Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty8th January 2013, 10:54 am


Ahoj holky, nejsem tu úplně nová, ale dá se říct, že začínám od píky.

Ve zkratce, abych nenudila - 164 cm obvyklá váha 55-58 kg. Během maturity a ze stresů okolo přijímaček na Vš jsem přibrala 64 kg! V té době jsem tloustla nezadržitelně ani jsem se tolik nepřejídala, ale prostě to tělo bylo tak ohrožené stresem, že si ukládalo i to málo, co jsem snědla.

Poté jsem začala makat a zhubla na 58 kg.. přišlo zase náročnější období (zkouškové) a já se přestala hlídat a váha zůstala i tak stejná, ale necítila jsem se ve svém těle dobře. Zdravotní problémy a prostě jsem nebyla zpevněná a postava nevypadala i tak dobře.

Tak jsem začala hodně se sebou něco dělat asi od tohoto léta, možná dřív a tvrdě jsem dřela Jillian, běhání, brusle.. a úplně jsem se zažrala do cvičení. Stala jsem se fanouškem sportu, přitom jsem vždy pohyb nenáviděla :-)) Fakt jsem měla skvělé výsledky, nádherná postava, jakou jsem nikdy neměla. Dělalo mi problém, ohlídat jídlo a hřešení, čím víc jsem cvičila.

Do toto přišly problémy s kolenem (září/říjen) a pro mě konec sportu asi na půl roku. Byla jsem z toho zničená, ale vsadila jsem na jídelníček. Měla jsem parádní výsledky, jídlo je fakt 70%. Vážila jsem 52-53 kg, méně bych ani nechtěla. Ale pak ani nevím, co se stalo, jsem se přestala ,,ovládat" a měla jsem nekonečnou chuť na všechno špatné, co jsem si odpírala. Takže jsem tu znovu a začínám na 59 kg skoro 60 kg. To je síla přibrat 7 kg za 3 měsíce a je dvě navíc, než jsem začínala!!!!

Na tohle si vždy vzpomeňte, dřete strašně dlouho a za třetinu času té dřiny to máte zpět.

Znovu jsem začala cvičit s Jill (cca 4-5 měsíců necvičení), cvičím přes týden (Ripped1). Takový záhul jsem nezažila, tělo brzy zapomíná a věřím, že si tuhle zkušenost budu pamatovat a už nikdy nezačnu znova a prostě to udržím!
Necvičím teď úplně každý den, když mě bolí svaly, plavu atd. Hlídám si jídelníček a jsem opět nadšená, jak dobře mi z toho je :-) Nemám chuť ani hřešit :-))

Jako motivaci jsem si koupila nádherné šaty s otevřenými zády, které bych si chtěla vzít bratrovi na maturiťák. A také jsem si koupila perfektní funkční věci na cvičení. Nevypadám v tom všem nějak super, ale vím, že brzy budu :-)

Takže mé cíle jsou zhubnout od 15.2. na 55 kg. Cvičit pravidelně min 5 krát týdně a sestavovat si a plánovat jídelníček. Momentálně také už sehnat baterku do váhy na jídlo :-D

Je mi 21 let, vážím 59kg/164cm, prsa 92cm, pas 74cm, břicho 88cm, boky 91cm, přes stehno 56 cm.

Ještě chci říct, že se to snažím brát víc ,,easy". Přes léto jsem měla čas cvičit každý den i víckrát denně skoro bez volna. Teď už tolik času nemám, teď chci pořádně máknout do toho 15.2. a pak zvolnit a udržovat si to. Cvičit třeba 3 krát do týdně, jíst zdravě, ale hlavně vše pravidelně. Už nechci, aby se mi to zhroutilo pod tím, že není čas, přijde nemoc nebo jiné vytížení.


Tak jsem se vykecala :-) Doufám, že mě nějak neodsoudíte, za to, že jsem to neudržela.

Ať nám to všem jde a neztrácíme motivaci, ani když to jde hůř.

Laura
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty8th January 2013, 11:09 am

Ahoj Lauro, vítám tě tu Very Happy Držím palce, a věřím ti, že to bez problémů zvládneš, když už víš jak na to Wink Já taky okolo dvacítky měla super postavu a dneska můžu tlouct hlavou o zeď, jak jsem se dokázala vyžrat a ještě nic nedělat....ale hlavně, že jsem se do toho pustila a výsledky se snad brzo dostaví Wink

Tak hlavu vzhůru a hlavně to nevzdávat! flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty8th January 2013, 11:26 am

Věřím že ted už se ti to povede i udržet Wink Jinak koukám na tvou váhu a míry a když sem začínala cvičit Jill (před 7m) tak sem na tom byla s váhou i mírama uplne stejně (akorát stehno 54 cm) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty8th January 2013, 12:27 pm

Díky holky, Mišičko, u tebe jsem pár příspěvků viděla a máš můj neskonalý obdiv. Na jednu stranu máte pravdu holky- pruda, zase začínat od znova, to naštvání na sebe a na druhé straně jsem vytrestaná a když vím,jednou, jak na to, tak mám ten optimismus, že to musí jít. Předtím jsem zkoušela a čekala, co to udělá.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty8th January 2013, 2:03 pm

Držím palce.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty8th January 2013, 5:13 pm

Držím palce. Určitě to zvládneš Very Happy Já jsem za posledních 5 let přibrala 12 kg, z 55 kg na 67 Sad Hrůza. Teď se ale nevážím a raději budu měřit.Jinak motivaci v podobě šatů mám taky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty8th January 2013, 8:27 pm

Ahoj Leni, tak se můžeme motivovat. protože v podstatě, jsem si zažila, co ty. Nejprve 55 až na 64 a nemělo to daleko pokračovat na 67kg. Já to stihla, ale za půl roku. Jak jsi teď na tom?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty8th January 2013, 8:39 pm

Jsem teprve na začátku. Cvičím teprve osmý den (Shred) První den byl pro mě peklo Very Happy Nebyla jsem zvyklá cvičit, takže mě druhý den bolelo úplně všechno. Teď už to zvládám, ale už dopředu se děsím levelu 2 Very Happy upravila jsem i jídelníček, ale žádné počítání kalorii. na to moc nejsem. Snažím se jíst pravidelně, protože to je můj největší problém. Už po týdnu mám ale o tři centimetry míň v pase a o dva přes stehna. Je to super motivace, když vidím, že i po pár dnech centimetry mizí. tak držím palce, ale to zvládneme. Musíme Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty9th January 2013, 8:21 am

Ahoj Leni, tak to já také cvičím tak osmý den. Super. Já už měla předtím 30 DS odcvičeno, ted opakuju ripped. Kdyby jsi potřebovala s něčím poradit klidně mi napiš. Předtím jsem už přece něco jen odcvičila. Já měla prvních 10 dní shredu také pěkné výsledky, pak se to na chvíli zastaví nebo to nebude tak rychlé, ale nevzdávej se :-) Level 2 je pěkná fuška - nenáviděla jsem ho, ale nakonec jsem to vzala jako výzvu a cvičila jako o život až jsem ho začala milovat :-D Já jsem se ještě nepřeměřila. Udělám to asi až příští pátek. Ale tak nějak postávám na váze :-D Zhruba stejná. Ale já vím, že ani u shredu jsem poprvé ze začátku moc nezhubla cca prvních 14 dní. Tělo se připravuje :-)) A jak jsi ty vysoká a kolik ted vážíš?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty9th January 2013, 7:11 pm

Ahoj Lauro, no já se té dvojky úpně hrozím Very Happy Měřím 163(jsem prcek), váhu nemám, ale během vánoc jsem se zvážila u kamarádky a vyjuklo na mě to hrozné číslo 67. To byla poslední kapka a impuls začít něco dělat. Teď ještě vydržet a nevzdat to(s pevnou vůlí na tom nejsem zrovna dobře) Very Happy
!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty9th January 2013, 8:06 pm

Lenka: ehm ty že jsi prcek? to ti díky, já měřim 153 cm Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty9th January 2013, 10:44 pm

Seasha: omlouvám se za prcka :DJá jen že jsem skoro vždycky všude nejmenší Very Happy
No, dnes ale cvičení vzdávám. Za chvilku vyrazím z práce, takže doma budu před půlnocí a ráno musím vstávat v šest Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty10th January 2013, 8:04 pm

já kupodivu ne, tady na severu je hodně lidí zakrslejch Very Happy ale co jsme slyšela, tak na moravě by si ze mě prej dělali srandu pořád Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty10th January 2013, 10:39 pm

Nedělali, my jsme tady hodní Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty10th January 2013, 11:26 pm

Já mám 158cm, a krátký nohy a na těláku se mi smějí Very Happy Ale beru to sportovně, já si z toho dělám taky srandu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty10th January 2013, 11:34 pm

tak nohy mám taky krátké, každé kalhoty zkracuju snad o půl metru Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty11th January 2013, 2:00 pm

laura555 napsal:
Ahoj Leni, tak to já také cvičím tak osmý den. Super. Já už měla předtím 30 DS odcvičeno, ted opakuju ripped. Kdyby jsi potřebovala s něčím poradit klidně mi napiš. Předtím jsem už přece něco jen odcvičila. Já měla prvních 10 dní shredu také pěkné výsledky, pak se to na chvíli zastaví nebo to nebude tak rychlé, ale nevzdávej se :-) Level 2 je pěkná fuška - nenáviděla jsem ho, ale nakonec jsem to vzala jako výzvu a cvičila jako o život až jsem ho začala milovat :-D Já jsem se ještě nepřeměřila. Udělám to asi až příští pátek. Ale tak nějak postávám na váze :-D Zhruba stejná. Ale já vím, že ani u shredu jsem poprvé ze začátku moc nezhubla cca prvních 14 dní. Tělo se připravuje :-)) A jak jsi ty vysoká a kolik ted vážíš?

Tak jsem si přece jen koupila novou váhu a od vánoc mám dole dvě kila. Takže jsem na 65kg. Na původní váhu mi chybí shodit jen nějakých deset kilo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)   Začínám od nuly - a snad pro vždy :-) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Začínám!
» Jane cvičí a snad i hubne
» Nikol33 - Začínám
» Začínám 10.3.2014
» Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: