a asi si i ještě něco přidám:D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty21st February 2013, 1:24 pm

krispinek:díky za adresu,večer juknu:lol:
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty21st February 2013, 2:35 pm

Krabičkové diety su uplne nanic prave pre maly prijem. 14kg za mesiac dole je sakra moc a clovek si koleduje akurat o jojo efekt.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty21st February 2013, 2:55 pm

14 kg za měsíc je opravdu hrozně moc! Shocked
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty21st February 2013, 6:45 pm

to opravdu není vůbec vhodný jídelníček, ten rovnou vyhoď a už nikdy se podle něj neřiď, akorát si tělo ničíš a ubližuješ mu.. hezky si navyš příjem aspoň na 6800 kj Smile opravdu se není čeho bát, tvoje tělo dostává dvojnásobnou zátěž cvičením a opravdu potřebuje jídlo, aby se mohlo zregenerovat a fungovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty21st February 2013, 7:12 pm

No já co se týče jídla,tak se v tom taky pěkně motám a teď nějak ani nemám čas si to hlídat...dnešní den byl celý takový na prd..to co jsem snědla,tak toho teda bylo dost asi málo a určo i hodně nevzvážené,musím to napravit.

Ráno jsem rychle snědla v autě tmavou housku se šunkovím salámem,asi dvě hodiny na to znovu v autě druho housku se šunkovým salámem a znovu do třetice houska se salámem v autě.když jsem přišla domu,tak jsme se konečně pořádně napila...snědla jsem zase kousek housky s domácím sýrem co si dělam sama...něco jako žervé a kafo.Žaludek jsem měla naplněný,takže polévku,co jsem si chystala dát,tak tu bych fakt nedala.Potom jsem si zacvičila a teď na večeřu jssem si udělala ve vodě kuřecí prsa,dopekla v troubě na sucho,prdla jsem na to jarní cubulku a dva plátky sýra a k tomu zeleninku...mňam...vážně to suprově chutnalo s tou cibulkou..Very Happy.K tomu 1,5l vody..takže dneska děs až na ten večer.Hold,někdy se to nevyvede.

Jinak není za co...ty odkazy myslím;).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty21st February 2013, 7:43 pm

holky na to jídlo je fakt dobrej stob, ale chápu, že né každýmu se chce vážit a vypisovat jídlo...
Když jsem hubla vloni, tak mi to strašně pomohlo, hubla jsem kolem 1kg týdně (což je doporučováno ...... jako těch 14kg za měsíc je masakr Shocked)

Teď jsem se k němu vrátila, protože jsem nabrala kila na dovče. Pomáhá mi se hlídat a nejíst blbiny, vidím co mi chybí a dle toho upravím jídleníček, takže jím vyváženě a hubnu Wink Wink Wink i když popravdě, né vždy se mi zelený semaforky povedou Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty21st February 2013, 10:14 pm

díky holky,přesně tak jsem pak dopadla.První měsíc jem krásně zhubla i druhej jsem se to snažila nějak dodržovat,ale pak jsem začla tloustnout neskutečnou rychlostí-jo jo efekt...
ach jo,takže mě vážení a zapisování asi nemine.dostalajsemi doporučení na www.flora.cz,že se tam dají krásně spočítat kalorie,tak to zkusím.Já ale spíš furt nechápu,jak aco jíst před a po cvičení..Většinou jsemtodělala tak,že jsem cvičila tak zhruba hodku a půl před véčou a po cvičení jsem si dala tak za tu hodku kuřecí maso se zeleninou,nebo kuskus z masem+zeleninu,většinou takovou stravu,už žádný ovoce ani jogurt nebo chleba.Může být??
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty22nd February 2013, 6:48 am

Sarinko,to jsme na tom podobně...mě se o jídelničku už i zdálo...potřebovala bych to v nějaké kostce,ale existuje nějaká piramida,kde je ukázano co za potraviny jsou nejlepší a nejhorší,ale to si myslím,že každý ví.Já se snažím tomu všemu vyhnout i uzeninám a to teda fakt miluji.Nejhorší je,když rodině dělám třena guláš,nebo vepřo knedlo zelo atd...nevím,jestli si to mám dát a nebo ne,ale asi ano,akorát méně,než jsem byla zviklá.Prostě jest střídmě.Právě vůbec nevím,kolik KJ má takovej guláš,špenát atd,ale myslím,že některé celá jídla jsou v té kalkulačce na KJ.No hlavně se snažím večer vyhýbat lednici a zatím úspěšně,ale je to tak 13dní.na váze jsem se nepohla nějak,ale na centimetrech ano...tak uvidím,jak to bude pokračovat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty22nd February 2013, 9:18 am

Krispinek, zaklad je naucit aj rodinu zdravej strave a pripadny gulasik a knedlo vepro zelo vymysliet na zdravsi sposob. Ty si matka a ty detom davas zaklad ako sa budu stravovat v dospelosti, takze tak. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty22nd February 2013, 1:27 pm

Děkui teda za upozornění,myslím,že to vím,bacha...na tohle jsem malinko háklivá...vím že jsem matka a vím,co je pro děti škodlivé a co ne a to jestli to řeším víc či míň tak to je jenom na mě,ale myslím si,že cokoliv co se týče stravy a nejenom tohohle,tak se nemá přehánět...Wink.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty22nd February 2013, 3:21 pm

Krispínku,bud v klidu,jsmena tom stejně Very Happy:D:D
Dneska jsem totálně nestíhala,tak jsem si dala zapečený špagety.Sice maluinkou porci se spoustou zeleniny,ale taky to nebylo dobrý,to vím.tak za hodku půjdu cvičit,a pak to snad udržím.Na té kalkulačce na floře jsou i porce z normálních jídel,tak jak si říkala,tak na to mrkni.Ještě někde jsem našla článek o jídlech,kde se počítaly KJ na den,ale jídla byly docela obyčejný i tlačenka a guláš,ale musím to někde najít z hlavy to nevím.
Tak se nebudem vzdávat a jdem do toho,ne,at jsme kočky.Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty22nd February 2013, 7:14 pm

Holky,když tak já se jmenujij Kača;)...jasně že budeme kočky..flower..je to fajn pocit si sáhnout na pokožku a mít ji díky cvičení jemnější a pevnější,jsem ráda,že konečně pro sebe něco dělám..:-).A stojí to za to...nevím,jestli zhubnu,ale pokud se budu držet od sladkého dál a večer od ledničky,tak určo něco sundám a kdyby né,tak minimálně posílím tělo a nebudu jako sulc...Razz.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty25th February 2013, 12:20 am

jupí,dneska poprvé 3.lekce.Je skvělá,až na ty kliky,futr mě jezdila podložka,takže to moc nešlo.Ale je dobrá a jde pěkně citít:D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty25th February 2013, 11:26 am

Já ji budu cvičit ve středu...Laughing..no sjela jsem si ji jen tak abych viděla jaké tam jsou cviky a je to mazec co...dvojka mě už moc nebaví,ale utíká mi rychleji jak jednička..Smile.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty25th February 2013, 10:16 pm

no,podle mě nejvíc funguje 1,to jsem fakt sotva lezla a nehorčí bylyschody,to pěkně bolelo.Ta 2 nic moc a 3 taky dobrá,ale nebolímě tak jak ta 1,ale je daleko víc zábavná.A Káči,kolik už máš centáků dole?Mě se tokrásně pohlo v pase,ale boky a stehna nicmoc(ty mám nejhorší)zato mě pěkně stvrdly:affraid:
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty26th February 2013, 12:07 pm

Ahoj Sarinko,

no mě taky jde nejvíce dolů pas a břicho cca 3cm.Nejméně jdou stehna tak 1cm a to cviřím dneska poslední levl 2.Spíš cítím,že mám hladší a pevnější kůži a i tělo se mi zpevňuje.Musím si více hlídat jídlo víš...obšas ještě stále hřeším,ale né už tak jako kdysi.Mě se nejvíce zpevňují i bicáky..:-).S toho mám opravdu radost.Ale co mě trápí,že mě pěkně bolí kolení klouby..:-(.A pravé rameno taky.S tím já mám normálně problém už dlohodobý,u jedničky se mi to krásně začalo spravovat a teď bych řekla,že je to horší..možná to mám přetažené,ale chci ještě vydržet,ta trojka bude zase jinačí,tak se to zase třeba spraví.Taky jsme přemýšlela,že bych po tom měsíci začala cvičit rappid a k tomu bych si občas ještě něco přihodila.Koukala jsem na diskuze a některé holky k tomu mají i běhání atd...já bych to teď nedala,ale fizička se mi zlepšuje a tak si myslím,že bude na místě malinko přitvrdit a taky se musím více hlídat s tím jídlem..:-).

Tak Sárinko ať se daří a budu ráda,když písneš jak to máš Ty..Wink.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty27th February 2013, 8:09 am

Kolena nie su sranda, zajdi si k lekarovi. Sama sa teraz liecim a lepsie ist skoro ako neskoro.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty27th February 2013, 9:19 am

Už jsem nad tím taky přemýšlela...já s tím měla kdysi problémy.Lozila jsem často po kolenou za mími dětmi a najednou jsem nemohla ani chodit.Tehdá mi to chtěli opíchnout,ale nakonec jsem je přemluvila a dostala jsem léky a ty mě pomohli.Víš,já dneska začnu levl 3 a tak uvidím.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty27th February 2013, 5:05 pm

Takže kolenm bolí i po levlu 3...zítra jedu fakt raději k doktorce..byla bych nerada,aby s toho bylo něco horšího...minule mi to stačilo.

Ach jooo...:-(
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty28th February 2013, 8:39 pm

to nepotěší,co??Když to máš tak pěkně rozjetý a najednou komplikace,která zbrzdí.No,snad ti to dopadne dobře...
JInak co se týče mého hubnutí,tak teda nicmoc...Asi jsem jedla málo,nebo třeba blbě,ale znám svoje tělo,avím,že když se pustím do hubnutí,tak mě to jde pěkně(nepočítám tu chybu s tou krabičovou)a docelarychle.Ted se to táhne a jak kdyby to stálo,nebo mizelo úplně minimálně..Svaly cítím hezky,ale pod tím rosolem,co mám na stehnech a na zadku a nevím,jestli se toho kdy zbavím,Pas šel krásně dolů,i podle hader,ale měřit se budu až v pátek,to bude přesně měsíc co jem začla se cvičením.Trojkumusím ještě docvičit,nestíhal jsem cvičit přesně každej den,tak jak se má. No,zítra písnu po změření jak jsem dopadla,ju.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty10th March 2013, 7:53 am

Ahoj holky,konečně jsem tady.

Nějak mi to nešlo se přihlásit...nechápu:x...že by hekři..???

Sarinka444...kolena už jsou celkem v pořádku.Byla jsem u doktorky a měla jsem je přetažené.Dala jsem si dva dny volna a jakmile jsem začala dělat levl 3,tak to povolilo.Ona ta dvojka asi více ty kolena zatěžovala.Teď pro změnu rameno,ale s tím mám problém od školy.U jedničky a dvojky to bylo v pohodě.Spíš se zlepšovalo,ale u trojky asi za to může cvik superman:lol:..ale určo to bude dobrý.Jinak pocity s e všech levlů.Asi jsem divná,ale nejvíce mě bavila ta dvojka.U jedničky jsem se zpamatovávala s toho,že vůbec začínám něco dělat,dvojka se mi moc dobře pamatovala a byla mi asi fakt nejblíž a i když jsem trpěla na ty kolena,tak jsem měla radost s toho posilování na ruce a trojka...ufff...už se těším,až jí zkončím.Ono to je ale asi tím,že jsem tam měla to volno a zase jako by od znova začít cvičit a zrovna na levlu 3.No mazec.Zítra Rappid.Holky mi ale budou moc chybět..:-).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty19th March 2013, 9:06 am

ahoj všichni...
Už jem se lekla,že se sem už nedostanu.Nechtělomě to pustit dál,nemohla jsem napsat a ještě k tomu máme po operaci našeho pejska,takže tak..
Jinak 30day už mám za sebou a ted jsemse pustila do Killer burn.Nemáte s tím některá zkušenosti?A jak dlouho se to cvičí.Mě to hrozně nadchlo a hl.ten fakt,že je to na zpevnění zadečku a stehen,to nutně potřebuji.
Krispinek:Ahojky,tak jak pokračuješ?A co koleno,už je o.k?A co Rappid?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty19th March 2013, 3:50 pm

Ahoj Sari...no já s tím přihlášením měla podobný problém...:-)).

No asi ti hekři ne..:-).

Sri...já začala ten Rappid a k tomu jsem si začala ale dávat kardio.Příjde mi dost lehký a proto aspoň minimálně třikrát Rappid a kardio.Minulý týden jsem ho dala dvakrát a půl k tomu Rappidu,kluci mě začali nečekaně otravovat..:-(.

Tento týden uvidím jak to dopadne s časem...ale dneska bude asi Rappid samotný,jelikož jsem chcíplá s 6ti hod.čekání s dětma u doktorů...ufff...jsem otrávená a unavená.Ale spíš psychycky víš.

U rappidu zase posiluješ jiné svalstvo...te%d cítím hodně zadek a zadní stehna a už budu shánět tříkylovky,protože u některých cviků cítím,že bych mi nevadilo přidat.Jinak s tím co cvičíš ty,tak zkušenost nemám,ale skouknu to..:-).

Držím moc pěstičky a doufám,že je pejsek je v pořádku.Co vlastně máte??my jsme měli maďarského ohaře..teda máme,ale už je u našich kvůli dvojčátkům..:-))..je to hrozný živel a pořád takové miminko..:-).

Tak ahoj,jdu prát a dát se trochu do kupy..:-).
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začínám! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám!   Začínám! - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Začínám!
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nikol33 - Začínám
» Začínám 10.3.2014
» Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: